• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Opava a okolí

31. října 2011 
Já ji nemám čím vyfotit-a už se těším až ji neuvidím,drž mi zítra palce,jedu na kontrolu a možná mi to sundají a dají jen ortézu.Koukám,že jsi změnila foto v pase,ale moc tam toho vidět není :grinning:
4. říj 2007 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobre prala bych tito aby ti ji sundali a to mas celou nohu v sadre a k tomu to brisko :grinning: a co kluci pomahaj :grinning:
4. říj 2007 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
celou né-jenom po kotník,já mám asi zpřetrhané vazy v nártu,proto to tak dlouho bolí.Chlapi se o mne starají-taťka dokonce i občas vaří-což za celých 15 let nedělal ani jednou.Je to pro ně škola :slight_smile:
4. říj 2007 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik rogo no vidis to jaci jsou hodni tak az prijdes od doktora tak pisnii :grinning: :grinning:
5. říj 2007 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Andy,včera jsem to už nezvládla- v Opavské nemoc. jsem na chirurgii čekala víc než 4 hod v nacpané čekárně-noha mi přitom báječně otekla,takže mi ani neuměli rozstříhnout tu sádru-děs.Vyjeli jsme v 9 hod ráno a domů jsem se dostala až kolem 3 hod.Ještě dneska se z toho budu zotavovat a příští týden tam musím znovu.
A co ty a děti- co budete dělat o víkendu? počasí nic moc.
6. říj 2007 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj rogo tak to mne mrzi ja vcera cekala ze se ozves ale to neva budu ti drzet pesticky :grinning: :grinning: no u nas tez nic moc manzilek prisel po nocni anetka si dela ukoly do geometrie a ctenarsky denim adelka ma zase teplotku a adamek si tu hraje s autickama asi buem doma ale zitra je v tescu nejaka akce tak se pujdem asi kouknout no uvidime :grinning: :-tak se hlavne drzz
6. říj 2007 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky Andy-taky pořád řešíš nějaké teploty-já jsem to tehdy zakřikla,když jsem říkala,že kluci už nebývají nemocní-teď mi to tu kašle jeden víc než druhý,ale to zvládnem.Jsem teď sama a fakt se už dost nudím,už mě nebaví ani filmy ani knížky-ještě tak to pletení,ale čeho je moc toho je příliš.Teď bych se tak nejraději pustila do pořádného uklidu :grinning: -to mě pak asi brzy přejde,že? :slight_smile:
6. říj 2007 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj rogo to je furt dokola no jo tri deti ale uz to je dobry akorat ze mne usla v pul4 a jeste chrape to bude nez usne tak kolem 10 hodin aspon si ale spocnes to ja bych brala tak aspon tyden bez decek :grinning: :grinning: jo a desne mne dneskabolela hlava :grinning: a s tim uklidem to neprehanej jooo :grinning: ja bych mela zehlit ale moc se mne nechce jo a jak se jmenujes jestli se muzu zeptat ja jsem andrea to uz vis :grinning:
6. říj 2007 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jdu zehlit musim je toho moccc :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2007 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Andy - mrkni na IP
7. říj 2007 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo uz jsem mrkla :grinning: :grinning:
7. říj 2007 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Andy - kde jsi?
8. říj 2007 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ziram, jak to s tremi/dvema detmi zvladate..obcas jsem i s jednim prckem po noci jako vyorana mys..:slight_smile:
18. říj 2007 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik helena to vis ja jsem nekdy naaaa blazinec :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2007 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kde jste kdo????
23. říj 2007 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik betulee :grinning:
23. říj 2007 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
na blazinec? podle toho, co pises, urcite ne...
ja bych se potrebovala poooradne vyspat..
24. říj 2007 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik hellena copak mala ti nechce v noci spinkat :grinning:
25. říj 2007 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky mate nektera icq?jsem z opavy katerinek mam 2,5roku holcicku 373356294
27. říj 2007 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik tak to je dobry ja jsem tez z katerinek a kde bydliss :grinning: ja mam tez dcerku adelku ktera ma 2 8mesicuu a jeste dalsi deticky :grinning:
27. říj 2007 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ma pul roku..a moc se ji v noci nechce spat..doufam, ze az zacnu davat prikrmy, zasyti se a bude spat celou noc..jako miminko :slight_smile:)), mozna si to maluju ruzove.
28. říj 2007 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrysek2:nebyl cas na konik moc chodit,ale jestli mas icq napis na to cislo v prispevku co mam z27.10jinak bydlime na E.Benese a ty?
10. lis 2007 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik aponchie tak to jsme skoro sousedky ja bydlim na ratiborske skoro naproti skoly a ty bydlis u skoly icq mam taky :grinning: 485-476-905
10. lis 2007 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte chodite tady jeste nejake?? :grinning:
16. pro 2007 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Opavo :wink: ,je tu ještě někdo?
29. kvě 2008 v 11:26  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nikdo,jo??? :angry: :frowning2: :sweat_smile:
1. čer 2008 ve 21:58  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby z Opavy
nepoznate nahodou Moniku Sedlakovu? Ma sestru Gabiku a brata Laca.
12. čer 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj nepoznam :slight_smile:
25. čer 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gio,já ano,je to moje bývalá sousedka. :wink:
Nerozjedeme to tady zase,coooo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé ,predsa niekto.
betule007- a uz si sa odstahovala ? alebo Monika sa odstahovala? dlho som o nej nepocula, kedysi sme si pisali, aj moja sestra s jej sestrou sa kamaratili.
Vies o nej nieco ? je vydata ?....
mozes mi napisat IP, diky
25. črc 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek