• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Opava a okolí

31. října 2011 
Andy né až tak nohy nahoru jako DO TEPLA :slight_smile: To je tím počasím a bude hůř,ale nejprve by mohlo přijít to pravé babí léto-aspoň na pár dní.
19. zář 2007 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mas pravdu je to tim pocasim u mych decek to je hned kdyz je prechod pocasi a co tvoji kluci a co mimi v briskuu :grinning:
19. zář 2007 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kluci jsou otužilci - ti už teď nebývají nemocní-Patrik /ten starší/hraje fotbal,s tím chodím k lékaři jen na pozvánku-na prevenci.A Marek ten už je teď taky v pohodě,ale jako mimino-až asi do 6let byl pořád na antibiotikách,pořád záňět průdušek,kašel -pak jsme jeli do lázní a jako když utne.Nevím jestli to bylo těmi lázněmi,nebo z toho prostě vyrostl-teď už to je v pohodě.
Mimi je taky v pořádku -aspoň doufám-tak mě tam pořád kopká,hlavně v noci-to bude asi noční živel :grinning: .
19. zář 2007 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to bud rada :grinning: no jo co nedelas kazdy decko je jinyy to znam to kopani mimca a hlavne v noci holt to bude fotbalistkaa :grinning:
19. zář 2007 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
V pátek si jedu pro kočárek - jupíí :slight_smile:
19. zář 2007 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kluci byli raubíři-ale jesti to je opravdu ta holčička,tak buse hodňoučká /po mně :grinning: / vím to
19. zář 2007 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidis to a jakej mas kocarek no jo tak po mne je synek je hodnejsi nez obe holky dohromady :grinning:
19. zář 2007 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je vínově červený s světlými doplňky -musela jsem hledat něco vyššího-jsem dost vysoká,tak abychom se k sobě hodili :grinning: .Ale padl mi do oka - a už jiný nechci-pak se pochlubím :wink: .
Ještě budu sháňět fusák,ale zatím jsem toho moc neviděla-ale ještě je čas
19. zář 2007 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ten bude super pak posli fotecku no ja jsem tez vysoka meri m 180 a kolik ty
19. zář 2007 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já mám 1,76 tak to jsi lepší :grinning: ,ale Patrik má ve svých 14 - 179,5/to bude slon.
19. zář 2007 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jen o 4 centaky :- tak to je obr no po mamince nebo tatinkovii :grinning: akorat jsme dovecereli meli jsme dneska parecky :sweat_smile:
19. zář 2007 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taťulda má 1,74 kluci jsou po mně-bráchové mají 1,90
19. zář 2007 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak hle no u nas rodine jsou visi dlouzi a susi ja jsem tez sucha vazim 64 kilo i po 3 porodech a moje deka jsou tez zirafky holt jsme rodina zirafatekkk :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2007 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. zář 2007 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak manzilek sel na nocni a decka tu blbnou uz aby spinkalii :grinning:
19. zář 2007 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik dobre ranko :grinning:
20. zář 2007 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno Andy -ty jsi tady vždycky první co? :slight_smile:
20. zář 2007 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ahojik asi to tak bude my jsme zustaly vernee :grinning: a jak se mas mne adelinka si hraje manziek spi po nocni ada a anetka jsou ve skole askolce :sweat_smile:
20. zář 2007 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja padim c deckama na hriste zaim paa :grinning: at se manzilek vyspiii
20. zář 2007 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si užijte toho sluníčka :wink:
20. zář 2007 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme akorat prisli bylo super :grinning: decka se vyblbli :grinning:
20. zář 2007 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a dneska nemusim varit mame rajskou ze vecerejska nam s plnenou paprikou :grinning: :grinning:
20. zář 2007 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme byli objednat ten kočárek-ale bude až za měsíc -oni mi ho vyprodali :frowning2: ale je čas.
Rajskou s paprikou - to je ňamka-to bych si taky dala.
A co malá už je lepší? :astonished:
20. zář 2007 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je mne lito s tim kocarkem ale treba bude lepsi :astonished: trochu mne zbylo te rajske tak ti poslu :grinning: uz je ji lip lumpaci ani nechce spat :cry:
20. zář 2007 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mala mne ted usla :cry: to brzo doufam ze bude spat az do rana a jak se jmenujes rogo jestli se muzu zeptat kdyz tak si muzem psa t jmenem moje uz znas :grinning:
20. zář 2007 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se to babí léto přece jen objevilo-venku je nádherně a zítra má taky ještě být hezky.Kéž by to vydrželo aspoň do konce září - toho deště už bylo dost.
Byla jsem se trochu projít,vlastně bych měla takhle chodit každý den,nějak mě zrazuje fyzička a to mám ještě 4 měsíce před sebou :confused: hold stárnu :grinning:
Co děláte s Adi?
20. zář 2007 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tez byla venku je tam fajn mas pravduu :grinning:
20. zář 2007 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
rogorca, a jakou budes mit znacku kocarku? my mame tez cerveny...kupovali jsme ho pres internet. u tiskyrna maji cviceni pro tehotne - kdybys chtela cvicit.
jinak jsem, holky, byla po roce cvicit..a necitim cele telo..snad to rozhybu :slight_smile:
20. zář 2007 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja a cviceni to te nejde dohromady :grinning:
20. zář 2007 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Heli - no já bych to cvičení potřebovala jak sůl,ale doslova :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě najít někoho kdo tam se mnou půjde-sama se asi neodhodlám,ale díky za tip.
Nevím jestli je to nějaká značka - je to Spieder- vybrala jsem si ho ve Slavkově je tam v takovém statku prodejna nebo sklad kočárku.Ale moc se mi líbil je dost vysoký a prostorný i jako sporťák se mi vyhovuje.Měla jsem vybraný tmavě červený se světlými doplňky-dneska už tam nebyl v té barvě,ale byl v modré a starorůžové/ten byl taky moc hezký-ale trochu světlý/
20. zář 2007 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek