• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Opava a okolí

31. října 2011 
betulééééé , kde si ???
1. srp 2008 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Go,psala jsem ti do IP. :wink: Se omlouvám,byla jsem na dovče. :wink:
Tak co bude,zase to tady necháme usnout? :angry:
6. srp 2008 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ja ted bydlim v opave a jsem v 10 t..Najde se nekdo na pokec?
28. srp 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,

je tady něko z Opavy na pokec???? Jsem na konci 19 týdne těhu :slight_smile: a co vy???? :slight_smile:
29. srp 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já bydlím asi 25km od Opavy, ale i tak jsem tam dost často :wink: . Potřebovala bych poradit nějaký dobrý obchod s mimi věcmi. Poradíte některá?
1. zář 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

shanim dobreho gynekologa nebo gynekolozku v Opave. Nemuzete prosim nektera doporucit nebo naopak nedoporucit :unamused: Chodim k dr. Bartovi na ul. Rybovu a nejak mi nesedi (porad se mi snazi neco prodat a kdyz nic nechci, tak je nastvany) :astonished: Navic neni zrovna trpelivy, kdyz chci neco vysvetlit.
Dekuji predem za pripadne tipy. Petra
1. zář 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady to nějak stojí, copak to? Holky poraďte mi některá dobrý mimi obchod v Opavě a taky bych potřebovala obchod s těhu věcma - potřebuju nějaký společenský těhu obleček, neboť se mi za měsíc vdává ségra. Poradí mi některá?
10. zář 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elvie,
s oblecenim bohuzel neporadim, nemam zkusenost. Co ten gynekolog, nemohla bys mi nekoho doporucit?
10. zář 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bohužel Petkula. :unamused: Nejsem přímo z Opavy. Já jezdím do Krnova k MUDr. Havlíkovi. V Opavě opravdu nikoho neznám.
10. zář 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
petkula-prý je dobrý dr.Čech na Ostrožné,Já chodím do Kateřinek-guckelhorn-ale nic moc-ta jeho zdr.sestra toho ví víc jak on.Když je ženská zdravá,tak je v poho,ale jak je nějaký problém.....tak snad jsem ti poradila :slight_smile: aspon trošku :slight_smile:
10. zář 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky lilienko, elvie,

taky jsem slysela, ze dr. Cech nebo dr. Petrova z gyncentra na Ostrozne nejsou spatni. Tak se mozna odhodlam.
Mas pravdu, dokud se bere antikoncepce, tak je dr. samy usmev ale kdyz zacne nejaky problem, tak ochota veskera zadna, pokud z toho neco nema. Samozrejme, ze ne vsichni. Chodila jsem predtim do Ceskeho Tesina, a tam byl vyborny doktor, jenze jsem se prestehovala a tak jsem ho musela zmenit.
11. zář 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto a ty jsi přímo z Op?Já chci začít chodit k rd.Čechovi,ale až se vyřeší můj problém-nechci at to řeší víc dr.
11. zář 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja bydlim v Opave, taky resim par problemu (od lonskeho kvetna beru hormony, aby mi prisla menstruace a zaroven otehotnela ale zatim se moc nedari). Ani nevim, jestli mam ovulaci, jedine, co mi poradil, bylo, ze si mam u neho koupit ovulacni testy. Jenze to bych se musela testovat asi kazdy den, protoze mam nepravidelnou menstruaci. Chtela jsem, at mi zjisti ovulaci ultrazvukem (mereni folikulu) a on mi rekl, ze na to nema cas :confounded:
Pry je jeste dobry zastupce primare Sustek, ten je ale asi jen v nemocnici a v Litultovicich.
11. zář 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co to máš za doktora? Já jsem teda menstruaci měla, i když občas nepravidelnou :confounded: a z krevních testů mi doktor zjistil, že mám málo progesteronu - tudíž jsem sice měla menstruaci, ale bez ovulace.Dostala jsem léky a ovulace byla OK. Ale podle mě se tohle dá jednoduše zjistit z krve ovulační testy jsou podle mě zbytečné. Myslím si, že to bys těch testů musela mít pěknou hromadu, protože to bys opravdu musela testovat každý den. Já bych rozhodně doktora změnila okamžitě.
11. zář 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko-dr.Šustek je taky fajn,ale znám ho jen z nemocnice-když mě operoval.I ostatní dr. v nemocnici jsou bez problémů.Že to nejde bez problémů,co holky?
12. zář 2008 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem taky kousek od Opavy. Na gyndu ale chodím do Ostravy, odkud jsme se přistěhovali, neměnila jsem. Tak pokud by některé dojíždění nevadilo, mám tip na dobrého dr. Mi pomohl, měla jsem taky problém s otěhotněním. Nic nezlehčoval a začal řešit.
12. zář 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jjohanko,
Ostrava neni zas tak daleko. Pokud by byl dr. opravdu dobry, klidne budu i dojizdet. Jak se jmenuje a jak je priblizne stary?
Elvie, byla jsem i na krevnich testech na endokrinologii. Mam zvyseny testosteron, proto beru Divinu (jen bile tabletky) na vyrovnani hormonalni hladiny a Utrogestan na narust delozni sliznice.
12. zář 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petkulo, jmenuje se Kudělka, ambulance je Gynet Ostrava: http://www.gynet.cz/
Je mu kolem 40, je fakt vpoho, příjemný. Jediná nevýhoda - chtějí poplatek za vstup, pak už se platí jen nadstandard. Ale když si tam zavoláš, sestra tě na vše upozorní. Sestřičky tam má taky fajn. Byla jsem i u Kudělkové, ale více mi sedí on.
12. zář 2008 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky Johanko,
vypadaji sympaticky :wink: Jeste se rozhodnu.
12. zář 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké odpoledne,
mám na Vás holky dotaz, který se však netýká těhotenství ani dětí. Není některá z Vás v Malých (nebo i Velkých) Heraltic ?
Dotaz pošlu přes IP, nechci tady narušovat diskusi.
Děkuji.
16. zář 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z Heraltic nejsem, ale ve Velkých Heralticích bydlí můj bratranec a moje ségra se tam bude příští měsíc vdávat :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
16. zář 2008 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jestli jste někdo z Opavy a chodíte cvičit do fitka k Věrce, tak mám 2 volné permice do konce roku, kdyby chtěl někdo koupit, písněte do IP :wink:
17. zář 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

taky nabizim pernamentku k Verce, mam 7 vstupu, jeden bych dala zdarma (takze za 270 Kc). Plati do 31.12. 2008. Nemate nekdo zajem?
1. říj 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jsem tu nová.Chci dodat neco do Vaší diskuze o doktorech. Já chodím do litultovic k Dr. Šustkovi a musím říct, že je bezvadnej.Nic nezlehčuje, nefláká všechno honem honem jako někteří doktoři a hlavně je to sympaták :slight_smile: Určitě všem doporučuji a osobně doufám, že budu mít to štěstí a potkám ho u porodu..
2. říj 2008 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Monali,

dik za tip, o Sustkovi jsem taky slysela, ze je dobry. Chci ted odejit od sveho gynekologa a uz jsem byla rozhodnuta, ze pujdu k dr. Cechovi a Petrove ale ted mam dilema :wink:
Asi pujdu spis k nemu, on ma ordinaci i v nemocnici, ze?
2. říj 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Petkule,

To ti přesně nepovím. Já chodím do Litultovic a víc jsem nezjišťovala.Ale asi bude mít ordinaci i v nemocnici protože v Litultkách je jen 2x týdně. Fakt doporučuji. A je to zástupce primáře tak jednou budeš mít v porodnici třeba protekci :wink: :slight_smile:
6. říj 2008 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,pokud se teda můžu přidat,tak mohu doporučit dr Kupkovou,je skvělá. :wink: Chodím k ní od těhu,rodila mě,je fakt super,popovídá si,je jediný doktor,ke kterému se nebojím jít. :wink:
7. říj 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Betule,a ona ma ordinaci jen v nemocnici nebo i jinde?
8. říj 2008 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petkulo,ona ordinuje v ordinaci dr.Čecha v pavilonu nalevo když jdeš k nemocnici,ale myslím jen ve čtvrtek a jinak je myslím v nějaké vesnici,ale kde teď přesně nevím. :wink:
8. říj 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky Betule,
dnes jsem byla naposledy u sveho dr., chtela jsem, at mi zjistuje ovulaci UTZ ale porad mi doporucoval jen OVU testy, ktere jsem si koupila dvakrat a nezjistila jsem nic, takze mozna ovulaci ani nemam.
Jenze on si trva na svem, ze UTZ neni moc dobry a proste jsme se neshodli, tak jsem od neho odesla.

Neordinuje dr. Kupkova v Practic Medical na Susilove? Psala jsi, ze tam je s dr. Cechem ale ja jsem nasla na jejich strankach jen dr. Klata a Michalce.
A nevis, jestli dela bezne UTZ?
8. říj 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek