• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Orlová. Všechny maminky i těhulky, přidejte se.

21. ledna 2015 
Ivy a v pátek tam bývá míň lidí?
24. lis 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau, zdravíme, žijeme, ale nemám času :unamused:

Zuzi, když tak pořád sedíte doma, že byste třeba přeběhli v papučích k nám? :slight_smile:
25. lis 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petkakrutik Peti, klidně, jen nás musíš pozvat, my nejsme samosezvací typy :grinning: ( z principu, však to znáš: Ha, Ivan, nečekán - nezván :grinning: ) Rádi přijdeme, kdykoliv, taťku máme furt v práci...
26. lis 2011 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, no jo, já s etaky nikam neumím narvat :grinning: Ale znám i takové... Tento týden náým to už nev\chází, zítra mám dlouhou a pak už má H do neděle volno, příští týden ovšem bych to viděla dost reálně :slight_smile: Jak nemusím honit z práce a chystat velkou akci, tak je to pro mě v klidu, jinak už to moc nedávám, a to mám před sebou jetě 3 měsíce! Tohle těhotenství je zdravotně mnohem méně náročné, za to mám ovšem větší břuch a už teĎ mě značně omezuje :slight_smile:
29. lis 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkakrutik Peti, tak se klidně ozvi :slight_smile: Přijdeme rádi, chystat opravdu nic nemusíš, mi stačí kafe :grinning:
1. pro 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@geliva Ivy všechno nejlepší k svátku. Pokud teda nejsi Ivana :slight_smile:
1. pro 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob díky, jj, jsem Iva :slight_smile:
1. pro 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob luci, nevím jeslti to víš, už jsou hotové ty otisky ručiček.
7. pro 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivy dík za info. Se tam některý den stavím. Budeš v bejbáčku v pátek?
7. pro 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob ted v pátek ne (mám něco jiného), ale chci jít zase příští týden v úterý a v pátek
7. pro 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob vše nej... k svátku :slight_smile:
13. pro 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivy, děkuji
14. pro 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata,
kdybych se tu už náhodou neukázala, tak:
Všem přejeme krásné prožití vánoc, hodně dárečků pod stromečkem a žádnou zatoulanou kostičku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. pro 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, taky přeji všem krásné vánoce (vypadá to, že budou bílé :wink: ) a vše nej, nej... do nového roku
21. pro 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravíme v novém roce a přejeme všem maminkám a jejich dětem jen to nejlepší :slight_smile:
1. led 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nazdárek :slight_smile:
Tak po delší době se hlásíme. Svátky u nás neproběhly právě v klidu, malý protivný, změrzlý, uřvaný, 30.12. na něj sedy horečky, kt. trvaly do 1.1., asi zuby, zdá se mi, že se mu tlačí trojka vlevo dole, no uvidíme. 2.1. jsme byli na roční (!!!!!!!!!!!!!!jak to utíká!!!!!!!!!!!!!) prevenci, malý má 82 cm a přesně na gram 12 000g :grinning: Taky se mi odstavilsám od prs, probrečela jsem si 3 dny, než jsem to vzala na vědomí, že ten smraďoch malý už prostě mámino prso nechce :unamused: :unamused: . A nechce ani sunar, takže se snažíme saturovat hladinu vápníku jinak - kaše, jogurt, tvaroh...Ale to kojení mě fakt mrzí, a to hodně :frowning2: .
Co vy, jak se máte? Jste všichni zdraví?
8. led 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, Zdeněček roste krásně ukázkově :slight_smile: My jdeme na tříletku ve čtvrtek a nevím, nevím, jeslti nás Šabrata za váhu pochválí, knedlíček má 16,5 kilo. Přitom mně nepřijde nijak tlustý, na to já jsem zase ras. Mně čeká ve středu diabetologie ve fakultce, tak na to s etaky netěším :frowning2: Mrně mělo při kontrole v 30+4 1337 g což není přece zase tak moc, což?
No a doufám, že s ebrzo zase uvidíme, za 2 týdny nastupuju MD, utekl ten rok jako voda! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, 82 jo? :confused: To Anys má ve dvou letech asi 84cm. Bude holt prcek po mamince :grinning:
10. led 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob luci, ony holky bývají všeobecně menší. deniska ty míry co zdeněček ted, neměla ani v roce a půl. :wink:
11. led 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkakrutik Peti, no jo, roste, dacan :grinning: To kojení mě ale sere!!! Jsem to obrečela :frowning2: Co se týká Patrička..mi vůůbec ten váš kluk nepřijde tlustý! Je super :grinning: Takhle má vypadat kluk! No koukni na toho našeho zbuja, 12 kg v roce :grinning: Tak se ozvi, můžete klidně přijít i k nám, pokud budete zdraví, a pokud vám nebude vadit, že nemáme byt jak z katalogu :grinning:
Zdeněček měl ve 32. týdnu na kontrole 2150g, takže váhu neřeš :grinning: Cukrovku jsem teda neměla ani náhodou :grinning:
@lucierob Luci, no jo, 82 cm :grinning: Moje sestra má holčičku, která v roce měla taky 82 cm a 10 kg, ve třech letech měla Karolínka 101 cm a 14 kg. Holt modelka hadra :grinning: Vysoká, hubená, krásná :grinning: Je to taky hodně geneticky, my jsme oba vysocí, já mám 177 a Zdeněk 185. Moje sestra i švagr jsou tež vysocí, mladší Štěpánek směle sekunduje Zdeněčkovi, je o měsíc mladší, míry mají vždy stejné, ale Štěpán je o Více než 2 kg lehčí než Zdeněk mladší :grinning: :grinning:
11. led 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.. dodatecne taky krasny novy rok..
koukam,ze resite miry a vajhy.. my jsme se merili a vazili v 6mes atydnu s vysledkem 72 cm a7950g.))) takze pocitam, ze bude pres 10kg a 80cm v roce.. ma byt po kom, ja mam 184cmaPavel 195cm.-)))

zitra jdeme poprve na rehabilitaci, maly se nepretaci,dneska se to mu to tedy povedlo, jinak na brisku plachti,mam z toho desny strach:(((

Holky,ke kteremu vam chodi rodicaky???
11. led 2012 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kami1984 držím palce na rehabky, at rychle pomůžou.
rodičák chodí jak kdy. dorazil dneska
12. led 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kami1984 Mi se ani nezdálo, že jsi tak vysoká :slight_smile: No co, velcí chlapi jsou sexy :grinning:
S rhb blbé, no, ale nejsi první ani poslední... :wink: Já se taky bála, jestli to nebude i u nás, měli jsme špatný porod, malý byl po porodu hypotonický..naštěstí je v pořádku..Důležité je, aby mu to pomohlo. Ničeho se neboj, rehabky jsou profesionálky. kam budeš chodit, do špitálu?
12. led 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila njn, jsem:ddd
rehabky z duvodu rymy presunuty na 23,1., ale maly zacina byt sikula, tak uvidime,treba budou zbytecne
jj,do nemocnice
12. led 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den maminky,
měla bych na Vás prosbu k vyjádření v ramci otevření soukromého hlídacího centra na principu MŠ v Orlové. Jednalo by se o hlídání skupiny max 10 dětí a individuální péčí. Prosím o vyjádření k ocenění této služby v Orlové, jaká je max hranice ceny jakou by ste byly ochotné vydat za možnost zde přihlísit své dítko a jakou by ste si představovaly otvírací dobu. Samozřejmě ocení i jakékoliv jiné náměty. Prosím i o odpovědi na email KaterinaBenesova@seznam.cz
Děkuji moc!
Katka
14. led 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kami1984 taky krásně Patriček roste.
no tak já měřím nějakých 154cm a manža asi 165cm. Takže my doma opravdu obříka čekat nemůžeme :grinning:

Mi chodí rodičák kolem 13.tého
16. led 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
holky, nevíte některá jaký je ten dětský bazar Želvička? A odkdy tam je otevřeno?
17. led 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob chceš tam nakoupit nebo prodat? prodávat tam jednoznačně NEdoporučuju
17. led 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivy nakoupit. Potřebuju nějaké kalhoty pro Anny.
@geliva Ivy, když je v bejbáčku napsané, že je nějaká akce v 1. patře. Kudy se tam, prosím tě, leze?
17. led 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nevíš teda od kolikátí hodin tam je otevřeno? JSem se tam chtěla dneska ráno podívat, ale před 9 tam byli ještě všechny dveře do budovy zamčené. Jestli to teda je ta stejná želvička co byla nebo je vedle Hyperky
17. led 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek