• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nový Jičín a okolí. Jste odtud některá?

(Zamčená)
17. července 2012 
no ja měla problémy s otěhotněním, tak jsme se dohodli že druhé zkusíme hned, že nebudeme čekat.. jinač kdyby jsme se ohlíželi na finance tak nemáme ani malou :slight_smile: zpravovali jsme dum, tak že jsme se zadlužili na pěkně dlouho ale všechno jde, musí :slight_smile:
18. led 2011 ve 22:33  • Odpověz
Tak to chápu.. Ať vám to vyjde :slight_smile:))
Jako šlo by to,ale uvidíme časem,nechceme nic uspěchat :slight_smile:)) Erča má teprve půl roku,tak máme ještě čas :slight_smile:
19. led 2011 v 16:14  • Odpověz
jj užít si dítko co nejvíc to jde. Strašně rychle ty děti rostou... za chvíli školka, škola a pak na mamku nebudou mít čas :pensive:
19. led 2011 v 19:09  • Odpověz
Ahojky,jsem také z Nového Jičína a to přímo odsud,vidím že v tomto městě diskuse opravdu dost vázne,tak se zkusím přidat :slight_smile: . Já mám skoro pětiletého syna a nyní jsem těhotná,čekám holčičku,termín v květnu
23. led 2011 ve 13:20  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem přímo z Nového Jičína, ale jsem rodilá Ostravačka, přistěhovala jsem se tu za manželem před 9 lety :sweat_smile: Můžu se přidat? Zatím máme jen dceru, bude mít v dubnu 5 let a strašně bychom chtěli druhé, ale nedaří se...
24. led 2011 v 16:58  • Odpověz
Svatá pravda :slight_smile: Užíváme si každý den,ale i tak nám to mrně roste před očima :grinning:

Janapavlik: ahojky :slight_smile: to je dobře,že to tady trošku ožilo :grinning: Já jsem se narodila na Slovensku v Košicích,ale žila jsem s našima v Brně až do doby,než jsem se přistěhovala do NJ za přítelem... Žiju tu už 2 roky a stejně tu ještě moc lidí neznám... A maminky s dětma tu znám tak 3 :grinning: Říkala jsem si,že až Erča povyroste,tak že bych chodila do nějakého toho centra... Chodíte někdo někam ?? :slight_smile:
24. led 2011 ve 20:50  • Odpověz
Cus, aj ja som zo Slovenska, momentalne zijeme s manzelom v NJ. Okrem kolegov z prace tu vela ludi nepoznam. Tiez planujem, ze az bude Emmicka vacsia, zajdeme do nejakeho centra.
25. led 2011 v 09:58  • Odpověz
@ba0terka Ahoj :wink: No téda, tak to máš docela daleko rodiče... A to furt fňukám, jak jsou naši daleko, ale Ostrava je celkem blízko, i když co se týče hlídání, je to naprd, musíme se spolehnout jedině na tchýni, ta je naštěstí relativně kousek od nás a ž naštěstí v důchodu :slight_smile:
Ještě když jsem byla na mateřské (teď momentálně už pracuju, ale zrovna jsem na nemocenské :angry: ), tak jsme sem tam chodily s malou do mateřského centra tady kousek od nás, kde bydlíme, do NJ, na K. Čapka, ale teď je to tam už zrušené, místo toho otevřeli novou třídu pro školku :wink: Ale teďka, co vím, tak jsou přestěhovaní do centra na Hoblíkovou ul. :wink: Ráda vzpomínám na mateřskou, všechny negativa se smazaly a vyšly jenom pozitiva, pokud to jde, užívej si toho, rychle to uteče a jak nastoupíš do práce, tak na to budeš ráda vzpomínat... Doufám, že to aspoň ještě jednou zažiju...
25. led 2011 v 10:01  • Odpověz
@janapavlik: my se s mými rodiči moc nestýkáme,tak nám to nevadí :slight_smile: Já jsem v NJ hrozně moc spokojená. Pro mě je malé město ideálka :slight_smile:)) A partnerovi rodiče máme od nás asi 5 minut chůze,takže pokud je něco potřeba,tak jsou za rohem :slight_smile: Kolem Hoblice chodím docela často,protože bydlíme na Riegrove ul. a vím,že tam to centrum je,ale ještě jsem tam nebyla. Říkala jsem si,že až bude Erča větší,tak třeba půjdeme na nějaké to cvičení nebo tak.... Když to centrum bylo na K.Čapka,tak jsem tam byla na cvičení se synovcem a hrozně se mi to líbilo.. Na baloně apod.,fakt super... Já doufám,že se pak zadaří a třeba za ty 3 roky pořídíme Eričkovi sourozence a do práce bych šla až po 2 dětech.. Fakt si to chci užít... Jenže ono to strašně rychle utíká :grinning: ... Moc vám držím palce,aby vám další mimík vyšel a brzo :dizzy_face:
25. led 2011 v 11:44  • Odpověz
@em_ka: jéé,ahoj :slight_smile: Co vás táhlo do NJ a jak dlouho tu jste?

Záčíná to tu ožívat :slight_smile:))
25. led 2011 v 11:46  • Odpověz
@ba0terka Prisli sme sem pracovat. Planovali sme to na rok, dva a nejak sme tu zostali :grinning: Uz je to 5 rokov :sweat_smile:
25. led 2011 v 11:49  • Odpověz
@em_ka: hezky :grinning: A odkud přesně ze Slovenska jste? :slight_smile: Pokud to není tajné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2011 v 11:52  • Odpověz
@ba0terka Ja z okresu Velky Krtis, manzel z Novych Zamkov
25. led 2011 ve 12:00  • Odpověz
Ahojky,já jsem taky od NJ 5km :slight_smile:.Právě,že je tu opravdu celkem dost málo maminek,co tu znám,z NJ. :slight_smile: Mohu se k Vám přidat?? Mám 4 děti,2 holky 12 a 8,5 let a dva kluky,4,5let a 1měsíc :wink:
25. led 2011 ve 12:13  • Odpověz
@ba0terka aha, tak to jo, mě ani tak mí rodiče nechybí jako naší malé, pořád se po nich ptá, kdy už zase pojedeme do OVY :sweat_smile: Ono se to nezdá, ale přes týden s prací je to hrozně uspěchané a ty víkendy máme spíše pro sebe, takže moc často nejezdíme za našima, ale co mě mrzí, že v OVĚ je taky moje starší ségra a to můžu říct, že mi celkem chybí :frowning2: Nemůžu se jen tak v týdnu sbalit a jet ji navštívit, to je ta nevýhoda, že jsme dál od sebe. Ale zase v NJ se mi dost líbí, taky pociťuji tady větší klid než v OVĚ. Tady za tu dobu, co tu bydlíme, tak jsem si získala mnohem větší vztah k NJ než k mému rodnému městu :sweat_smile: A taky obrovská výhoda je to, že nemusím do práce dojíždět, v OVĚ jsem dojížděla do školy i do práce tramvají a trvalo to třeba i 45 min., což bylo otravné :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bydlíme v dobré lokalitě, mám tady 5 min. od baráku dětskou dr., obchody, školku a město cca 10 min. pěšky, takže super :dizzy_face: Jo, a pokud bys chtěla jít s malým na nějaké cvičení, tak tady kousek od nás je Kenny klub, je tam plavání a cvičení s dětmi.
25. led 2011 ve 12:15  • Odpověz
Juuu tu je lidí :slight_smile:
@janapavlik.. na K. Čapka mám sestru :slight_smile: má dvě děti Šimonek 5 a Barunka 2 a do té školky jsem chodila na předporodní kurz a bylo tam fajně :slight_smile:
na té Hoblíkové jsem ještě nebyla, jak bude lepší počasí a budu víc do NJ jezdit tak se tam určitě zajdu s malou podívat, ta strašně moc miluje děti.. nedávno jsme potkali děti ze školky na procházce, malá se mezi ně vmísila a museli jsme s nimi jít až ke školce, jinač byl kravál že chce být s nima :slight_smile:
25. led 2011 ve 12:16  • Odpověz
@em_ka: jů,tak ani jedno neznám :sweat_smile:
25. led 2011 ve 12:21  • Odpověz
@mufinka2: ahojky,vítej :slight_smile: Konečně se to tu rozjíždí :sweat_smile: ... Páni,4 sviště? :grinning: Jak to zvládáš? :grinning: Můj sen byl vždycky 3 děti,ale to se mi asi nesplní :grinning: ... Musíte mít doma veselo :slight_smile: A co říkají starší dítka na mimíka?
Jinak já mám jen 1 miminko,půlročního Erička :slight_smile:)) A jsem přímo z NJ :sunglasses:
25. led 2011 ve 12:23  • Odpověz
@katiz: ožilo to tu,že? :slight_smile:
25. led 2011 ve 12:24  • Odpověz
@janapavlik: já taky po rodičích neteskním a Eriček asi taky nebude,protože moji rodiče o malého nestojí... Tady má rodiče,sestru atd. od partnera a ti mají Erču moc rádi... Takže až budeme potřebovat hlídat,bude u nich :slight_smile:
A tady je klid a mír a pohoda... Je tu fajně :dizzy_face:
Jednou jsme Ovou projížděli,jeli jsme na akvarijní burzu a mě se to teda zdá jako trošku tmavé a moc rušné město :rolling_eyes: Nechtěla bych tam bydlet :grinning: .. Aji Brno mi lezlo krkem... Všude to bylo daleko,všude nějaké výtržnosti,atd...
A ten Kenny je kde,prosím? :slight_smile:
25. led 2011 ve 12:29  • Odpověz
Nejsem si jista ale myslím že na škole Jubilejní. ale určo to bude někde na netu, ale Kenny je podle mne drahé... Třebas na plavání jsem zvažovala Lagunu v NJ na bazéně a pak Kopřivnici, zvítězila Kopřivnice, za 10 lekcí platím 1,000kč kdež to v NJ Chtějí skoro raz tolik a v Kenny ještě víc. Jsem z Mořkova takže do NJ nebo Kopru to mám stejně daleko
25. led 2011 ve 13:00  • Odpověz
ahojki Jičńačky :slight_smile: zase to tu ožilo koukám :slight_smile:
koukám že řešíte aktivity s dětmi, já chodím s malou do M-centa (teď na Hoblíkovce) a plavat do Laguny - bazén, nad Kenny jsem uvažovala ale když jsme začínali měli dlouhodobě zavřeno, takže Bazén vyhrál :slight_smile: ale zvažovala jsem i plavání ve Valašském Meziříčí, je tam krapek teplejší voda :slight_smile:
25. led 2011 ve 13:03  • Odpověz
ahoj vespolek, bydlíme kousek od Příbora, tak bych se ráda přidala :wink: . Užjsem sem kdysi psala, jak jsem se rozmýšlela, kam jít rodit,no nakonec to byl F-M a nelituji. Taky máme babičku 100km daleko a o vnoučátka nestojí. S nejstarším klukem jsme tam jezdili my, tak to šlo, ale pak přibyla Monička, která nerada dlouhé cesty autem a po pár měsících ještě Miška, takže cestování bylo na dobu neurčitou odloženo. No a babi se za celou dobu nepřijela podívat, takže vnučky viděla jen na fotce :unamused: . Docela mě to mrzí, teď čekám na nějaký zájem s její strany, že bychom přece jen jeli všichni k nim na výlet, ale to jaksi nepřichází....
25. led 2011 ve 13:04  • Odpověz
Plavání docela závidím, já nevím, jak bych to s 2malými dětmi vyřešila.Sem tam zajedem celá rodinka do Kopřivnice na bazén, ale sama to s holkama radši pokoušet nebudu.
25. led 2011 ve 13:07  • Odpověz
@ba0terka a proč by se ti 3svišti neměli splnit? máš minimálně 20 plodných let před sebou :grinning:
25. led 2011 ve 13:12  • Odpověz
@mapurka: to jo :grinning: Ale musíme si časem sehnat větší prostory na bydlení... Sem by se nás 5 nevlezlo :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2011 ve 13:30  • Odpověz
@katiz jé, to je náhoda, myslím si, že tvoji sestru znám od vidění ze školky Vančurova, kde malá chodí se Šimonkem... Ta jména dětí tvojí sestry sedí, tak si myslím, že je to ona. No, jo, NJ je opravdu malý :sweat_smile:
@ba0terka to je smutné, že rodiče nemají o vnoučka zájem :pensive: Kenny klub je tady u nás, vedle Jubilejní školky, koukám na ni z našeho baráku :grinning: Ale je tam prý draho, to je fakt, ale zase prý voda na bazéně v NJ je pro děti studená, tak nevím.... Já jsem s makou nechodila plavat, ty hromadné aktivity mě moc neberou, ale pohrát do mateř. centra jsme si rády zašly, to bylo něco jiného.... Mě totiž nebere ani hromadné cvičení pro dospělé, jen zatím 2x jsme se odhodlaly se švagrovou jít do zumby :sweat_smile:
@mufinka2 téda, tolik dětí, obdivuju :slight_smile: My bychom chtěli určitě 2, nezříkám se ani třetího, ale to se nám musí neprve podařit to druhé, že.... :unamused:
@mapurka klidně se přidej, budeme určitě rády, že se to tu trochu rozjede :sweat_smile:
25. led 2011 ve 13:39  • Odpověz
@janapavlik: hezky :grinning: :grinning: :grinning: ... já si na to už zvykla... naši razí názor,že jsem moc mladá na děti a na svatbu... Jsme všichni zvědaví,jestli nám na svatbu,která je za chvilku,dorazí :grinning:
25. led 2011 ve 13:47  • Odpověz
@ba0terka jo bydlení....my máme sice domeček, ale zatím jenom jeden dětský pokojík (ten obývá syn s taťkou )a já mám holky v ložnici. Takže bych si to představovala, tak, že z ložnice bude holčičí pokojík a my se přestěhujem. Ale ještě nevím kam :grinning:. Máme pokoje prostorově velké,ale rozděli je je problém, kvůli oken :unamused:.
@janapavlik ať se druhé brzy podaří, na dcerku jste taky čekali dýl?
25. led 2011 ve 13:51  • Odpověz
@ba0terka Fakt, ze si mlada :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale neni to taka hroza, ako keby si mala treba 15... :grinning: Takze nechapem ich nazor...
25. led 2011 ve 13:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.