• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Olomoučátka 2013/2014

30. července 2014 
@froka Foerstrova 55, ty jsi taky z Tabuláku? :slight_smile:
28. bře 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mokysa na Lazcich:slight_smile: Kousililinek od ZS Demlova :slight_smile:
28. bře 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mokysa Tak já bydlím kousek...Stiborova 31 :slight_smile:
28. bře 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
stejně si myslím že v pátek je blbost si dávat sraz...každej někam odjíždí na výlet nebo něco...přes týden máme víc času když nechodíme do práce :grinning:
31. bře 2014 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sobol kojit by se dalo na Šantovce, mají tam kojící místnosti :wink: (sice je někdy problém se tam dostat, jelikož než dojde ostraha, tak to někdy trvá, aby odemčeli, ale můžeš se tam zavřít a být tam s malou sama)
31. bře 2014 ve 23:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@olgas moc dekuju za typ. Zatim nase Anna nema ani 4 tydny, takze pobyt v obchodaku je pro nas pase, ale je to dobre vedet :slight_smile:
1. dub 2014 ve 04:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tam co holky, vyrazily jste teda na sraz ?
4. dub 2014 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iviisek máš krásný fotky v albu, kde jste se nechali fotit? A jak jste to prosím Tě dokázali, že malá třeba spinká na ruce tvýho chlapa a tak různě, třeba že se jí libilo v té houpačce zavěšené ? Ti moji rošťáci by to určitě tak akorát celý prořvali.
7. dub 2014 ve 21:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ona nám to taky skoro celé prořvala, takže o nervy, ale ty fotky nam za to stály. :slight_smile: kolikrat usla vyčerpáním jak usilovně řvala . Ale je to i báječnou fotografkou, jedtli chceš kontakt tak na facebooku je pod Netyphoto Eva Dostálová
8. dub 2014 v 05:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neni tady nějaká mladá maminka s prckem kolem 10ti měsíců? Na procházky atd?:slight_smile: Mě je 20 a mám 10ti měsíčního syna..
10. dub 2014 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iviisek nebyli jste dneska v Olympii odpoledne?

@ter26 ten můj prcek má 9,5 měsíce, ale nejsem přímo z OL a hlavně je mi o dost víc než tobě :grinning:
10. dub 2014 v 19:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olgas a kde bydlíš?:slight_smile: To nevadí já jen, že moje kamarádky chodí do školy, práce, mají spoustu zájmů a nemají každý den čas semnou chodit na procházky s prckem..:D A samotnou mě to moc nebaví, protože nevím, kam s malým každý den chodit..:D
10. dub 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ter26 no já bydlím v Přáslavicích, takže úplně mimo do města jezdím jen občas. Tak to ti asi zrovna moc nepomůžu. Ale teda musím říct, že když jsem bydlela u prvního ve městě, tak to jistlil dost často park nebo procházky po městě. Když byl malej, lítali jsme s kočárek 3 hodinky dopoledne a 3 odpoledne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dub 2014 ve 20:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olgas no to my chodíme jenom odpoledne a to i klidně těch 6 hpdin v kuse:D:slight_smile: právě v parku a ve městě jsme furt a už je to nudný..:slight_smile:
10. dub 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ter26 no jo, ale můžeš jít různě, počkej až budeš chodit s malým na hřiště, to mi kolikrát připadalo nudný, ale je teda fakt, že ve dvou to rychleji ten čas utíká, pokecáš - ty jsi spokojená i dítě. :slight_smile:
10. dub 2014 ve 20:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olgas jojo byli jsme tam celá rodinka, sháním něco na sebe, ale pro mamuty nic nemají :slight_smile:
11. dub 2014 ve 04:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iviisek no já jsem vás tam viděla, ale nebyla jsem si jistá. Zrovna jsem na koníkovi koukala na ty fotky a pak jdeme po Olympii a vidím tam tvýho chlapa (zrovna krmil malou) a říkám si , toho od někud znám :sunglasses:
No o oblečení mi ani nemluv, já už ani nikam nechodím, ale je mi záhadou v čem budu pak chodit oblečená :rolling_eyes: . Ty a mamut jo??? Tě ukldiním, já jsem na tom ještě hůř :rolling_eyes:
11. dub 2014 v 09:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olgas právě, na hriště už občas chdíme, ale jen na houpačky a chytáme se na písek..:D
11. dub 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olgas no vazně sehnat na mě teď něco je mega problém. Jo,zrovna jsme asi seděli na kávě,vy jste stáli u té skluzavky ?
11. dub 2014 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne, my jsme jen procházeli kolem do Hypernovy. Kubíček zaregistroval miminko :grinning: :grinning: No a my s chlapem už jen tak sentimentálně zavzpomínali,že kluci byli taky takoví maličcí. :sunglasses:
12. dub 2014 v 07:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olgas jé nazdárek Oli :wink: vám to koukám taky tak letí, Matýsek bude mít za pár...rok. A čučím, co stíháš vytvářet za výtvory s klukama....no to malá čučí na telku a občas čmárá všude. Ve školičce teda jí pomáhám vytvářet ty naše výtvory, ze začátku si nechtěla ani zamazat prstíček od barev, teď ji musím krotit.
Jinak my jsme na hřištích a pískovištích furt tady na N. Sadech, zrovna včera na mašince v háječku. Škoda, že už tu nebydlíte...tak se mějte
@iviisek to teda čučím, že se tu taky rodí holčičky s mým jménem :wink:
12. dub 2014 v 07:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@carlik no nazdárek Renčo, zrovna minulý týden jsme byli na hřišti na Fischerce. :dizzy_face: Ale teda už to není nic moc na mě. Hřiště jako dobrý,pak jsme šli na šantovku na dinosaury ještě s kámoškou co má holčičku jak Kuba, večer jsme dojeli domů a já byla kantáro. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jako moc toho právě netvoříme, občas mám výčitky, ale zase teď jsme třeba seli obilí na velikonoce, Kuba má svoji zahrádku, jsem zvědavá co mu tam vyroste, už zasel měsíček lékařský, kukuřici a ještě mi uzmul jednu skalničku. :grinning: :grinning: Já mám teď strašné práce doma, uklízet nestíhám, víc mě baví zahrada, předpěstovávám kde co - od rajčat po letničky :grinning: :grinning: A teď jsem zjistila,že za týden jsou velikonoce, nemám umytý okna a budu teda muset ještě uklízet. :stuck_out_tongue_closed_eyes: O těch barvách na prst mi ani nemluv, Kubovi to ze začátku nevadilo, pak řval jak tur, když jsme mu v centru chtěli pomazat ruku barvou, aby ji obtiskl, a pak ho jedna holčina naučila na štětec, tak musel i doma mít k prstovkách štětec. :grinning:
Hoď nějaký fotky Kristýnky ne?
12. dub 2014 v 18:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olgas žes nedala vědět, že jsi tu, příště písni Smsku. Víc i s fotem teda pošlu mejlem. papa
13. dub 2014 v 07:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carlik no my jsme byli jen přes oběd hodinku a půl. Příště ti písnout můžu, ale aby jste nespali :grinning: :grinning:
13. dub 2014 v 07:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olgas no to bohužel spíme :wink:
13. dub 2014 ve 13:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ter26 Ahoj, a kde bydlíš? já na Mišákové na Povelu, malé je zítra 10 měsíců:slight_smile: My na hříště ještě nechodíme, Zuzu nechodí ani nesedí:grinning: Jen se plazí.... Tak to by na tom hřišti akorát tak nabírala písek do bodyna:grinning: Maximálně sme byly vyzkoušet takový ty houpačky jak je kolo vypletený lanem, na tom ju houpat můžu... No, když budeš chtít, můžeme jít ven spolu...
17. dub 2014 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@acnaj já bydlela na Mišákové 26 let :slight_smile:
18. dub 2014 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kstablova Já tu bydlím rok:slight_smile:
18. dub 2014 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@acnaj ja bydlím kousek od flory, malej se snaží chodit, za ruky to zvládá, sám ještě ne a sám si sedne jen občas..:D a na hřišti taky vede lano a houpačka..:D a klidně se můžem domluvit:slight_smile:
19. dub 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Ja jsem si bohuzel az ted vsimla, ze jste planovaly nejaky sraz.. ale on se asi ani neuskutecnil, ze? A nejaky nahradni termin? Venku uz zacina byt hezky, tak by se dala uskutecnit aspon nejaka prochazka po parku... zatim se mejte co nelip :wink:

@matyyysek jeee, ja si vsimla az ted, ze jsi napsala - tak to jsme kousek od sebe! a jak vidim, tak ve stejne situaci jak my (s tema znamyma v miste bydliste) :wink: Tak bychom mohly nekdy vyrazit aspon na prochazku, co ty na to? Ja teda zatim krouzim po Tynci nebo se vydam do poli smerem na Svesedlice.. planuju teda i nejaky vylet na Hradisko, ale jeste jsem se neodhodlala najit tam cestu... :grinning:
19. dub 2014 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek