• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Orlová. Všechny maminky i těhulky, přidejte se.

21. ledna 2015 
@leniska Ahojky Lenulko vitám tě :slight_smile:
13. dub 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miriluk Ty jsi Miriam Scholzová :grinning: , že? Za špatně napsané příjmení se omlouvám, je to takhle nějak, že? Chodily jsme spolu do sboru a na základku, ty i brácha, že? Znám tě.
13. dub 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacabaja Jo, šedozelený :grinning: . Příště na mě houkni, ale chvíli počkej, bo tě neznám, tak budu vypadat jako ignorant, navíc špatně vidím do dálky :grinning: . Ale ignorant nejsem! :grinning:
13. dub 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila já tě dneska asi taky viděla. Máš černou bundu? :slight_smile:
13. dub 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak koukám, že tady polovina z vás chodila na stejnou základku. Takže se tady více méně většinou znáte
13. dub 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky všechny :slight_smile:

Ahoj, Mirčoooo :slight_smile: Jsem ráda, že jsi zavítala :slight_smile: Jak se vám daří, Anežka je v zdravá?

Já jsem dneska konečně umyla okna v obýváku a balkonové dveře i zvenku. Okna musí zvenku počkat. Bylo už potřeba vyměnit "zimní" záclonu :slight_smile: Hned to tu vypadá zase jinak.

V pátek se někdy taky chystám do bejbáčku, ale budu si na to muset vzít asi volno. Uvažuju, že příští týden bych obětovala den dovolené, ale nevím, jestli tam budou mít otevřeno když jsou školní prázdniny... Nevíte některá?
13. dub 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacabaja jo, tak to by bylo fajn, zítra se domluvíme, jestli teda jdeš

@petkakrutik zkusím nezapomenout a v pátek se zeptám, o těch prázdninách mě to vůbec nenapadlo (jak nechodím do školy, tak nemám přehled)
13. dub 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

vítám "přírůstky" :grinning: Tomík zase od pondělí horečkoval, ale teď večer byl dobrý, tak uvidíme. Mě už to fakt neba, ať už je to počasí stálé a ne se furt měnit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak u nás vše OK, jen Ondrášek by potřeboval do té školky nebo mě z něho odvezou :zipper_mouth: Tak zatím papa, jdu do hajan
13. dub 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danamatus co Tomík, už je to dobré? Mě tohle počasí už taky nebaví. Zase jsme zavření doma. :unamused: A taky Aninka neví roupama co dělat. Dopoledne vyklidila Robovi knihovnu, než jsem to uklidila, tak mi vyklidila skříň s povlečením a ubrusy. Pak vletěla zase do pokoje a vysypala na jednu hromadu lego(ty malé kousky), logik, puzzle a krabici společenských her(člověčeatd.). Završila to tím, že večer hodila Robovi do vany ovladat od settopboxu. Takže jsem večer neměla co dělat a po dlouhé době jsem šla zase spát v 20:00
14. dub 2011 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob Jo, mám :grinning: . Já už si připadám jako veřejná osoba :grinning: . Všichni mě vidí, ale já nikoho :grinning: .
14. dub 2011 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob hoj, no to je teda radost.Jo Tomík vypadá už dobře, teplota už nebyla odpo, ani večer ani teď ráno, tak snad už konec zvonec. dr nejříve říkala, že to asi bed střevní chřipka, protože mi v úterý ráno vyzvracel jogurt, ale já si myslím, že zvracel jen z té horečky, dělá mi to i Ondrášek. V pondělí odpo jsem mu dala jogurt a večer měl normálně mlíko a dobrý. No a jak jsem tam včera vezla moč, tak říkala, že to je nějaké obrana na něco, ale že neví co a kdyby ještě včera horečkoval, tak jsme měli dnes přijet a vzala by mu krev, ale byl dobrej, tak jsem ráda, že nemusíme do toho hnusu :confounded:

@zuzimila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neboj, já tě neznám, tak pro mě jsi neznámá :grinning: :grinning: snad jen zatím :wink:
14. dub 2011 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila Ahojky jo zuzi znáš mně jo jo je to tak já znám i tvoji ségru :slight_smile:
14. dub 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všechny zdravím :slight_smile:
co máte dneska v plánu když je tam tak škaredě?
14. dub 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miriluk no my budeme doma, ven se to vůbec nehodí chodit a ještě nevím, co budeme dělat, uvidím, jak moc budou holky v pohodě nebo protivné
14. dub 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila jsem tě viděla včera odpoledne z auta. Šla jsi od nemocnice :slight_smile:
14. dub 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme opět doma. Já jen skočím do obchodu pro nějakou potravu.
Any dnes v domácích pohromách pokračuje. Dneska si vzala na mušku svojí šuplíkovou skříň a vyklidila všechny trička a kalhoty. A pak se šla za mnou podívat do koupelny(byla jsem ve vaně) a tak jí nenapadlo nic lepšího, než tam za mnou spadnout po hlavě. Samo že v oblečení. Jak jsem jí vylovila z pod vody, tak byla nejprve vyjukaná, ale jak si uvědomila kde je a nechala si svlíknout to oblečení, začala řádit. Takže jsem pak musela vytírat celou koupelnu. Ach jak já se těším, až bude chodit do školky. :angry:
14. dub 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helou :slight_smile:

Holky, co se takhle oslovovat jmény? Mně ty nicky přijdou strašně neosobní...Každá s ejmenujeme jinak, tak yb to snad nemusel být takový problém, co? :slight_smile:
Dneska nakukuju v nezvyklou dobu, jsem totiž na chvíli doma. Odpoledne musím ještě do práce, a protože má MM odpo, jsem doma s Páťou (spícím), než mě vystřídá za půl hodinky mamka. A to jsem se těšila, jak budu fajně odpo doma, že budeme s Páťou dělat evlikonoční přáníčka. Ráno jsem měla jet s policajty na prohlídku jednoho bytu, ale soudkyně vydala příkaz až na 14. hodinu. Snad to nebude trvat dlouho. Takže kdyby mě někdo viděl nastupovat a yvstupovat z poicejního auta, tak mě ještě nezavřeli, ale je to služebně, jasnééé. Ať nejsou po orlové drby :grinning: I když jeden nikdy, jak jim čověk jendou vleze na stanici, aby ho nezabásli třeba za špatný pozdrav :grinning: :grinning:

Jdu loknout kafe a zase letím.

zuzi, já jsem tě ještě neviděla. Pořád říkám, že mě až někdo přepdane, tak ani enbudu vědět, kdo, páč vůbec nekoukám kolem sebe. Chodím zamyšlená, furt něco řeším v hlavě a pak na mě známí hulákají, že je ignoruju :sunglasses:
14. dub 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Miriam tak taky Te znam, koukala jsem na fotky...Ja chodila vedle do tridy do A, ale jen do 6 tridy..:slight_smile:
Ivo taky uvazuju jestli tam zitra nezajit, kdyz je tak hnusne..Na to zpivani....ja jsem ale posera, my byli tuti zimu obe hodne nemocne, ted jsme (klep, klep, klep na drevo) uz konecne zdrave asi tak 10 dnu...a ja se bojim at tam zase neco nelapnem.....:frowning2:ja jsem v tom takova posera...kolik tam na to byva deti????
Petro tak ty uz pracujes??A maleho uz mas ve skolce, nebo ti hlidaji babicky?
14. dub 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob Jo, šla :grinning: . Byla jsem v práci, něco jsem tam měla odložené :slight_smile: .
14. dub 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkakrutik Peti, já oslovuju jmény, jen dám vždy " odpovědět ", aby si toho dotyčná všimla, že jí někdo něco píše... :wink:
14. dub 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miriluk Mirčo, vidíš, Orlová je malá, že? Ségra je odstěhovaná skoro 4 roky na Vysočině, má 2 děti / Karolínka 3, Štěpánek 3 měsíce /, chybí mi všichni 3...
Jinak jsme dneska doma, ráno přišel švagr na kafe a pak hned kolegyně z práce, těhulka, odešla před 14. hodinou, už jsem s malým nešla. Je tam hnusně! :angry: :angry:
14. dub 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniska Leni, to je různé, ale zatím co jsem byla tak do těch 10 dětí, spíš mín, ale těžko říct
@petkakrutik Peti, taky radši volím ten nick přes odpovědět, protože to upozorní, že ti někdo píše, tady sice není tolik příspěvků, že by to člověk přehlídl, ale přece jenom si myslím, že je to lepší.
@lucierob moje holky ted objevily skleněnou vitrínu v obývakové stěně, takže u ní stojí a třískají do ní rukama. doufám, že je to sklo fakt pevné, že to vydrží.
14. dub 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@geliva ¨hahaha, tak to já takhle doufám s naší televizí, bo jak do ní začne mlátit T, tak O se rád přidá a já jen ječím, prostě klasika. Ivi, zítra mám v plánu jít do bejbáčku s kámoškou, tak jestli nebude žádný error, tak se uvidíme
14. dub 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to tam bude plno, jestli přijdou všichni :slight_smile:
14. dub 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniska leni, houby babičky.Teda občas aspoň jedna. Hlídám skoro každý den já :wink:
14. dub 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo no, tak ajk vám to tak vyhovuje :grinning:

leni, jojo, už přes 3 měsíce zase v práci :unamused: Ale dá se to. Hlídá převážně Lucka, Páťa jde do školky od září, momentálně není na třídě pro mladší děti místo.

Teprve před hodinou jsme dojela domů z práce...Zmrzlá jak sobolí hovínko. Ale zase ta banda policajtů byla fajn :grinning: Všechno mladí synci, já jediná baba na placu, no prostě fajně bylo :grinning: Až na tu zimu teda.

My zítra teda určitě nee, ale příští pátek bych mohla dostat náhradní volno za ten dnešek, tak uvidím, jeslti doběhneme :slight_smile:
14. dub 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkakrutik Peťko, co vlastně děláš? S policajtama... :grinning: :wink:
15. dub 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkakrutik Petko, to muselo byt fajn sama zenska s tolika poliicajtama... :wink: A kam davas Patu do skolky??Ja uvazuju, ze dam Lauru taky uz od zari...ale je nahlasena tady u nas na trojce v Orliku...Jsou tady 2 tridy, mali a velci a je to takova rodinna skolka...Chtela jsem ji dat na tu skolku jak je Mladi, u dopravky, ale tam by se dostala tak ve 4 letech...A prece jen, kdyz by bylo treba druhe dite, tak tady to mam 2 kroky a litat na čtverku :unamused:
Nas tatka ma dneska narozeniny a my pro nej nic nemame, a vubec nevime co mu koupit...tak se jdeme s Lauri po necem podivat...a do Bejbacku se snad dostanem na zpivani dalsi tyden:slight_smile:
15. dub 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezký večer přeji :slight_smile:

Zuzi, pravda, někteří z nich by stáli za hřích, ale jinak jsem s nimi mezi tím laškováním a srandováním taky pracovala :grinning: Nemůžu říkat, o co šlo, ale týkalo se to majetkové trestné činnosti. Tahle práce by mě ale fakt bavila, akorát že bych asi nesnesla mrtvoly...zvláště děti. i když říkali, že čloěvk si zvykne. Upřímně vám řeknu, že ten kolektiv, ač to byli kluci ze dvou různých měst, byl fakt fajný, proti tomu, co máme v práci my... Bavili se spolu všichni staršně kamarádsky, i když profesionálně, u nás je to děsně zkostnatělé oproti nim... Jako klidně byhc šla k polocii, jenže doma by to si neprošlo, tolik mladých chlapíků :grinning:

Leni, hlídá Lucka, do školky půjde Páťa v září, dřívě není ve třídě malých dětí místo. Bude chodit na Výhodu. trochu z ruky,a le člověk si nemůže moc vybírat. JSme ráda, že mi ho vzali tam. Školka je to výborná, akorát ta vzdálenost je trochu naprd. Ale zvykneme si.
15. dub 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkakrutik Peti, můj švagr, manželův brácha, je republikový policajt a manželův hodně dobrý kamarád taky..a jsou to pěkní chlapi :grinning: . Akorát švagr je trochu kulatější :slight_smile:. Ale to jsou v jejich rodině všeci :grinning: . No uniformy mají něco do sebe.
Mysela, jsem, co je tvoje zaměstnání, profese? Půvpdně jsem myslela, že jsi taky u PČR...
16. dub 2011 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek