• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Orlová. Všechny maminky i těhulky, přidejte se.

21. ledna 2015 
@zuzimila Zuzi, já dělám na úřadě, právní odbor, pohledávky, převážně na nájemném, soudní stěhování neplatičů, exekuce, ale i jiné záležitosti týkající s eprávního zastupování města ve věcech majetkových. :wink:

Jak trávíte dnešní krásný den? :slight_smile:

My se chystáme odpoledne na jarmark a zítra, jestli vydrží počasí, zajdeme do Zoo. Sloníci budou sice zavření, ale je tam spousta jiných zvířátek a též ten statek, tam s ebude Páťovi líbit.

Jdu háčkovat vajíčka, dokud mládě spí.
16. dub 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooooj
no kde zase všechny jste? venku pěkně, tak určitě couráte po venku,co? My tak max na zahradu. Robo je opět a zase nemocný :rolling_eyes:

a přejeme všem krásné prožití velikonoc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. dub 2011 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my se dneska vratili z nemocnice...:frowning2:V patek vecer nam Laurinka zacala zvracet a prujmovat, bylo to celou noc, zvracela snad 30x a kakala taky...kdyz se napila caje, tak hned to letelo ven.mysleli jsme, ze jestli ji treba nesedlo jidlo...ale nad ranem uz mela propadle oci a cerne kruhy pod ocima a byla apaticka..tak jsme jeli na pohotovost a hned nas poslali na infekcni do havirova...laurinka lezela 3 dny jipce, kde ji davali kapaky, prodelala rotaviry a byla silne dehydratovana za tu noc ...na jipce jsem mohla byt jen od 6 rana do 10 vecera a pak jsem musela jit na svuj pokoj, tak to bylo strasne pro me i pro ni....ale v pondeli vecer uz ji dali ke me na pokoj a dneska nas propustili....no fuj, jeste ted se trepu...videt dite v takovem stavu bych neprala nikomu...:frowning2:((Jeste porad neji...ale to uz se pry upravi, hlavne, ze pije...
20. dub 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniska Leni, to je dobře ,že už jste doma, myslela jsem včera na vás, ted už bude jenom líp :slight_smile:
20. dub 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniska leni, to je síla, tyhle rotaviry jsou svinstvo. uvažuju nechat Páťu očkovat, ale zase z druhé strany aby neměl toho očkování už moc...Má i celou dávku Synflorixu. Hlavně, že je LAurinka zase lepší, nemocné děti jsou staršné utrpení - pro matku asi více než pro samotné dítě :frowning2:
20. dub 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuji holky...bylo to strasne, budu se ted u toho vzpamatovavat asi delsi dobu a ona taky...vidi bily plast a spusti sileny rev...:frowning2:Z 13,5 kil mame 11 kilo....a je to porad jeste takovy uplakanek, ale verim, ze se vzpamatuje a zapomene....
Peti myslim, ze to ockovani uz nejde, ze se to ockuje nejak max do pul roku nebo jeste mladsi, ale zitra jdu z propousteci zpravou k Sabratovi a na vse se ho zeptam...
20. dub 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniska ahoj, já si tohle užila i s obouma klukama, je to děs, už bude líp. No ty klia dobere hodně pomalu, Ondrášek je snad nedobral nikdy

Peti očkovat už nejde, je možno do 20 týdne věku dítěte :wink:

My jsme furt venku, už jsem i opálená, ale klid od dětí je úžasný :slight_smile:
21. dub 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

@leniska jůva, mě je zle jenom to čtu. CHudáčci malí si toho musí tolik vytrpět. My měli Aninku na JIP ve 4. měsících a taky to bylo hrozné. Bobek měla bronchitidu a nemohla pořádně dýchat.Ale hlavně,že už je Laurinka v pořádku. A neboj ty kilča zase nabere zpátky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

my taky trávíme většinu času venku a večer jsem tak utahaná, že se mi ani nechce na počítač
22. dub 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
přeji vám hezké velikonoční svátky :slight_smile: :sunglasses:
22. dub 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer, přeji :slight_smile:

Jo tak, aha, já jsem nestudovala podrobně, koho se to očkování týká. Blbé teda :( No snad, holky, brzy zapomenete, hlavně Laurinka, aby neměla syndrom bílého pláště do konce života :frowning2:

Taky přejeme hezké Velikonoce :slight_smile:
24. dub 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné velikonoce všem!!!!!!!!! :wink:
25. dub 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak co velikonoce? Doufám, že jste je přežily bez újmy na zdraví.
My jsme měly doma klid. V 8 jsme vyhodily kluky z baráku, pouklízely a v 10 jsme si šli ještě lehnout. Aninka nakonec spala až do půl 12. TAkže paráda. Pánové tvorstva dorazili domů ve 3. Tatínek sotva chodil, ale jinak celkem dobré. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. dub 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo a ještě. Už nemáme doma miminko :frowning2: :frowning2: , ale velkou slečnu :slight_smile: :slight_smile:
26. dub 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ségra, jaká změna? Něco nového u Any? :slight_smile:
27. dub 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, Aninka už nespí v postýlce. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. dub 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkakrutik
@lucierob Holky, vy jste ségry? :grinning:

Zdeněček ve 4 měsících: 69,5 cm......8140g :grinning: :grinning: Plně kojen :grinning: .
28. dub 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, jo vlastně :slight_smile:

Zuzi, joo, já jsem starší.

Králík nám dneska přestřihnul zubý kabel od klávesnice, tak tu mám takovou provizorní, na které se sekají klávesy :unamused:
28. dub 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila co to jsou za lži, kdo vám to nalhal? Má matka jen jednu dceru má a to jsem já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila Zdeneček má krásné míry. To měla Aninka v roce :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkakrutik šikovná Irenka. TO musel mít Honza radost,ne? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. dub 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob :grinning: :grinning: No jo, říkal Šabrata, že jsme největší dítě do jednoho roku věku, které má v péči :grinning:. Jinak jsme zdraví, pan dr. je s náma nadmíru spokojen, říkal :grinning: .
29. dub 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdenda 4 měsíce + 2 dny... :slight_smile:
29. dub 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Peti, mi zase kočka překousla kablík od myšky :grinning: , tak už mám raději bezdrátovou.

Zuzko, krásné fotky, Zdenda už je kus chlapa :slight_smile: , schválně jsem se dívala, jak jsme byli my velicí, protože my byli velcí už při narození (4,5 kg), tak ve 4 měsících míry 68 cm a 8,68 kg :grinning: , ale v roce byl jako většina dětiček 10,39 kg, 78 cm :slight_smile:
30. dub 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila No to jo Zuzi určitě se mají fajn a je štastná. Nedávno jsem Tě viděla i s manželem :slight_smile: :slight_smile:
30. dub 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniska JÉÉÉ leni tak to jsem teda nevěděla bobek malý a ted jste už v poho .
30. dub 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miriluk Mirčo, tak my jsme se viděly někdy v únoru na družstvě :grinning: , když jsme přepisovali byt , ne? Já věděla, že jsi to ty, ale jelikož jsem netušila, že by sis mě mohla pamatovat, tak jsem dělala, že nic :grinning: . Já jsem nebyla nikdy moc výrazný typ ( teda prostorově jo :grinning: ), tak nečekám, že si mě lidi pamatujou. Nota bene: s drtivou většinou spolužáků se nezdravíme, ani nevím, proč...ale nebyli jsme dobrá třída a na ZŠ taky vzpomínám velmi, velmi nerada!
1. kvě 2011 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacabaja No, je to macek :grinning: . Ráda bych tě oslovila jménem, ale neznám ho :grinning: :grinning: .
1. kvě 2011 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila kacabaja je Katka :wink: :wink:
1. kvě 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila malý je krásný klučík :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. kvě 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob Děkuji!! :slight_smile:
2. kvě 2011 v 06:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek