• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Orlová. Všechny maminky i těhulky, přidejte se.

21. ledna 2015 
@lucierob mám pocit, že ta želvička je od devíti, ale fakt nevím, já se zařekla, že už tam nikdy nevlezu ani nakupovat, tak fakt nevím
v tom bejbáčku jsou to ty dveře vedle vchodu do bejb. , po pravé straně. jak bude nějaká akce, tak budou odemčené.(snad je to srozumitelné)
17. led 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@geliva Ivy dík.
17. led 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob jdete v pátek do bejbáčku?
17. led 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem to odeslala sama sobě. Tak znova @geliva Ivy jdete v pátek do bejbáčku?
17. led 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob není zač, v pátek ještě nevím, Andy je nemocná, v pátek jdeme na kontrolu, tak uvidím, co mi řekne, že bysme šli rovnou od doktorky, ale fakt vůbec nevím
17. led 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@geliva aha, to nevadí. Tak někdy příště. At je Andrejka v pátek už zdravá :slight_smile:
18. led 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob no doufám, že bude, ty kapky jí fakt zabírají, ale začala včera večer trochu chrčet i Deny, tak asi nepůjdem nikam. :frowning2: a to je dneska ukázková hodina angličtiny, jsem se chtěla jít podívat. ach jo :frowning2:
ale mám pocit, že ty máš snad nějaký šestý smysl s tím bejbáčkem. já chodím každé út a pá, jenom vyjímečně nám do toho něco vleze že nejdem a ty se vždycky trefíš s dotazem na ten den :grinning: za chvíli si budeš myslet, že tě nechcu potkat. :wink:
ale ted v pátek by měla jít Lenka se Stázkou, jeslti si je pamatuješ a nechceš jít sama.
18. led 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, pamatuju. No asi nám to setkání není souzené. Ještě uvidím, jestli tam teda půjdu.
18. led 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob byla jsi v tom bejbáčku? jsem si na tebe ráno vzpoměla, bo mi psala Lenka, že taky nejde.
20. led 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ahoj :wink:

Já jsem byla v želvičce párkrát, ale na Patrika tam nic neměli. TAkže už tam taky nevlezu. Když už sekáč, tak parádní značkový je v Havířově v permonnu. Na sebe jsem tam koupila pár luxusních kousků, fakt paráda. Hadry jako nové. :slight_smile:
21. led 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@geliva Ivy, nakonec jsem nešla. Anny začala ve čtvrtek večer kašlat a v pátek jsem musela do školky ráno autobusem. A byla taková námraza, že se mi nechtělo jen s kočárkem.
21. led 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob asi zas něco řádí, tak snad jí ten kašel brzo přejde, my jdeme ještě ve středu na kontrolu, tak nevím ani jestli půjdem v úterý. už se mi zdají celkem dobré, ale tak pro jistotu.
22. led 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivy, ona jako vyloženě nekašle. Jen prostě večer a ráno zakucká. Tak by to tam snad šlo. Ale kdyby náhodou kašlala, nehodlám poslouchat nějaké řeči od jiných maminek. Vím to podle sebe. Mi by to taky nebylo příjemné, kdybych šla do MC a nějaké dítě tak kašlalo. I když jen občas
22. led 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob s tím kašláním je to těžké, Andy třeby v prosinci taky občas zakuckala, a většinou, když se prošla po venku. ale chodila jsem normálně všude a nikdo s kým byla ve styku nebyl nemocný. to by jsi musela sedět celou zimu v izolaci. někdy může kašlat třeba jenom z toho vzduchu, že ji dráždí smog.
22. led 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
sice je tu dost mrtvo, ale jdu poprosit o hlas pro kamarádku.
http://www.ceskatelevize.cz/porady/10396278677-zive-na-jednicce/5706-fotosoutez/
fotka je nastr. 2, Hana Outratová
díky
23. led 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivy , má ho tam
23. led 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. led 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob ahoj, nejdeš zítra do bejb? mělo by se jít za zvířátky do ddm?
25. led 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem byla dneska tady u nás v berušce. Ale od 13.února budu asi chodit do bejbáčku každé pondělí odpoledne
26. led 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že tu chodíme v podstatě jen my 2
26. led 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mám někdy ten pocit :grinning: ale myslím, že dost lidí nakukuje a jenom nepíše. třeba se občas někdo přidá :wink: :grinning:
do bejb. budeš chodit na ty předškoláky? jestli jo, tak by mě pak zajímalo jaké to je, celkem mě to montessori zajímá, ale ještě jsem se s tím nesetkala v praxi, jestli bude tohle ještě za dva roky, a budu to stíhat, tak bych chtěla holky dát.
26. led 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já nakukuju každý den, ale nějak nevím, co napsat. Když něco napíšu, tak se stejně nikdo nechytí..takže to nějak nedává smysl :grinning: A když už někdo odpoví, tak natolik stručně, že se pak těžko hledá nit, jak dále pokračovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila Zuzi, jojo, taky někdy uvažuju že ani není na co reagovat a i když člověk něco napíše tak čeká týden na reakci. já nevím jestli je ta orlová prokletá, nebo jenom tahle diskuze. já chodím tady na MK na diskuzi dvojčat a tam občas skoro nestíhám dočítat co tam nakecají.
já teda osobně nejsem ten typ co by musel každou ptákovinu zveřejnovat, tím spíš někde, kde si to může přečíst v podstatě kdokoli, tak dost hlídám co píšu. (tak možná to tak má víc lidí)
27. led 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@geliva Ivo, já taky chodím ještě jinam..teda už dlouho jsem tam nebyla, to je fakt, ale tam to žije, tady je to úplně mrtvé :frowning2: Já si myslím, že nic, co se týká dětí, není ptákovina, jelikož kolikrát se mi stalo, že jsem se něčím trápila ( např. s kojením při návratu z porodnice ) a holky z té druhé diskuze se snažily mi poradit, neměla jsem pocit, že jsem v těch sračkách sama. Někdo si řekne: No boože, tak nepřibírá, dostane flašku, ale pro někoho, kdo touží kojit své dítě,je to docela zásandí problém...proto je tohle forum určo udělané. Ale je fakt, že nad některými tématy tady na MK žasnu, a docela se za ty kačeny, co něco takového uveřejňují, stydím. To už je fakt nuda nebo zoufalství. Myslím, že ani jedna z nás tady tohle nebude dělat, že jsme celkem rozumné :grinning:

Škoda, no, chodím do jiného tématu v jiném regionu, ty holky ani nejsou z jednoho města, jen okresu, a potkávají se, chodí k sobě na návštěvy...navázaly vztahy..je ale fakt, že ony mají kam s těma děckama jít. Např. mají kavárnu, kde chodí maminky, je tam hrací koutek, klid, nidko jim tam nekouří. Jako mi osobně toto v té Orlové docela dost chybí. Kavárna pro maminky na odpočinek, nekuřácká, zákusky, klid, hrací koutek, příjemné prostředí s přebalovacím pultem, kojícím místečkem...Věřím tomu, že by bylo plno furt, ale že to nikoho nenapadne, že? Ono nejde vždy být venku nebo se potkat ve větším počtu u někoho doma, např. u tebe problém s kočárkem pro dvojčata...to je pak těžko toto. Kdyby to bylo slušné místo, na úrovni, čisté, klidné...jenže tady? Jen Vietnamci a hospody!!!
29. led 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a je tu zase mrtvo :grinning: :grinning: :grinning:
@zuzimila no, ptákovina možná nebyl nejvhodnější výraz, (třeba problémy s kojením jsou vážná věc) já spíš myslela, že nemám tendence zveřejnovat většinu věcí co dělám nebo mě trápí někde, kde ani nevím kdo to čte.
jinak myslím, že to scházení není jenom o tom, že tady není kde. my jsme se nescházely ani v létě, když to šlo. :wink:
spíše to bude záležet na konkrétních lidech, jestli si "sednou" povahou nebo ne.
30. led 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@geliva jj, pak ti řeknu co a jak. Jestli se teda někdy někde zase potkáme :grinning: V bejbáčku asi není šance. :angry: Ale jak bude léto, budu tam možná chodit víc. Nerada jezdím s kočárkem autobusem a až bude tepleji, budeme chodit pěšky

@zuzimila to máš pravdu, že v Orlové není kam zajít s dětma. Kdyby třeba aspoň v pizerce byl dětský koutek. Ale tak dost lidí chodí do toho bejbáčku. Peťa už je taky doma, tak se můžeme domluvit a zajít tam někdy. Zdeneček už má přes rok, tak se tam taky možná zabaví
30. led 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob @zuzimila jinak v orlové se dá celkem s dětmi sednout v kulturáku, je to tam nekuřácké s dětským koutkem (nevím teda jak zdeněček, ale holky už se tam zabaví) ale je tam trochu problém s kočárkem, je to nahoře po schodech (já tam byla vždycky jenom pěšky - autem, tak jsem to neřešila. ale mono kočár asi nebude problém vynést :wink: )
1. únor 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@geliva tak to jsem nevěděla, že je tam dětský koutek. To tam asi není moc dlouho,co?
1. únor 2012 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob
@geliva Tak Zdenda je velmi samostatné dítě :slight_smile: Je okamžitě s každým kamarád, nevisí na mě, miluje společnost, nikoho se nebojí...někdy mám pocit, že ani neví, kdo je jeho matka :grinning: Takové cigánské děcko :grinning: :grinning: Já nevím, co to je, když děcko řve v cizím prostředí atd. Akortá teď přes zimu se ráda vyhnu kolektivům jako prevence nachlazení atd. :wink:
1. únor 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila Zuzi nééé, já to myslela spíš jakože nevím jestli už chodí a moc mi to nepřipadalo na to aby se tam plazil po zemi :wink: a i ty hračky takové pro trochu větší. jinak se samostatností věřím, že by to bylo v pohodě, to mě jako problém ani nenapadlo

@lucierob nevím, jak je to tam dlouho, já o tom vím cca 3měsíce :slight_smile:
1. únor 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek