Olomoučátka 2013/2014

Ahojte maminky...hledáte někoho s kým můžete sdílet vaše radosti a starosti...s kým zajít na procházku do parku...já také...proto zakládám tuto diskuzi...miminka budeme mít přibližně stejně staré...tak budeme mít hodně o čem mluvit 😃
lindoskaautor
5. bře 2014
Ahojte těhulky a maminky
Jmenuji se Lucie a je mi 24let a bydlím s manželem (23)...známe se 6 let a něco málo přes rok jsme svoji a máme 8.mesíční holčičku Dominiku která byla plánovaná...ta se nám podařila po 5 měsičním snažení...podod byl plánovaný císař kvůli konci pánevním...teď jsem těhotná a už se jen nemůžeme dočkat co to bude
froka
5. bře 2014
Ahoj Luci, my už se známe z dřívější diskuze (koupila jsi ode mě i capáčky), pak ses ale před porodem odmlčela, měla jsem starost, zda jste v pořádku, (měla jsem i trošku pocit, že ti třeba nejsem sympatická apod.) tak teď ráda čtu, že je vše ok a dokonce jste hned šli do druhátka 🙂 Taky bych chtěla, ale moje druhá polovička jaksi ne 😕 A co Dominička, co už umí?
lindoskaautor
5. bře 2014
@froka Ahoj jasně že pamatuju...jen jsem neměla tolik času...tak druhé nebylo v plánu tak brzo ale když už se stalo tak jsme moc šťastní 😃 Malá pomalu začíná chodit a jak je na tom Míša
lindoskaautor
5. bře 2014
jinak moje malá bude mít teď 10 měsíců...mám to překopírovaný z jiné diskuze...tak se přidejte a napište něco o sobě 😉
acnaj
5. bře 2014
Ahoj, já se jmenuji Jana a je mi 22 let, žijeme tu s manželem (24) v části Povel u Smetanových sadů. Naše Zuzanka je sice ne úplně plánovaná, ale chtěná a milujeme ji maximálně🙂 Naše osmiměsíční princezna nesedí, nestoupá, ale začíná objevovat kolínka a plazí se jak drak😃 S mluvením je na tom líp, říká máma, táta, teta, papat, bik (blik), pápá, baba🙂 Taky ukáže jak je veliká a pacipaci🙂
misula86
5. bře 2014
ahojky tak to mi se asik nezapadame mi uz mame skoro 18mesicu 🙂
nandule
5. bře 2014
Jmenuji se Jana je mi 30 let manželovi 37, známe se 12 roků a manželé jsme skoro 9 let. Máme 3 dêti Denisku 8 roků, Terezku 5,5 roku a Kubíčka 5 mêsíců. Jsem z Nemilan. Všechny 3 děti jsou planované
anulilinkaaa
5. bře 2014
Ahoj, jmenuji se Anička a je mi 22 let. Bydlím s přítelem (21) a dcerou u Smetanových sadů. Naše princezna Anička bude mít v pátek 5 týdnů. Byla plánovaná, ale trošku později, ale nakonec jsme moc rádi, že ji máme už teď. Zatím nám malá zvedá hlavičku a snaží se přetáčet na bok, ale ještě jí to moc nejde, tak se vzteká jako o život. Bohužel nikdo v mém okolí nemá ještě miminko, tak se nemám s kým radit a s kým chodit na procházku, protože přítel je věčně v práci.
ter26
5. bře 2014
Ahoj holky, tak i já se přídávám. Jmenuji se Tereza, je mi 19 let a s přítelem (20) máme 9víti měsíčního syna. Známe se zhruba 6 let z toho 4 jsme spolu. Každý zatím bydlíme u rodičů. Syn byl neplánovaný, narodil se skoro o dva měsíce dříve, ale oba ho milujem nade vše! 🙂 Malý má dva zoubky, přetáčí se, když ho posadím tak i sedí 😃 už by chtěl chodit, takže za obě ruky mu to celkem jde, jinak si povídá sám pro sebe a tak 😃🙂 Jinak bydlím kousek od parku a taky nikoho s mimčem neznám..🙂
kstablova
5. bře 2014
Ahoj ženy, jsem Kristýna, vyrostla jsem v OL, ale teď bydlím v Příkazech (sice už od r. 2007, ale stejně tu nikoho neznám) . Nicméně do OL jezdím v podstatě pořád. Moje Sofie má za pár dní 10 měsíců a je úžasná 🙂 🙂 🙂. Už stojí, razí třetí zub a vykládá mama, baba, ham 🙂
acnaj
5. bře 2014
@lindoska
@froka
@misula86
@nandule
@anulilinkaaa
@ter26
@kstablova
Zítra odpoledne se se Zuzankou chystáme okouknout obchod Organica na Kavaleristů a dát si kávu v jejich kavárně. Nechcete se některá přidat?
solteeskaa
5. bře 2014
@lindoska Lucinko co to čtu..?čekáte další miminko...? :-o 🙂
froka
5. bře 2014
@lindoska Tak to bylo překvápko 🙂 A nevadí to té jizvě po císaři? Jinak Miška leze, sedí, stojí u nábytku, ťape za ruky, ale rovnováhu ještě neudrží.
froka
5. bře 2014
Jinak, já jsem Kačka, je mi 29 (no koukám, že jste tu samé mladice 😃 ) a manžel je o 3 roky mladší, brali jsme se 2011. Dvakrát jsme o miminko přišli, jednou v 5.měsíci a pak v 9tt a nakonec se do třetice narodil Michálek, kterému bylo 10 měsíců. Bydlíme v Neředíně a zatím tu mám jen jednu kamarádku, která má 9 měsíční holčičku.
kstablova
5. bře 2014
@acnaj my jsme obě nemocné 😞. Teda máme jen rýmu, ale oběma nám teče z nosu takovým způsobem, že byste to určitě od nás chytly.... 😞
kstablova
5. bře 2014
@froka to jsem nenapsala, mě je 33 🙂
froka
5. bře 2014
@acnaj Zítra už bohužel něco mám, chystáme se s kamarádkou do Amazonie, tak kdybys chtěla změnit plány, tak se klidně můžeš přidat 🙂

nebo i vy další....

@lindoska
@misula86
@nandule
@anulilinkaaa
@ter26
@kstablova
acnaj
5. bře 2014
@kstablova Ajo, tak příště🙂
solteeskaa
5. bře 2014
Jinak holky ahoj já jsem Bára je mi 23 přítel Michal 25 je mým partnerem 7let máme krásnou dceru Gabrielku o kterou sme se snažily 2roky malá Gábinka he nám narodila plánovaným císařem kvůli mým zdravotním problémům 5.9.2013 máme ještě krásnou fenečku Katynku 5let a abychom byly jako úplná rodina i papírově tak
v srpnu budu vdaná paní.... ❤
froka
5. bře 2014
@solteeskaa Tak to velká gratulace 🙂 To už Gábinka poťape jako družička po svých 🙂
solteeskaa
5. bře 2014
@froka no snad ano a když né bude tam mít jako družičku číslo dvě svou tetu jako oporu... 🙂
acnaj
5. bře 2014
@froka Amazonii neznám🙂 ak to tam chodí?
froka
5. bře 2014
@acnaj Já jsem tam byla taky zatím jen jednou, ale byla jsem nadšená. Je to v Olomouc City, řekla bych, že prostě obrovský hrací koutek, který je rozdělen podle věku a zároveň je tam kavárna, základní vstupné je 70,-, ale děti do 1 roku neplatí, však mrkni na jejich stránky www.amazoniecity.cz
luciechl
5. bře 2014
Ahojky holky věkem vám teda moc nezapadáme. Mě je 27 let jmenuji se Lucka s manželem jsme něco přes 4roky a zatím máme jednoho syna Marečka (2roky a kousek) a cca za dva měsíce čekáme dalšího chlapáka 🙂, jinak naši domácnost na Povlu s námi sdílí ještě 4letá yorkšírka Nikolka 🙂
acnaj
5. bře 2014
@froka A kdy tam jedete? na stránkách mají, že je to jen pro registrované členy?! A vstupný bych teda neplatila?
froka
5. bře 2014
Budeme tam cca ve 14hod, registrovat se můžeš přímo tam a první hodina je zdarma a dál platí děti až od jednoho roku.
lindoskaautor
6. bře 2014
Ahojte holky...dnes něco mám ale určitě se někdy domluvíme...jinak ja bydlím kousek od Smetanových sadů...takže je nás tu hodně co bydlíme kousek od sebe 😃
lindoskaautor
6. bře 2014
@solteeskaa Ahoj Baruš...jj čekáme...ještě nevíme co to bude ale už se moc tešíme 😃 Jo a gratulace ke svatbě když budu moct tak se přijdu podívat...protože termín mám na začátku zaří...a jestli půjdu císařem chci stejné datum jako Gábinka 😃
lindoskaautor
6. bře 2014
@froka Tak je to brzo...ale doktorka říká že se jizva bude hlídat hlavně později až bude mimi velké...jinak už jsem se ptala a jestli půjdu zase císařem tak řez bude přesně do té samé jizvy...tak uvidíme jak to všechno dopadne...ale ještě dost času...zatím všechno v porádku 🙂
froka
6. bře 2014
@lindoska Tak to jo 🙂 A už jsi byla na screeningu?

Začni psát odpověď...

Odešli