• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Orlová. Všechny maminky i těhulky, přidejte se.

21. ledna 2015 
@geliva Ivo, nechodí :grinning: :grinning: Zhniloš jeden malý. Jen kolem nábytku a leze po čtyřech, zatím, a vypadáto, že ještě dlouho chodit nebude :grinning: :grinning: . Opica malá, no, je sportovec po mně :grinning: :grinning: , já tak akorát to štrikování. Ale já ho nikam natlačím, sám si samostatně sednul bez opory až v 9,5 měsících, to začal hend i plazit stoupat si u nábytku, no a v 10,5 měsících teprve lezl po čtyřech ( synovec v 10,5 měsících začal chodit, plazil od 6m.) Já Zdeněčka nikam netlačím, neposazovala jsem ho násilím, nechala jsem mu čas, tak i teď, ale je fakt, že už by mi to někdy bodlo, kdyby chodil má přes 12,5 kg, je to celkem makačka ti povím :grinning:
2. únor 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila to ti věřím, já už se těšila až začnou chodit, a je to pro mě velká pomoc. třeba se pak rozchodí najednou, Robinovi od bráchy se taky moc nechtělo a pak když udělala první krok, tak začal chodit suverénně strašně brzo (to holkám to od prvního kroku k sebevědomé chůzi trvalo dýl)
ale je to celkem tíha, tolik má asi Andrejka (ted :grinning:)
v tom koutku je normálně koberec, ale moc na mě nepůsobil, že bych chtěla aby tam dítě leželo na zemi. (jako když si sedne, popř na chvilku lehne, tak jo, ale ne celou dobu)
2. únor 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zrovna předevčírem jsem vážila Annys a ve svých téměř 27 měsících má 12,1kg
2. únor 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no kde zase jste baby?
3. únor 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já občas nakukuji, ale protože už nemám moc ráda otevřené diskuze, moc nepřispívám. Já na diskuzích vždycky hledala hlavně kamarádky, abych měla někoho, s kým se můžu vídat, na kafe a tak, ale tady se mi zdá, že není moc o tohle zájem...Tak mě ani neba přispívat.

Luci, nechceš chodit s Aničkou na cvičení rodičů s dětmi? Bude to v úterky dopol od 10 hod v DDM. My asi zkusíme, uvidím, jak se mu to bude líbit.

Jinak 12 kg je fajn, dcera měla 12 kg až ve školce, mladej už má snad tunu, a to se chce furt nosit :stuck_out_tongue_closed_eyes:, chození šílené, kde je nějaká kaluž nebo klacek nebo zasněžená lavička, stále stojíme, někam dojít načas nemyslitelné :angry: :grinning:
3. únor 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, Katka to v tom prvním odstavci tak nějak vystihla.
já taky radši uvidím někoho osobně než jenom takhle na netu. ono aji písemně hodně věcí vyzní jinak než člověk myslí.
3. únor 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacabaja kolik to cvičení stojí a kdy se začíná? Já mám nevýhodu, že nemám auto. A teď přes tu zimu pěšky nechodím. A když musím s malým do školky, jsem doma až o půl 9. A bus do Orlové jede v 10.
3. únor 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se taky ráda setkám osobně, ale nějak nám to děvčata prostě nevychází. Že Ivy? :grinning:
3. únor 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, začíná to 7.2. a platí se 400 Kč.
4. únor 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacabaja no, tak 7.mého bych určitě nešla. Anny je nemocná. A to je těch 400 za pololetí? A můžu se přidat kdykoliv?
5. únor 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, nějak se s Luckou míjíme :frowning2:
u nás se ted ještě soplí, ale už je to lepší, tak doufám, že už začneme chodit normálně ven. i když občas uvažuju jestli se mi do toho mrazu chce.

@lucierob to cvičení organizuje DDM, dáš si normálně na vrátnici přihlášku. já myslím, že nebude problém začít i později. cena je za pololetí. já jsem chodila ted, ale to bylo ve středy odpoledne, ted uvažuju jestli pokračovat nebo ne, ale spíš to vidím že ne.
5. únor 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivy a tos tam chodila sama s oběma holkama?
5. únor 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob ne, já jsem chodila na střídačku vždycky s jednou. s oběma jsem byla párkrát, šlo to, ale není to ono, nedalo se dělat všechno, protože dost věcí potřebuje abych jim asistovala.
5. únor 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, já si právě říkala jak jsi to asi dělala. Jestli chodil s tebou manža nebo se zapojila i některá babička.
5. únor 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, určitě můžeš začít i později.

Holky, poraďte, co koupit sedmileté slečně k narozeninám??? Chci se vlézt do cca 300 Kč :slight_smile:
6. únor 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacabaja předpokládám, že chodí do první třídy, takže knížku :wink:
6. únor 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
knížku jsme ji dali k Vánocům :unamused:
6. únor 2012 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
7leté? A má nějaké záliby? JInak kniha je celkem univerzální dárek. Knížek není nikdy dost. Nebo nějaké oblečení.
7. únor 2012 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacabaja no bylo by to jednodušší vědět co jí baví, nebo co už má. jinak mě napadá třeba ty zažehlovací korálky, nebo nějaká bižuterie, oblečení je těžké trefit, ale nějaké doplnky, (čelenku, šátek, korále...) popř nějakou spol hru. jestli s ní budou rodiče hrát.
7. únor 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, kači, souhlasím s Ivou
8. únor 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
kde se zase všechny couráte?
My byli dneska s Anny na ORL. Má zánět v uších. Jedno ji mudra píchla a na druhé dostala ATB. Snad už bude dnešní noc klidnější, protože ta včerejší byla strašná :rolling_eyes: Ivy, v pondělí odpoledne půjdu asi do Bejbáčku. Robinkovi tam začíná ve 4 kroužek, tak budeme mít 1,5 čas. nechceš přijít? Nebo i další?
9. únor 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob jaj, snad bude Anička brzo dobrá, bobek malý.
no my už snad budeme fungovat normálně. holky trochu soplí a kuckají, ale byla jsem ve středu pro jistotu u doktorky (bo už jim to trvá nějak dlouho) a říkala že do kolektivu chodit můžeme, tak se chystám zítra konečně do bejbáčku. v to pondělí ještě uvidím co bude (snad bysme se mohly konečně potkat, po těch hodně pokusech :wink: :grinning: ), ty tam půjdeš na tu čtvrtou nebo dřív? A Robin je v tom kroužku sám, že?
9. únor 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, začíná ve 4. Odvedu ho tam a mám 1,5 čas. A nechce se mi v té kose chodit po venku. Tak půjdu asi s Anny do herny. A bude to první hodina. Robin je dost tvrdohlavý, tak kdyby s ním byl nějaký problém, ať jsem blízko.

Holky, už vám přišel rodičák?
10. únor 2012 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob tak já hodně pravděpodobně přijdu. kdyby jsi náhodou nešla, dej mi prosím tě vědět, pošlu ti do IP telefon
btw. rodičák ještě nemám
11. únor 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob jak bylo včera, zvládl to Robin v pohodě? já jsem nějak nestihla napsat dříve, ale včera mi vůbec nebylo dobře, tak jsem radši nikam nešla a rozhodla jsem se zůstat doma až celkem pozdě, že už by jsi to tady asi stejně nestihla přečíst.
14. únor 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, díky za tipy na dárek :slight_smile: . My dneska byli zase cvičit, tentokrát ale moc nespolupracoval, snad to příště bude lepší.
Luci, Robin už jde v září do školy?
14. únor 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
jj, Ivy byla jsem tam. Ale včera bylo otevřeno jen do 17:15. Takže jsem potom měla ještě 15 minut čas. Ale budeme tam teď chodit každé pondělí odpoledne. Robin byl prý v pohodě. Taky předtím dostal přednášku jak se má chovat :angry: A dokonce ho ta učitelka chválila, že toho hodně ví. Tenhle měsíc mají zoologii.

Ivy tak snad je ti už dneska líp.

@Kacabaja nejde.Měl jít,ale má odklad kvůli logopedii. Vy jdete taky až příští rok,že?
14. únor 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob no mě už dneska jo, ale řádí u nás asi nějaká střevní viroza, mě bylo včera blbě od žaludku, Deniska zvracela večer a manžel v noci. no dneska už je Dena dobrá, akorát moc nejí, ale pro jistotu sedíme i dneska doma.
14. únor 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, tak to bysme raději měly zrušit zítřejší aj. Pro jistotu. My zvraceli před Vánocema a fuj fuj už nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

Luci, my jdeme až příští rok, B. je narozena v září, takže automaticky nejsme předškoláci.
15. únor 2012 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacabaja já myslím, že je to dobré, Dena už byla v úterý dobrá, ani průjem nic. tak myslím, že infekční nebude.
ale jestli máš obavy, tak to zrušíme
15. únor 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek