• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Olomoučátka 2013/2014

30. července 2014 
@froka Tak nic, Zuzu má zvýšenou teplotu, tak snad příště:-/ Snad to budou jen zuby, je nějaká nachlazená i, tak nevím.-/
6. bře 2014 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@froka Ahoj Kači, mám otázku trochu mimo- ten kočárek co máš je jedo fyn? (přesnej název teď nevím..:slight_smile:
6. bře 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@froka
@acnaj
My teď ještě nemůžeme chodit ven, Kubíček má antibiotika na zánêt průdušek a mě teče z nosu, tak abychom vás nenakazili :frowning2:
6. bře 2014 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@froka jj...včera a vše ok :grinning:
6. bře 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak ať se všechny uzdravíte aj ty vaše miminka :wink: A pak půjdem všichni na procházku a zabereme celej park :grinning:
6. bře 2014 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Teda holky vy jste tu všechny tak mlaďoučké, že si mezi vámi připadám jako stařena :'(
6. bře 2014 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nandule tak v tom případě se hlásím taky do klubu stařen :grinning: Akorát tys stihla aspoň víc dětí, já jsem začátečník a bohužel asi i konečník :grinning:
6. bře 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ter26 Jestli myslíš ten hluboký, tak ano, je to Jedo fyn 4ds. Sporťák je Prampol Zebra.
6. bře 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@froka určitě nejsi začátečník,alespoň ještě jedno si pořídíš uvidíš. Je to krásné mit kolem sebe spoustu dětí, i když někdy hodně únavné,ale neměnila bych, i když hodnê lidí si klepe na čelo,že jsem blbá, když mám tři děti, ale já tak toužila po chlapečkovi a ten se povedl až na potřetí :slight_smile: A stařena asi jsem vždyť tady jsou holky tak mlaďoučke a já skoro o 10 let starší :grinning:
6. bře 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@froka aha já ho mám právě taky ten jedo a k němu i sporťák, ale příjde mi to nějaký divný, že tam pořádně nesedí ta střecha , tak jsem chtěla poprosit o radu, ale tak nic:slight_smile: i tak děkuju:slight_smile:
6. bře 2014 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, zatím jsem pražačka (neukamenovat prosím :grinning:), ale v blízké době se budu stěhovat do Velké bystřice za přítelem. Jmenuju se Petra (30) s přítelem (33) se známe asi 5 let, ale oficiálně sme spolu 6 měsíců. čekáme první miminko na které se moc těšíme. Mluvili sme o mimi už dřív 100% plánované není, nechali jsme tomu volný průběh a zadařilo se rychle.
@froka Taky koukám, že je tu hodně mladých maminek a když už starší tak mají dítko doma... nemluvě o tom že jste snad všechny vdané. Připadám si trochu pozadu :grinning:
6. bře 2014 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, taky se k vám chci přidat! Je mi 23, manželovi taktéž a máme plánovaného milovaného syna Maxima :wink: (1 měsíc). Také mám kolem sebe velmi málo maminek a nemám s kým chodit ven, takže se ráda k čemukoliv přidám :slight_smile: Ať má Maxim nějaké kamarády a kamarádky a mamka s kým pokecat o prdících..taťku to totiž až tak moc nezajímá :grinning:
6. bře 2014 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ter26 No já jsem taky měla trojkombinaci, ale ten sporťák se mi nelíbil, tak jsme prodali.
6. bře 2014 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@froka
@nandule vy dvě stařeny, já su třetí do klubu navíc, zdá se, nejstarší :slight_smile: :slight_smile:
6. bře 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mokysa to je ještě malinké miminko, to mě si ani miminko snad nenarodilo, Kubíček když se narodil tak měl už 4,300 gramů, tak jsem o takové to malinkaté mimuško neměla všechny ostatní miminka proti němu byly jak panenky :grinning:
7. bře 2014 v 06:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nandule my měli 3450g, takže úplný drobek taky nebyl...nicméně ted, po měsíci, už váží 4,8kg..takže kde mám to miminko? :grinning: ale na tebe teda nemáme, to ne :slight_smile:
7. bře 2014 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, i já se přidám, jestli tedy mužu:slight_smile:...Jmenuji se Eva, je mi 28, mám dve deti- chlapečka Bořečka, který má 5let, dceru Sofii-ta má 7týdnů.Celý život jsem bydlela v Neředíně, ted jsem 3měsíce v Holici.Taky ráda poznám nové maminky.
7. bře 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindoska jé....to je hezky že chceš stejný den jako je Gábinka.... <3 musíme dát sraz...jsi zítra odpoledne doma?že bych se stavila... :wink:
7. bře 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@solteeskaa Tak není to kvůli Gábince ale proto že Domča je 9.5.2013 a 5.9.2014 by bylo to druhý...to by bylo úplně dokonalý :grinning: A navíc by se to dobře pamatovalo
9. bře 2014 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Zdravím nové maminky...určitě se sejdeme a myslím že nemusíme rozdělovat na stařenky a mladěnky :grinning:
9. bře 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Maminky, co tento týden?
9. bře 2014 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@acnaj my furt rýmujeme... obě.... :frowning2:
9. bře 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindoska i taktjd to hezké... <3 :slight_smile:
9. bře 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kstablova Tak se brzy uzdravte:slight_smile:
10. bře 2014 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,
já bydlím v Přáslavicích kousek od OLomouce, a mám už teda dva chlapáky. Ten mladší se narodil 03.07.2013. Do Olomouce občas jezdím, i když je fakt ,že ne každý den, ale snad to nevadí. :slight_smile: A hlásím se ke stařenám. :grinning: :grinning:
@artee01 tak to pak budeme skoro "sousedky" Velká Bystřice je vesnice hned vedle v dědině. :slight_smile: V létě tam chodíme co chvíli na zmrzlinu :sunglasses:
10. bře 2014 ve 21:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, můžete mi prosím doporučit nějakou autosedačku pro kluka od 9 kg? Nebo jestli některá prodáváte..?:slight_smile:
11. bře 2014 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme po vajíčku Romer King... Jen jsme ji ještě nevyzkoušeli:grinning:
@ter26
12. bře 2014 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, doporučíte mi prosím golfový kočárek? A poradíte jak golfáč vybírat? Vůbec se v tom nevyznám díky:D
12. bře 2014 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@acnaj jinak děkuju mrknu na ni:slight_smile:
12. bře 2014 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak u toho golfu bych chtěla spojenou rukojeť a aby byla nastavitelná, jestli to vůbec existuje..:D Prosím o rady díky
12. bře 2014 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek