Olomoučátka 2013/2014

Ahojte maminky...hledáte někoho s kým můžete sdílet vaše radosti a starosti...s kým zajít na procházku do parku...já také...proto zakládám tuto diskuzi...miminka budeme mít přibližně stejně staré...tak budeme mít hodně o čem mluvit 😃
acnaj
6. bře 2014
@froka Tak nic, Zuzu má zvýšenou teplotu, tak snad příště😕 Snad to budou jen zuby, je nějaká nachlazená i, tak nevím.-/
ter26
6. bře 2014
@froka Ahoj Kači, mám otázku trochu mimo- ten kočárek co máš je jedo fyn? (přesnej název teď nevím..🙂
nandule
6. bře 2014
@froka
@acnaj
My teď ještě nemůžeme chodit ven, Kubíček má antibiotika na zánêt průdušek a mě teče z nosu, tak abychom vás nenakazili 😞
lindoskaautor
6. bře 2014
@froka jj...včera a vše ok 😃
lindoskaautor
6. bře 2014
Holky tak ať se všechny uzdravíte aj ty vaše miminka 😉 A pak půjdem všichni na procházku a zabereme celej park 😃
nandule
6. bře 2014
Teda holky vy jste tu všechny tak mlaďoučké, že si mezi vámi připadám jako stařena 😢
froka
6. bře 2014
@nandule tak v tom případě se hlásím taky do klubu stařen 😃 Akorát tys stihla aspoň víc dětí, já jsem začátečník a bohužel asi i konečník 😃
froka
6. bře 2014
@ter26 Jestli myslíš ten hluboký, tak ano, je to Jedo fyn 4ds. Sporťák je Prampol Zebra.
nandule
6. bře 2014
@froka určitě nejsi začátečník,alespoň ještě jedno si pořídíš uvidíš. Je to krásné mit kolem sebe spoustu dětí, i když někdy hodně únavné,ale neměnila bych, i když hodnê lidí si klepe na čelo,že jsem blbá, když mám tři děti, ale já tak toužila po chlapečkovi a ten se povedl až na potřetí 🙂 A stařena asi jsem vždyť tady jsou holky tak mlaďoučke a já skoro o 10 let starší 😃
ter26
6. bře 2014
@froka aha já ho mám právě taky ten jedo a k němu i sporťák, ale příjde mi to nějaký divný, že tam pořádně nesedí ta střecha , tak jsem chtěla poprosit o radu, ale tak nic🙂 i tak děkuju🙂
artee01
6. bře 2014
Ahoj, zatím jsem pražačka (neukamenovat prosím 😃), ale v blízké době se budu stěhovat do Velké bystřice za přítelem. Jmenuju se Petra (30) s přítelem (33) se známe asi 5 let, ale oficiálně sme spolu 6 měsíců. čekáme první miminko na které se moc těšíme. Mluvili sme o mimi už dřív 100% plánované není, nechali jsme tomu volný průběh a zadařilo se rychle.
@froka Taky koukám, že je tu hodně mladých maminek a když už starší tak mají dítko doma... nemluvě o tom že jste snad všechny vdané. Připadám si trochu pozadu 😃
mokysa
6. bře 2014
Holky, taky se k vám chci přidat! Je mi 23, manželovi taktéž a máme plánovaného milovaného syna Maxima 😉 (1 měsíc). Také mám kolem sebe velmi málo maminek a nemám s kým chodit ven, takže se ráda k čemukoliv přidám 🙂 Ať má Maxim nějaké kamarády a kamarádky a mamka s kým pokecat o prdících..taťku to totiž až tak moc nezajímá 😃
froka
6. bře 2014
@ter26 No já jsem taky měla trojkombinaci, ale ten sporťák se mi nelíbil, tak jsme prodali.
kstablova
6. bře 2014
@froka
@nandule vy dvě stařeny, já su třetí do klubu navíc, zdá se, nejstarší 🙂 🙂
nandule
7. bře 2014
@mokysa to je ještě malinké miminko, to mě si ani miminko snad nenarodilo, Kubíček když se narodil tak měl už 4,300 gramů, tak jsem o takové to malinkaté mimuško neměla všechny ostatní miminka proti němu byly jak panenky 😃
mokysa
7. bře 2014
@nandule my měli 3450g, takže úplný drobek taky nebyl...nicméně ted, po měsíci, už váží 4,8kg..takže kde mám to miminko? 😃 ale na tebe teda nemáme, to ne 🙂
evulinkab
7. bře 2014
Ahoj holky, i já se přidám, jestli tedy mužu🙂...Jmenuji se Eva, je mi 28, mám dve deti- chlapečka Bořečka, který má 5let, dceru Sofii-ta má 7týdnů.Celý život jsem bydlela v Neředíně, ted jsem 3měsíce v Holici.Taky ráda poznám nové maminky.
solteeskaa
7. bře 2014
@lindoska jé....to je hezky že chceš stejný den jako je Gábinka.... ❤ musíme dát sraz...jsi zítra odpoledne doma?že bych se stavila... 😉
lindoskaautor
9. bře 2014
@solteeskaa Tak není to kvůli Gábince ale proto že Domča je 9.5.2013 a 5.9.2014 by bylo to druhý...to by bylo úplně dokonalý 😃 A navíc by se to dobře pamatovalo
lindoskaautor
9. bře 2014
Zdravím nové maminky...určitě se sejdeme a myslím že nemusíme rozdělovat na stařenky a mladěnky 😃
acnaj
9. bře 2014
Maminky, co tento týden?
kstablova
9. bře 2014
@acnaj my furt rýmujeme... obě.... 😞
solteeskaa
9. bře 2014
@lindoska i taktjd to hezké... ❤ 🙂
acnaj
10. bře 2014
@kstablova Tak se brzy uzdravte🙂
olgas
10. bře 2014
Ahojte holky,
já bydlím v Přáslavicích kousek od OLomouce, a mám už teda dva chlapáky. Ten mladší se narodil 03.07.2013. Do Olomouce občas jezdím, i když je fakt ,že ne každý den, ale snad to nevadí. 🙂 A hlásím se ke stařenám. 😃 😃
@artee01 tak to pak budeme skoro "sousedky" Velká Bystřice je vesnice hned vedle v dědině. 🙂 V létě tam chodíme co chvíli na zmrzlinu 😎
ter26
11. bře 2014
ahoj holky, můžete mi prosím doporučit nějakou autosedačku pro kluka od 9 kg? Nebo jestli některá prodáváte..?🙂
acnaj
12. bře 2014
My máme po vajíčku Romer King... Jen jsme ji ještě nevyzkoušeli😃
@ter26
ter26
12. bře 2014
Holky, doporučíte mi prosím golfový kočárek? A poradíte jak golfáč vybírat? Vůbec se v tom nevyznám díky😃
ter26
12. bře 2014
@acnaj jinak děkuju mrknu na ni🙂
ter26
12. bře 2014
Jinak u toho golfu bych chtěla spojenou rukojeť a aby byla nastavitelná, jestli to vůbec existuje..😃 Prosím o rady díky