• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Orlová. Všechny maminky i těhulky, přidejte se.

21. ledna 2015 
@zuzimila no teda, Zdeněček je o necelé kilo lehčí než Deniska (v roce :grinning: :grinning: :grinning: )
a co pořád všichni děláte, že je tu tak mrtvo? my jak je pěkně tak jsme skoro celý den venku, na velikonoce jsme v neděli vyjeli na hory a totálně promokli, no hrůza, ale holky to zvládky úplně v poho aji bez rýmy
2. kvě 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@geliva Ivo, ale on má taky ve 4 měsících 70 cm :grinning: .
2. kvě 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila :grinning: no je to obr, Deniska má ted 73cm :grinning:
2. kvě 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. kvě 2011 v 06:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu vás honem aspoň pozdravit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Zuzi, jak nebudeš vědět, co s volným časem, zkus písnout a přijď se Zdeněčkem za námi :wink: mobil bych ti písla do IP...
3. kvě 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkakrutik Peťko, klidně přijdeme, budeme rádi :grinning:.
4. kvě 2011 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, holky mají jiné tabulky než kluci :slight_smile:

My taky uvítáme společnosti, někdy nevíme co s časem :slight_smile:
5. kvě 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacabaja jo já vím, kluci bývají vždycky větší, ale i tak je to srovnání zajímavé :grinning:

tak co zase nějaký sraz, když mají všichni plno volného času?
5. kvě 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ono už to vypadá, že malému jen mm nestačí. Mám doma kojeneckou váhu a strašně pomalu přibírá. Hladově se nechová, po kojení je spokojený, nepláče, v noci jakžtakž spí - kojo jen 2x - ale ty přírůstky jsou malé. Šabrata mi říkal, že mu to stačí, ptala jsem se ho min. týden ve čtvrtek v poradně, bo mi přišlo dovné, aby 8 kg miminku stačilo jen mlíko, ale prý stačí. No jak vidno, ani moc ne. Ptala jsem se hlavně proto, že malý nekaká. Vím, že kojené děti nemusejí i 14 dní, ale asi bych to tak neřešila, kdybych si nedala do souvislosti nízké přírůstky + absence stoličky. Naposledy pořádně byl 26.3. a pak 1.5. - ale to byl jen malinko, takové prdnutí. Bříško má měkké, není vzedmuté, prdí hezky / ale už to smrdí /, tak nevím, počkám ještě chvíli a pak mu zavolám, nebo začnu s příkrmy - ale nějak se nemůžu smířit s tím, že tak brzo, jelikož jsem chtěla kojit plně 6 měsíců. To jsem celá já, jak něco není podle pravidel a tak, jak má, hned mě to vykolejí. Novým věcem se někdy dost bráním a těžko se smiřuji :angry: . Ale to je ve mně..
Jinak je Zdenýsek bez jakéhokoli obrazu nemoci, ale ta moje prof. deformace... :grinning: :grinning: .
6. kvě 2011 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila Zuzi, zkus mu koupit laktobacily a třeba mu to pomůže. Ještě bych s těma příkrmama počkala, třeba už si nabral co potřeboval a teď už bude přibírat míň

Jinak já jsem u našich a lítáme po kamarádkách a s taťou na výletě. O víkendu mám v plánu ZOO Olomouc :dizzy_face:
6. kvě 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, já bych Šabratovi věřila...Zdenýsek nabral doteď hodně, tak asi tělíčko potřebuje pauzu. Patrik teda při plném kojení kadil denn klidně 5x...zácpu u něj nepamatuju. Asi prostě všechno, co dostane, spotřebuje...NA příkrmy je vždycky času dos. Kolik dělají ty malé přírůstky?

A propo, je třeba se na nějakém srazu domluvit :slight_smile: Klidně u nás, H má příští týden ranní, tak ho někam vypakuju a můžeme se slézt u nás dpoledneo :slight_smile: Nemůžu teda ale v úterá a asi čtvrtek. Anebo v sobotu dopo, to budeme asi sami.
6. kvě 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásíme se na sobotu, my jsme o víkendu sami, tak oceníme společnost :slight_smile: , ale samo může to být i jindy :slight_smile:

Zuzko, váhu prodej a nenervuj se :sunglasses: . Vojta přibral od 4. do 5. měsíce 80 dkg. Kolik přibral Zdenda za ten týden? Jinak my plně kojili 6m a až pak přikrmovali. Vojtík byl taky kus chlapa a stačilo mu jen mlíčko.
6. kvě 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky za podporu :wink: . Když já bych nejradši, aby mi kynul před očima :grinning: :grinning: . Malého vážím každé pondělí, teda jako tu váhu si píšu každé pondělí, min. po to bylo 8,16, uvidím pozítří.
Podle mě zácpu nemá, to asi kojené děti ani mít nemůžou, ne? Asi spotřebuje všechno, tak mm je bezezbytkové, no uvidím, ale jestli nepůjde ještě nějakou dobu, volám dr.
Včera mi říkala kamarádka, že jí Terezka tež přibrala od 4. do 5. měsíce 200g jenom...tak se asi trochu uklidním :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jen to kakání... :angry:
7. kvě 2011 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila zuzi, já si taky myslím, že jenom má za sebou ten růstový spurt, tak už ted nebude přibírat tak rychle, zkus dát pryč tu váhu, možná když to nebudeš tak bedlivě sledovat, tak to bude lepší, :wink: pokud se nechová hladově a nevypadá že by ho něco trápilo, tak mu to asi stačí.
@petkakrutik já bych někdy taky klidně dorazila, ale já zase nemůžu ve středy tak by zbývalo jenom pondělí, a já mám ještě s návštěvama trochu problémy - jak máš přístup do bytu? tj. které patro, jaký výtah popř kočářkárna, já přece jenom s tím mojím kočárem než se někam dostanu.... :confounded:
7. kvě 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@geliva Ivo, my jsme prodělali spurt v březnu, to jsem kojila snad co hodinu, ve dne v noci, furt bylo málo, furt řval, prsa měkká...trvalo to 14 dní. Já myslím, že je to jen přirozený průběh, jen já mám problém se s tím smířit :grinning: :grinning: .
Váhu jsem kupovala, protože byly dny, kdy jsem s ním nemohla hnout, furt blindil, furt. Tak jsem zjistila, že se mi přepíjel, dokázal ve 2 měsících vypít i 210ml...aby pak neblil, že... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jak slavíte Den matek? My jsme sami, muž v práci. ..Uklidila jsem, nakoupila, uvařila, ale jen karbenátky s br. kaší a broskv. kompotem, bude i na zítra :slight_smile: .
8. kvě 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! :slight_smile:

Krásně je tam, že... :grinning: Čekám, až dorazí kamarádka, Honza mi doveze Páťu a jdeme ven. Dneska jsem zase tvrdla na domovce, fuj, bolí me toho stání v kříži. Nemohla bych stát na nohách celý den...

V sobotu nakonec nemůžu, H nejde na přesčas. Ale mohla bych v pátek odpoledne. Nebo zítra kolem 16. Má být krásně, tak co sedět doma. Ivi, s tvým kočárkem by to byl u nás problém :frowning2: Do výtahu ani náhodou, museli bychom ho nechat dole v sušárně. Ale netuším, jestli vůbec vejde do dveří. To je to, čeho se bojím, kdybych příště měla dvojčata, nemám to jak uělat s kočárem :angry: Toho, kdo to tady stavěl, tak dymnout něčím těžkým po hlavě...

Zuzi, Den matek jsme oslavili tak, že já jsem byla na cvičebním víkendu, kluci na chatě s tchyňkou, já jsme tam dojela odpoledne, a tchyňka přivedla Páťu s čoko v ruce, kytka nebyla, H to prý nestinul...Blbá výmluva, co...Měl na to celé dopo, něco by v lesíku našel... :unamused:

10. kvě 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkakrutik Peťanko, jak jsi to hezky napsala, s tchyňkou :grinning: . To já bych nemohla... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: .
Jo, je tam krásně :grinning: . Byli jsme včera venku, malému jsem dala jen bodýčko a měl nahaté nožičky, i bez ponožek byl, byl hic. Stejně se mi ale zdálo, že měl tvářičky červené, a přesto, že měl celou dobu hlavičku ve stínu, byl asi rozehřátý. Byli jsme jen hodinku. Ale neplakal a byl spokojený :slight_smile:

Ke Dni matek jsem dostala od Zdeňků čokoládu, jelikož kytky mám moc ráda, ale narada je dostávám, je mi líto, že zvadnou :unamused: . Byl to můj první Den matek v životě, krásný pocit :slight_smile: .
11. kvě 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila Jo já si tě dobře pamatuju :grinning: Taky jsem nevěděla jestli si mně budeš pamatovat tak jsem se neozvala ani :slight_smile:
12. kvě 2011 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj holky,
všechny moooc zdravím. Doufám, že si užíváte krásného počasí. Já se dneska opalovala při sekání trávy.
Na případný srazík se ráda přidám.
tak se zatím mějte pěkně, já zase fičím něco dělat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. kvě 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké poledne! :slight_smile:

Tak se to na víkend zase kaboní :unamused: A to jsem si chtěla konečně opálit nohy, abych mohla jít příště s policajtama jen v mini bez punčoch. tak nic no :grinning:

Co jinak pácháte? Příští týden má být celekm hezky, že bychom se domluvily...? :slight_smile:
14. kvě 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Peti, s těma policajtama jsi mě pobavila :grinning: .
No my jsme byli včera nakupovat, potřebovala jsem rifle + nějaká trička. Mám oboje, akorát si říkám, sakra, že mám pupek jak v 6. měsíci se Zdeněčkem. No aspoň se mám na co vymluvit, že? Strašné, jak mi ty špeky lezou ven kolem toho zapínání.Fuj.
Malého jsme měli v nosítku - womar - se mu tam líbilo, koukal furt, nejvíce ho zajímaly lustry na stropě :grinning: . Před Mc Donaldem na arkovišti jsem ho nakojila v autě a pak mi dokonce v tom nosítku usnul :grinning: asi na půl hodinky. Z toho jsem usoudila, že se mu tam líbí :wink: . A všimla jsem si, že ta naše malá opice se zvedá do sedu, teda zvedá hlavičku v křesílku, samozřejmě ho nepřitahuju, dělá to sám, přijde mi to dost brzo, ale u něj je všechno jen na chvíli. Před 3 týdny se točil na bříško a už to nedělá zase...nevíte, proč? Nebo to tak dělají všechny děti?
15. kvě 2011 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer :slight_smile:

Doufám, že jste dneska využili všichni sluníčka :slight_smile: Já jsem si vzala neplánovaně den volna, v noci začal patrik škaredě kašlat, tak jsme už vidla, že ráno půjdeme k doktorovi. Naštěstí to ale není tak hrozné. Takže zítra zase šupajdí na hlídání. Luci, jestli tu bdueš, tak ráno Hoza přiveze Páťu zase něco kolem 6:30 a vezme obču. Jiank ráno ještě písnu, úplně jsme na to dneska zapomněla.
16. kvě 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sorry za překelpy, píšu potmě :sweat_smile:
16. kvě 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já mám volný čtvrtek, celý den, nechce někdo na procházku nebo na kafe na zahradu?
Zuzi já myslím že to točení je v pohodě, mě to Deniska udělala se sezením, posadila se, pár dnů si pěkně sedala a pak asi týden nic. tak já myslím, že zase začne
17. kvě 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, Patrik se začal otáčet až skoro v 6 měsících. S celou hrubou motorikou nespěchal, byl se vším tak o měsíc pozadu. zato intelektuálně zase napřed. Takže Zdeněček si to bude korigovat podle sebe, vykašli se na tabulky :wink:

Ivi, ve čt nemůžu, vypadá to, že zase budu trávit odpoledne v pánském kolektivu...Akorát nevím, jeslti dát veselého nebo kyselého smajlíka...
17. kvě 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ale on se už otáčel ,a ted´zase skorem měsíc nic...zato, mrška malá, zvedá se do sedu, když je v křesílku.
No, dneska by měla přijít Manduca nosítko, moc se těším, máme jedno, dostali jsme dárkem, ale zjistila jsem, že je nevyhovující, tak jsme objednali toto.
http://nosenideti.cz/karta_zbozi/133/Manduca5/Manduca-hneda-navleky-ZDARMA/ I ta barva je naše.
18. kvě 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, to bude dobré, neboj. objevil, že zvedat se je lepší než otáčení :slight_smile: Manducu má hodně kamarádek a šíleně vychvalujou :slight_smile:
18. kvě 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co to je tady??? Nebo spíš není? :confused:

Co pořád provádíte :wink:
24. kvě 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, to je asi to počasí, my jsme pořád venku, holky je pomalu problém udržet doma, co u vás?
25. kvě 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
už mám konečně nový kabel tak se zase můžu připojit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no teda, člověk tady pár dnů není a tady skoro ani řádek. No doufám, že tahle diskuze taky nehodlá upadnout. Nebo že by ty Orlovské diskuze byly nějaké prokleté :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:

Jinak u nás všechno při starém. Takže relativní klid. Anis pořád prudí(nechce se jí být venku a zdrhá do baráku), na zahradě konečně postavený bazén.

no tak já zase jdu. Patrik dneska řádí, nějak se mu nechce spát.
2. čer 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek