Opava a okolí

Aho
rogorca
4. říj 2007
Já ji nemám čím vyfotit-a už se těším až ji neuvidím,drž mi zítra palce,jedu na kontrolu a možná mi to sundají a dají jen ortézu.Koukám,že jsi změnila foto v pase,ale moc tam toho vidět není 😃
andrysek2
4. říj 2007
tak to je dobre prala bych tito aby ti ji sundali a to mas celou nohu v sadre a k tomu to brisko 😃 a co kluci pomahaj 😃
rogorca
4. říj 2007
celou né-jenom po kotník,já mám asi zpřetrhané vazy v nártu,proto to tak dlouho bolí.Chlapi se o mne starají-taťka dokonce i občas vaří-což za celých 15 let nedělal ani jednou.Je to pro ně škola 🙂
andrysek2
5. říj 2007
ahojik rogo no vidis to jaci jsou hodni tak az prijdes od doktora tak pisnii 😃 😃
rogorca
6. říj 2007
Ahoj Andy,včera jsem to už nezvládla- v Opavské nemoc. jsem na chirurgii čekala víc než 4 hod v nacpané čekárně-noha mi přitom báječně otekla,takže mi ani neuměli rozstříhnout tu sádru-děs.Vyjeli jsme v 9 hod ráno a domů jsem se dostala až kolem 3 hod.Ještě dneska se z toho budu zotavovat a příští týden tam musím znovu.
A co ty a děti- co budete dělat o víkendu? počasí nic moc.
andrysek2
6. říj 2007
ahoj rogo tak to mne mrzi ja vcera cekala ze se ozves ale to neva budu ti drzet pesticky 😃 😃 no u nas tez nic moc manzilek prisel po nocni anetka si dela ukoly do geometrie a ctenarsky denim adelka ma zase teplotku a adamek si tu hraje s autickama asi buem doma ale zitra je v tescu nejaka akce tak se pujdem asi kouknout no uvidime 😃 :-tak se hlavne drzz
rogorca
6. říj 2007
díky Andy-taky pořád řešíš nějaké teploty-já jsem to tehdy zakřikla,když jsem říkala,že kluci už nebývají nemocní-teď mi to tu kašle jeden víc než druhý,ale to zvládnem.Jsem teď sama a fakt se už dost nudím,už mě nebaví ani filmy ani knížky-ještě tak to pletení,ale čeho je moc toho je příliš.Teď bych se tak nejraději pustila do pořádného uklidu 😃 -to mě pak asi brzy přejde,že? 🙂
andrysek2
6. říj 2007
ahoj rogo to je furt dokola no jo tri deti ale uz to je dobry akorat ze mne usla v pul4 a jeste chrape to bude nez usne tak kolem 10 hodin aspon si ale spocnes to ja bych brala tak aspon tyden bez decek 😃 😃 jo a desne mne dneskabolela hlava 😃 a s tim uklidem to neprehanej jooo 😃 ja bych mela zehlit ale moc se mne nechce jo a jak se jmenujes jestli se muzu zeptat ja jsem andrea to uz vis 😃
andrysek2
6. říj 2007
tak ja jdu zehlit musim je toho moccc 😃 😃 😃
rogorca
7. říj 2007
Ahoj Andy - mrkni na IP
andrysek2
7. říj 2007
jojo uz jsem mrkla 😃 😃
rogorca
8. říj 2007
ahoj Andy - kde jsi?
helllena
18. říj 2007
Ahoj holky, ziram, jak to s tremi/dvema detmi zvladate..obcas jsem i s jednim prckem po noci jako vyorana mys..🙂
andrysek2
19. říj 2007
ahojik helena to vis ja jsem nekdy naaaa blazinec 😃 😃 😃
betule007autor
23. říj 2007
Kde jste kdo????
andrysek2
23. říj 2007
ahojik betulee 😃
helllena
24. říj 2007
na blazinec? podle toho, co pises, urcite ne...
ja bych se potrebovala poooradne vyspat..
andrysek2
25. říj 2007
ahojik hellena copak mala ti nechce v noci spinkat 😃
aponchie
27. říj 2007
ahoj holky mate nektera icq?jsem z opavy katerinek mam 2,5roku holcicku 373356294
andrysek2
27. říj 2007
ahojik tak to je dobry ja jsem tez z katerinek a kde bydliss 😃 ja mam tez dcerku adelku ktera ma 2 8mesicuu a jeste dalsi deticky 😃
helllena
28. říj 2007
no, ma pul roku..a moc se ji v noci nechce spat..doufam, ze az zacnu davat prikrmy, zasyti se a bude spat celou noc..jako miminko 🙂)), mozna si to maluju ruzove.
aponchie
10. lis 2007
andrysek2:nebyl cas na konik moc chodit,ale jestli mas icq napis na to cislo v prispevku co mam z27.10jinak bydlime na E.Benese a ty?
andrysek2
10. lis 2007
ahojik aponchie tak to jsme skoro sousedky ja bydlim na ratiborske skoro naproti skoly a ty bydlis u skoly icq mam taky 😃 485-476-905
aponchie
16. pro 2007
ahojte chodite tady jeste nejake?? 😃
katy.m
29. kvě 2008
Ahoj Opavo 😉 ,je tu ještě někdo?
katy.m
1. čer 2008
tak nikdo,jo??? ]-( 😞 :-N
gio
12. čer 2008
ahojte baby z Opavy
nepoznate nahodou Moniku Sedlakovu? Ma sestru Gabiku a brata Laca.
aponchie
25. čer 2008
ahoj nepoznam 🙂
betule007autor
30. čer 2008
Gio,já ano,je to moje bývalá sousedka. 😉
Nerozjedeme to tady zase,coooo? 😃 😃 😃 😃
gio
25. črc 2008
Jééé ,predsa niekto.
betule007- a uz si sa odstahovala ? alebo Monika sa odstahovala? dlho som o nej nepocula, kedysi sme si pisali, aj moja sestra s jej sestrou sa kamaratili.
Vies o nej nieco ? je vydata ?....
mozes mi napisat IP, diky