• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nový Jičín a okolí. Jste odtud některá?

(Zamčená)
17. července 2012 
@ba0terka už by mohli pochopit, že když máš Erička, tak je pro nej i pro Tebe nejlepší, abyste byli s taťkou pohromadě jako rodina. To je mi líto, že to někteří rodiče nedokážou pochopit...asi tě chtěli mít ještě pár let jenom pro sebe :wink: . Ale oni se s tím srovnají, uvidíš.Třeba už na té svatbě :wink:
25. led 2011 ve 13:55  • Odpověz
@ba0terka to je teda zajímavý názor rodičů... Záleží na tom, jesti jsi spokojená, ne? A jestli ano, tak není co řešit, stejně s tím nic nenadělají. A gratuluji k blízké svatbě :dizzy_face: Já jsem se stěhovala od rodičů ve svých 22 letech a myslím si, že to bylo tak akorát na osamostatnění se. Vzali jsme se v mých 23 letech :wink:
@mapurka na Emku jsme čekali cca 1 rok.... Manžela tenkrát posílal dr. na spermiogram a mě na laparku, nakonec jsem se laparce vyhla, protože jsem otěhotněla, no a na spermiogram jsme jeli taky v tu dobu, kdy jsem otěhotněla, to jsem ještě ale o tom nevěděla :sweat_smile:
25. led 2011 ve 14:00  • Odpověz
@janapavlik to se určitě brzo dočkáte, zase až to budeš nejmíň čekat :wink: . Když už to snažení trvá dlouho, tak není o co stát...já jsem taky na Moničku čekala přes rok a povedlo se. u Mišky mě ani nenapadlo, že bych mohla otěhotnět, protože jsem kojila a ještě si manžel dávál pozor, a hle, další poklad na světě :grinning:
25. led 2011 ve 14:05  • Odpověz
@em_ka: Mám staršího partnera,stěhovala jsem se k němu do jeho bytu,má práci,suprově se o nás stará a Eriček byl hodně chtěné miminko :slight_smile:)) Já jsem více než spokojená a kluci taky a to je hlavní :slight_smile:))
25. led 2011 v 16:04  • Odpověz
@mapurka: jééé,to máte hezky uděláne :slight_smile: A kdy plánujete obsadit ložnici pro sebe a dětičky "vystěhovat" ? :grinning:
Naši asi spoléhali na to,že když jsem se každou chvilku s někým netahala,tak jim doma zůstanu na ocet a budu se o ně starat nebo nevim :grinning: A ono nenene :dizzy_face:
25. led 2011 v 16:07  • Odpověz
Holky, nemáte někdo zkušenosti se zubní stomatochirurgií v Kopřivnici? Moje zubařka mě tam posílá na vytrhnutí horní osmičky, která se ještě neprořezala, ale má křivý kořen, takže začíná tlačit na sedmičku. Tím, že není vyrostlá a ani prý nevyroste, tak ji budou muset páčit. Strašně se toho bojím. Nevíte, jaké to tam v té Kopřivnici je? Jestli jsou tam alespoň hodní na pacienty? Jsem hrozný posera, co se týká zubů, stydím se za to :frowning2: :pensive:
25. led 2011 v 17:20  • Odpověz
Nevím jak v Kopřivnici ale manžela poslala zubařka k MUDr. Michnovi v Příboře a ten je tady v okrese na zuby expert, jen je tam neuvěřitelně dlouhá objednací doba...
25. led 2011 v 19:05  • Odpověz
@ba0terka No,já od mala chtělal taky 3 děti,ale nějak jsou z toho 4 :grinning: Děti jsou nadšené,právě,že v dubnu jsme měly za barákem na komíně 4 čápy a děti si strašně přály,aby nám donesly bratříčka :slight_smile: a vyplnilo se jim to :sunglasses: Jinak to zvládám v pohodě,ti 3 už jsou samostatní a pomáhají a Vojtíšek je zlatíčko,takže je to v poho. Já si myslím,že klidně ty 3 děti ještě můžeš mít,ne?Koukám,jestli jsem to dobře pochopila,budeš se vdávat :wink: Tak gratuluji.
26. led 2011 v 07:10  • Odpověz
@janapavlik Já věřím,že i to druhé bude.Super na otěhotnění,jsou kapky GYNEX.Já jsem měla před prvním problémy,nemohla jsem otěhotnět,doktor mi doporučil Gynex a teď mám 4 :grinning:
26. led 2011 v 07:15  • Odpověz
@mufinka2: Třeba se zadaří :dizzy_face: Ale musí to být super,když ty starší dítka jsou samostatné a pak si užíváte toho nejmenšího miminečka :slight_smile:)) A páté nebude? :grinning: ... Jojojo,máme svatbu 14.5. :dizzy_face: Děkuji moc :sunglasses:
26. led 2011 v 09:58  • Odpověz
@janapavlik zubaře teda nezávidím, fuj fuj. V Kopřivnici co vím, tak na poliklinice nic moc, ale pak tam jsou zubaři dole u autobusáku a tam je to super.

@mufinka2 já bych brala taky ještě jedno tak za ty 3 - 4 roky :grinning: . Gratuluju k prckovi! :slight_smile:
@ba0terka Takže svatba v květnu,jo? Ať vám ten nádherný měsíc přinese mooooooc štěstí :wink: !
26. led 2011 v 10:35  • Odpověz
@mapurka: moc děkujeme :dizzy_face: ... Původně jsme chtěli červen,ale pak kvůli malému,ať se nepeče jsme vybírali jiné datum.. A řekli jsme si,že máj,lásky čas,to bude ono :slight_smile:)) Všichni nás zrazovali,ale my se nedali a pak šupky na matriku a 14.5. je naše datum :dizzy_face:
26. led 2011 v 11:00  • Odpověz
@ba0terka Aj my sme mali svadbu v maji :slight_smile: Gratulujem a vela stastia.
26. led 2011 v 11:11  • Odpověz
@ba0terka taky přeji hodně štěstí do manželství

Jinač 3 a více dětí?? ty jo obdivuju vás jak to zvládate :slight_smile: Já mezi dětmi nechci velký věkový rozdíl, mám sestru o 11a půlroku mladší, a je to hodně... sic ted si rozumíme dobře, ale když já byla v pubertě, a ona malá furt se mnou, prostě ocásek, no i když možná jak budu starší a Adélka odroste tak zatoužím zase po mimču... necháme se překvapit co nám život přinese :slight_smile:

@mufinka2 ty kapky o kterých píšeš jsou volně prodejné? Nám se otěhotnění dlouho nedařilo, a teď taky ne a ne otěhotnět, tak že bych zkusila to co radíš... nechci zas k doktorovi pro hormony :-/ z nich mi nebývalo dobře
26. led 2011 v 11:39  • Odpověz
@katiz ještě existuje na otěhotnění a hlavně na srovnání cyklu přípravek Femigard, dá se to objednat přes net, pila jsem ho a teď si dávám pauzu, až se úplně dostanu z toho začarovaného kruhu nemocí. Furt jsem něco přecházela, hlavně kvůli práci a nevyplatilo se mi to. Tak jsem minulý týden lehla s angínou a ještě to není úplně OK, tak jsem ještě do pondělka doma.
Zub by mi měli trhat 3.2., jsem objednaná k MUDr,. Kutáčovi do Kopřivnice, sídlí prý někde v rodinném domku a sestřička a zubařka ho strašně chválili, že je prý šikovný a poradí si se vším, tak snad to bude OK. Ale nicméně mám stejně nervy v kýblu :unamused:
26. led 2011 v 11:49  • Odpověz
Moc všem děkujeme :slight_smile:))
26. led 2011 ve 12:15  • Odpověz
@katiz já mám sestru o 11 let starší a mi teda moc chyběl sourozenec, když jsem byla malá. Sestra lítala za klukama, sotva jsem začla chodit a když mi bylo 6 tak se 17 vdávala :slight_smile: . Takže jsem vyrůstala s jejími dětmi, takže pro mě víc jak sestra byla druhá máma. A teď v dospělosti se také moc nestýkáme.Takže jsem ráda, že mám děti takto po sobě.
26. led 2011 ve 14:09  • Odpověz
@janapavlik to bude na té Dělnické ulici, jak se chodí do Tatry. Tam je to super. Já bych strachy po..., nejsi jediná, kdo je srab ze zubařů. Ale zkušenost mám takovou, že daleko horší je ten strach, než pak ten samotný zákrok u zubaře :wink: . Mimochodem, já teď hledám zubaře pro celou rodinu, nevíte, kde by mě vzali?
26. led 2011 ve 14:19  • Odpověz
@katiz
@mapurka No, já mám starší ségru o 5 let a můžu říct, že je to naprosto ideální rozdíl. Sice určité tlaky tam byly okolo její puberty, já jsem ještě děcko a chtěla si furt hrát :sweat_smile: Ale teď můžu říct, že se to naprosto vyrovnalo.... Navíc ona vzpomíná, že když si mě mamka přinesla z porodnice, tak byla strašně ráda za sestřičku a prý vůbec nežárlila :dizzy_face: Cítím, že je i pro naši malou nejvyšší čas pro sourozence, bude určitě výborná pomocnice :wink:
Ano, ten stomatochirurg je ne Dělnické v Kopřivnici... Teď už jsem se uklidnila, jsem s tím smířená, že to musí být, ale myslím si, že večer před zákrokem budu zase vybobkovaná, a to doslova, když se bojím nějakého vyšetření nebo zákroku, tak mám průjem :sweat_smile:
26. led 2011 ve 14:32  • Odpověz
oprava - je NA Dělnické...
26. led 2011 ve 14:34  • Odpověz
@ba0terka :grinning: :grinning: páté určitě už nebude.To už je moooc :sweat_smile: Sice znám jednu,ta má 6 dětí a jedna dokonce 8,ale to už je opravdu blázinec :dizzy_face: Teď už nemáme auto pro tolik lidí :unamused: Ta co má těch 8,prý má mikrobus :grinning: Jo,děti jsou v poho :wink:
26. led 2011 ve 14:43  • Odpověz
@mapurka Děkuji,je to zlatíčko :wink: No,tak ještě chlapečka,ať to máte do páru :grinning:
26. led 2011 ve 14:47  • Odpověz
@katiz Jsou,ale já si je objednala přes net.Jsou opravdu dobré,my když jsme chtěli mimi,tak jsem je začala brát a do měsíce jsem byla těhotná :grinning: Za zkušení nic nedáš a třeba Ti taky pomohou :wink:
26. led 2011 ve 14:49  • Odpověz
Ahojky, můžu se přidat? Jsem taky přímo z NJ.Ráda by jsem se seznámila s nějakou maminou, protože mám 2 kamarádky s miminkama, ale ty jsou tak zdech.é (když to řeknu s prominutím tak hrozně) vůbec vyjít ven s kočárkem, že to snad není možné. Je to super, že se tato diskuze rozjela. Už jsem tady psala dříve, ale nikdo nereagoval, tak konečně!!!!
26. led 2011 v 19:48  • Odpověz
holky co se týče bylinek a třeba i femigardu zkuste prodejnu bylinek paní Pechové za hasičárnou u posledního kruháče :slight_smile: když tak ojednají :slight_smile:
co vím hodně holkám srovnal cyklus a většinou se brzo zadařilo :slight_smile:
26. led 2011 v 19:53  • Odpověz
@janapavlik ... po zakroku dej vědět jaké máš pocity, nechci tě děsit ale chlap říká že už nikdy více :frowning2: a to ho čekají na vytržení ještě zbylé tři...
@nika zkusím se tam azjít podívat, tady ohledně toho je lepší si vyslechnout radu od odborníka :slight_smile:
26. led 2011 ve 22:20  • Odpověz
@katiz hmm, tak to jsem po tvém příspěvku opravdu klidná..... :sweat_smile: Už se vyhýbám čtení po internetu, jaké to bylo a různé hrůzné historky pouštím z hlavy.... Přežili to jiní, přežiju i já :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2011 v 08:23  • Odpověz
@janapavlik Manzel mal tiez taky zakrok. osmicka mu tlacila na sedmicku, sedmicka na sestku atd a dost mu to bolelo pri kazdom zmene pocasi. Zo zakroku mal tiez nervy - pochopitelne - ale bolo to rychle a kvoli injekcii bezbolestne. Potom bral prasky a prezil to. Vacsi strach ako bolest.
27. led 2011 v 10:01  • Odpověz
@em_ka děkuji za pozitivní reakci :wink:
27. led 2011 v 11:03  • Odpověz
@janapavlik a vidím, že máš stejně pojmenované děvče jako já, akorát my jsme klasici a máme EMU :sweat_smile: Jméno se (bohužel) těší velké oblibě, a to jsme si tekrát mysleli, jak budeme originální :sweat_smile:
27. led 2011 v 11:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.