Nový Jičín a okolí. Jste odtud některá?

Ahojte budoucí maminy i snažilky, není tady některá z NJ a okolí? Našla jsem max.Ostravu a Bohumín nejbližší mesta ]-( . Ozvěte se .....papa 😃
jana.malinka
18. zář 2008
Nový Jičín usnul?? 🙂 já se hlásím k vám
mayya
18. zář 2008
čauky konečně někdo, jsem tu nová tak bych se taky ráda přidala k vám 😉
mayya
18. zář 2008
jani- ty máš nějakého prcka?
jana.malinka
19. zář 2008
mayya- ahojky nemám ale chtěla bych...
mayya
22. zář 2008
jani- tak že se snažíte? 😉
jana.malinka
24. zář 2008
snažíme se...ale zatím nic..ale neva...až to bude tak to bude 🙂
blanickaa
11. říj 2008
Ahoj holky... ahoj Jani x-) tak já se hlásím z NJ a jsem asi 6 týden těhotná x-) Čekáme druhé dítě , tak doufám že vše bude vpořádku 😉
blanickaa
15. říj 2008
Tady to nějak usnulo |-|
blanickaa
16. říj 2008
Holky to jako už nikdo není těhotný a nebo neplánuje mimiska v NJ????? :-o To se mi fakt nezdá :-N
jana.malinka
28. říj 2008
blani asi jen my dve 🙂
krista
4. lis 2008
micha.bello • 31tt • 24. květen 2008 v 16:51
Ahojte holky. Není tu některá z vás z Nového Jičína nebo blízkého okolí NJ. 🙂 Díky.
effi
5. lis 2008
JJ. je 😉
mozna tato diskuze je o neco malo zivejsi
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread...

ale nevim..
blanickaa
11. lis 2008
Tak jsem po dlouhé době nakoukla a moc se to tady nerozjelo :-N V kolikátém týdnu jste holky co tady píšete do diskuse? 🙂
jana.malinka
17. lis 2008
blani- spise to uplne usnlulo :-|
manikaj
24. lis 2008
Ahojte maminy, tak já se tedy přidávámk vám těhulím, právě jsem hledala na netu nějaké cvičení pro těhotné a tak jsem se mezi vás dostala. Jsem v patnáctém týdnu, čekáme druhého skřítka,zatím nevíme pohlaví, ale naše tří a půl letá dcera Verunka má jasno ta chce holčičku.Doufám, že někdo vítě o nějakém tom cvičení a poradíte mi, našla jsem jen cvičení v M-centru, ale já jsem myslela třeba nějaká joga nebo tak něco.Tak se mějte hezky a snad třeba někdy pokecáme. 😉 čauky
hupcza
7. led 2009
tedy diskuse nový jičín přímo odráží aktivitu ve městě samotném 😃

manikaj: nechodíš čirou náhodou na gravid jogu k lence vokálové?
hupcza
14. zář 2009
ahoj
připravujeme projekt na rodinné centrum v nj
chtěla bychvás poprosit o součinnost
ráda bych věděla, co přesně vám v rámci mc ajiných volnočasových aktivit s dětmi či jako celá rodina i s tátou na novojičínsku chybí
prosím písněte mi do ip
díky moc
manikaj
6. pro 2009
tak jsem se po dlouhé době koukla na stránky a vidím, že nic moc co......na tu jógu jsem chodila přesně tam a co se týče toho centra, tak blanickaa a já jsme zapojeny do chodu Mateřského centra v NJ, tak se můžete mrknout na nabídku , jak trávit volný čas s vašimi ratolestmi http://www.mcentrumnj.cz/ tak zatím se mějte fanj
hupcza
22. pro 2009
no a pokud to neuspokojí stejně jako mě, počkejte si na www.rodinne-centrum.cz... od března jedeme na ostro 🙂
momin
29. led 2010
Holky porad se tu jeste neobjevil nikdo z tohoto okresu? 🙂
nika
29. led 2010
ale jo jen chodím do jiných debat tu to nežije 🙂
momin
29. led 2010
No toto.....
petra123
3. únor 2010
čauky holky můžu se přídat jsem z Příbora mimiska nemam marně se snažíme 😞 a jezdíme do CARu do Polanky.
hupcza
5. únor 2010
Od března 2010 zahajujeme provoz rodinného centra (www.rodinne-centrum.cz) v Novém Jičíně na ulici Máchova 30 (areál firmy delta design, vedle večerky dáša)

Najdete u nás:
- pravidelné akce – kroužky pro (pra)rodiče s dětmi předškolního věku, pro maminky, pro tatínky... zkrátka pro všechny, kteří chtějí svůj volný čas trávit aktivně ve společnosti podobně smýšlejících lidí

- kurzy pro mámy, táty, babičky, dědečky, ale i dcery a syny, zkrátka pro všechny, kteří se chtějí dovědět něco víc o mezilidských vztazích, výchově dětí, zdraví, problematice bydlení, rodinných financí či z oblasti uplatnění se na trhu práce

- aktivity v rámci projektů financovaných z ESF aStátního rozpočtu ČR

- kalendář akcí nejen našeho sdružení, ale i zajímavých akcí konaných v regionu

- zapojení do některého z diskusních fór – postupně budou spuštěny také fóra, kde budete moci diskutovat některé otázky s odborníky

- bazárek, v němž pak můžete zcela zdarma nabídnout věci, které vám už doma překáží a přesto máte dojem,že někomu dalšímu dobře poslouží

- v neposlední řadě Vám budeme přinášet zajímavé informace, rozhovory atd.

- mimo to vám nabízíme individuální poradenství v oblasti osobního růstu, mezilidských vztahů, rodinných financí, sebepoznání, uplatnění na trhu práce atd.

- obcím, firmám, ale také jiným nestátním neziskovým organizacím nabízíme poradenství při přípravě a realizaci projektů financovaných z fondů Evropské unie a Státního rozpočtu České republiky

Pevně věříme, že pro Vás bude naše nabídka dostatečně zajímavou a že se tak stanete pravidelným návštěvníkem nejen našich stránek, ale také akcí pořádaných našim týmem.

Těšíme se na Vaše podněty.
neferka
26. kvě 2010
Ahoj holky. Chtěla bych obnovit tohle téma. Jsem ve 27 týdnu a asi to bude kluk. Najde se tady nějaká holčina z NJ na pokec?
neferka
26. kvě 2010
No neříkejte, že v Novém Jičíně není žádná těhule? 😞
ba0terka
17. led 2011
Ahojky. Funguje tu vůbec někdo? 🙂
hupcza
18. led 2011
@ba0terka: obávám se, že novojičínské diskuse jsou dost mrtvé :-N
katiz
18. led 2011
Ahojky.. tak to tu budeme muset rozjet 🙂
Jsem kousek od N. Jičína a snažíme se o druhé dítko... no... už teď mám trochu obavy jak to budeme zvládat, malá je hodně živé dítě a do toho kdyby přišlo druhé takové ... ale určitě to zvládne, že jo! Centrum v NJ nenavštěvuji, možná jak malá zvládne bez kočáru, nebo až pořídím golfky (snad na jaro)
ba0terka
18. led 2011
Já jsem přímo z NJ,ale přistěhovala jsem se sem z Brna,takže tu znám velmi málo lidí,i když jsem tu 2 roky 😃
A jinak máme jenom jedno dítko a druhé dle financí,tak možná za rok nebo 2 🙂))

Začni psát odpověď...

Odešli