Orlová. Všechny maminky i těhulky, přidejte se.

Všechny maminky i nastávající maminky z Orlové sem 😉
petkakrutik
16. dub 2011
@zuzimila Zuzi, já dělám na úřadě, právní odbor, pohledávky, převážně na nájemném, soudní stěhování neplatičů, exekuce, ale i jiné záležitosti týkající s eprávního zastupování města ve věcech majetkových. 😉

Jak trávíte dnešní krásný den? 🙂

My se chystáme odpoledne na jarmark a zítra, jestli vydrží počasí, zajdeme do Zoo. Sloníci budou sice zavření, ale je tam spousta jiných zvířátek a též ten statek, tam s ebude Páťovi líbit.

Jdu háčkovat vajíčka, dokud mládě spí.
lucierob
19. dub 2011
ahoooooj
no kde zase všechny jste? venku pěkně, tak určitě couráte po venku,co? My tak max na zahradu. Robo je opět a zase nemocný 8-(

a přejeme všem krásné prožití velikonoc 🙂 🙂 🙂 🙂
leniska
20. dub 2011
Ahojky, my se dneska vratili z nemocnice...😞V patek vecer nam Laurinka zacala zvracet a prujmovat, bylo to celou noc, zvracela snad 30x a kakala taky...kdyz se napila caje, tak hned to letelo ven.mysleli jsme, ze jestli ji treba nesedlo jidlo...ale nad ranem uz mela propadle oci a cerne kruhy pod ocima a byla apaticka..tak jsme jeli na pohotovost a hned nas poslali na infekcni do havirova...laurinka lezela 3 dny jipce, kde ji davali kapaky, prodelala rotaviry a byla silne dehydratovana za tu noc ...na jipce jsem mohla byt jen od 6 rana do 10 vecera a pak jsem musela jit na svuj pokoj, tak to bylo strasne pro me i pro ni....ale v pondeli vecer uz ji dali ke me na pokoj a dneska nas propustili....no fuj, jeste ted se trepu...videt dite v takovem stavu bych neprala nikomu...😞((Jeste porad neji...ale to uz se pry upravi, hlavne, ze pije...
geliva
20. dub 2011
@leniska Leni, to je dobře ,že už jste doma, myslela jsem včera na vás, ted už bude jenom líp 🙂
petkakrutik
20. dub 2011
@leniska leni, to je síla, tyhle rotaviry jsou svinstvo. uvažuju nechat Páťu očkovat, ale zase z druhé strany aby neměl toho očkování už moc...Má i celou dávku Synflorixu. Hlavně, že je LAurinka zase lepší, nemocné děti jsou staršné utrpení - pro matku asi více než pro samotné dítě 😞
leniska
20. dub 2011
Dekuji holky...bylo to strasne, budu se ted u toho vzpamatovavat asi delsi dobu a ona taky...vidi bily plast a spusti sileny rev...😞Z 13,5 kil mame 11 kilo....a je to porad jeste takovy uplakanek, ale verim, ze se vzpamatuje a zapomene....
Peti myslim, ze to ockovani uz nejde, ze se to ockuje nejak max do pul roku nebo jeste mladsi, ale zitra jdu z propousteci zpravou k Sabratovi a na vse se ho zeptam...
danamatus
21. dub 2011
@leniska ahoj, já si tohle užila i s obouma klukama, je to děs, už bude líp. No ty klia dobere hodně pomalu, Ondrášek je snad nedobral nikdy

Peti očkovat už nejde, je možno do 20 týdne věku dítěte 😉

My jsme furt venku, už jsem i opálená, ale klid od dětí je úžasný 🙂
lucierob
22. dub 2011
ahoj holky,

@leniska jůva, mě je zle jenom to čtu. CHudáčci malí si toho musí tolik vytrpět. My měli Aninku na JIP ve 4. měsících a taky to bylo hrozné. Bobek měla bronchitidu a nemohla pořádně dýchat.Ale hlavně,že už je Laurinka v pořádku. A neboj ty kilča zase nabere zpátky 🙂 🙂 🙂

my taky trávíme většinu času venku a večer jsem tak utahaná, že se mi ani nechce na počítač
kacabaja
22. dub 2011
Holky,
přeji vám hezké velikonoční svátky 🙂 😎
petkakrutik
24. dub 2011
Hezký večer, přeji 🙂

Jo tak, aha, já jsem nestudovala podrobně, koho se to očkování týká. Blbé teda 😞 No snad, holky, brzy zapomenete, hlavně Laurinka, aby neměla syndrom bílého pláště do konce života 😞

Taky přejeme hezké Velikonoce 🙂
danamatus
25. dub 2011
Pěkné velikonoce všem!!!!!!!!! 😉
lucierob
26. dub 2011
ahoj holky,
tak co velikonoce? Doufám, že jste je přežily bez újmy na zdraví.
My jsme měly doma klid. V 8 jsme vyhodily kluky z baráku, pouklízely a v 10 jsme si šli ještě lehnout. Aninka nakonec spala až do půl 12. TAkže paráda. Pánové tvorstva dorazili domů ve 3. Tatínek sotva chodil, ale jinak celkem dobré. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
lucierob
26. dub 2011
jooo a ještě. Už nemáme doma miminko 😞 😞 , ale velkou slečnu 🙂 🙂
petkakrutik
27. dub 2011
Ségra, jaká změna? Něco nového u Any? 🙂
lucierob
28. dub 2011
jj, Aninka už nespí v postýlce. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
zuzimila
28. dub 2011
@petkakrutik
@lucierob Holky, vy jste ségry? 😃

Zdeněček ve 4 měsících: 69,5 cm......8140g 😃 😃 Plně kojen 😃 .
petkakrutik
28. dub 2011
Luci, jo vlastně 🙂

Zuzi, joo, já jsem starší.

Králík nám dneska přestřihnul zubý kabel od klávesnice, tak tu mám takovou provizorní, na které se sekají klávesy :-|
lucierob
29. dub 2011
@zuzimila co to jsou za lži, kdo vám to nalhal? Má matka jen jednu dceru má a to jsem já 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
lucierob
29. dub 2011
@zuzimila Zdeneček má krásné míry. To měla Aninka v roce 😃 😃 😃
lucierob
29. dub 2011
@petkakrutik šikovná Irenka. TO musel mít Honza radost,ne? :-N :-N :-N :-N :-N
zuzimila
29. dub 2011
@lucierob 😃 😃 No jo, říkal Šabrata, že jsme největší dítě do jednoho roku věku, které má v péči 😃. Jinak jsme zdraví, pan dr. je s náma nadmíru spokojen, říkal 😃 .
zuzimila
29. dub 2011
Zdenda 4 měsíce + 2 dny... 🙂
kacabaja
30. dub 2011
Ahoj holky,

Peti, mi zase kočka překousla kablík od myšky 😃 , tak už mám raději bezdrátovou.

Zuzko, krásné fotky, Zdenda už je kus chlapa 🙂 , schválně jsem se dívala, jak jsme byli my velicí, protože my byli velcí už při narození (4,5 kg), tak ve 4 měsících míry 68 cm a 8,68 kg 😃 , ale v roce byl jako většina dětiček 10,39 kg, 78 cm 🙂
miriluk
30. dub 2011
@zuzimila No to jo Zuzi určitě se mají fajn a je štastná. Nedávno jsem Tě viděla i s manželem 🙂 🙂
miriluk
30. dub 2011
@leniska JÉÉÉ leni tak to jsem teda nevěděla bobek malý a ted jste už v poho .
zuzimila
1. kvě 2011
@miriluk Mirčo, tak my jsme se viděly někdy v únoru na družstvě 😃 , když jsme přepisovali byt , ne? Já věděla, že jsi to ty, ale jelikož jsem netušila, že by sis mě mohla pamatovat, tak jsem dělala, že nic 😃 . Já jsem nebyla nikdy moc výrazný typ ( teda prostorově jo 😃 ), tak nečekám, že si mě lidi pamatujou. Nota bene: s drtivou většinou spolužáků se nezdravíme, ani nevím, proč...ale nebyli jsme dobrá třída a na ZŠ taky vzpomínám velmi, velmi nerada!
zuzimila
1. kvě 2011
@kacabaja No, je to macek 😃 . Ráda bych tě oslovila jménem, ale neznám ho 😃 😃 .
lucierob
1. kvě 2011
@zuzimila kacabaja je Katka 😉 😉
lucierob
1. kvě 2011
@zuzimila malý je krásný klučík 🙂 🙂 🙂 🙂
zuzimila
2. kvě 2011
@lucierob Děkuji!! 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli