• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Olomoučátka 2013/2014

30. července 2014 
Ahojte maminky...hledáte někoho s kým můžete sdílet vaše radosti a starosti...s kým zajít na procházku do parku...já také...proto zakládám tuto diskuzi...miminka budeme mít přibližně stejně staré...tak budeme mít hodně o čem mluvit :grinning:
5. bře 2014 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte těhulky a maminky
Jmenuji se Lucie a je mi 24let a bydlím s manželem (23)...známe se 6 let a něco málo přes rok jsme svoji a máme 8.mesíční holčičku Dominiku která byla plánovaná...ta se nám podařila po 5 měsičním snažení...podod byl plánovaný císař kvůli konci pánevním...teď jsem těhotná a už se jen nemůžeme dočkat co to bude
5. bře 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj Luci, my už se známe z dřívější diskuze (koupila jsi ode mě i capáčky), pak ses ale před porodem odmlčela, měla jsem starost, zda jste v pořádku, (měla jsem i trošku pocit, že ti třeba nejsem sympatická apod.) tak teď ráda čtu, že je vše ok a dokonce jste hned šli do druhátka :slight_smile: Taky bych chtěla, ale moje druhá polovička jaksi ne :-/ A co Dominička, co už umí?
5. bře 2014 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@froka Ahoj jasně že pamatuju...jen jsem neměla tolik času...tak druhé nebylo v plánu tak brzo ale když už se stalo tak jsme moc šťastní :grinning: Malá pomalu začíná chodit a jak je na tom Míša
5. bře 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak moje malá bude mít teď 10 měsíců...mám to překopírovaný z jiné diskuze...tak se přidejte a napište něco o sobě :wink:
5. bře 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já se jmenuji Jana a je mi 22 let, žijeme tu s manželem (24) v části Povel u Smetanových sadů. Naše Zuzanka je sice ne úplně plánovaná, ale chtěná a milujeme ji maximálně:slight_smile: Naše osmiměsíční princezna nesedí, nestoupá, ale začíná objevovat kolínka a plazí se jak drak:grinning: S mluvením je na tom líp, říká máma, táta, teta, papat, bik (blik), pápá, baba:slight_smile: Taky ukáže jak je veliká a pacipaci:slight_smile:
5. bře 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak to mi se asik nezapadame mi uz mame skoro 18mesicu :slight_smile:
5. bře 2014 ve 14:41  •  čeká miminko, termín má v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jmenuji se Jana je mi 30 let manželovi 37, známe se 12 roků a manželé jsme skoro 9 let. Máme 3 dêti Denisku 8 roků, Terezku 5,5 roku a Kubíčka 5 mêsíců. Jsem z Nemilan. Všechny 3 děti jsou planované
5. bře 2014 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jmenuji se Anička a je mi 22 let. Bydlím s přítelem (21) a dcerou u Smetanových sadů. Naše princezna Anička bude mít v pátek 5 týdnů. Byla plánovaná, ale trošku později, ale nakonec jsme moc rádi, že ji máme už teď. Zatím nám malá zvedá hlavičku a snaží se přetáčet na bok, ale ještě jí to moc nejde, tak se vzteká jako o život. Bohužel nikdo v mém okolí nemá ještě miminko, tak se nemám s kým radit a s kým chodit na procházku, protože přítel je věčně v práci.
5. bře 2014 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak i já se přídávám. Jmenuji se Tereza, je mi 19 let a s přítelem (20) máme 9víti měsíčního syna. Známe se zhruba 6 let z toho 4 jsme spolu. Každý zatím bydlíme u rodičů. Syn byl neplánovaný, narodil se skoro o dva měsíce dříve, ale oba ho milujem nade vše! :slight_smile: Malý má dva zoubky, přetáčí se, když ho posadím tak i sedí :D už by chtěl chodit, takže za obě ruky mu to celkem jde, jinak si povídá sám pro sebe a tak :D:slight_smile: Jinak bydlím kousek od parku a taky nikoho s mimčem neznám..:slight_smile:
5. bře 2014 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy, jsem Kristýna, vyrostla jsem v OL, ale teď bydlím v Příkazech (sice už od r. 2007, ale stejně tu nikoho neznám) . Nicméně do OL jezdím v podstatě pořád. Moje Sofie má za pár dní 10 měsíců a je úžasná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:. Už stojí, razí třetí zub a vykládá mama, baba, ham :slight_smile:
5. bře 2014 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindoska
@froka
@misula86
@nandule
@anulilinkaaa
@ter26
@kstablova
Zítra odpoledne se se Zuzankou chystáme okouknout obchod Organica na Kavaleristů a dát si kávu v jejich kavárně. Nechcete se některá přidat?
5. bře 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindoska Lucinko co to čtu..?čekáte další miminko...? :astonished: :slight_smile:
5. bře 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindoska Tak to bylo překvápko :slight_smile: A nevadí to té jizvě po císaři? Jinak Miška leze, sedí, stojí u nábytku, ťape za ruky, ale rovnováhu ještě neudrží.
5. bře 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak, já jsem Kačka, je mi 29 (no koukám, že jste tu samé mladice :grinning: ) a manžel je o 3 roky mladší, brali jsme se 2011. Dvakrát jsme o miminko přišli, jednou v 5.měsíci a pak v 9tt a nakonec se do třetice narodil Michálek, kterému bylo 10 měsíců. Bydlíme v Neředíně a zatím tu mám jen jednu kamarádku, která má 9 měsíční holčičku.
5. bře 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@acnaj my jsme obě nemocné :frowning2:. Teda máme jen rýmu, ale oběma nám teče z nosu takovým způsobem, že byste to určitě od nás chytly.... :frowning2:
5. bře 2014 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@froka to jsem nenapsala, mě je 33 :slight_smile:
5. bře 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@acnaj Zítra už bohužel něco mám, chystáme se s kamarádkou do Amazonie, tak kdybys chtěla změnit plány, tak se klidně můžeš přidat :slight_smile:

nebo i vy další....

@lindoska
@misula86
@nandule
@anulilinkaaa
@ter26
@kstablova
5. bře 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kstablova Ajo, tak příště:slight_smile:
5. bře 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky ahoj já jsem Bára je mi 23 přítel Michal 25 je mým partnerem 7let máme krásnou dceru Gabrielku o kterou sme se snažily 2roky malá Gábinka he nám narodila plánovaným císařem kvůli mým zdravotním problémům 5.9.2013 máme ještě krásnou fenečku Katynku 5let a abychom byly jako úplná rodina i papírově tak
v srpnu budu vdaná paní.... <3
5. bře 2014 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solteeskaa Tak to velká gratulace :slight_smile: To už Gábinka poťape jako družička po svých :slight_smile:
5. bře 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@froka no snad ano a když né bude tam mít jako družičku číslo dvě svou tetu jako oporu... :slight_smile:
5. bře 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@froka Amazonii neznám:slight_smile: ak to tam chodí?
5. bře 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@acnaj Já jsem tam byla taky zatím jen jednou, ale byla jsem nadšená. Je to v Olomouc City, řekla bych, že prostě obrovský hrací koutek, který je rozdělen podle věku a zároveň je tam kavárna, základní vstupné je 70,-, ale děti do 1 roku neplatí, však mrkni na jejich stránky www.amazoniecity.cz
5. bře 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky věkem vám teda moc nezapadáme. Mě je 27 let jmenuji se Lucka s manželem jsme něco přes 4roky a zatím máme jednoho syna Marečka (2roky a kousek) a cca za dva měsíce čekáme dalšího chlapáka :slight_smile:, jinak naši domácnost na Povlu s námi sdílí ještě 4letá yorkšírka Nikolka :slight_smile:
5. bře 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@froka A kdy tam jedete? na stránkách mají, že je to jen pro registrované členy?! A vstupný bych teda neplatila?
5. bře 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budeme tam cca ve 14hod, registrovat se můžeš přímo tam a první hodina je zdarma a dál platí děti až od jednoho roku.
5. bře 2014 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky...dnes něco mám ale určitě se někdy domluvíme...jinak ja bydlím kousek od Smetanových sadů...takže je nás tu hodně co bydlíme kousek od sebe :grinning:
6. bře 2014 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@solteeskaa Ahoj Baruš...jj čekáme...ještě nevíme co to bude ale už se moc tešíme :grinning: Jo a gratulace ke svatbě když budu moct tak se přijdu podívat...protože termín mám na začátku zaří...a jestli půjdu císařem chci stejné datum jako Gábinka :grinning:
6. bře 2014 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@froka Tak je to brzo...ale doktorka říká že se jizva bude hlídat hlavně později až bude mimi velké...jinak už jsem se ptala a jestli půjdu zase císařem tak řez bude přesně do té samé jizvy...tak uvidíme jak to všechno dopadne...ale ještě dost času...zatím všechno v porádku :slight_smile:
6. bře 2014 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindoska Tak to jo :slight_smile: A už jsi byla na screeningu?
6. bře 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
1 2 3 ... 5
Tvůj příspěvek