• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Opava a okolí

31. října 2011 
dobré ráno...
Luvie, tak snad se brzo nějak domluvíte...
26. únor 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to jsem ráda, že se to tu trochu rozjelo!!!!!
Dlouho jsem tady nebyla tak koukám, že se tady přidali nové maminky. Aknel- mám taky malého Ondráška, má 8 měsíců. Bydlíme v Kateřinkách, jsem ráda, že ten sníh už taje a, že můžu častěji chodit s malým ven.
26. únor 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ga09, hezké jméno, že? :grinning:
tak to krásné počasí dlouho nevydrželo chjo
26. únor 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata:slight_smile:
my byli na víkend na Slovensku na chatě, včera mi nešel net, tak jsem konečně tady..
Já na to plavání chodil taky do Hlučína a za chvíli začneme v Ostravě..Už se těším..malý řádí i doma ve vaně :grinning:
O počasí miani nemluvte, já jsem tak strašně ráda, že už to bílé svinstvo zmizlo :grinning: :grinning: S kočárem se už jezdí krásně..
1. bře 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko,
my si taky víkend moc užili a hlavně jsme si užili tatínka. V sobotu jsme byli na Pustevnách, bylo nádherně sluníčko bezvětří a cca 2 stupně, malý byl horským vzduchem tak zdrogovaný, že asi omylem usnul už v půl sedmé a to dokonce v postýlce :grinning: :astonished: v neděli jsme byli na návštěvě a tam krásně spinkal a po probuzení rozdával úsměvy, no prostě zlatíčko a zatím ještě společenský :dizzy_face: dneska jedem na celý den k prababičce, tak doufám, že se vyhajá do růžova, naštěstí to tak většinou opravdu je :wink: mějte se a hezký den
2. bře 2010 v 06:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky přeju hezký den,no my byli taky na víkend v Beskydech,bylo super,sice tam už nebyl moc sníh,ale bylo jako na jaře,akorát malý nám onemocněl,a zrovna ted :unamused: , a to vůbec nemarodí. Jdeme příští týden do nemocnice,do OV do fakultky,no ale jestli se neuzdraví,tak nás tam nepřijmou :pensive: ,musí se uzdravit,jdeme na CT,a máme to už od prosince domluveno,a nechce se mi zase čekat nějaký ten měsíc. Takže kurýrujem,kurýrujem....ale má to na průduškách...tak nevím.... :fearful:
2. bře 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani..zkus Mucosolvan..ten je dobrej...
Nebo zkusit nějaké homeopatika..A držím palečky, ať je brzo fit..maty byl nemocný skoro 3 týdny v kuse..
2. bře 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, snad budete ok a vše dopadne dobře
2. bře 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky holky,máme plno kapek,a na kašel jsem měla bromhexin,ale po první lžičce mi to vyblinkal,takže už mám právě ten mucosolvan junior,snad mu to zabere....
2. bře 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani..jenže tuším, že bromhexin je na zklidnění kašle, kdežto mucosolvan je na odkašlání... :wink:
3. bře 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ty nemocné broučky vám nezávidím :unamused: , já doufám, že ještě nějakou dobu nepoznáme nemoc
včera na návštěvě byl Ondrášek moc hodný a hlavně všechny dostával, když se na ně pořád řehtal :slight_smile:
zítra máme vaničky, tak doufám, že zase nebudem odcházet s pláčem, ve vodě je nadšený, směje se, ale při kojení už se vzteká a je hrozně unavený chudáček, Luci, měli jste to taky tak? nebo jako jediní odcházíme s unaveným fňukajícím děťátkem
3. bře 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ak..ke konci už byl protivnější, ale řval hlavně při oblíkání...pak u kozy už byl v klidu a dokonce přetrpěl i bundu a čepici a v sedačce do 5 min vytuhl :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík, už jsme doma a malý dospává, dneska byl opět unavený, tak při oblíkání plakal, ale ne při kojení, což je pokrok, a jak jsme šli po schodech tak už spinkal :slight_smile:
zítra máme vítání občánků
4. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, přeji hezký den :dizzy_face:

Já jsem používala mukosolvan junior, když byl malý nemocný, měl asi 3 měsíce a pomohlo mu to. Teď je takové období na nemoci a je toho všude plno.Vítání občánků je moc hezká událost, tak si to užijte, hlavně ať ti malý neplačká
5. bře 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ankel: taky přeju hezké vítání občánků,náš malý byl pořád v klidu,až jsme ho nakonec položili do té jejich kolíbky,tak začal plakat,ale jinak byl fakt v poho.....Tak si to užíjte,je to opravdu takové milé :dizzy_face:

Jinač jsme byli dneska na kontrole u naší p.doktorky,a dostali jsme to předoperační,aby mohl být uspaný,tak sjem ráda,sice ještě musí pak posoudit v Ov v nemocnici,ale doufám,že ho uspí a můžeme mít to Ct za sebou. Malý se fakt krásně kurýruje,sice pořád sem-tam zakašleme,ale bereme furt kapky a odsáváme (bohužel,sice už máme přes 2 roky,ale smrkat se né a né naučit :sweat_smile: ),tak snad nám to vyjde.

Přeju Vám hezký i když mrazivý (nejspíše) víkend..... :slight_smile:
5. bře 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík, tak jsme doma, malý byl hodný, koukal a pozoroval zvlášť se mu líbila jedna holčička, nevíme jestli ona nebo její červené šatičky, ale vypadalo to, že se nám zamiloval :grinning:
jani, kolébka je asi začarovaná, když jsme šli k ní neplakal, ale šklebil se, tak fotky nejsou nic moc
5. bře 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..
my máme vítání v neděli, tak se taky těším:slight_smile:
no a v pondělí jdeme plavat do velkého bazénu :dizzy_face: :dizzy_face: ..to bude..maty je děsná kačka..ve vaně je jako ryba ve vodě..sám se převrací na bříško a plácá do vody a nejvíc se mu líbí jak to stříká :grinning: :grinning:
5. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tady se to opravdu rozjelo :grinning: , to je dobře. Dlouho jsem tady nebyla a jsem ráda, že to tady tak jede.
My jsme jezdili na plavání do Opavy, do Kačky, do whirpool vany a bylo to perfektní. Pak jsme začli plavat v Krnově v Dětském studiu Racek a tam nám to vydrželo do listopadu a malé se to moc líbilo, ve vodě je ve svém živlu, ale bohužel chytla někde plíseň na nehtíky, takže z dalšího plavání sešlo a teď léčíme. Doktorka říkala, že léčba bude dlouhodobá, přibližně asi rok :frowning2: .
9. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženy, jinak vše nej ke včerejšímu svátku :grinning:
elvi, jj plísně stojí za to :stuck_out_tongue_closed_eyes: , nám se objevila dermatida a chudák to má i na krku, už jsme dostali druhou mastičku a vitamínky, ale naštěstí už se mu to zlepšuje
mějte se
9. bře 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..
No tak jak my začli plavat, tak jsme rychle skončili...malému se na rukou asi před 3 měsíci udělala vyrážka, jako by ekzém...mazáním se mu to ztratilo, ale po pondělí měl ty ručičky děsný...A navíc má z toho rýmu..takže jsem to zrušila:frowning2:..Moc mě to mrzí, protože si to Maty vyloženě užíval..no nic..zdraví je přednější..
10. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Luci,

to mě mrzí :confounded: ale hlavně ať je zdravý, a co vítání?
10. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ak..jj, to bylo super:slight_smile:..Zazpívali nám juniorky i seniorky :grinning: :grinning: ..malý doma potom hned vytuhl, jak celou dobu koukal a komentoval :grinning:
10. bře 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to supr, malý mi dospává z procházky, ale čekám, že každou chvilku se přihlásí na papání
10. bře 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byli u našich, tak si ještě hraje a za chvíli bude taky dlabanec:slight_smile:
10. bře 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,zdravím po delší době,právě jsme se vrátili z Ostravy z nemocncie,chvála pánu bohu :grinning: ,nemocnice jsou fůůůj :wink: , vše dopadlo dobře. Tak jsem mooooc ráda.....Mějte se. Zatím ...... :slight_smile:
10. bře 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, tak to výborné, opravdu nejlepší je když jsou děti zdravé,
u nás už se papá
10. bře 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, teda musím Vám napsat. Máme my to ale pech :frowning2: , v tu středu jak jsme přijeli z té nemocnice,tak v noci začal malý šíleně zvracet,celou noc, ve čtvrtek se dostavil ještě průjem.Takže jsem fičeli na pohotovost. Celkem sranda,chytli jsme v té nemocnici rota vir,je to svinstvo,je toho plná i Opava,známa dokonce ležela se svojí malou i na infekčním. V pátek odpo to chytlo mě a v noci i manžela,no síla. To nikomu nepřeju, bléé....Téda,nám už je líp,ale malý má furt průjem,a jsou to už 4 dny,takže zítra jdeme opět k p.doktroce. Už jsem z toho na nervy. Bobešek,je mi ho už tak líto. Tak jsem zvědavá,co nám zítra řekne. Mějte se......
14. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, máte teda fakt smůlu, dneska jsem potkala známou a taky mají rotavira :stuck_out_tongue_closed_eyes: nějak se to rozmohlo, nám v porodnici dali letáček na očkování, jedna dávka 2000,- a očkuje se nadvakrát
tak snad už jste jakžtakž ok
16. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani-bobíšek malej:frowning2:..ať jste brzo fit!!!!
16. bře 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak co Jani jak jste na tom??? musím teda zaklepat malej už dlooouho nemocný nebyl tak jsem ráda:slight_smile:
16. bře 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek