Olomoučátka 2013/2014

Ahojte maminky...hledáte někoho s kým můžete sdílet vaše radosti a starosti...s kým zajít na procházku do parku...já také...proto zakládám tuto diskuzi...miminka budeme mít přibližně stejně staré...tak budeme mít hodně o čem mluvit 😃
olgas
21. dub 2014
@alushenka a dojdeš až do Svésedlic? To bychom se tam mohly někdy sejít. 🙂
lindoskaautor
30. dub 2014
Ahojte holky...hlásím že už nám konečně dodělávají vytah...takže na sraz už nebude problém dojít 😉 ...teď jen lítám po doktorech a k tomu přípravu narozenin mojí Dominky 😃 Jo a ještě jedna zpráva asi čekáme chlapečka...minule to byla asi holčička tak snad to bude tak jak říkám 😃
ter26
3. kvě 2014
Holky, máte nějaký tip na dárek k prvním narozeninám pro kluka? Díky
olgas
3. kvě 2014
@lindoska jůva páreček, tak to v dobrém závidím x-) x-)
olgas
3. kvě 2014
@ter26 možností je spousta - náklaďáka, traktor s vlečkou, hračky na písek, dřevěné puzzle , kostky, tahací hračka, vkládačky..... Teda pokud máš na mysli hračky.
ter26
4. kvě 2014
@olgas Děkuji za tipy, ale na hračky si právě moc nepotrpíme, má jich spoustu a stejně si s něma moc nehraje.. Já měla na mysli spíš něco praktického nebo něco co mu vydrží..? (Oblečení atd. kupuju jen tak, podle toho co zrovna potřebuje nebo co se mi libí..)
olgas
4. kvě 2014
@ter26 aha, a co třeba příbor, máte už?
ter26
4. kvě 2014
@olgas jj máme, ale nevím v kolikati letech děti začínají jíst příborem? Malej se zatím na to ješte nechystá😃
olgas
4. kvě 2014
@ter26 no lžičku začne používat už za chvíli uvidíš, můj starší používal kolem roku pomalu lžičku ( i když u toho mladšího o tom pochybuji 😃 😃 ) , nůž držel v ruce v 1,5letech. Ale jako nekrájel si tím třeba maso, ale spíš ty měkkší věci - tvarůžky a tak
ter26
5. kvě 2014
@olgas Aha tak malej bude mít sice rok, ale spíš si s tim jídlem hraje nebo to naopak narve celý do pusy a pak to vyplivne😃 Byl o dva mesíce dřív, takže na příbor to zatím asi nevidím😃
anulilinkaaa
22. kvě 2014
Holky, nechtěly byste něco podniknout v průběhu příštího týdne? 😉
lindoskaautor
26. čer 2014
@kstablova, @maci2013, @donnald, @haniplanetka, @heluska85, @lucinglubing, @mvmartina, @zuza2008, @agentkadaisy, @ter26, @irca86, @miatia, @misula86, @hanickaa.d, @nandule, @phoebe88, @barucca, @kvakuska

Holky tak jak se máte, tady to nějak vázne 😃
lindoskaautor
26. čer 2014
@ter26, @froka, @solteeskaa, @anulilinkaaa, @olgas, @alushenka

Holky tak jak se máte, tady to nějak vázne emoticon
lindoskaautor
26. čer 2014
Jestli jsem na někoho zapoměla tak se omlouvám 😃
solteeskaa
30. čer 2014
Mohli by sme někam do parku 🙂
heclinka
30. črc 2014
Zdravím a taky se pridávám. My máme 5 týdenního prcka a zatím chodíme na procházky sami. V parku jsme každý den, tak budu moc ráda, když se nás domluví více maminek🙂

Začni psát odpověď...

Odešli