• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Opava a okolí

31. října 2011 
Ahoj holky, moc Vám děkuju....!!!!.no jak jsem v tu neděli psala,jak je malýmu zle,tak tu noc jsme ještě letěli na pohotovost,no a už si nás nechali v nemocnici,byla jsem tam sním,byl 2 dny na kapákách, a dost mu to pomohlo, ve čtvrtek nás pustili, tak už je to snad za náma........ :slight_smile:

ankel: téda,to slyším opravdu prvně,že na to existuje očkování !!! Dobrá věc,ale hrome za 2000,-- ???????? Tak to je celkem mazec :confounded:

Jinač nová verze koníka....?? Než jsem se zorientovala,celkem sranda :grinning: ....Mějte se hezky,letím do hajan, zítra jdeme makat na barák,teda jen manžel s mým tatkou,já se tam budu s malým jen "motat" :wink: ,hezký jarní víkend tady všem......Pa
19. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte ženy!!!! Jak se daří? Detičky vám dělají radost? Dnes je venku fajn tak jsem byla s malým venku, aspoň se venku hezky prospal. Nový koník je fajn, byla jsem zvědavá jak to bude vypadat, přeji hezký jarní den. :sunglasses:
22. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
Tady to zase nějak vázne :wink: :wink:
Holky, jdu pro radu..nevíte o nějaké půjčovně šatů v opavě, nebo okolí?
22. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciana: já si půjčovala jednou šaty na ples normálně ve sv.salonu Bella v OP na Dolním nám.,měli tam dost velký výběr,ale je to už nějaké 4 roky zpět... :slight_smile:
25. bře 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec baby..opět to tu nějak vázne:slight_smile:)
No jo no svítičko sluní, tak co bychom vysedávaly u pc, že :wink:
Jani-díky, budu se muset mrknout..
jinak naše dítě už má zub :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sice mu trčí zatím jenom půlka, ale už je!!!! :grinning: :grinning: ..a stojí..v úterý se sám postavil v ohrádce..jsem myslela, že mě trefí :grinning: :grinning:
malý aktivka..teď se staví pořád a všude..
28. bře 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, můj prcek sám ještě nestojí, ale plazí se, dostane se sám kam chce. Stojí jen s naší pomocí, tak uvidíme, kdy se mu bude chtít. Má 7 zoubků, tak papá skoro všechno :grinning: každé dítě je jiné, tak pa a krásné jarní dny.
31. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik,
zdravím po delší době
tak nám celý den prší :angry:
gratuluju k pokrokům vašich prcků, je to radost pozorovat pokroky
my teda zatím umíme jen na bok - levý, pravou stranu má silnější, ale přece jen jsme mladší, že? :grinning:
náš chudáček opět trpí, když ne bříško, tak se podržte zoubky, snáší to statečně - sice chce jen nosit a pofňukává, nevěřila jsem tomu, nemá ještě 4 měsíce :astonished: ale dole už má kousíneček zoubku a vedle se klube další, v posledních dnech nám někdo vyměnil naše hodné miminko a už aspoň vím co se děje, vůbec jsem tomu nevěřila, když mi říkali, že to budou zoubky, takže u dětiček vše možné a každé úúúúplně jiné :wink:
holky, mazaly jste něčím dásně? dneska jsem pověřila manžela ať něco koupí v lékárně, tak jsem zvědavá co přinese, zatím jsem dávala homeopatika, ale teď ho to musí chudáčka bolet víc :pensive:
31. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik,
holky, vám a vaším rodinkám krásné Velikonoce a jarní pohodu :wink:
3. dub 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky tak kde jste kdo?:slight_smile:Aknel v lekarně mu poradi ja jsem měla jednu na rady kamaradeka ale za boha si nemužu vzpomenout jak se jmenovala.No jo je to už přece jen nějaký pátek..V uterý jsem byla na kontrole a musím se pochlubit pan doktor říkal že by to měla být holčička tak jsme štastní jak blechy.. :grinning:
9. dub 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:
Aknel, v Porfimedu jsem koupila tohle a fakt to pomáhá..prodejna je v Shopingu
http://www.profimed.cz/cs/obchod/prirodni-bioxtra-baby/bioxtra-baby-balzam-utisujici-15-ml-docasne-vyprodano/

Jéé, vally, tak to gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a jména máte vybraný nádherný,hlavně ta Amélie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
9. dub 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..omlouvám se, že Vám sem lezu, kdyžtak to ignorujte.
Sháním maminku, která by si chtěla přivydělat - umí polsky a třeba do Polska i častěji jezdí.
Vše vysvětlím. Nechte mi kdyžtak prosím v IP kontakt (mail, telefon) a já se ozvu.
Díky Renata
10. dub 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
vally: moc gratuluju k holčičce :dizzy_face: ,super,budete mít krásný páreček. Až se my rozhodneme k druhému mimi,tak bych taky ráda holčičku :wink: .....opatruj se....
11. dub 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, :wink:
moc se to tady nehne, asi máte málo času, že? Ty naše ratolesti mám zabírají všechen čas :astonished: , jak se máte, co je nového. Teď byla zima, ale už se zase trochu otepluje, tak to je príma,že? Jste zdravý? Mi ano, jen byla trochu rýmečka tak jsme museli odsávat, trošku byl horor, ale už je malý Ondík v pořádku, tak pa, pa a písněte :sunglasses:
23. dub 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik

ga - Ondráškové společně rýmičkujou :sweat_smile: , taky odsávám, jj odsávání je zážitek, manžel byl děsně nemocný a malý rýmku chytl od něj :pensive:
vally - přidávám se ke gratulaci k holčičce a úživej si pohodový zbytek těhu, koukám, že ty týdny rychle naskakují
23. dub 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, měli jsme min.tyden kontrolu tak pan doktor skoumal utrazvukem asi 15minut jen pohlaví a tak máme jisté že tam pindík není,už mi to napsal i do těhu prukajdy.Tak jsme hrozně rádi že se ten páreček vydařil.Začala jsem pomalu nakupovat šatičky tak pak nafotim a dám do alba.Koupila jsem i kojicí polštář a koš na vození miminka.Který jsem ani puvodně nechtěla ale šli jsme do obchodu a tam stál a tak smutně koukal:slight_smile:Ale musím říct že za super cenu 1600,- a k tomu je i peřinka a polštářek,matrace a nebesa takže kompletní.Tak to považuji za super kup:slight_smile:A jelikož má sestra má každým dnem rodit tak jsem ji to zatím pujčila dokud to nebudu pottřebovat já:slight_smile: Jinak my jsme zatím zdraví, Tedíček zdárně přechází všechny nemoci, které se v našem okolí vyskytují..(Kéž bych to mohla říct o sobě:slight_smile:) Doufám že se to tady zase rozjede a bude co číst:slight_smile:Zatím se mějte my vyražíme na zahradu, dnes je tam nádherně..
27. dub 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj opavačky,
jsem jedna z vás... :slight_smile:
Ale ještě nechováme, jen se pokoušíme!
Zatím mám za sebou 2xIVF ve FN Olomouc a po laparoskopii mi zjistili endometriozu, takže mám momentálně "přechod". A tudíž si musíme nějakou dobu na další pokus počkat.
Je tu někdo na tom podobně?
1. kvě 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj skowco, myslim, ze si psala k nam do tematu a kuknu na opavske tema a vidim te tady, ja sice uz jedno dite mam, ale chceme dalsi a nedari se, ted delam v globusu ve vinotece tak se treba nekdy stav :slight_smile:
2. kvě 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...no co se to tu děje??Nikde nikdo:slight_smile:
Neznáte náhodou nějakého dobrého homeopata z okolí Opavy?
5. kvě 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, vím, že homeopatii dělá naše dětská mudra v Kobeřicích Prasková, ale myslím, že jen pro své pacoše, http://www.helenapraskova.klekari.cz/ zkus kouknout jinak neporadím neznám :confounded:
5. kvě 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak my dneska máme 5. měsíců, malý se přetáčí o106 vydává u toho senzační zvuky svolává na čumendu celé okolí :grinning: je s ním čím dál větší sranda no prostě miláček :dizzy_face: však to znáte :wink:
5. kvě 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se vám daří? Nám celkem dobře, jen malého musíme pořád hlídat, všude vleze, chce vylézt na všechno. Taky už má chudáček monokla jak spadl :cry: jinak ten déšť je už otravný, nejste zatopeni? Tak někdo písněte ať se to tady trochu hne, pa, pa. GA :wink:
24. kvě 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, tak co jak se máte? Snad se vám ty záplavy vyhly..Pisněte at se to tady začne hýbat:slight_smile:
30. kvě 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani jsem se nepochlubila zítra bych měla být tetou..Sestra už týden přenáší tak má zítra nástup do nemocnice na vyvolávání tak jsem zvědavá kdy ten můj malej synoveček vyleze na svět protože jestli v úterý 1 června tak přímo na mé narozeniny, tak bych byla moc ráda..Ale nechtěla bych být v její kůži..Když se dozvíte, že čekáte miminko víte že do 9 měsícu někdy vyleze a když pořád nechce jít sám a doktor vám řekne že v pondělí už stím začnou něco dělat padne na vás strach..Tak jste nevěděli kdy a najednou je to tady..No mám nervy za ní:slight_smile: Normálně jsem se tak dívala a ikdyž jsem ve 27týdnu nemám žádne bříško a přibrala jsem jen 2kg takže je to docela zajimavé když mě lidi potkavaj nevěří že jsem těhotná:slight_smile:A to se mi ještě zkrátil čípek na 1,5cm tak mám klid na lůžku a nohy nahoře jinak nemocnice..:frowning2:
30. kvě 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, existuje v Opavě nějaká restauračka - nekuřácká - kde je nějaký dětský koutek vhodný i pro batolata? Něco jako třeba bazének s balonky, kde se můžou plazit a tak. Zaslechla jsem, že snad nová Opera naproti Koruny, ale nevím to jistě. :confused:
24. říj 2010 v 10:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa Myslim si, jeste kavarna hned vedle cerveneho Kostele, na Hornim namesti.
4. lis 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 fakt? Díky, musím to obkouknout, chodím kolem často, když tam vystupuju z busu.
4. lis 2010 v 16:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ,funguje ještě tahle diskuze,? Bydlím na vesničce jménem Radkov je to cca asi 15 km od Opavy :slight_smile: pro naší vesnici největší a nejbližší město:slight_smile:
tak jestli tu je jen tak někdo na pokec a tak.
28. pro 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppperla no pár Opavaček + z okolí kecáme na jiné diskusi a před Vánoci jsme měly i srazík na punč, tak jestli se chceš přidat k nám, tak můžeš tady:
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/tehulky-z-opavy-a-okoli/?page=last&post=last&lastref=il
28. pro 2010 v 18:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte Maminy jsem z Vítkova hledám nějaké maminy na pokec atd,mám 2 děti 3 letého syna Petra a 9 měsíční dcerku Editku,jsem tu ve Vítkově no a na severnímoravě nová,já jinak pochazím z jižnímoravy z města Hodonín,a ráda bych se seznámila z novýma Maminkama:slight_smile:
14. bře 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek