• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Opava a okolí

31. října 2011 
Čaute holky, tak jak je dneska :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Já jsem volala do té Prahy a jsem ráda, že jsem měco vyřídila. Slíbili mi, že mi to do týdne pošlou, tak uvidíme! :slight_smile: Aspoň je to dobrá zpráva pro mě.
Dívala jsem se, že jste se včera bavili o manželích, tak ten můj manžílek mi taky hodně pomáhá. Každý výkend vaří oběd a já se můžu věnovat malýmu. Co dneska podnikáte?
14. led 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky, já mám taky hodného manžela, bohužel každý den jezdí z práva až před šestou :confounded: , ale o víkendech se snaží.
Dneska jsem vyrazila s malou dopoledne ven, zbožňuje sníh a odpoledne jedeme k ségře. Zítra se chystám do Krnova,s kočárem, sice jenom do centra, ale jsem zvědavá jak to zvládnem, jestli někde nezapadnem :unamused: -
14. led 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky no já jen zírám koho neznáme..Ano chodila jsem k Šustkovi taky mužu chvalit strašně příjemný chlap...A VAnčo neskončil k němu jsem ted nastoupila jen skončíl s primařovaním nastoupil tam nový nějaký Studený tak Vančo je zastupcem primáře..K Havlíkovi bych pak chtěla taky přestoupit taky mi ho všichni chválí ale prý měl nějaké dluhy tak odjel pryč a Vančo mi říkal že tak za 2 roky chce skončit tak bych pak ráda přešla k tomu Havlíkovi jestli bude zpět...Je to fajn že máme tak super manžílky že??:slight_smile: Dneska se musím pochlubit už druhý den nezvracím :sweat_smile: Já vím nic zajimavého ale pro ěm je to pokrok celé dny jsem byla malem na omdlení a dnes konečně jsem s těma mýma vyrazila na chvli na zahradu a musím zaklepat že je mi fajn:slight_smile: A sestře zrovna v pondělí zjistili že její malinká holčička v bříšku má pindíka tak je docela sklamaná ale dobře ji tak vubec si nepřipouštěla že by mohla čekat i jiné pohlaví než holčičku tak ted docela zírá :slight_smile: tak snad se te Amalky dočkám já:slight_smile:kéééžby
14. led 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechny zdravím, jen jsem sem nakoukla a čtu si jmého Studený - na toho doktora mám fakt děsné vzpomínky. Je to takový studený čumák a jsem opravdu ráda, že když jsem rodila v Opavské nemocnici, tak to na mě přišlo v době, kdy už měl po službě, jinak by mě býval byl rodil a to bych asi dost nedááávala. Tak si říkám, že někteří doktoři by měli zůstat u lepení kolen a raději se nevyjadřovat k něčemu odbornějšímu, ale teď už tam prý není, myslím, že je teď snad v Krnově. Jako prvorodička jsem z něho měla ten nejhorší pocit, jaký jenom může mít pacient z lékaře - to je takový ten typ dortora, který uznává rčení dobrý pacient, zdravý pacient.
Snad jsem vás nijak nevylekala, ale musela jsem to napsat. Přeju dobrou noc
20. led 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jak se holky dnes máte? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tak co vally jak se ti daří? Moc tady nepíšete, asi nemáte čas. Já jsem konečně vyřídila rodičák, už mi poslali konečně ten papír z Prahy, tak jsem moc ráda.Malý mi usnul tak mám chvíli čas. Už konečně začal jíst příkrmi, sice po troškách, ale hezky papá. Co dnes podnikáte?????
21. led 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny, dlouho jsem taky nebyla, ale jak vidím, moc se to tady nepohnulo. Malá je nějaká nachcípaná, tak nestíhám, pořád kňourá a drží se mě jako klíště :grinning: , je to taková moje malá beruška. Nechodíme ani ven, tak mi dá práci ji celý den doma zabavit, ale stejně v těch mrazech je to hazard a jak vidím ty střechy plné sněhu a ledu, tak se jenom děsím.
22. led 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky u nás to je podobné, malý už týden marodí a né a né se toho zbavit, je taky pořád ukňouraný, ven taky nechodíme, tak je to někdy šílenství, snad se ty naše dítka brzy uzdraví :wink:
23. led 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Člověk si myslí, že v takové zimě všechny bacily zmrznou a ejhle ony se drží a drží :confounded: , ale my na ně vyzrajeme.
24. led 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky to je hnusně že?? Kéžby už konečně přišlo to jaro.. V těch mrazech se fakt nedá nikam jit sluníčko sice svítí což je fajn ale i tak teploměr pořád min -8 přes den a to si říkáme že je tam teplo.. :frowning2:
ga09--ale pořad špatně už mám dole 8 kg ted jsem zjistila že za 4 dny jsem zhubla 3kg což mi přijde na palici no 8 unora jdu na kontrolu tak snad bude vše ok vubec se necitím pořád mě bolí břicho a záda zvracím už i z obyčejné vody a jsem pořád strašně unavená a na omdlení no už aby bylo po tomhle hrozném období..
A co vy maminky co dělají dětičky??
27. led 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak, kde jste kdo. Vůbec se to tady nehýbe. Vally a co ti říká na to tvoje hubnutí doktor? Vůbec ti nezávidím, drž se, snad ti to všechno brzo přejde a bude dobře a konečně si to začneš pořádně užávat :wink: .

Sníh je sice krásný, ale ty mrazy :confounded: brrr, už bych taky brala jaro. Malá je teď nastydlá, nejprve měla rýmu a teď už je rýma jakžtak pryč, tak pro změnu kašle :angry: . Ale ven chodíme, sice ji nenechám hrabat se ve sněhu, ale pěkně ji zababuchám do kočáru a hurá na procházku, kupodivu ani neprotestuje, sedí, kouká a povídá.
Zabavit ji celý den jenom doma je teda pěkná makačka. Co podnikáte vy s dětičkama, když se nedá moc chodit ven nebo jen na chvíli? Hodila by se nějaká inspirace nebo nápad.
1. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, vall to je mi moc líto, snad se ti brzo uleví a budeš su těhulkování naplno užívat :slight_smile:
My jsme teď měli 14dnů docela náročných, malý měl nemocné průdušky, k tomu pořád teploty, rýma a aby toho nebylo málo tak ještě zánět bubínku, no hrůza, ale díky bohu už je ok a od včerejška už zase chodí do školky. Za půl hodky už pro něj zase musím jít.
My v té zimě taky moc nechodíme ven, jen třeba na půl hodky a domů a to je na mašli, pořád zavření. Tak si čteme, hrajeme s autama, kreslíme nebo se učíme chvaty do juda :grinning:
V neděli jsme byli na maškarním, bylo fajn, malý vyhrál spoustu cen a i tu hlavní-velkou koloběžku, tak je nadšená :slight_smile:
2. únor 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
berusko tak to jste měli pěkně náročné, ale hlavně že už jste v pořádku. Jste očkovaní pro pneumokoku?
Maškarní vám závidíme :frowning2: , tady u nás se žádné takové akce moc nedělají a když jsou, tak místní maminky moc nechodí :angry: , nevím proč, vždyť je to super zábava. Při poslední akci - vánoční dílna - nás tam bylo z celé vesnice 6 mamin a 6 dětí :astonished: a přitom to bylo bezvadné. Jenom mám strach, že při tak malé účasti to organizátorky přestane brzo bavit. Jakou měl malý masku, za co šel?
4. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj elvi, jo bylo to docela náročné, ale už je zdravý, tak pohoda, očkovaný není :unamused:
Zítra jdeme na další maškarní a příští týden zase. Byl za kostlivce, kupovali jsme kostým na halloween tak šel v tom a zítra asi půjde za podlaháře, Manžel má podlahářskou firmu tak chce být jako taťka, takový mundur má, z papíru jsem mu udělala logo s nápisem Podlahářství, to si přilepí na záda, no pak hodím fotky z akcí.
U nás ve vesnici taky málo kdo chodí na akce co se tady pořádají, jsou to tady takoví primitivní lidi, teda né všichni, ti normální chodí a ti místní domorodci né :unamused:
5. únor 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
A přitom to jsou tak nádherné chvilky. Já jsem vždycky maminkám záviděla a chtěla už mít mimi, abych s ním takové akce taky mohla absolvovat. Nevím co ty maminy doma pořád dělají, já se na takové akcičky vždycky strašně těším.

To tam máte teda jeden maškarní za druhým. A tady nic :frowning2: .

Malá je teď už druhý den strašně protivná, uplakaná a ukňouraná. Tak všichni doufáme, že to je jen další zoubek, protože jinak je všechno ok, jenom dneska měla trošku zvýšenou teplotku 37.3, ale jinak jí, pije, atd. normální. Jenom ten spánek, vydrží tak dvě hodiny a pak začne koncert.
7. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, tady to ale vázne.
10. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
17. únor 2010 v 15:58 • aknel2002
¨Holky tak co je to s vámi?? pišu píšu ne?? :grinning:
18. únor 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
Můžu se přidat? Jsem z Bolatic:slight_smile:
20. únor 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luciana vítej aspon to tady někdo oživí..Nějak nám tady maminky usnuly:slight_smile:
20. únor 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Vally:slight_smile:
díky...
Asi nemají s prťatama tolik času co dřív:slight_smile:))
20. únor 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je fakt nějak mrtvo :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda je :grinning: můžu se k vám přidat?
22. únor 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aknel ahoj:slight_smile:
22. únor 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj luci :wink: psalas, že jsi z Bolatic. my meli včera u vás křtiny :grinning:
22. únor 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo?U otce Přemka:slight_smile:))
My jsme chtěli taky nechat malého pokřtít, ale jelikož nejsem pokřtěná já, tak máme u něj smůlu..tak to necháme tak..
Odkud jsi, jestli se můžu zeptat?:slight_smile:
22. únor 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Přemek nás i oddával, je úžasný :dizzy_face: jsme z Hlučína
22. únor 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, to je dobrej tygr :grinning: :grinning:
Do Hlučína jsem jezdila plavat s malým..na vaničkové plavání :wink:
22. únor 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé my tam taky teď chodíme, paní Lenka je skvělá, chodili jste i na pokačování?
22. únor 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenka je úžasná..jo, měli bychom začít někdy příští týden, ale nevím nevím, malý má už zase rýmu a kašle...už po 4x:frowning2:
22. únor 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudáček ať je brzo fit, právě zháním info o pokračování, většinou znám jen ty co chodili jen na vaničky
22. únor 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek