• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Orlová. Všechny maminky i těhulky, přidejte se.

21. ledna 2015 
@lucierob ahoj, jé ted jsem koukala, že už jsi se ptala i na FB stránkách bejbáčku, já ti zrovna chtěla poslat odkaz tam. já to chápu tak, že tenhle a příští týden je ještě jenom dopo herna, odpo zavřené a pak by měl být program. http://bejbacek.webnode.cz/program-bejbacku/
já počítám, že zase začnu chodit, tak kdybys chtěla můžem se domluvit at nejdu sama
8. zář 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nevíš jaká je ta yamaha? Má být teď ve středu. To je něco s hudebními nástroji,že? Já bych právě chtěla s Any chodit na nějaké takové aktivity. Už bude mít 2 roky, tak ať se trochu zapojuje.
jj, jak se budeš chystat do bejbáčku tak písni echo. Buď tady nebo na FB.
9. zář 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob podle mne je ta yamaha dobrá, ale je trochu dražší. já jsem byla na jaře na té ukázkové hodině robátek. bylo to v podstatě takové rytmizování, vytleskávání a zpívání s dětmi. holkám se to líbilo, ale já mám problém, že s nima nemůžu chodit sama, že bych musela s někým. pro ty větší to bude asi trochu jinak, ale na stejném principu. nevím, jestli mají aji ted ukázkovou hodinu, ale jestli jo, tak si určo zajdi, bylo to nezávazné a uvidíš sama.
na ten bejbáček se ozvu.
9. zář 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nevíš, kolik to stojí?
11. zář 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob už nevím přesně, ale mám pocit, že půlrok vycházel kolem 1800:- Kč ale fakt bych ti doporučila tu ukázkovou hodinu a uvidíš jak na to bude Anička reagovat, holkám se to líbilo
11. zář 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj. No tak ta yamaha by měla stát 1500,-. Ale u nás se pro letošní pololetí stejně nekoná. Jsem nachlazená a i Aninka má hustou rýmu. Takže raději nechci zítra chodit mezi děti. No tak snad bude něco začínat třeba po novém roce.
13. zář 2011 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob ahoj, uvažuju, že bych zítra dopo do bejbáčku, na to tvoření, nechceš zajít taky?
19. zář 2011 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zase po delší době :slight_smile:

Ivi, ve středu jsme tě zahlédla u úřadu s kočárkem. ty tvoje holky jsou už tak velké :slight_smile: A nestačím koukat, kde bereš sílu utáhnout kočár :wink:

Kami, jak vypadáš s tím pilates? já jsem se bohužel zatím nedostala, ale příští týden snad konečně vyrazím.

O yamaze jsem taky uvažovala, kamarádka z Prahy na ni s malou chodí, ale za takové prachy na to kašlu. :unamused: Už mě přestalo bavit, jak se furt snaží někdo vydělávat na malých dětech. :confounded:

A co jinak u vás? MOhly bychom zase někdy uspořádat setkání v Bejbáčku, třeba ve středu odpoeldne, nebo tam jsou odpo i v pátek? :slight_smile:
23. zář 2011 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak hlásím, že ještě žijem. Ale nechce se mě nějak pustit rýma. Tak doufám, že jí nebudu mít až do jara :grinning:
23. zář 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky koukám že to tady moc nežije :slight_smile: nejdete někdo někdy ven, já tady pořád nikoho s dětma neznám a Tomík by potřeboval kamarády

jinak jsem ráda že jsme tu jeho řeč nebo spíš neřeč řešili včas a nečekali na nevím co, protože bychom se asi nedočkali. Už má diagnozu, chodme na logopedii a časem bude mluvít - za pár měsíců, možná rok nebo dva
23. zář 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkakrutik
no, ve středu jsem byla na poště, ten kočár je po rovině v pohodě, hrůza je to do kopce. ale je to jak posilovna, prostě zátěž se zvyšuje postupně :grinning:
v pátky odpo ted bude v bejbáčku to cvičení co bývalo ve čtvrtky. a ve středy, je tam herna, ale má být nějaké cvičení ve spirále, tak já uvažuju, že zkusím chodit tam, jestli to vyjde. (ještě nevím, jeslti to už zvládnem)
ta yamaha je sice drahá, ale když to srovnáš se vším ostatním, tak je cena v podstatě normální.
@smardik my chodíme někam skoro pořád, tak kdyby ses chtěla potkat klidně napiš, ale holky pro Tomíka moc kamarádi asi ještě nebudou.
23. zář 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

hlásím se po delší době, ale koukám, že ať je diskuze zavřená, nebo otevřená...stejně je tu mrtvo... :slight_smile:

Jani, my jsme taky venku věčně a taky tě věčně potkávám, takže kdybys měla zájem písni :slight_smile: Nebo kdokoliv jiný, kamarádek není nikdy dost :slight_smile: .
6. říj 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko, máš pravdu, je tu mrtvo :frowning2: Nějak se to tady nerozjelo, že?
7. říj 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj holky, tak se hlásíme zase jednou.
Já tu občas mrknu, ale jelikož se toho doma zase tak moc neděje tak ani není co psát. Je to všechno šílený stereotyp. Jsem chtěla zajít některý den do bejbáčku, ale pokaždé mi do toho něco vleze nebo je hnusné počasí a nechce se mi jít pěšky. A přes týden odpoledne je to na houby. Občas sice chodím pro Roba do školky s Anys, ale jelikož pak většinou jdeme domů pěšky, tak se mi s ním ještě nechce courat po Orlové. To by pak už tu cestu nezvlád. Jinak se začínám pomalu připravovat na oslavu Aniných narozenin a pomalu začínám vymýšlet dárky na vánoce. Kdyby jste náhodou některá měla typ na dárky, tak ho sem hoďte, prosím. Pro inspiraci.

Zuzu, když se budeš náhodou někdy chystat k Cibulkám, tak dej vědět. Bych se snad přidala.

No tak se zatím mějte pěkně a pište, holky, pište.
8. říj 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob Ahoj :slight_smile: Tak já byla s Peťkou jen 2x venku, nějak častěji nevyšlo, bohužel :slight_smile: Teď je venku tak hnusně, že hrůza. Zdeněček je nachcípaný, byla jsem s ním u dr., ale je to jen virosa, tt měl jen v úterý, ted je bez, ale odsáváme rýmečku, oj oj :grinning: Holou prdel líbat tomu, kdo vymyslel odsávačku na vysavač :grinning: Ale i tak je to boj, mrška už má sílu :slight_smile:
9. říj 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je mrtvo, kde jste všichni?
19. říj 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: Tak my jsme v Kutné Hoře :slight_smile: Z dlouho plánovaného víkendu je nakonec prd, páč jsem omarodila a ležím na hotelu, zatímco rodinka běhá po městě. Ale Kostnici a chrám Sv. Barbory si ujít nenechám, do odpoledne musím srazit teploty, ať můžu taky vyrazit, aspoň na chvíli.

Já bych ráda někam šla, ale nemám fakt moc času. Z príce přijdu po 1ř. hodině, v úřední dny ještě později, ato už pak nemá smysl někam chodit :( Ale od jara bude lépe, když budu zase válet šunky doma :wink: No válet...prostě budu mít jinak rozvžený čas, než když musím do práce.

Zuzi, klíďo se můžeme domluvit i u nás, beztak to za chvíli na venkovní pobíhání moc nebude. Jestli, holky, nemáte nic 28.10., je volno, muže mám v práci, můžeme něco vymyslet. Zdravotně už budu určo v cajku :slight_smile:
22. říj 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, už můžu gratulovat??? :dizzy_face:
22. říj 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkakrutik Peti, já ještě nevím jistě, ale možná budu na ten svátek taky sama. Kdyby šel Peta do práce, tak se ozvu a můžem něco domluvit.
a ptám se jako Katka, můžu gratulovat? :wink:
23. říj 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, my budeme taky sami :grinning: ( Neměla jsi to psát a zvát nás, jinač se ti nastěhuje domů půlka maminek z Orlové, haha :grinning: :grinning: ). No však jak chceš a jak se budeš cítit :slight_smile:

U nás nic nového...Zdeněček je šikulka, už sám sedí, často si sedá ze šikmého sedu,al ještě častěji z polohy na všech 4, šup na kolínka a pak šup na dupku...Ten sed nám vytrhl trn z paty, jelikož do vajíčka se už nevejde, musíme koupit novou sedačku 9-18 kg, kde ale může být dítě samostaně sedící...což už Zdéňa konečeně je:slight_smile:. Je trochu pomalejší, sednul si teprve před 14 dny poprvé. Začal plazit, na všechny 4 taky umí, už dávno, ale neleze jen zapéruje a konec :slight_smile:..zhniloš. Každopádně už se postavil u nábytku, takž asi lezení přeskočí.

25.10. jdeme na 10 měsíční prevenci...Jsem zvědavá, jak nám roste :grinning:
23. říj 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, koukám že už to tu trošku žije, konečně :slight_smile:

my už zas začnem chodit do bejbačku když už není tak krásně tak se určitě potkám s někým, ale až příští týden protože jsme všichni pořádně nachlazeni tak až se dáme do kupy, ale chci jít mrknout na ten bazarek a mám tu nějaké věci kterých se chci zbavit
23. říj 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Jani, chodí Tomášek do té logopedické školky?
A kdy je v bejbáčku bazárek?

Jinak u nás nic moc. Dětičky jsou zase nemocné. Před 14 dny nějaký střevní moribundus a teď pro změnu kašel. U Anys je to "jen" nějaká viróza, Robin má laringitidu. Takže u nás se zase žádná akce nekoná :rolling_eyes:

Jo a kdyby měl někdo z vás zájem. Mám doma jedny volné zinmí botky spiderman.velikost 27. Nové. Jednou je měl Robin obuté a řval, že ho tlačí. Původní cena 699,-. Prodám za 350,-
24. říj 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik na ten bazárek se taky chystám, tak se asi potkáme. :slight_smile:
@lucierob má být 7.11. info je na stránkách bejbáčku, když tak koukni :wink:
24. říj 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob ahoj, nene Tomík do té logo školky nechodí, nemůže. Tomášek má pořád plně plíny, nenají se sám-vůbec, neobleče se,nesvleče a i kdyby to zvládal psycholožka ted ani školku nedoporučuje, nemá na to aby to zvládl, opoždění a narušení porozumění j u něj velké. Tomík chodí ted do jeslí kde je moc spokojený, v logo škoce mám slíbené že ho vezmou příští rok-ústně teda, zapsaného ho už mají tak snad ho fakt vezmou

asi jsem to tu nepsala, Tomík má smíšenou vývojovou dysfázie a je psychomotoricky opožděný cca o rok
24. říj 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@geliva chystám se tak uvidím jak to stihneme, jak vozím Tomíka do Ostravy do jeslí je to blbé to jedu pak s Hanym rovnou domů vařit oběd. uvidíme když tak ho dám až od úterý :slight_smile:
24. říj 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helou :slight_smile:

Samozřejmě jako vždycky, když se mi konečně naskytne příležitost něco uspořádat, tak do toho vleze šotek. V mém stavu je pitomost vás k nám tahat, neb by vám děti asi omarodily taky :( Horečky už sice nemám, rýmu tak normálně, vedlejší dutiny se mi uvolnily,a le furt mě sejří uši, hlavně levé. ATB mám do čt, ale počítám, že se s doktorkou budu muset dohadovat na ukončení PN a nástupem do práce v pondělí :frowning2: Zánět nervu je na delší dobu, holt mě bolí držka, ale infekční to není, co, Zuzi?
Musím se nějak dát dokupy do soboty, slíbila jsem kamarádce, že přijedu na Dýňobraní do OC KArviná, předtím mě čeká ještě návštěva Míši, přeju jí k narozeninám už měsíc...Holt to furt člověku nevychází tak, jak by chtěl.

Luci, laryngitidu teďka? To je docela výjimka, ne? On ji měl i dříve nebo teďka poprvé? Bo se to nejčastěji vyskytne u dětí do 4 let.
25. říj 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, měl jí už na jaře.Nemá teploty, ale má hnusný kašel. :angry: No aspoň že mají od zítřka ve školce volno, tak toho snad moc nezmešká
@smardik aha, tak to jsem nevěděla, že má Tomík až takové problémy. No tak snad se to časem srovná
25. říj 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, i tak dost pozdě, na jaře už měl 5. Tím pádem má asi proto lehčí průběh a nedusí se. Stejně je to opruz :frowning2:
Jedeš s námi v sobotu do té Karviné?
25. říj 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob no jo žádná sláva to není ale může být daleko hůř,nestěžuju si pomalu se zlepšuje,jde to hodně pomalu ale jde. Je šikulka on to zvládne,už umí říct mama :slight_smile: :slight_smile: šikulka je to

chodí do jeslí a je moc spokojený :slight_smile:
25. říj 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, ne, zánět rojklanného nervu inf. není :grinning: .

Zdenda má v 10 měsících 79 cm a 10,43 kg :grinning: . Propadl se trochu s váhou, takže mám dávat větší porce :astonished: . Jinak jsem dostala pochvalu, jsem prý vzorná a skvělá a Zdeněček jen kvete :grinning:
25. říj 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek