• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Orlová. Všechny maminky i těhulky, přidejte se.

21. ledna 2015 
@petkakrutik Ahoj, Peti, no dneska a včera lepší, dokonce super, dneska snědl 100g - mrkev, bramborek a květák. Teda v 11 snědl asi 3/4 a ve 15 zbytek. Mu to radši nabízím 2x denně + dokojím. Samozřejmě mu dávám domácí stravu, baví mě to pro něj chystat - i když ted´to ještě není vlastně žádné chystání :slight_smile: . Skleničku kupovanou neee, jen v nejnutnějším případě.. A taky mixuju, chtěla jsem rovnou pasírovat, ale to nešlo, plival všechno, a včera i předevčírem měl v zelenině ještě mateřs. mlíčko, dneska ne a taky snědl :slight_smile: . Šikulína naše.

Jo a novinka: V neděli jsem našla první zoubek a dneska už i druhý. Teda já měla podezření, bo jsem mu na dásni našla dvě čárky, ale byl bez tt, bez průjmu, spal krásně, žádná změna nálad ani režimu - teda trochu více spal, tak jsem ho kontrolovala a moje podezření ted´cinká o lžičku :grinning: . Teda ty zoubečky jsou jen špičky, ale vyrostou :grinning:
5. črc 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, vidíš, to se upraví, chlapi jsou většinou jedlíci :wink: Taky jsem ze začátku ixovala, je to hned a opravdu dohladka. Skleničky jsem měla doma vždycky jen pro strýčka příhodu, nebo nečekaný pobyt někde, kde s enedalo moc ohřívat. Jiank zásadně domácí strava, vařím vždycky na 2 dny. TeĎ v létě je hoděn čerstvé zeleniny - výhoda zimních miminek (aspoň nějaká) :slight_smile:

Gratuluji k prvnímu zoubku, to je na nové šaty :slight_smile:
5. črc 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak , holky, kde jste kdo? Venku, na dovolených... :slight_smile:
20. črc 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
My ne, my furt v práci :slight_smile: Dneska je tam KONEČNĚ zase hezky! :slight_smile: DOvolená nás čeká příští týden pracovní na chatě :slight_smile:
23. črc 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte holky, no tady ani pořádně není co dočítat. Co pořád děláte? CHodíte do bejbáčku? Dneska je konečně jakžtakž počasí, takže zachvíli vyrazíme po 3 dnech na procházku.

zuzi, a jak pak jdou příkrmy?
23. črc 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob Ahoj, Luci, děkuji za optání :slight_smile: . Příkrmy jdou dobře, k obědu spapá 150g zeleniny, už dáváme i maso, takže tenhle týden ho měl 2x, příští to bude 3x...chutná mu. Sice občas má trochu problém s kakáním, marné, změna stravy, občas je to hovco trochu tužší, ale nakonec to zvládne.minule ho zatvrdila řepa, ale chutnala mu, to zae jo :grinning: . No a už jsme přidali i kaši na večer, taky dá 150g :grinning:. Dávám nemléčnou, tak jsem koupila Sunar 2 a dělám to do toho. Samotné mi to chutná :slight_smile:. Ovoce začnu dávat od srpna. + stále kojím, chtěla bych aspoň do roka, nebo i do roka a půl..jak bude Zdeněček chtít.
Sám si posunul režim, takže už nejsme nuceni chodit odevšad v 17 hod., ale o hodinu později. Udělal to tak sám, šikulka naše.

No a co vy, jaké novinky?
24. črc 2011 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, chcu se zeptat, co už máte starší děti, neprodáváte někdo levně autosedačku od 9kg? potřebuju jenom jednu jako rezervu do druhého auta, tak je mi celkem jedno jakou. díky
5. srp 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, Zdeněček mi silně připomíná Patrika, ten taky nědělá s jídlem cavyky a zbaští všechno. :grinning: I když, světe, div se, poslední dny jí málo. Na chatě se rozmslal sladkou snídaní, nenutila jsem mu vločky s jogurtem, když já jsme teď na rohlíku s armeládou (v životě jsme nesežrala tolik bílých rohlíků co teď..., fuj) a H jogurt na snídani nedá ani za trest. Včera jsme dala Páťovi půl rohlíku s marmeládou a dojídal to ještě před obědem. Dnska dostal kousek bábovky a tlačil to dvě hodiny. Dřív by v něm buchta zmizela, ještě by si nestihl dosednout na židli :grinning: DOkonce ani oběd dnska nedojedl. Nestačím čučet.

Ivko, my nemáme :unamused:
9. srp 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
aahoj holky,muzu se znovu pridat??
9. srp 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kami1984 Ahoj, můžeš :grinning:
10. srp 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkakrutik Peti, no já taky koukám, jak otvírá papulu :grinning: Je to šikulka, mám z něj radost, nejhorší je nahánět děcko se lžičkou po bytě - tak to dělala ségra s malou :angry: , chudák, ona neteřinka nemá potřebu jídla nebo co :grinning: :grinning: . Ale kokina, to zase jo :grinning: . Opice jedna malá :grinning:
A večerní kaši....to nestíhám nabírat lžičky!
10. srp 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy tady další Orlovačka do klubu. Mám 3 letého synka a dnes termín porodu princezny ale nějak se ji nechce :wink:
10. srp 2011 v 09:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila super, tve album tajne smiruji:slight_smile:))
10. srp 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kami1984 Fakt? :grinning: :grinning: Tak nemusíš tajně, klidně veřejně :slight_smile: Něco o sobě napiš :wink: . Ono to oslovování pod tou přezdívkou není noc moc. Já jsem Zuzka, sestřička, 30 let, vdaná.. :slight_smile:
10. srp 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. srp 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila Tak taky o sobě něco napíšu, Lucie čerstvých 22 let vdaná. původem z Rychvaldu a povolání prodavačka
10. srp 2011 ve 14:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smithi :slight_smile: A kde máte fotky, holky? :wink:
10. srp 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila Ahojky, ja jsem Kamca,mam 7tydenniho patricka, povolanim jsem bankovni mys, bydlim od narozeni V Orlove ajsem vdana, 26let.))
fotky mam v albech pro pratele:slight_smile:)
10. srp 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila Fotky moc nevystavuju, není na nich co k vidění, ale po porodu sem dám pár fotek princezny a i synka :wink:
10. srp 2011 v 19:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau, Kamčo, že jsi taky zavítala :slight_smile:

Smithi, vítám v klubu :slight_smile:

Měly bychom zase vymyslet nějaký sejšn... :slight_smile:
11. srp 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, taky zdravím nové tváře.
ke srazu se taky přídávám, ale příští týden nejsme doma, máme konečně dovolenou, tak někdy potom.
11. srp 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, nestihacka.)))

holky, nechodite nejaka cvicit?? pilates nebo tak?? musim to sve bricho nejak dat do rozumneho tvaru po porodu:slight_smile:)
14. srp 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kami1984 Cvičit? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hihi, s jehlicema v ruce, když mám čas :grinning: .
15. srp 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila ja se prihlasila na keramiku, ale tam moc bricho nezpevnim, samotne se mi do cvika nechce:(((
strikovat neumim:((
16. srp 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
KAmi, já chodím na Pilates, teď přes léto není (komu by se taky v tom počasí chtělo), ale od 13.9. se zase najíždí. Vždycky v úterky 17-17 na gymplu :wink:
23. srp 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkakrutik diky za info, ze bych se pridala??? a kdo to vede???
24. srp 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, tak Zdeněček v 8 měsících má 76 cm a 9 770g :grinning: . Poměr výška váha ideální. Dostali jsem pochvalu za Zdeněčkův krásný úsměv a pořád dobrou náladu, za kojení a vzorný jídelníček :wink: :wink: .

@petkakrutik Peti, kdy zase půjdeme ven? :wink:
1. zář 2011 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAmi, jasně, čím víc, tím líp :slight_smile: Vede to Růžena Krnáčová, rehabilitační sestra z lázní Darkov. Moc primovní ženská. Hodina stojí 40,- Kč. Je to 17-18, koukám výš, že jsem napsala blbost

Zuzi, myslím na vás furt :slight_smile: Dneska už mi to nevyjde, zítra jedeme do ZOO, ale přes týden bychom mohly něco spáchat, dokud je hezky :slight_smile: Jak Ti to bude vyhovovat, dej vědět, přizpůsobím se.

A jinak mám malého školáčka, tedy mateřinkového. Kdyby se nemusel ve školce převlíkat z civilu do eráru, tak je všechno v pohodě, s tímhle zatím bojujeme. A s papučkama, ty on nesnáší celkově :frowning2:
3. zář 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkakrutik Peťko, napíšu ti sms během týdne, jo? Domluvíme se na dni a pak v ten den konkrétně hodinu, protože dneska třeba malý obědval v 13.00, ve 13.15 tuhoš a spinkal dvě hodiny!!! Nevím, kam to napsat :grinning: Ale mám podezření, jestli mu nepolezou horní jedničky. Když mu lezly dolní, taky hodně spal. Jindy si dá po obědě třeba jen půl hodiny a je vyspáno :slight_smile:. Včera taky spal hodinu a čtvrt...Dobrovolně :slight_smile: Takže se ozvu a povykládáš, co malý ve školce :slight_smile:
3. zář 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mám dotaz. Nevíte náhodou, jestli ještě nebo už zase je nějaká ta aktivita v pátky pro děti v bejbáčku. Se myslím jednou o tom zmiňovala geliva. díky
8. zář 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek