• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Opava a okolí

31. října 2011 
Kolegyně tam chodila a říkala, že to je fajn..sice musela zkorigovat převlékání do plavek s malým, toho musela položit na zem a v rychlosti se převléct, ale jinak si to chválila.. :wink:
22. únor 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
potřebovala bych jít žehlit atd., ale malý během dne spí buď mi na rukách nebo venku, po x pokusech položit do postýlky, raděj teď sedím na netu :grinning:
22. únor 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás to ejný, teď si už naštěstí hraje sám, ale teď jak je nemocný, tak je tááák protivný..
22. únor 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,můžu se přidat....?? Jsem přímo z Opavy. Koukám Vally,my se známe z beremka :grinning: ,takže čekáte druhé mimi,moc gratuluju..... :slight_smile:
22. únor 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani:slight_smile:
22. únor 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik Jani,
my se právě vrátili z procházky, je tam nádherně, už to vypadá nadějně na jaro :slight_smile:
22. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím..... :slight_smile: malý dneska nechce po obědě spát,takže se právě chystáme ven,je tam bezvadně - konečně :grinning: .Tak se mějte,zatíííím.......
22. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko :wink:
23. únor 2010 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno....Tak musím se přiznat,že to jak včera malý po obědě nechtěl spát,tak pak až do večera,to byla síla,jak byl protivný :slight_smile: ,takže ted uvařím oběd,a jdu hned ven,at prcka unavím. :wink:
23. únor 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, Ondra, když krásně spínká přes den tak večer zpravidla taky usne hezky, ale když je unavený a k tomu ho ještě bolí bříško, tak chudák trpí :pensive: , ale jinak je moc hodňoučký tak snad to nezakřiknu :grinning:
23. únor 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
na to jo,když malý přes den spí,tak kupodivu i večer při usínání je to lepší,ale když nespí přes den,tak každý říká, aspon Ti bude spát v noci a ejhle,je to právě naopak :slight_smile: . Tak tvůj maličky je ještě taký bobešek,2 měsíce,jééé takové miminko :dizzy_face: . No malý je zlatíčko,ale musím říct,že ještě pořád nespí celou noc v klidu,pořád k němu vstáváme,či jinak řečeno,odbyde půlnoc a je už u nás v posteli,a to je každou noc. Holt je tak naučený :confounded: ,no jsem zvědavá až půjdeme po létě do většího a bude mít konečně svůj pokojíček,tak jestli se to změní..... :slight_smile:
23. únor 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se taky budem pomalu chystat ven, klasika u nás dopo opět mi spinká na rukách :grinning:, teda u nás se s námi v posteli spí, když ho moc bolí bříško a nebo se mi nechce vstávat podávat dudlík :sunglasses:, ale už asi 14 dnů spí v postýlce a do 9 spí většinou všichni pak po půlnoci kojo a pak většinou další kolem 5, když taťka vstává do práce, takže se krásně vyspíme :dizzy_face: no mi taky všichni říkají, že ho nemám k nám dávat
23. únor 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..
my byli dnes na očkování, malý dostal 3. hexu..dneska ani moc neplakal..
Ještě se musím stavit do DM-ka, už najíždíme na ovoce, tak jsem zvědavá..
No a s tím spaním..já ho jak se mi jednu dobu budil od půlnoci co hodinu měla v posteli, teď se to jakš takš upravilo, ale občas si ho u sebe nechám :grinning:
já to beru zase tak, že v 18-cti s náma už spát nebude :grinning: :grinning:
23. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak to šikulka, že to očkování krásně zvládl. Nás čeká za cca 14 dní první, tak jsem zvědavá, jak to bude prcek dávat :unamused:

ještě k očkování nechávali jste některá očkovat proti pneumokokovi? já o tom moc neuvažuju Mudra nám to docela rozmlouvala, já to beru za komerční tah farmaceutických společností, a Mudra říkala, že toho očkování mají broučci tolik, že ho nemáme zatěžovat, že je těch kmenů hodně a očkuje se na pár a pokud není ve školce a byl donošený a je zdravý, tak ho nemáme trápit, jenže manžel by ho snad nejraděj nechal očkovat proti všemu :grinning:
23. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ak-já nad tímtaky uvažovala, ale dr. mi v tomhle moc neporadila, řekla, že si to mám rozmyslet sama , že mně nechce nějak ovlivňovat, ale přesně jak píšeš, říkala, že toho mají tolik, že rozhodně v těch 3 měsících by ho neočkovala, že jestli chceme ten Prevenar dát, tak ať třeba počkáme až mu bude rok, to je potom jenom 1 injekce..že když je to třeba v těch 3, tak tam jsou ta přeočkování 4...takže čekám :grinning: ..ale max. mu budem dávat jenom to..žloutenku, meningokoka a takové ty další vakcíny určitě ne..
no já musím i zaklepat, že veškeréreakce na hexu nebyly žádné..byl jenom protivný, tak jsem ráda, že to tak dobře snáší..
23. únor 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na ten Prevenar jsem se taky ptala,ale říkala mi Dr. něco podobného jako u Ankel. A že by ho měli dostat halvně děti,které trpí často na zánět stř.ucha. A to my naštěstí né. Akorát jsem ho nechala očkovat proti žloutence,v létě jedna dávka a ted v lednu druhá,první stála 800,- ale ta druhá 850,-. Ještě mám v úmyslu ho nechat očkovat proti klíšt.enc.,ale taky to má ještě čas,až po 3 roku dítěte. :slight_smile: Jinač naštěstí,my taky nikdy "zatím" neměli žádné reakce. Chvála bohu. :slight_smile:
23. únor 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, díky za info ohledně očkování :wink:
23. únor 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuu :fearful: :astonished: nikde nikdo.........u nás se už dospalo, hrálo a teď se hájá u maminky :grinning: takže zase dopo nic pořádně neudělám, pak půjdem ven snad nebude pršet
24. únor 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jsem přímo z Opy, tak doufám, že mezi vás můžu :grinning:
Chtěla jsem se zeptat, jestli nevíte o plavání v Opavě (kromě Baby clubu Kačka, a Bambino)
24. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
vítej Luvie,
bohužel o plavání v Opavě nevím, znám jen Kačku, jééé a máme skoro stejné dětičky :wink:
25. únor 2010 v 05:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak taky o jiném plavání nevím :unamused: ,jen tu Kačku.... Jinak Vám přeju krásný den....zase vypadá jarně :dizzy_face: :grinning:
25. únor 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik, venko je dnes opravdu jarně, kéž by to vydrželo co nejdýl, Ondrášek venku krásně spinká a pak doma dospává, tak to stíhám udělat co potřebuju, dneska jsme byli zase plavčit, malý se celou dobu smál, ovšem po vytáhnutí z vody začalo pěkné rodeo :grinning: a to on pláče fakt minimálně, ale když jsme odcházeli tak už skoro spinkal :dizzy_face:
mějte snad jste si dnešek taky krásně užili :wink:
25. únor 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky nám se to tady teda rozrůstá..huráááá..Ahoj Jani ráda tě zase vidím (obrazně řečeno:slight_smile:) tak co jaké je manželství??a co domeček??Na beremku to nějak upadá tak aspon tady jsme se sešli..Jojo čekáme druhé zadařilo se :dizzy_face:
25. únor 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, Vally: jo v manželství dobrý :grinning: , baráček roste,už to máme pod střechou,a příští víkend snad začneme po skoro 3 měsících makat dál,musíme po létě bydlet. k mimi gratuluju ještě jednou,teda my druhé ještě né,až do nového. Takže to vypadá,že v listopadu tradáá zpátky do práce :sweat_smile: :rolling_eyes: . Beremko teda upadlo totálně :wink: ,ale je to stejně jedno.

Jinak dneska opravdu bylo parádně,byli jsme na nákupu v globu,jedeme zítra na víkend do Beskyd,tak už se těším. Mějte se.... :slight_smile:
25. únor 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky i tak. S Kačkou mám nějaký nedořešený problém, i když jsem slyšela, že Andrea je skvělá... No a Bambino, tam mi nějak nesedla ta paní, když jsem tam byla podruhé se informovat, už ze mně byla nervózní. Zatím jsme aspoň dvakrát plavaly doma ve vaně, ale chtěla bych začít.
25. únor 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda co se týče plavání miminek,bohužel nemám s tím zkušenost,já s malým nechodila. Nějak jsem tomu nepřišla na chut,nevím....A kde chodíte s mimískama teda plavat...?? Na Válečkouvou nebo ted na nově otevřenou na Jateční..?? Díky.
25. únor 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
my chodíme zatím na vaničky do Hlučína, pokračování je v Ostravě na čapkárně - Sareze, malý je vodníček - moc se mu to líbí a ve vodě je spokojený, chtěla bych chodit i do té Ostravy, teda pokud bude Ondra stejně nadšený. My chodili na předporodní kurz do Kačky, a já na cvičení, chtěla jsem chodit i na těhu plavání, ale to nevyšlo,
paní Andrea byla běhen kurzu příjemná a přišlo mi, že ví o čem mluví
25. únor 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aknel, a ty jsi z Opy? Proč chodíte plavat do Hlučína?
Na předpor. kurzu jsem v Kačce byla taky, ale zvláště první polovina - s PA Kottovou, mi přišla zcela zbytečná... Andrea jediná mluvila k věci. Vede prý i to plavání, ráda bych tam chodila, ale nejdřív musím dořešit to s tím kurzem :frowning2:

Jana, bazének je na Jateční. Na Válečkově se už myslím an ineplave, ale nevím to jistě.
25. únor 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
luvie my jsme z Hlučína, máme to asi 200m tak je to fajn, jj souhlas první přednášky byly o ničem, to co povídala jsem četla na netu nebo v knihách, můžu se zeptat co bylo z kurzem :sweat_smile: :fearful: :confused:
25. únor 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aknel, po prvních třech přednáškách jsme si stěžovali, že jsme se nedozvěděli věci, které jsme potebovali... Přislíbili nápravu, leč to se nekonalo. Po skončení kurzu jsem si chtěla domluvit schůzku s majitelkou, ale ta nás odkázala na jinou paní. S tou jsme se ale zatím nedomluvili na termínu schůzky - s naší Kačenkou to zatím nějak moc nejde... Každopádně, dokud nebude mezi námi jasno, nepáchnu tam, i když to tam taky máme asi 200m :slight_smile:
25. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek