• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Olomoučátka 2013/2014

30. července 2014 
autor
@ter26 Tak učitě si vyber sporťák u kterého jde polohovat opěrka :wink:...aby když mimi usne ať nespí v sedě se zelomenou hlavičkou
12. bře 2014 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ter26 já jsem koupila Römer versafix, jezdí v ní už měsíc, protože se v devíti měsících už do vajíčka nevlezla. Jsme spokojené obě, Sofii se to moc líbí jezdit a vidět konečně ven :slight_smile:
12. bře 2014 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindoska dekuju, tak nakonec budu kupovat asi golgac, at nemusim za mesi kupovat opet novy kocar, ale taky vubec nevim kterej, u neho bych chtela taky ty polohovatelny zadicka ( pry to taky je, ale nevim..) a pak urcite spojenou polohovaci rukojet a vetsi kosik by byl vyhodou.. Jinak gratuluju k druhymu mimcu:slight_smile: pamatuju si, jak jsme se bavily o prvnich, leti to..:slight_smile:

Jinak holky,
Doporucite mi znacky, typy golfu? A trikolka nebo klasicky? Dekuju za rady
13. bře 2014 ve 02:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kstablova dekuju za typ, uz je to 3 doporocuni na tuto znacku a pry je i hodne bezpecna, coz je urcite super, tak doufam, ze brzy nejakou vyberu:slight_smile:
13. bře 2014 ve 02:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ter26 jojo, měla dobré hodnocení. já se teda rozhodovala mezi Cybex a Römer, nakonec jsem vzala sedačku bez toho pultíku, jinak bych šla i do Cybex.
13. bře 2014 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: pokud muzu, tak se pridavam :wink: Jmenuju se Alca a s manzelem a 6-tydenni holcickou bydlime ve Velkem Tynci. Prestehovali jsme se pred dvema roky, zatim tu nikoho nezname, takze budu moc rada, pokud poznam fajn zenske z Olomouce a okolnich vesnic :wink:
19. bře 2014 ve 04:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alushenka Ahoj...určitě se můžes přidat...každého nové člena rády přivítáme :wink:
19. bře 2014 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky. Teď jsem se přihlásila zase po delší době a jsem ráda za tuhle skupinku :slight_smile: Pokud můžu, ráda bych se přidala. Jsem Marťa (32). Bydlíme s manželem (32) v Čechovicích u Velkého Týnce (tímto zdravím alushenka :slight_smile: ) Též jsme se přistěhovali před 3 roky a protože jsme pořád byli v práci, nějak jsme se nestihli poseznamovat. Momentálně jsem na MD s naším Vojtíškem (12m). A budu ráda za každou spřízněnou duši. :wink:
21. bře 2014 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, tak kdy teda někam vyrazíme??? Co příští týden? Šel by někdy někdo někam? :grinning:
26. bře 2014 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mokysa já jsem pro někam vyrazit. :slight_smile:
26. bře 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anulilinkaaa no s tebou jsem počítala :wink: Kdy by jsi mohla?
27. bře 2014 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mokysa co třeba v pátek? Ve čtvrtek mám 2 zkoušky. :(
27. bře 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak na dnešek se už asi nedomluvíme :grinning:
28. bře 2014 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@acnaj
@ter26
@alushenka
@matyyysek
@olgas
@solteeskaa
@kstablova
@froka
@nandule
@evulinkab
@lindoska
@anulilinkaaa
@sobol
@iviisek
Holky, tak co udělat příští pátek nějakou kočárkovací party? Třeba ve dvě odpo před fontánou v parku?
28. bře 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anulilinkaaa ty zkoušky dáš a v pátek to oslavíme zmrzkou :grinning: Budu na tebe myslet, snad s tebou bude mít Anička soucit a nechá tě studovat!
28. bře 2014 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nějak jsem nás nezvládla označit úplně všechny, ale samozřejmě to platí i pro @luciechl @misula86 @artee01 :wink:
28. bře 2014 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mokysa Ahoj, já bych klidně šla, pokud teda nevadí, že mi je 20 a mám 10ti měsíčního kluka?:D :slight_smile:
28. bře 2014 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ter26 mě je čerstvě 23 a mám 2 měsíčního kluka...alespoň mi můžeš říct, co mě s tím našim čeká :grinning: Takže určitě pojď taky...čím víc mamin a dětí, tím lépe :wink:
28. bře 2014 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,
zdravím po delší době. Vidím, že plánujete srazík. No se mnou nevím nevím, v ten pátek beru malýho (teda toho většího ze školky ve 12,30, takže to asi nestíhám) a hlavně teda nevím, jak na tom budeme v pátek,protože jaksi se tady šíří strašně neštovice, tak počítám ,že je chytneme taky. Už dneska je nějaký divný, 15 hod a on ,že jsde spinkat /přitom už po obědě kolikrát nespí vůbec). Ale pokud bych to nějak stíhala, tak bych dojela, jen neslibuji předem. :slight_smile:
28. bře 2014 v 15:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mokysa Moc děkuju za pozvání snad někdy příště, v tu dobu budu sedět ještě v práci v Praze, každopádně si to užijte :slight_smile:
28. bře 2014 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mokysa možná bych i šla, snad bude mít ta moje křiklounka slitování a bude hodná a já do té doby ještě zhubnu 10kilo :grinning:
28. bře 2014 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mokysa no nevím jestli jsem zrovna ta pravá, každý ďítě je individuální, ale určitě samá radost :grinning: kde bydlíš?:slight_smile:
28. bře 2014 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grrrr...Busem jeste jezdit nechci a Fontanu mame celkem z ruky :frowning2: Anna zatim nic moc nevydrzi, max dve hodky, pak se domaha jidla!!! A kojeni na verejnosti zatim zmakly nemame :grinning:
28. bře 2014 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ter26 na Tabuláku...ten náš kluk je véééélkáá radost...umí dokonale ječet a předvádí to většinu dne :grinning:
28. bře 2014 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sobol já včera kojila v převlékací kabince :grinning: Miri a kde bydlíte vy? Mohli bychom se třeba posunout někam blíže k tobě...
28. bře 2014 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky řešily kojení na veřejnosti, dobrý jsou prý ty jakoby vaky nebo plachty :wink: ale my už dokrmujeme takže to nemusím řešit :unamused: :frowning2:
28. bře 2014 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mokysa já v pátek taky nemůžu :frowning2: :frowning2:
28. bře 2014 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mokysa to ten muj ,malej, se chce furt nosit nebo drzet a chodit:D prevlikani je peklo:D nevydrzi chvilku v klidu:D
28. bře 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mokysa Děkuji snad to zvládnu. :slight_smile: jsem pro vyvětrat kočárky. :slight_smile:
28. bře 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mokysa Díky za pozvání, pokud mi to vyjde, tak dorazíme :slight_smile: Aspoň vyvětrám nový kočík...měníme sporťák za golfky :slight_smile: A kde na Tabuláku bydlíš?
28. bře 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek