• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Okres Příbram a okolí

21. května 2012 
Ahoj holky, je tu někdo z okresu Příbram a okolí? Já jsem ze Sedlčan.
10. bře 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobříš o víkendech jinak přes týden Praha :sweat_smile: :sweat_smile:
10. bře 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dobris bydlim tu
20. dub 2012 ve 14:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
my také dobříš :slight_smile:
20. dub 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ok no konence sme nekoho nasla
20. dub 2012 ve 14:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
mate fejsbuk mne se to tady strasne spatne dohledavaa
20. dub 2012 ve 14:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak me to zase tak nevadi ze nekocarkujete ja jsme tu nova nikoho tu neznam jsme rada za kazdou kamaradku tak mohli by jsme obcas nekma zajit tren skoict svamma na piskoviste i kdyz ten muj by se zatim jen dival ale to vubec nevadi jak rikaam se rada za kazdeho pritele co vy na to ?
20. dub 2012 v 15:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
my měli loni to samé :slight_smile:, malej písek nemusel, páč byl malej písek baštil a tak :slight_smile:. Počkej přístí rok, to si to vynahradíš a malej si budek písek užívat :slight_smile:
@lucinkabiroas
20. dub 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werroona - my jsme taky dobříš a přemýšlím, jestli se neznáme z pískoviště :slight_smile: adámek je stejně starý jako filip. Na které hřiště chodíte?
20. dub 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky jestli mate fb pridjete si mne na fb LucinkaBiroas ajinak peto ja mam teprve 7 mesicni mim kluk ale budu rada za kazdou kamaradku nikoho tu nemma jesi mas teda zajem diky
20. dub 2012 v 15:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkabiroas - to bylo na werronu s těmi stejně starými kluky. jinak zprrávu máš v interní poště, v neděli se podle počasí domluvíme a můžeme se potkat na hřišti ...
20. dub 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre tak vimenime si aspon cisla kdyz fb nemate mne se to tady spatne dohledava
20. dub 2012 v 15:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule246
Občas teda chodíme s kamarádkou na hřiště ke kinu :slight_smile:. Jinak teda úplně z Dobříše nejsem, jsem z jedné vesničky u Dobříše :slight_smile:. No tééda, máš můj obdiv, takhle malé děti brzo po sobě :wink:
20. dub 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werroona - no, první měsíce byl děs hlavně díky žárlivosti staršího, ale dneska si třeba úplně poprvé hráli hodinku sami na zahradě. Jen jsem na ně pokukovala sem tam z okna a byli zlatí. Tak snad se blýská na lepší časy. Ke kinu chodíme taky, tak třeba se tam někdy uvidíme. Zaměřím se na hřišti na Filipy :grinning:
20. dub 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja moc dobris neznam muzu se zeptat kde j e to kino ze bych obcas za vami skakla i kdyz ten muj zatim nehraje ale sedi v kocarku nevadilo by vam to
20. dub 2012 v 15:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule246 paráda, že to zvládáš, mě malej poslední dobou tak vysává, že jsem úplně kaput a do toho bych měla mít další.. :grinning:. Jůů, je to ale krásné, když si sourozenci už spolu hrají a dají mamice i klid :slight_smile:. Fakt jsi šikula. No nás pozná snad každej, páč náš Fíďa vůbec neposlouchá a místo houpaček a prolejzaček lítá všemožně :grinning:

@lucinkabiroas kino je kousek za autobusákem a nebo když půjdeš od drogerie teta dál :slight_smile:
20. dub 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjo jo uz vim to je to krasne hriste
20. dub 2012 v 15:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak doufam ze vam nevadi mne je teprve 20 let jsme mlada mamina akolik je vam holky jesi se muzu zeptat
20. dub 2012 v 15:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkabiroas no krásné nevím... mě teda dost vadí, že není vůbec oplocené a okolo jezdí auta. no poznáš to tak za rok :slight_smile:. Mě je 27. Myslím, že o věku to vůbec není. Náhodou je teď hodně mladých maminek :wink:
20. dub 2012 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werroona - no, tak tím víc jsem na fíďu zvědavá :grinning: alfíno - ten starší - býval taky dost zběsilý mimino a když jsem zjistila, že jsem těhu, tak jsem málem omdlela ... ale čím dál víc si začínám uvědomovat, že když jsem přežila ten první rok, tak malý věkový mezi kluky bude super, že by se měli spolu dost vyřádit ...

@lucinkabiroas - já jsem s hřišťátkem v poho, jen už na něj chodím skoro 3 roky, tak se trochu omrzelo ... já už jsem v podstatě stará mamina mně je ve červnu 33.
20. dub 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nevadi holky babi si rozumi vzdycky i kdyz sou od sbe o neoc starsi a ne tak v kolik v nedlei se tady domluvime
20. dub 2012 v 16:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule246 aha, takže to bylo neplánované :slight_smile: ? No já si to opravdu neumím představit :grinning:, běhat za tím mým zlobidlem s těhu bříšek by asi dlouho nevydrželo :slight_smile:. Já další chci, ale tak za 4 roky, sice bude mezi dětma větší rozdíl a asi si moc nevyhrají, ale mě by to tak vyhovovalo... no uvidíme :slight_smile: A Alfíno se pak uklidil? A nebo prostě musel, protože jsi byla těhu :slight_smile: ? Strará :grinning:? Myslím, že fakt ne e. Pro mě jsou straré maminy, ty které si pořídí první dítě po 35 roce :slight_smile:
20. dub 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werroona - jojo neplánovaně ... těhu snáším v pohodě, takže těhotenství nebyl takový problém, nalítala a nanosila jsem se teda dost. Spíš pak alfíno hrozně moc žárlil - nespal, nejedl, hysterčil ... řekla bych, že i půl roku to trvalo. Ale teď už dobrý, prostě z toho vyrostl. Ad ten věkový rozestup - mm vždycky chtěl děti rychle za sebou (i když ne zas tak rychle) a já si nebyla jistá, že to chci ... ale dopadlo to takhle a po tom prvním náročnějším roce si to (většinou) i užívám
jdu koukat na vyprávěj ... hezký večer
20. dub 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak my jsme z chotilska....vesnička v okr. příbram,nejbližší města Dobříš a Sedlčany,v sedlčanech mám tchýni takže tam jezdíme hooodně často a na dobříš taky jezdíme hooodně často :wink: :slight_smile:
17. kvě 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@peetulka22 Ahoj, tak to je fajn :slight_smile: Moc maminek které jezdí do Sedlčan není :frowning2:
21. kvě 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj :slight_smile: ,a vy jste přímo ze sedlčan ??
21. kvě 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@peetulka22 jj jsem přímo ze sedl :slight_smile:
21. kvě 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek