• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Opava a okolí

31. října 2011 
autor
Teď jsi mě dostala,musela jsem se podívat,kde je Sušilova ulice a ano,tam ordinuje. :wink: Kdybys chtěla,pošlu ti do Ip telefon do její ordinace. :wink: S tím utz jako fakt nevím.
8. říj 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze tebe nevysetruji UTZ pri bezne prohlidce?
Telefon nemusis posilat, maji ho na strankach ale dik :wink:
8. říj 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pet,ne,nevyšetřují,a ani u jiných doktorů mě nevyšetřovali při běžné prohlídce UTZ.To se asi dělá jen při vyjímečných situacích a těhu,ne?
9. říj 2008 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Betule,
byvaly dr. me vysetroval pri kazde prohlidce UTZ, protoze zjistoval, jestli mi dorustaji folikuly, navic se pritom daji dobre videt cysty (chodila bych porad k nemu, jenomze jsem se prestehovala, takze jsem ho musel zmenit).
A kamaradku taky vysetruje dr. pokazde UTZ.
Mozna, ze UTZ neni tak dulezity ale myslim, ze se tim da zjistit vic, nez pri bezne prohlidce.
9. říj 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to asi ano,možná,že tobě by ho třeba udělala,kdyby věděla,že po něm bude vědět co a jak. :wink:
9. říj 2008 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosim, nevite nahodou, kdo a kde se v Opave cvici podle Mojzisove?
A jake mate s timhle cvicenim zkusenosti, pokud to nekdo cvicil nebo cvici.
10. říj 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
pet - v opavě bohužel nevím. zase vím jen o ostravě, tam se to cvičí přímo ve fakultní nemocnici na rehabilitačním. znám pár holek, které tam docházely. 2 otěhotněly do půl roku, 1 stále nic. tak těžko říct. osobní zkušenosti nemám. kdyby ses pro ostravu rozhodla, na fno.cz mají kontakty.
11. říj 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Nečetla jsem celé téma, tak se omlouvám...
Jsou tady nějaké maminky s miminkama okolo půl roku?A pořádáte nějaké srazy?Nebi chodítě do nějakých mateřských center?
18. říj 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tady to zase nějak umřelo,chjooo. :frowning2:
22. říj 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, chci se zeptat maminek zda znáte nějakého pediatra nebo lékařku, která je nakloněna homeopatii a případné alternativnímu způsobu léčení dětí a nepíše hned antibiotika.

Jedná se mi o Hlučín a případně blízké okolí. Děkuji za případné doporučení či radu.

Pěkný večer, vlastně dobrou noc :dizzy_face:
21. lis 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jasie,pokud vím,tak paní doktorka Peringrová doporučuje homeopatika,ale ta je v Opavě. :wink:
26. lis 2008 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj,chodí ještě někdo na tuhle diskuzi? :wink: :sunglasses:
19. led 2009 v 16:04  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky dlouho jsem tady nebyla ale je tady ještě někdo kdo má asi tak staré děti jako já :slight_smile: Ráda bych s nějakou maminou chodila na procházky a dělila se nové zážitky našich ratolestí :slight_smile: Mám 10měsíčního chlapečka a skoro 4letou dceru :slight_smile:
1. bře 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
k peringrove chodime :sunglasses:
1. zář 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky nevím jestli někdo chodí na tuto diskuzi, ale ráda bych si našla někoho s okolí opavy na pokec a třeba zašla i na kafčo. Jsem z Kobeřic. Miminko sice ještě nemám, ale snažíme se. Přestěhovala jsem se k manželovi a nemám moc kamarádek a občas mi to babský tlachání chybí. Asi chápete :wink:
1. led 2010 v 01:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, asi tady moc lidí nechodí! Ale zkusím napsat, taky jsem z Opavy a ráda bych s někým pokecala.pa.Ozvěte se někdo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. led 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já sice bydlím asi 25km od Opavy, ale kámošky na pokec a občasné kafíčko bych brala :wink: . Není to až tak daleko, abych nedojela. Mám 14 měsíční holčičku Elišku.
7. led 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já mám půlročního Ondráška. Taky bych brala kámošku na pokec, to víš, chybí mi to když jsem jen doma s malým a skoro nikam se nedostanu. A to zvlášť teď když je takové počasí. Jak se máš Ty? :sweat_smile:
7. led 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jsem ráda že to tady někdo oživil:slight_smile: Mám Tadeáška 2,5 roku a čekáme v září druhé miminko Bydlela jsem 25km od opavy ale ted jsem se přestěhovala do Krnova za manželem taky tady nikoho neznám tak aspon že existuje toto:slight_smile:
7. led 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vally, taky jsem ráda, že si můžu s někým napsat a troch povykládat o dětech a předat si nějaké zkušenosti. Já bydlím v Opavě- Kateřinkách.
7. led 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj gag jsem ráda že jsem tady na to narazila..Já bydlím v Krnově-Kostelec :slight_smile:
7. led 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já moc Krnov neznám, vlastně vůbec jsem tam nikdy nebyla. Je to hezké město? A bydlíš v domku, nebo v paneláku?
7. led 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja tady byla taky poprvé když jsem začala jezdit za dnes už manželem ale je to krásné město ..Bydlím v rodinem domku
7. led 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Opava je taky hezká, já bydlím v paneláčku na celkem hezkém místě. V domečku to máš fajn!!!! Tak písni nějaké téma o čem se chceš pobavit, jestli máš čas :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. led 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bydlím v Lichnově. Krnov znám moc dobře, do Kostelce taky občas zavítám, mám tam kolegyni a kámošku z práce v jednom. Je tam moc hezky.

To je krásné počasí, co? :grinning: Škoda, že ten sníh nenapadl na vánoce, ale i tak. Konečně jsme vytáhli sáně a spoň jsme venku.
7. led 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lichnov znám taky...Bohužel na něj nemám moc dobré vzpomínky...Můj byvalý přítel a zaroven otec mého syna si tam našel 16 letou milenku se kterou má ted dítě..Tak asi tak...
V opavě jsem bývala kdysi každý den znám ji jako své boty:slight_smile:JInak jsem bydlela kousek od Svobodných Heřmanic..
Ga jaké je to mít doma takové miminko..Nějak si nemužu zvyknout že to moje je už tak velké:slight_smile: a že příjde nové..Upplně všechno jsem zapoměla:grinning:
7. led 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to trochu náročné,Onďa vyžaduje velkou pozornost, chce se nosit. Pořád ho kojím, mám mu už dávat pevnou stravu, ale nějak ji nechce. Tak mu každý den dávám aspoň trošku, ať si zvykne.
Určitě do toho hned spadneš jak se ti narodí mimi :dizzy_face:
Čauky elvie-to je fajn,že napadl sníh, a to má napadnout ještě o víkendu až půl metru!!!!!
7. led 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bud ráda že kojíš...Já takové štěstí neměla malého mi hned po porodu převezli na JIP do ostravy a ja kněmu šla až za tyden tak sjem bohužel o mléko přišla..
7. led 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co bylo malýmu ? Mi jsme byli taky v nemocnici, v 5 týdnu kvůli novorozenecké žloutence. Taky jsem musela krmit z láhve a nemohla jsem kojit 4 dny. Nechtěl mi pak prso, chtěl flašku- lépe to teklo, to víš, ale pořád jsem mu nabízela, sice s křikem, ale začal zase pít. Teď ho kojím jen z jednoho, ale pořád chce tak nevím jak dlouho to potrvá.
7. led 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, je tady někdo?
8. led 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek