• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Opava a okolí

31. října 2011 
28. dub 2007 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jejda,jsem pěkně nešikovná,tak ještě jednou,hledám někoho z Opavy a okolí. :grinning:
28. dub 2007 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,já jsem taky z Opavy.Mám roční holčičku Johanku.Budu ráda,když se mi ozveš.
30. kvě 2007 v 01:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Psala jsem ti do IP,nevěděla jsem,jestli sis všimla téhle diskuze. :wink: Takže napiš,pokud budeš chtít. :sunglasses:
30. kvě 2007 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jsem to konečně našla.A kam jdete plavat vy?Fotky neumím poslat,zítra poprosím svého pubertální syna,aby mi to ukázal.On je má uložené ve svém profilu.
31. kvě 2007 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My půjdeme plavat do ab squash,vyšlo tam na nás jedno volné místo,tak je třeba toho využít,v Kačce měli volno nejdřív v září a to kdo ví jestli.Ty máš pubertálního syna?Kolik mu je,jestli se můžu zeptat?
31. kvě 2007 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
V červenci mu budu 14 a taky mám dceru té teď bylo 12.To jsou děti z prvního vztahu.To patří stejnak ke Kačce.A kdepak bydlíte vy?
31. kvě 2007 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My bydlíme u kina Mír,takže taky v centru. :wink: Takže ty už jsi zasloužilá mamča,jo? :slight_smile:
31. kvě 2007 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda,to jsem to napsala nešikovně.Já myslela,že ten ab squash patří k tomu klubu Kačka.
31. kvě 2007 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem to pochopila,v klidu. :wink:
31. kvě 2007 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No začala jsem dost brzo a taky nám ten vztah nevyšel.Teď si to mateřství užívám úplně jinak.Je to super po tolika rokách mít mimčo.
31. kvě 2007 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak doufá,že budou brzo fotečky,ať se můžu pokochat.A odkud pocházíš?Jsem strašně zvědavá,co? :sunglasses:
31. kvě 2007 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No snad bude ochotný,všechno co potřebuji já,je pro něj nepodstatné.Ale musím to chápat,taky mi lezli naši na nervy v jeho věku.Jsem z Vrbna pod Pradědem.Já jsem taky zvědavá,od toho jsme přeci ženské ne? :wink:
31. kvě 2007 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda,z takové dálky. :wink: No jo,když mi bylo čtrnáct,tak mi šlo co říkali rodiče jedním tam a druhým ven. :wink: A dneska jsem už trošku pochopila,že měli v hodně věcech pravdu.Jen ať je Vanda dlouho mimčo,nevím,jestli na ni budu mít v pubertě nervy jestli bude po mě. :slight_smile: co mi ještě o sobě prozradíš?
31. kvě 2007 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím co chceš vědět.Taky už mi občas tečou nervy a vzteknu,pak si říkám,že jsem to přehnala.Mě ale připadá,že si oba myslí,že si můžou vůči mě dovolit snad skoro vše.Třeba teď když jsem chtěla ukázat nějaké věci na internetu,tak mi ten puberťák řekl,že jsem tu jak jeptiška v bordelu,taky tam prý nemá co dělat.To teda přepískl.To mě popudilo,šla jsem si koupit knížku a učím se zní.
31. kvě 2007 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hmmm,odvážný chlapec,u mě by asi jednu slízl,jsem strašně oc impulzivní,až mě to samotnou štve. :unamused:
31. kvě 2007 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já jsem taky,jenže jsem ho párkrát chtěla výchovně pleštit a vždycky to dopadne tak,že to bolí víc než mě,tak jsem od toho upustila.tak se zkus třeba na něco zeptat,co by tě zajímalo.
31. kvě 2007 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zrovna měnic nenepadá,jsem už celkem unavená,tak to asi zalomím,malá už spí víc než hodinu,tak ji přemístím do postýlky a taky to zalomím.V 7 bude zase budíček,tak se na to půjdu vyspat.Třeba mě do zítřka napadnou nějaké otázky.Jinak moje icq je 331-693-207,většinou jsem jako neviditelná tak napiš kdykoliv a já tady buď budu nebo ne.Ale samozřejmě odepíšu,tak pa a dobrou noc. :grinning:
31. kvě 2007 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dobrou,to spíte déle než my.Johča vstává po šesté.
31. kvě 2007 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,tak jsem přijala tvoji autorizaci na icq,snad je vše o.k. :grinning:
1. čer 2007 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,mám na tebe pár otázek ohledně toho plavání,když taky chodíš s malou. :grinning: Nebyla jsi někdy v tom ab squashi?Nevím,jestli se tam dostanu kočárkem,nikdy jsme tam nebyla. :astonished: Jo a jak to probíhá?Myslela jsem,že se bude cáchat malá a já budu venku,ale prý si mám vzít taky plavky,to bude pohled. :frowning2: Tak by mě zajímalo,co mě čeká. :unamused: Můžeš mi to prosím Tě napsat? :dizzy_face:
3. čer 2007 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tam jsem nebyla,my jsme chodily plavat do vany přímo do Kačky.Pak jsem byla na jednu lekci na Dostojevského(to taky pořádá Kačka).Tam to bylo tak,že my jsme s dětma byli ve vodě,ta instruktorka(nebo jak jí říct)byla venku a ukazovala nám s pomocí destičky na plavání co máme s dětma dělat.Kočárek se tam dával do kolárny,Myslím si,že určitě i v tom ab bude možnost kočárku,s tím se určitě počítá.Vím,že tam chodívala plavat s dětmi Hanka,ta je fajn.Snaží se tam zapojovat děti,aby dělali vše společně,říkají jim básničky a zpívají.To se nám líbilo,ale mě osobně vadily ty prostory tam,že nebylo ani pořádně kde nakrmit malou.Ale jak je to s tímto na tom ab squasi nevím.A probíhá to tak,že přijdete před oblečením do plavek se obě osprchujete,pak jdete do bazénu,nevím jestli tam bude i ona s váma ve vodě.Po plavání se zase osprchujete a půjdete domů.Pokud ti to vyjde s jídlem,tak ať malá nepapá aspoň půl hoďky před plaváním.Ale to se vždy nepodaří.
3. čer 2007 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkuju moc za rady,ty se budou určitě hodit.Akorát mám depku,že tam budu nejtlustší,no,někdo to být musí. :wink:
3. čer 2007 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nemůžu tě sehnat na icq,mám nové číslo.356-333-423.ozvi se,pa
22. čer 2007 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,přidala jsem si tě do seznamu,ale nějak se tam neukazuješ.Minulý týden jsem tě potkala u pošty,než jsem si uvědomila,že jsi to ty,tak jsi mi zalezla dovnitř,Ta tvoje malá prdelka hezky pase koníčky,vykukovala z kočárku,je supr.Doufám,že se brzy konečně někde tu potkáme.
29. čer 2007 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj,já mám s tím icq nějaké trable,zkus si mě ještě jednou přidat,třeba to půjde.za chvíli vyrážíme plavat,máme náhradní termín,zítra odjíždíme na dovču.
29. čer 2007 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik vidim ze jsem tady nasla i maminky z opavy :slight_smile:
5. črc 2007 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak co nejsou tu zadne maminy z opavyy to neni mozne co maji male deticky ja mam tri male prckyy :sweat_smile: :sweat_smile:
9. črc 2007 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsme tadyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!! :slight_smile:
12. črc 2007 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik ja jsem taky opavandaaa bydlim v katerinkachh :grinning:
12. črc 2007 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já bydlím v centru! :wink:
12. črc 2007 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 18
Tvůj příspěvek