• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Okres Kutná Hora. Hledám kamarádku

10. prosince 2015 
ahoj maminky, hledám kamarádku s dětmi nebo třeba jen těhotnou z okresu kutná hora. je mi 26let a mám tři dítka. kamarádila jsem se vždy s o dost mladšími holkami a ty bohužel ještě takové to debatění o dětech nemusí :frowning2: tak hledám někoho, kdo rád vyrazí se mnou a mými dětmi na procházku, kávičku, hřiště atd....
4. kvě 2010 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojyk taky mam tri deticky bydlim ousek od kutne hory a rada bych nasla kamaradku.
16. srp 2011 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@mokosinova1 Ahoj. Jsem na tom podobně. Bydlím mezi K.Horou a Čáslaví. Zrovna jsem se přistěhovala, takže tu žádné maminky neznám. Potřebovala bych poradit kam s kočárkem na procházky, jestli je dobrý chodit na kojenecké plavání, nemám s tím žádné zkušenosti nebo kam chodit nakupovat hadříky. Jsem mamka začátečnice, tak bych si docela ráda s někým popovídala.
30. srp 2011 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@denebola kdepak bydlis mezi kutnou horou a caslavi come napada jsou jen Církvice ne ? nebo kdepak ? ja bydlela do nedavna v cirkvici sice jeste nejsem maminka ale tak nejak vim kde co koupit kam by si mohl ajit mam totiz k´hodne kamaradek s miminkama nebo clekove s detma
26. říj 2011 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Hledám kámošku na společné procházky s dětmi. Přistěhovala jsem se do okresu Kutná Hora vesnice Polipsy to je mezi čestínem a kácovem. Mám to kousek do Zbraslavic,Zruče a kolních vesniček okolo polipes. Budu ráda když se někdo ozve.
23. pro 2011 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda, já jsem přímo z Kutné Hory a mám 2 dítka. Najde se nějaká mamina na procházky s kočárem a pokec :slight_smile: ?
30. pro 2011 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, ja su z Zehusic, je tu nekdo pobliz? :slight_smile:
30. pro 2011 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@kuckas ahoj já jsem taky přímo z Kutné Hory, mám jednoho chlapečka, na procházku vyrazím ráda :slight_smile: můžeme kdyžtak IP?
30. pro 2011 ve 14:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Holky.Jmenuju se Adéla a mám 8.měsíčního synka.Hledám někoho na procházky a podebatění o životě.-D
Jsem z Čáslavi. :slight_smile:
30. pro 2011 v 19:12  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
@denebol Ahoj ráda ti poradim kde nakupovat a kam chodit na procházky..jsme z Čáslavi,takže to tady mám projíté :slight_smile:
30. pro 2011 v 19:16  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky zienky...rada sa zoznamim s nejakou maminkou mam dve male deti a pristahovala som sa zo slovenska a bydlim tu vo vesnici Vidice je to 10km od Kutne hory...budem rada ak sa s niekim zoznamim lebo je tu nuda sama s muzom a detmi v cudzom svete..papa .
29. únor 2012 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky.Já jsem kousek od Rataj nad Sázavou.
@adriana1 Kousek od Kácova.
5. bře 2012 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@camelinka ahoj,jen tak mě napadlo kouknout do Kutnohorska a koukám žehušice, to máme za rohem :slight_smile: já hlásím svatý mikuláš :slight_smile:
20. bře 2012 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@andilekanitka ahojky, tak to mas kousicek :slight_smile:
20. bře 2012 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí
maninko2- jjéé z Vidic je můj manžel a můj švagr..i já jsm etam hodně jezdila:slight_smile: taková malá prdel světa ,ale je to tam hezký:slight_smile:
28. bře 2012 v 16:22  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojka, já se jmenuji Michala a hledám někoho na procházky a návštěvy, mám 20.měsíčního syna. Bydlím v Čáslavi, ale teprve 3 roky, tak tady neznám moc lidí, natož maminek :unamused: Ráda bych si s někým pokecala a není s kým :wink:
18. únor 2013 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj ja jsem markéta bydlím v čáslavi... Taky tu nebydlimmoc dlouho... Asi 4 roky. Máme dve holčičky jedné bude v červnu 5 a druhé jsou 3,5 měsíce
19. bře 2013 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@martinastankova kdepak bydliště?
19. bře 2013 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jsem sice z Kolína, ale do Kutné Hory také jezdím, takže jestli stále někoho hledáte na pokec, tak bych se ráda přidala. Mám 2holčičky. Hanka
15. zář 2013 v 00:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jsem z Kutné Hory, je mi 30 let a mám dvě děti. Starší syn (necelé 4 roky) a mladší dcerka ( necelé 3 roky). Budu ráda pokud se najde někdo na procházku s kočárkem, dětské hřiště nebo třeba pokec u kafíčka. Bára
6. dub 2014 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@bara1984 Ahoj Barčo, koukám, že Tvůj příspěvek je z tohoto roku, tak píšu. :slight_smile: Nejsem sice z Kutné Hory, ale ze Ždánic a do Kutné Hory jezdím. Jsem 2 měsíce novopečená mamina a hledám nějakou kámošku tady v okolí, jelikož jsem původně z jižních Čech. Budu ráda, když budeš chtít něco podniknout, není pro mě problém zajet. :slight_smile: Ahoj Nikola
17. dub 2014 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky,my se ted pomalu stehujeme do bytu do Hranic u Zbraslavic a rekonstruujeme domeček v Olšanech u Kluku.čekame pate mimi v říjnu a vubec nevim kde bych měla rodit,mužete mi prosím napsat sve zkušenosti s porodnicema v okolí?chci aby mi mimi dali hned po porodu na bríško a nechali dotepat pupecnik,nechci nástřih hráze a chci byt celou dobu s miminkem a hlavne nechci žadnou hekarnu a pak na sal.je tam nekde porodnice ktera mi toto vsechno muže nabídnout?děkuji moc jinak budu moooc rada když se tu skamaradím s nejakou maminou z okolí:slight_smile:
18. kvě 2014 v 15:08  •  4 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, já se v srpnu stěhuji zpět do KH, narodila jsem se tam, ale doteď jsme bydleli v Praze. Už nás to tam štve, tak rekonstruujeme v Hoře dům. Jsem na rizikáči, takže času budu mít do porodu dost a nevím, kdo z mých starých přátel v KH zůstal :slight_smile: takže nějakou kámošku bych taky uvítala :slight_smile:
8. črc 2014 ve 20:29  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, trochu to obnovím, někdo z okolí Kutné Hory - Červených Janovic?
10. pro 2015 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek