• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Opava a okolí

31. října 2011 
a jak msylis dat do pasu jak se to tam dava :sweat_smile: :sweat_smile:
31. srp 2007 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nahoru si najeď na nastavení a tam už tě to navede. :grinning:
31. srp 2007 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky betule,jseš tu ještě někde?
31. srp 2007 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,jsem. :grinning:
31. srp 2007 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik mamci tak jsi ty decka dala do pasu jak si poradila betule :grinning:
2. zář 2007 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andrysku,šikovná. :grinning:
3. zář 2007 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik mamci tak tu mame skolicku :grinning: myslim my co mame detatka skolacky :sweat_smile:
4. zář 2007 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už to tady zase umřelo,jak tak koukám,kde všechny jste?
5. zář 2007 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamky z Opavska - kde jste kdo? Že by na Opavsku nebyly žádné maminy nebo těhulky? Ozvěte se :slight_smile:
6. zář 2007 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik maminy to je hnusne pocasicko co dess :grinning:
6. zář 2007 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Andy - tak se koukám,že máš taky doma veselo- 3 děti je docela zápřah,jak to zvládáš? :sweat_smile:
6. zář 2007 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik to mam to mas pravdu ani mne nemluv a kolik mas ty deticek :grinning:
6. zář 2007 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,já mám sice jen jedno dítě a druhé na cestě,ale naše babička která má 88let vydá za dvě a k tomu manžel,který si rád zahraje někdy na to dítě tak to celkem jde zvládnout tři nebo mám milnou představu :slight_smile:
6. zář 2007 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj akah to vis ze se to da zvladnout :grinning: muj manzel je tez nekdy jak dalsi diteeee :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
6. zář 2007 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem řekla manželovi že bych chtěla čtyři děti a on řekl vžádném případě tak nevím,když už to s něma zvládám teďkom jak to asi myslel. :slight_smile:
6. zář 2007 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se musite rozhodnout sami kolik chcete deticek to je kazdeho vecc :grinning: a kdy cekas to druhe jestli se muzu zeptat
6. zář 2007 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem teď na začátku termín mám konec dubna :slight_smile:
6. zář 2007 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha ja myslela ze to cekas ted nekdyy :grinning: :grinning:
6. zář 2007 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Akah
-Andy máme 2 kluky/mám je v pase/ a 21.ledna čekáme třetí -doufám,že se dočkám holky,zatím to nevím-vždycky nám na UZ ukáže zadeček.
- Akah 4 děti?-jsi odvážná holka :wink: ten můj už taky nemohl zkousnout to třetí hold po létech už zpohodlněl,ale ženská si vždycky musí umět prosadit to své :grinning: :grinning: - tak držím palce.
6. zář 2007 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já obdivuju všechny,které mají už tři děti,nevím,jestli někdy vůbec půjdu do druhého. :unamused: Jste borky,holky. :wink:
6. zář 2007 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky betule,to uvidíš tak za dva,tři roky jak se to pak v Tobě začne probouzet-fakt. Ještě před 4 roky jsem byla zapřisáhla,že já už mám svoje odkrouceno :grinning: -rozdala jsem všechny miminkovské věcičky a pak to na mně přišlo :grinning: -teď nemám nic a všechno kupuju nové- :angry: ale vychutnávám si to :sweat_smile:
6. zář 2007 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem zase při porodu tvrdila,že nechci rodit už žádné děti a jen co se malá narodila tak jsem tvrdila,že za tři roky mě tam mají znova no a je to tady v červnu malá bude mít tři a v dubnu budu mít druhé :slight_smile: jo a ty čtyři děti já to beru takhle jedno mám druhé je na cestě,manžel je další to už máme tři no a babička to jsou další dvě takže teď do dubna čtyři a od května už vlastně pět :slight_smile: :grinning:
6. zář 2007 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo :grinning: takových dětí mám taky víc,teď máme dokonce 5 čtyřtýdenních štěňátek a manžel taky vydá za jedno./dítě/ :wink: To máme asi všechny podobně.
Jenže kluci už jsou velcí,takže už je to úplně o něčem jiném-než se to mrně narodí,bude mít ten starší už 15 let - to je skoro o generaci. To už je skoro jak strejda a né bratr,ale já už se na to hrozně těším.
-Akah ty to máš vlastně úplně zkraje,jak to snášíš?
6. zář 2007 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Betule -máš nádhernou dcerku-slaďoučká :wink:
6. zář 2007 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tak jak u malé za tím v pohodě jen některé vůně mi vůbec nevoní :wink:
7. zář 2007 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik mamciii :grinning:
7. zář 2007 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminy :dizzy_face: ,co děláte v tom nečase,to vypadá jako by snad už ani nikdy nechtělo přestat pršet nebo co? :angry:
-andy, koukám na tvoje albíčko-máš hezké děti,hlavně ta maličká :wink:
7. zář 2007 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Rog,děkuji.Vy co nemáte nahoďte taky nějaké fotky ať víme s kým máme tu čest. :grinning:
7. zář 2007 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik rogo je pekna ale pekna rostanda no uz tady pekne stoupla opavice ja bydlim kousek od ni v katerinkachh :grinning:
7. zář 2007 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy to ti teď nezávidím,holky mi volaly z práce,že už je 2st.poh.-/dělala jsem v Globusu/teď už se flákám na nemocenské.Nechtěla bych řešit zaplavenou prodejnu brr. :unamused:
O fotky se pokusím,ale nemám digifoťák,tak jen pár fotek z mobilu-snad se to povede. :slight_smile:
7. zář 2007 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek