• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Opava a okolí

31. října 2011 
ahojik betule doibre dopoledne jak se mas a co dceruska ti moji jsou venku a adelinka ta nejmensi kouka na dvd :grinning:
1. srp 2007 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj,to moje šídlo si hraje na dece a povídá si,má dneska přesně půl roku. :grinning:
1. srp 2007 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ty mas takovy maly mimco ta moje nejmensi bude mit 12 srpna 2 a pul roku
1. srp 2007 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No,my jsme ještě prcci. :wink:
1. srp 2007 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
bud rada ze ji mas tak malickou strasne ti to utece jak porostou :grinning:
1. srp 2007 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Betule,kde pořád jsi ? Já už slintám na to pivo a tebe není?Každý den tě čekám na růžku a marně.Víš jak vypadám po takovém čekání? :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2007 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ďoli a na kterém růžku? :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2007 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik tak tady se pude na pivo ja chci tezzz :grinning:
1. srp 2007 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
no na tm tom co jsme se domluvili přece,kolemdoucí už na mě hledí,že jsem snad vybavení té zahrádky.To bude mít malá zážitky z mládí :grinning: :grinning: :grinning: Andrýsek ty ne ty jsi ostuda ty nepiješ.Ale neboj až půjdeme do můéčného baru,tak tě určo vezmeme
1. srp 2007 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik dolik no teda neboj ja bych udelala vyjimenku u segry jsem si tez dala mala pivecko nemmysli si jo a mlicko nepiju leda tak do kafeee :grinning:
2. srp 2007 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Doli-budeme se muset domluvit na určitém datumu a hodině,takhle bys tam vystála ďolík! :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2007 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
no ještěže ti to konečně došlo,tak mě musíš vysvobodit.Tak krásný víkend holky
4. srp 2007 v 00:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik maminy tak vy mne nevezmete do party no teda a jak se vede pocasi nic moc anetku mam na prazdninach a ty dva mam doma manzilek chrupka po nocni tak pacek a tez peknou sobotu a nedelii :grinning:
4. srp 2007 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj mamky!Doli,domluvíme se někdy přes icq,teď nemám moc času,ale slibuju,že to vyjde. :wink:
4. srp 2007 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik mamci jak je a co loupeznicci :grinning:
4. srp 2007 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj maminy, chodíte někdy s malými na procházky? že bychom to mohly sppojit...
7. srp 2007 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik hellena to vis ze chodim ja bydlim v katerinkach a kde bydlis ty :grinning:
8. srp 2007 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
bydlim v centru...ze bychom zasly na prochazku treba v patek dopoledne?
8. srp 2007 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik helen je v patek se mne to nehodi a kolik mas deticek ja mam tri dve holky a klucika maji 9 5 a 2 a pul roku
8. srp 2007 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
skoda, tak treba nekdy jindy...mam trimesicni holcicku (tri mesice a tyden)..tri deti? to musi byt docela fofr :slight_smile:)
8. srp 2007 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik tak ty mas takovy mimco no je to pakarna tri deticky ti reknu jasne muzem se domluvit na jindy :grinning:
9. srp 2007 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,jsem tu na skok,včera jsem dovyřizovala vše kolem dovolené a v pondělí konečně vyrážíme. A pak se snad konečně sejdeme.Papa :slight_smile:
11. srp 2007 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik dolik tak si tu dovolenou uzij hlavne at vam vyjde pocasicko a pak se ozviii :grinning: vcera kdyz jsem jela autem s tecsa z nakupu tak tak jsem te videla s tvoji mamou a misou mas oranzovy kocarek ze sla jsi jeste s jednou maminou a ta mela kocarek tez myslim dvojcatka :grinning:
11. srp 2007 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
jj to jsi viděla dobře a já dnes tvoje děti venku,asi mě taky poznali protože za námi kousek šli a pořád okukovali,něco si říkali a smáli se.Ale moji mamku si určo neviděla,ta tu nebyla,to jsi se spletla
11. srp 2007 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik blani ja se spletla ja chtela napsat s tvoji malou jakou dcerkouu vis jo decka my rilali jak prisli z venku mami to je ta tteta s kterou si pises :grinning: ja si to s nima vyridimm
12. srp 2007 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
co si s nimi chceš vyřizovat?Nic nedělali,jen okukovali a smáli se.tak se tu mějte všechny a v sobotu jsem zpět.Papa
12. srp 2007 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik dolik ja delala srandu :grinning: tak se opatrujte a ahojjaa :grinning:
13. srp 2007 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,jsem z opavy chcete nekdo pokecat?mam icq cislo 373 356 294 budu rada pa
14. srp 2007 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik mamci no kdepak jste vsechnyyy :grinning:
15. srp 2007 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte těhulky jste tu někdo??? :astonished:
16. srp 2007 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek