Olomoučátka 2013/2014

Ahojte maminky...hledáte někoho s kým můžete sdílet vaše radosti a starosti...s kým zajít na procházku do parku...já také...proto zakládám tuto diskuzi...miminka budeme mít přibližně stejně staré...tak budeme mít hodně o čem mluvit 😃
lindoskaautor
12. bře 2014
@ter26 Tak učitě si vyber sporťák u kterého jde polohovat opěrka 😉...aby když mimi usne ať nespí v sedě se zelomenou hlavičkou
kstablova
12. bře 2014
@ter26 já jsem koupila Römer versafix, jezdí v ní už měsíc, protože se v devíti měsících už do vajíčka nevlezla. Jsme spokojené obě, Sofii se to moc líbí jezdit a vidět konečně ven 🙂
ter26
13. bře 2014
@lindoska dekuju, tak nakonec budu kupovat asi golgac, at nemusim za mesi kupovat opet novy kocar, ale taky vubec nevim kterej, u neho bych chtela taky ty polohovatelny zadicka ( pry to taky je, ale nevim..) a pak urcite spojenou polohovaci rukojet a vetsi kosik by byl vyhodou.. Jinak gratuluju k druhymu mimcu🙂 pamatuju si, jak jsme se bavily o prvnich, leti to..🙂

Jinak holky,
Doporucite mi znacky, typy golfu? A trikolka nebo klasicky? Dekuju za rady
ter26
13. bře 2014
@kstablova dekuju za typ, uz je to 3 doporocuni na tuto znacku a pry je i hodne bezpecna, coz je urcite super, tak doufam, ze brzy nejakou vyberu🙂
kstablova
13. bře 2014
@ter26 jojo, měla dobré hodnocení. já se teda rozhodovala mezi Cybex a Römer, nakonec jsem vzala sedačku bez toho pultíku, jinak bych šla i do Cybex.
alushenka
19. bře 2014
Ahoj holky 🙂 pokud muzu, tak se pridavam 😉 Jmenuju se Alca a s manzelem a 6-tydenni holcickou bydlime ve Velkem Tynci. Prestehovali jsme se pred dvema roky, zatim tu nikoho nezname, takze budu moc rada, pokud poznam fajn zenske z Olomouce a okolnich vesnic 😉
lindoskaautor
19. bře 2014
@alushenka Ahoj...určitě se můžes přidat...každého nové člena rády přivítáme 😉
matyyysek
21. bře 2014
Ahoj holky. Teď jsem se přihlásila zase po delší době a jsem ráda za tuhle skupinku 🙂 Pokud můžu, ráda bych se přidala. Jsem Marťa (32). Bydlíme s manželem (32) v Čechovicích u Velkého Týnce (tímto zdravím alushenka 🙂 ) Též jsme se přistěhovali před 3 roky a protože jsme pořád byli v práci, nějak jsme se nestihli poseznamovat. Momentálně jsem na MD s naším Vojtíškem (12m). A budu ráda za každou spřízněnou duši. 😉
mokysa
26. bře 2014
Holky, tak kdy teda někam vyrazíme??? Co příští týden? Šel by někdy někdo někam? 😃
anulilinkaaa
26. bře 2014
@mokysa já jsem pro někam vyrazit. 🙂
mokysa
27. bře 2014
@anulilinkaaa no s tebou jsem počítala 😉 Kdy by jsi mohla?
anulilinkaaa
27. bře 2014
@mokysa co třeba v pátek? Ve čtvrtek mám 2 zkoušky. 😞
lindoskaautor
28. bře 2014
Tak na dnešek se už asi nedomluvíme 😃
mokysa
28. bře 2014
@acnaj
@ter26
@alushenka
@matyyysek
@olgas
@solteeskaa
@kstablova
@froka
@nandule
@evulinkab
@lindoska
@anulilinkaaa
@sobol
@iviisek
Holky, tak co udělat příští pátek nějakou kočárkovací party? Třeba ve dvě odpo před fontánou v parku?
mokysa
28. bře 2014
@anulilinkaaa ty zkoušky dáš a v pátek to oslavíme zmrzkou 😃 Budu na tebe myslet, snad s tebou bude mít Anička soucit a nechá tě studovat!
mokysa
28. bře 2014
nějak jsem nás nezvládla označit úplně všechny, ale samozřejmě to platí i pro @luciechl @misula86 @artee01 😉
ter26
28. bře 2014
@mokysa Ahoj, já bych klidně šla, pokud teda nevadí, že mi je 20 a mám 10ti měsíčního kluka?😃 🙂
mokysa
28. bře 2014
@ter26 mě je čerstvě 23 a mám 2 měsíčního kluka...alespoň mi můžeš říct, co mě s tím našim čeká 😃 Takže určitě pojď taky...čím víc mamin a dětí, tím lépe 😉
olgas
28. bře 2014
Ahojte holky,
zdravím po delší době. Vidím, že plánujete srazík. No se mnou nevím nevím, v ten pátek beru malýho (teda toho většího ze školky ve 12,30, takže to asi nestíhám) a hlavně teda nevím, jak na tom budeme v pátek,protože jaksi se tady šíří strašně neštovice, tak počítám ,že je chytneme taky. Už dneska je nějaký divný, 15 hod a on ,že jsde spinkat /přitom už po obědě kolikrát nespí vůbec). Ale pokud bych to nějak stíhala, tak bych dojela, jen neslibuji předem. 🙂
artee01
28. bře 2014
@mokysa Moc děkuju za pozvání snad někdy příště, v tu dobu budu sedět ještě v práci v Praze, každopádně si to užijte 🙂
iviisek
28. bře 2014
@mokysa možná bych i šla, snad bude mít ta moje křiklounka slitování a bude hodná a já do té doby ještě zhubnu 10kilo 😃
ter26
28. bře 2014
@mokysa no nevím jestli jsem zrovna ta pravá, každý ďítě je individuální, ale určitě samá radost 😃 kde bydlíš?🙂
sobol
28. bře 2014
Grrrr...Busem jeste jezdit nechci a Fontanu mame celkem z ruky 😞 Anna zatim nic moc nevydrzi, max dve hodky, pak se domaha jidla!!! A kojeni na verejnosti zatim zmakly nemame 😃
mokysa
28. bře 2014
@ter26 na Tabuláku...ten náš kluk je véééélkáá radost...umí dokonale ječet a předvádí to většinu dne 😃
mokysa
28. bře 2014
@sobol já včera kojila v převlékací kabince 😃 Miri a kde bydlíte vy? Mohli bychom se třeba posunout někam blíže k tobě...
iviisek
28. bře 2014
my taky řešily kojení na veřejnosti, dobrý jsou prý ty jakoby vaky nebo plachty 😉 ale my už dokrmujeme takže to nemusím řešit :-| 😞
kstablova
28. bře 2014
@mokysa já v pátek taky nemůžu 😞 😞
ter26
28. bře 2014
@mokysa to ten muj ,malej, se chce furt nosit nebo drzet a chodit😃 prevlikani je peklo😃 nevydrzi chvilku v klidu😃
anulilinkaaa
28. bře 2014
@mokysa Děkuji snad to zvládnu. 🙂 jsem pro vyvětrat kočárky. 🙂
froka
28. bře 2014
@mokysa Díky za pozvání, pokud mi to vyjde, tak dorazíme 🙂 Aspoň vyvětrám nový kočík...měníme sporťák za golfky 🙂 A kde na Tabuláku bydlíš?

Začni psát odpověď...

Odešli