Opava a okolí

Aho
aknel2002
26. únor 2010
dobré ráno...
Luvie, tak snad se brzo nějak domluvíte...
ga09
26. únor 2010
Ahoj holky, to jsem ráda, že se to tu trochu rozjelo!!!!!
Dlouho jsem tady nebyla tak koukám, že se tady přidali nové maminky. Aknel- mám taky malého Ondráška, má 8 měsíců. Bydlíme v Kateřinkách, jsem ráda, že ten sníh už taje a, že můžu častěji chodit s malým ven.
aknel2002
26. únor 2010
ga09, hezké jméno, že? 😃
tak to krásné počasí dlouho nevydrželo chjo
luciana21
1. bře 2010
Ahoj děvčata🙂
my byli na víkend na Slovensku na chatě, včera mi nešel net, tak jsem konečně tady..
Já na to plavání chodil taky do Hlučína a za chvíli začneme v Ostravě..Už se těším..malý řádí i doma ve vaně 😃
O počasí miani nemluvte, já jsem tak strašně ráda, že už to bílé svinstvo zmizlo 😃 😃 S kočárem se už jezdí krásně..
aknel2002
2. bře 2010
dobré ranko,
my si taky víkend moc užili a hlavně jsme si užili tatínka. V sobotu jsme byli na Pustevnách, bylo nádherně sluníčko bezvětří a cca 2 stupně, malý byl horským vzduchem tak zdrogovaný, že asi omylem usnul už v půl sedmé a to dokonce v postýlce 😃 :-o v neděli jsme byli na návštěvě a tam krásně spinkal a po probuzení rozdával úsměvy, no prostě zlatíčko a zatím ještě společenský x-) dneska jedem na celý den k prababičce, tak doufám, že se vyhajá do růžova, naštěstí to tak většinou opravdu je 😉 mějte se a hezký den
jana1k
2. bře 2010
taky přeju hezký den,no my byli taky na víkend v Beskydech,bylo super,sice tam už nebyl moc sníh,ale bylo jako na jaře,akorát malý nám onemocněl,a zrovna ted :-| , a to vůbec nemarodí. Jdeme příští týden do nemocnice,do OV do fakultky,no ale jestli se neuzdraví,tak nás tam nepřijmou |-| ,musí se uzdravit,jdeme na CT,a máme to už od prosince domluveno,a nechce se mi zase čekat nějaký ten měsíc. Takže kurýrujem,kurýrujem....ale má to na průduškách...tak nevím.... 😕
luciana21
2. bře 2010
Ahoj Jani..zkus Mucosolvan..ten je dobrej...
Nebo zkusit nějaké homeopatika..A držím palečky, ať je brzo fit..maty byl nemocný skoro 3 týdny v kuse..
aknel2002
2. bře 2010
jani, snad budete ok a vše dopadne dobře
jana1k
2. bře 2010
díky holky,máme plno kapek,a na kašel jsem měla bromhexin,ale po první lžičce mi to vyblinkal,takže už mám právě ten mucosolvan junior,snad mu to zabere....
luciana21
3. bře 2010
Jani..jenže tuším, že bromhexin je na zklidnění kašle, kdežto mucosolvan je na odkašlání... 😉
aknel2002
3. bře 2010
Holky, ty nemocné broučky vám nezávidím :-| , já doufám, že ještě nějakou dobu nepoznáme nemoc
včera na návštěvě byl Ondrášek moc hodný a hlavně všechny dostával, když se na ně pořád řehtal 🙂
zítra máme vaničky, tak doufám, že zase nebudem odcházet s pláčem, ve vodě je nadšený, směje se, ale při kojení už se vzteká a je hrozně unavený chudáček, Luci, měli jste to taky tak? nebo jako jediní odcházíme s unaveným fňukajícím děťátkem
luciana21
3. bře 2010
Ak..ke konci už byl protivnější, ale řval hlavně při oblíkání...pak u kozy už byl v klidu a dokonce přetrpěl i bundu a čepici a v sedačce do 5 min vytuhl 😃 😃 😃
aknel2002
4. bře 2010
ahojík, už jsme doma a malý dospává, dneska byl opět unavený, tak při oblíkání plakal, ale ne při kojení, což je pokrok, a jak jsme šli po schodech tak už spinkal 🙂
zítra máme vítání občánků
ga09
5. bře 2010
Ahojte holky, přeji hezký den x-)

Já jsem používala mukosolvan junior, když byl malý nemocný, měl asi 3 měsíce a pomohlo mu to. Teď je takové období na nemoci a je toho všude plno.Vítání občánků je moc hezká událost, tak si to užijte, hlavně ať ti malý neplačká
jana1k
5. bře 2010
ankel: taky přeju hezké vítání občánků,náš malý byl pořád v klidu,až jsme ho nakonec položili do té jejich kolíbky,tak začal plakat,ale jinak byl fakt v poho.....Tak si to užíjte,je to opravdu takové milé x-)

Jinač jsme byli dneska na kontrole u naší p.doktorky,a dostali jsme to předoperační,aby mohl být uspaný,tak sjem ráda,sice ještě musí pak posoudit v Ov v nemocnici,ale doufám,že ho uspí a můžeme mít to Ct za sebou. Malý se fakt krásně kurýruje,sice pořád sem-tam zakašleme,ale bereme furt kapky a odsáváme (bohužel,sice už máme přes 2 roky,ale smrkat se né a né naučit :-N ),tak snad nám to vyjde.

Přeju Vám hezký i když mrazivý (nejspíše) víkend..... 🙂
aknel2002
5. bře 2010
ahojík, tak jsme doma, malý byl hodný, koukal a pozoroval zvlášť se mu líbila jedna holčička, nevíme jestli ona nebo její červené šatičky, ale vypadalo to, že se nám zamiloval 😃
jani, kolébka je asi začarovaná, když jsme šli k ní neplakal, ale šklebil se, tak fotky nejsou nic moc
luciana21
5. bře 2010
Ahojky..
my máme vítání v neděli, tak se taky těším🙂
no a v pondělí jdeme plavat do velkého bazénu x-) x-) ..to bude..maty je děsná kačka..ve vaně je jako ryba ve vodě..sám se převrací na bříško a plácá do vody a nejvíc se mu líbí jak to stříká 😃 😃
elvie
9. bře 2010
Ahojky, tady se to opravdu rozjelo 😃 , to je dobře. Dlouho jsem tady nebyla a jsem ráda, že to tady tak jede.
My jsme jezdili na plavání do Opavy, do Kačky, do whirpool vany a bylo to perfektní. Pak jsme začli plavat v Krnově v Dětském studiu Racek a tam nám to vydrželo do listopadu a malé se to moc líbilo, ve vodě je ve svém živlu, ale bohužel chytla někde plíseň na nehtíky, takže z dalšího plavání sešlo a teď léčíme. Doktorka říkala, že léčba bude dlouhodobá, přibližně asi rok 😞 .
aknel2002
9. bře 2010
ahoj ženy, jinak vše nej ke včerejšímu svátku 😃
elvi, jj plísně stojí za to :-p , nám se objevila dermatida a chudák to má i na krku, už jsme dostali druhou mastičku a vitamínky, ale naštěstí už se mu to zlepšuje
mějte se
luciana21
10. bře 2010
Ahoj holky..
No tak jak my začli plavat, tak jsme rychle skončili...malému se na rukou asi před 3 měsíci udělala vyrážka, jako by ekzém...mazáním se mu to ztratilo, ale po pondělí měl ty ručičky děsný...A navíc má z toho rýmu..takže jsem to zrušila😞..Moc mě to mrzí, protože si to Maty vyloženě užíval..no nic..zdraví je přednější..
aknel2002
10. bře 2010
ahoj Luci,

to mě mrzí :-S ale hlavně ať je zdravý, a co vítání?
luciana21
10. bře 2010
Ahoj Ak..jj, to bylo super🙂..Zazpívali nám juniorky i seniorky 😃 😃 ..malý doma potom hned vytuhl, jak celou dobu koukal a komentoval 😃
aknel2002
10. bře 2010
tak to supr, malý mi dospává z procházky, ale čekám, že každou chvilku se přihlásí na papání
luciana21
10. bře 2010
My byli u našich, tak si ještě hraje a za chvíli bude taky dlabanec🙂
jana1k
10. bře 2010
ahojte,zdravím po delší době,právě jsme se vrátili z Ostravy z nemocncie,chvála pánu bohu 😃 ,nemocnice jsou fůůůj 😉 , vše dopadlo dobře. Tak jsem mooooc ráda.....Mějte se. Zatím ...... 🙂
aknel2002
10. bře 2010
jani, tak to výborné, opravdu nejlepší je když jsou děti zdravé,
u nás už se papá
jana1k
14. bře 2010
ahojte, teda musím Vám napsat. Máme my to ale pech 😞 , v tu středu jak jsme přijeli z té nemocnice,tak v noci začal malý šíleně zvracet,celou noc, ve čtvrtek se dostavil ještě průjem.Takže jsem fičeli na pohotovost. Celkem sranda,chytli jsme v té nemocnici rota vir,je to svinstvo,je toho plná i Opava,známa dokonce ležela se svojí malou i na infekčním. V pátek odpo to chytlo mě a v noci i manžela,no síla. To nikomu nepřeju, bléé....Téda,nám už je líp,ale malý má furt průjem,a jsou to už 4 dny,takže zítra jdeme opět k p.doktroce. Už jsem z toho na nervy. Bobešek,je mi ho už tak líto. Tak jsem zvědavá,co nám zítra řekne. Mějte se......
aknel2002
16. bře 2010
jani, máte teda fakt smůlu, dneska jsem potkala známou a taky mají rotavira :-p nějak se to rozmohlo, nám v porodnici dali letáček na očkování, jedna dávka 2000,- a očkuje se nadvakrát
tak snad už jste jakžtakž ok
luciana21
16. bře 2010
Jani-bobíšek malej😞..ať jste brzo fit!!!!
vally.
16. bře 2010
Ahoj holky, tak co Jani jak jste na tom??? musím teda zaklepat malej už dlooouho nemocný nebyl tak jsem ráda🙂

Začni psát odpověď...

Odešli