• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nový Jičín a okolí. Jste odtud některá?

(Zamčená)
17. července 2012 
Nový Jičín usnul?? :slight_smile: já se hlásím k vám
18. zář 2008 v 15:59  • Odpověz
čauky konečně někdo, jsem tu nová tak bych se taky ráda přidala k vám :wink:
18. zář 2008 v 19:35  • Odpověz
jani- ty máš nějakého prcka?
18. zář 2008 v 19:37  • Odpověz
mayya- ahojky nemám ale chtěla bych...
19. zář 2008 v 16:55  • Odpověz
jani- tak že se snažíte? :wink:
22. zář 2008 v 07:57  • Odpověz
snažíme se...ale zatím nic..ale neva...až to bude tak to bude :slight_smile:
24. zář 2008 v 09:47  • Odpověz
Ahoj holky... ahoj Jani :dizzy_face: tak já se hlásím z NJ a jsem asi 6 týden těhotná :dizzy_face: Čekáme druhé dítě , tak doufám že vše bude vpořádku :wink:
11. říj 2008 ve 21:02  • Odpověz
Tady to nějak usnulo :pensive:
15. říj 2008 v 17:33  • Odpověz
Holky to jako už nikdo není těhotný a nebo neplánuje mimiska v NJ????? :astonished: To se mi fakt nezdá :sweat_smile:
16. říj 2008 v 09:45  • Odpověz
blani asi jen my dve :slight_smile:
28. říj 2008 ve 14:03  • Odpověz
micha.bello • 31tt • 24. květen 2008 v 16:51
Ahojte holky. Není tu některá z vás z Nového Jičína nebo blízkého okolí NJ. :slight_smile: Díky.
4. lis 2008 ve 14:10  • Odpověz
5. lis 2008 ve 12:16  • Odpověz
Tak jsem po dlouhé době nakoukla a moc se to tady nerozjelo :sweat_smile: V kolikátém týdnu jste holky co tady píšete do diskuse? :slight_smile:
11. lis 2008 ve 14:32  • Odpověz
blani- spise to uplne usnlulo :unamused:
17. lis 2008 ve 20:06  • Odpověz
Ahojte maminy, tak já se tedy přidávámk vám těhulím, právě jsem hledala na netu nějaké cvičení pro těhotné a tak jsem se mezi vás dostala. Jsem v patnáctém týdnu, čekáme druhého skřítka,zatím nevíme pohlaví, ale naše tří a půl letá dcera Verunka má jasno ta chce holčičku.Doufám, že někdo vítě o nějakém tom cvičení a poradíte mi, našla jsem jen cvičení v M-centru, ale já jsem myslela třeba nějaká joga nebo tak něco.Tak se mějte hezky a snad třeba někdy pokecáme. :wink: čauky
24. lis 2008 ve 14:31  • Odpověz
tedy diskuse nový jičín přímo odráží aktivitu ve městě samotném :grinning:

manikaj: nechodíš čirou náhodou na gravid jogu k lence vokálové?
7. led 2009 v 18:37  • Odpověz
ahoj
připravujeme projekt na rodinné centrum v nj
chtěla bychvás poprosit o součinnost
ráda bych věděla, co přesně vám v rámci mc ajiných volnočasových aktivit s dětmi či jako celá rodina i s tátou na novojičínsku chybí
prosím písněte mi do ip
díky moc
14. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
tak jsem se po dlouhé době koukla na stránky a vidím, že nic moc co......na tu jógu jsem chodila přesně tam a co se týče toho centra, tak blanickaa a já jsme zapojeny do chodu Mateřského centra v NJ, tak se můžete mrknout na nabídku , jak trávit volný čas s vašimi ratolestmi http://www.mcentrumnj.cz/ tak zatím se mějte fanj
6. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz
no a pokud to neuspokojí stejně jako mě, počkejte si na www.rodinne-centrum.cz... od března jedeme na ostro :slight_smile:
22. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz
Holky porad se tu jeste neobjevil nikdo z tohoto okresu? :slight_smile:
29. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
ale jo jen chodím do jiných debat tu to nežije :slight_smile:
29. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
No toto.....
29. led 2010 v 16:39  • Odpověz
čauky holky můžu se přídat jsem z Příbora mimiska nemam marně se snažíme :frowning2: a jezdíme do CARu do Polanky.
3. únor 2010 v 15:20  • Odpověz
Od března 2010 zahajujeme provoz rodinného centra (www.rodinne-centrum.cz) v Novém Jičíně na ulici Máchova 30 (areál firmy delta design, vedle večerky dáša)

Najdete u nás:
- pravidelné akce – kroužky pro (pra)rodiče s dětmi předškolního věku, pro maminky, pro tatínky... zkrátka pro všechny, kteří chtějí svůj volný čas trávit aktivně ve společnosti podobně smýšlejících lidí

- kurzy pro mámy, táty, babičky, dědečky, ale i dcery a syny, zkrátka pro všechny, kteří se chtějí dovědět něco víc o mezilidských vztazích, výchově dětí, zdraví, problematice bydlení, rodinných financí či z oblasti uplatnění se na trhu práce

- aktivity v rámci projektů financovaných z ESF aStátního rozpočtu ČR

- kalendář akcí nejen našeho sdružení, ale i zajímavých akcí konaných v regionu

- zapojení do některého z diskusních fór – postupně budou spuštěny také fóra, kde budete moci diskutovat některé otázky s odborníky

- bazárek, v němž pak můžete zcela zdarma nabídnout věci, které vám už doma překáží a přesto máte dojem,že někomu dalšímu dobře poslouží

- v neposlední řadě Vám budeme přinášet zajímavé informace, rozhovory atd.

- mimo to vám nabízíme individuální poradenství v oblasti osobního růstu, mezilidských vztahů, rodinných financí, sebepoznání, uplatnění na trhu práce atd.

- obcím, firmám, ale také jiným nestátním neziskovým organizacím nabízíme poradenství při přípravě a realizaci projektů financovaných z fondů Evropské unie a Státního rozpočtu České republiky

Pevně věříme, že pro Vás bude naše nabídka dostatečně zajímavou a že se tak stanete pravidelným návštěvníkem nejen našich stránek, ale také akcí pořádaných našim týmem.

Těšíme se na Vaše podněty.
5. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz
Ahoj holky. Chtěla bych obnovit tohle téma. Jsem ve 27 týdnu a asi to bude kluk. Najde se tady nějaká holčina z NJ na pokec?
26. kvě 2010 v 16:21  • Odpověz
No neříkejte, že v Novém Jičíně není žádná těhule? :frowning2:
26. kvě 2010 v 16:50  • Odpověz
Ahojky. Funguje tu vůbec někdo? :slight_smile:
18. led 2011 v 00:32  • Odpověz
@ba0terka: obávám se, že novojičínské diskuse jsou dost mrtvé :sweat_smile:
18. led 2011 ve 22:04  • Odpověz
Ahojky.. tak to tu budeme muset rozjet :slight_smile:
Jsem kousek od N. Jičína a snažíme se o druhé dítko... no... už teď mám trochu obavy jak to budeme zvládat, malá je hodně živé dítě a do toho kdyby přišlo druhé takové ... ale určitě to zvládne, že jo! Centrum v NJ nenavštěvuji, možná jak malá zvládne bez kočáru, nebo až pořídím golfky (snad na jaro)
18. led 2011 ve 22:18  • Odpověz
Já jsem přímo z NJ,ale přistěhovala jsem se sem z Brna,takže tu znám velmi málo lidí,i když jsem tu 2 roky :grinning:
A jinak máme jenom jedno dítko a druhé dle financí,tak možná za rok nebo 2 :slight_smile:))
18. led 2011 ve 22:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.