• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nový Jičín a okolí. Jste odtud některá?

(Zamčená)
17. července 2012 
@em_ka: ahojky :slight_smile: Můžu vám doporučit oběma na Hoblíkově ul. paní zubařku Sylvu Slovákovou :slight_smile: Chodíme k ní všichni,protože je to naše teta :grinning: Ale je hroooozně mooooc hodná,má krásnou ordinaci a chodí k ní půlka NJ.
Co slýchám,tak je prý nej zubařka v NJ :slight_smile:))
Takže si myslím,že kdyby jste tam teďka zašly,tak vás určitě nevyhodí. Ona by se pro každého rozkrájela :slight_smile:
Já mám od malinka panickou hrůzu ze zubáků,ale co jsem se nastěhovala do NJ a chlap mě donutil jít k ní na zubní,tak pohodička. Pokecáme,zkontroluje mi zubíky a jdu domů :grinning:
7. dub 2011 ve 12:05  • Odpověz
@katiz: u nás mají domeček rodiče od partnera a měli ho i kamarádi v Bludovicích. Ale tam jak byly ty povodně a utopila se jim půlka domu,tak jejich dcerka měla už z toho takovou hrůzu,že dům prodali a odstěhovali se do bytu a domeček staví nový... Jinak mají všichni okolo nás byty,tak nemáme komu závidět :grinning: Ale moc by jsme si to přáli. Není nad vlastní bydlení.... Ale tak jak říkáš,modlit se aby chlap nepřišel o práci...
Zatím máme ten pronájem a uvidíme,co nám čas přinese :slight_smile:
Nicméně,za chvilku máme svatbu,tak si po ní chceme udělat nějaké to spoření... Třeba to vyjde :slight_smile:
7. dub 2011 ve 12:07  • Odpověz
@ba0terka ked tam chodi polka NJ, bude urcite super. Otazkou je, ci nas vobec vezme ked ma tak velku klientelu.
7. dub 2011 ve 12:15  • Odpověz
@em_ka: teta je hodně vstřícná a ukecaná,proto ji mají asi všichni rádi :slight_smile: Ale doufám,že ano,protože jinak by si musela vytsavit ceduli-nenabíráme pacoše :grinning: A o ničem takovém nevím... Tak zkusit zavolat a zjistit :slight_smile:
Zde odkaz: http://www.firmy.cz/detail/379700-mudr-sylva-slovakova-novy-jicin.html

:slight_smile:
7. dub 2011 ve 12:18  • Odpověz
@ba0terka diky za typ
7. dub 2011 ve 12:41  • Odpověz
@ba0terka jak budeme v NJ na "výletě" tak se tam stavím podívat... Adélka si ráda čistí zuby, tedy víc ji asi chutná zubní pasta, trénujem aby na požádání otevřela pusu a aby ji tedy mohli vyšetřit, ale je to zatím bezúspěchu :frowning2:
7. dub 2011 ve 14:09  • Odpověz
K paní Slovákové jsem volala cca před měsícem, jestli k ní můžu začít chodit se synem, a řekli mi, že vůbec nepřibírají. Tak jsem obvolala postupně snad všechny zubaře v Nj až mi doporučili mladou zubařku Zubkovou, dělá u dr.Franty na Myslbekově ulici. Můžu říct, že jsem z ní nadšená, malý měl jeden hrozný zážitek od předchozí zubařky, tak jsem si myslela, že už nikdy žádnému neotevře ani pusu natož si nechat spravit zoubek, ale paní Zubková byla super, asi po 10 minutách přemluvání a rozptylování otevřel pusu, zkontrolovala zuby a pak mu jeden i spravila, bez pláče a řevu (dostal bílou plombu, takže mu chvíli i svítila do pusy laserem"baterkou":slight_smile: ) Tak snad už bude chodit se zoubkama rád.
11. dub 2011 ve 23:12  • Odpověz
@sarka11: teda,to vůbec nevím že už nenabírá pacienty :-O ... Ale tak za zeptání nikdy člověk nic nedá :slight_smile:
Tak to je malý šikovný :slight_smile:
18. dub 2011 ve 12:04  • Odpověz
@sarka11 Bola som za pani dr. Zubkovou a brali nas, este neviem aka je, na preventivku ideme za par dni. Diky za radu
5. kvě 2011 v 10:18  • Odpověz
Nějak nám to tu chcíplo :slight_smile:))

Maminky,nechodíte náhodou některá k MuDr. Poláchovi do MED centra? :slight_smile:
My právě jo a švagrová,která tam chodí taky,tak říkala,že se prý snad má stěhovat,tak jestli nevíte,jestli je to pravda :sunglasses:
2. čer 2011 v 09:13  • Odpověz
@ba0terka Ahoj, jojo, je to tu trosku mrtve :slight_smile:
Videla som tvoje svadobne fotky, krasny par :dizzy_face: Gratulujem
2. čer 2011 v 09:32  • Odpověz
@em_ka: jééé,děkujeme moc :slight_smile:))
2. čer 2011 v 10:11  • Odpověz
Jsem tu.. po dlouhé době.. @ ba0terka zkoukla jsem svatební fotečky.. krásná svatba, krásně šaty!! velká gratulace a hodně štěstí do manželstí :slight_smile:
Pro inspiraci i pro ostatní : Kam jezdíte s dítky na výlety? Co by takového prcka mohlo bavit, tedy krom ZOO tam jsme strávili 6 hodin, ne a ne malou odtrnout od zvířátek, nejradši by stála hned u prvního výběhu, vždy s pláčem ta zvířátka opouštěla :slight_smile:
8. čer 2011 ve 22:40  • Odpověz
@katiz Ahoj, kde ste boli? V Ostrave? Je to male slne uz von vo vybehu? Len neviem co by z toho celeho pochopila moja 8m dcera :grinning: Vela asi nie...
9. čer 2011 v 09:27  • Odpověz
@katiz: jééé,to je hezké,děkuji moc :slight_smile:

Erča byl s náma,když mu byli 3 měsíce v ZOO,v Lešné :grinning: Sice z toho moc neměl,ale letos jedeme znova,tak snad bude nadšen :slight_smile: A pak jsme byli v Dinoparku,ale to měl 2 týdny,z toho neměl vůůůbec nic. Jenže jsme tu měli návštěvu z Českých Budějovic a oni měli staršího kloučíka,tak jsme udělali výlet :slight_smile:
Ale Dinopark Ostrava je super,ale je to výlet tak na 2 hodky no : :confused:

Ale co můžu doporučit,tak je ZOO Zlín-Lešná... To je podle mě nejlepší a nejkrásnější ZOO na světě :grinning:
Byli jsme pro srovnání nedávno v Ově v ZOO a bída :rolling_eyes: Mě se moc nelíbila...

Maminky,mám na Vás prosbičku prosím :slight_smile:

Eriček bude mít 7.7. první narozeniny a my nějak nevíme,co mu koupit... Já mu už koupila župánek,ale co dál...
Uvažovala jsem nad tady tímto odrážedlem,hodně se nám líbí: http://www.babyhit.cz/detske-odrazedlo-motorka-cross-cerny/d-71716/

Bylo mi doporučováno ještě toto: http://www.jv-vodnik.cz/odrazedla-a-odstrkovadla/odrazedla-puky/puky-wutsch/odrazedlo-puky-wutsch-ocean-modre.htm
Ale z té ceny na mě jdou mrákoty...

A nebo od Lamaze hračku: http://www.lamaze-hracky-pro-nejmensi.cz/vysledky-vyhledavani-19?sPhrase=sloni+kapela

Co myslíte,prosím? A co jste vy kupovali nebo budete kupovat k prvním narozeninkám?

:slight_smile:
9. čer 2011 v 11:30  • Odpověz
@ba0terka No, my mame do toho roka este daleko, neviem co take rocne dieta zaujima... Ale urcite by som kupila nieco co by dcerku zaujalo. Predpokladam, ze tvoj syn je velmi akcny (ako vacsina deti :slight_smile: ) tak ja by bola za odrazadlo - to ho unavi a bude dobre spat :grinning: :grinning: Alebo bazenik (neviem ci mate balkon alebo terasu) ale to sa da aj vyuzit v byte - kupite do toho jeden pytlik plastvych lopticiek. Alebo sadu plastovych naradi, formiciek do piesku - je leto, hodne casu travite vonku, to by asi ocenil. My mame jednu hracku od Lamaze, a milion dalsich plysovych zvierat ale dcerka o nich nejavy zaujem.
9. čer 2011 ve 12:11  • Odpověz
@em_ka: Erča je sice akčňák,ale jak na co :grinning: Odrážedlo jsme nakonec zavrhli,protože se stále plazí. Sice se občas o něco přitáhne do stoje,ale na chození to ještě fakt není :grinning: On má na všechno svůj čas a způsob :slight_smile:
Ale jinak děkuji za tip,to mě nenapadlo :slight_smile:))
S tím Lamazem mám taky strach,že se mu to bude líbit a pak po týdnu třeba už nee a hračka za 600,- bude k ničemu :confused:
Od Lamaze máme opici Žofku a ta je někde zahozená v rohu pokoje :grinning:
Tak uvidíme no,co nás napadne a co nakonec kupíme...
Zatím víme,že bude mít Eriček dort,který bude vypadat jako fotbalový míč :slight_smile: (jsme fotbalový nadšenci :grinning: )
12. čer 2011 ve 20:12  • Odpověz
@ba0terka Tie deti maju kazdy den inu "chut" :slight_smile:) Ta nasa je teraz zalubena do gymnastickej lopty ktora je asi tak 4x vacsia nez ona :slight_smile:))) a zaujimaju ju dalej: manzelova penazenka (spravna holkaaa), jedna varecka, hociaky papier a vsetko co nesmie. Ale ziadne hracky!
13. čer 2011 ve 20:42  • Odpověz
Byli jsme v OV... líbí se mi že tu Zoo opravují a zlepšují, bohužel nejde všechno najednou, musí postupně, ale jednou to bude krásní ZOO líbí se mi že už zrušili ten medvědinec, ten byl deprimující :frowning2: a postavili nový, ale medvěda jsme neviděli, byl někde zalezlý. Slůňátko bylo venku a pak přes poledne šlo dovnitř.
Do ZOO v Lešné se určitě letos taky zajedem podívat, je fakt krásná.
Adélce jsme k prvním narozeninám koupili dřevěnou kostku do které se vkládají tvary, trojuhelník, elipsa apod. Zprvu ju to bavilo jen všude rozhazovat ale brzy přišla na to jak se s tím hraje a dneska už i vymýšlí jak se to dá použít jinak, třebas na postavení komínu :slight_smile: měli ji v NJ na náměstí v hračkářství kousek od cukrárny SAura, je to v patře, tak že bez kočáru :frowning2: Pak dostala od tety válec na lození, pěkná blbost, strašně ji to bavilo ale stále musel být někdo u ní aby se nepřevrhla, kolikrát se stalo že si sedřela bradu o koberec jak po něm skákala, vydržel měsíc, rozkousla ho :frowning2: Dále dostala kočárek a panenku, to moc pro kluky není, tak že jsem asi neporadila... a co takhle mu koupit náklaďák :slight_smile: pokud ještě nechodí tak si v něm muže sedět a jezdit v něm a jak povyroste tak si ho bude tahat sám?!
http://www.maminky.net/detail.php?zbozi=2252370
15. čer 2011 ve 13:45  • Odpověz
Nějak nám to tady upadlo... Jak se všichni máte? Co nového? :slight_smile:

@katiz: Tak nakonec malý k narozkám náklaďák dostal od jedné tety :grinning: Nejvíc Erču prostě berou balony,chce si pořád kutálet... Takže narozky nakonec měli úspěch :slight_smile:
14. srp 2011 v 08:23  • Odpověz
@ba0terka Aj u nas sa blizia prve narodeniny a neviem aky darcek. Dcerka na hracky neni. Ma rada mobil, dialkovy ovladac, papier, atd... No, co z toho? :grinning:
15. srp 2011 v 10:01  • Odpověz
@em_ka: jééé,to je jako u nás :grinning: Eriček má dokonce svůj vlastní foťák,ale to fakt náhodou :grinning: Starý se nám rozbil,tak my máme ten nový a Erča úspěšně drtí ten starý :grinning:
A teda pro holčičku nápad fakt nemám,když není hračky,to je těžké teda :-/
15. srp 2011 v 10:03  • Odpověz
@ba0terka Ja svoj mobil kvoli nej nerozbijem :grinning:
16. srp 2011 v 10:50  • Odpověz
@em_ka: to je škoda :grinning:
16. srp 2011 ve 12:02  • Odpověz
Je to v Jicine vazne hrozne! Kde je tu hrackarstvo? Viem, ze na namesti je jedno male a bolo v obchodaku Galerie (byvaly Mainl) - mimochodom oni zanikli alebo sa prestahovali- a co dalej??? Za hrackami cestujete???? :rolling_eyes:
5. zář 2011 v 08:52  • Odpověz
@em_ka: hračky v bývalém Meinlu bohužel krachly :confounded:
5. zář 2011 v 17:28  • Odpověz
@ba0terka no, skoda. tak aby dostala nieco zo supermarketu, tych je tu az dost.
5. zář 2011 v 18:06  • Odpověz
@em_ka ja na hračky jezdím do Frenštátu, na náměstí, pod podloubím v patře je pěkné hračkářství...
13. zář 2011 ve 12:02  • Odpověz
Nějak to tu zdechlo... Skoro 2 měsíce tu nikdo nic nenapsal :grinning:
Jak se máte dámy? :slight_smile:
10. pro 2011 v 10:10  • Odpověz
@ba0terka Ahoj, asi nas tie male prcky zamestnaju viac nez by sme chceli :slight_smile: Klobuk dole maminkam ktore maju viac deti, chvilkami sa mi zda, ze nezvladam ani tu jednu slecinku ktoru mam doma.
20. pro 2011 v 09:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.