• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Orlová. Všechny maminky i těhulky, přidejte se.

21. ledna 2015 
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Něco jak u nás, taky není kolikrát čas ani něco napsat
18. únor 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danamatus No tak to znám,taky mě vezli rychlou,ale chtěli mě šoupnout na Fifejdy a to jsem odmítla,tak mě po remcání odvezli na fakultku.Prostě jsem musela doktorku s brekem prosit že chci do Poruby.
18. únor 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob Já zrovna nakrmila toho malého chlapíka a asi ho budu muset dát alespoň na chvíly spinkat.
18. únor 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zase na skok zpátky. jsem musela Robčovi dodělat mar´tanskou lod.
Já rodila oba v karviné. ale naštěstí jsem neměla problémy.
@danamatus takže ondrášek je narozený dříve?
18. únor 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky nějaký problém?
18. únor 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob nene, podařilo se jim porod zastavit a nakonec bych přenášela, ale vyvolali mi porod na termín kvůli vysokému tlaku. Prostě jsem se v těhotenství nenudila :frowning2:
18. únor 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
U obou jsem se ve 32tt začla otvírat. RObča je narozený ve 36 a aninka ve 37tt. Ležela jsem tam pokaždé minimálně týden předem
18. únor 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danamatus 5.2. jsem měla termín u syna
18. únor 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danamatus Kde je přesně ta ulice rychvaldská? To je hlavní směrem k rozcestí?
18. únor 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomášek je ve 34. týdnu,taky jsem měla vysoký tlak
18. únor 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla termín u Ondráška 5.2 a u Tomíka 6.2, tak nějak se to sešlo :slight_smile: , ael nakonec byl narozený až 9.2 a to taky vyvolávali kvůli krvi v moči. Tak to je mazec, ale 37tt točítají jako ukončené těhotenství, akorát Robča je o týden dřív, tak to byl asi v inkubátoru ne?
18. únor 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob ty jo, tak nevím kde myslíš rozcestí, jsme kousíček od vodojemu, hned první ulice doprava za "budkou" potravin
18. únor 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danamatus Byl v inkubátoru 3 dny a pak u malých šikovných dětí,17 den jsem k němu nastoupila a 22 den jsme šli spolu domů
18. únor 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cikilik tak to je šikula, hlavně že je vše OK

Mě teď nešel kůň, tak snad už to naskočilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danamatus nebyl v inkubátoru. Narodil se s váhou 3kg a 48cm, takže byl jen pár hodin na zahřátí
18. únor 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten kůn dneska hodně často vypadává
18. únor 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOOOOJ
teda, tady celý víkend nikdo? My dneska byli konečně po týdnu nachvíli venku. Ale jen do obchodu a zpátky, nic se nemá přehánět :grinning:
20. únor 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, cože, zase dneska nikdo? No to mi neříkejte, že to tady nerozjedem :frowning2:
21. únor 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj můžu se přidat, tady taky Orlová :slight_smile:
21. únor 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik jasně, i když teda zatím to tady moc nežije.
21. únor 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob koukám že je tady mrtvo ale Orlová tady nikdy nějak moc nežila a nevím proč když venku potkávám tolik maminek z kočárky. já zrovna domluvila focení v Bejbačku an příští měsíc tak mám radost :slight_smile:
21. únor 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik Možná právě proto, že jsou venku :slight_smile: Orlová je celá bez života i veskutečnosti. NO asi hold nemáme na maminky štěstí. Holky z minulého tématu se jaksi přesunuly na FB. tam mě to moc nebaví.
Do bejbáčku moc nechodím. Mám to z ruky a bez auta to je na houby. A autobusem s kočárkem se mi nechce.
Tak si to focení pěkně užijte :wink:
21. únor 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik a co Honzík a srdíčko? Už to je dobré?
21. únor 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob i ve 20 jsou venku to určitě, jo já slyšela že se holky z minulé diskuse přesunuli na FB ale tam nějak nejde kecat dohromady to je takové blbé, já raději tady ale nežije to tu a i mě to trošku mrzí, nikoho tu neznám a už mě nebaví furt chodit s kočárem sama. my to do bejbačku nemáme daleko tak občas chodíme, chtěli jsme jít dneska ale přišla kamarádka tak půjdeme až ve středu, fotit se jdem až koncem března dřív není místo je o to celkem zájem a zdražila,psala mi že už má živnost takže to stojí víc ale pořád to celkem jde tak půjdem at máme památku. Jo Honzík a srdíčko dobré, operace se povedla, na kardiologii jsou spokojeni a i na něj jde vidět že je mu líp tak jsem fakt štastná :slight_smile: a brzy nás čeká kontrola v Motole, každou chvíli od nich čekám dopis s pozvánkou a datumem
21. únor 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik ahoj Jani, to je dobře, že už má Honzík to srdíčko lepší. A ještě vás v budoucnu čekají nějaké operace?
NO já celkově FB moc nemusím. Mám ho spíše kvůli vzdálené rodině.
Kolik za to focení v bejbáčku chce? A jak často to bývá?
22. únor 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob další operace nevíme, záleží jak se bude srdíčko vyvíjet takže nemusí být žádná ale můžou být třeba 2,nikdo to neodhadne. ale už to to bude lepší protože už to nebudou operace jak ted kdy mu šlo o život ale už to budu předem plánované operace, pokud prý bude tak to dr. vidí v předškolním věku aby pak nechyběl ve škole apod. tak uvidíme. já to zatím neřeším, žije a je relativně v pohodě a to je hlavní a pokud něco přijde budem to řešit až to bude aktuální

a to focení má Magda dvě možnosti - myslím co se týče focení rodin,batolat, pro focení malých mimin a těhulek má jiný ceník ale pro ty rodiny, batolátka má dvě možnosti - jedna je za 500 kč a to je 6 fotek na CD + 1 koláž nebo má za 1000 a to je 30 fotek na CD a 3koláže, já chci to za 1000 jak už půjdem at máme víc fotek, doufám že s námi půjde i manžel když předtím nemohl jak jsme byli jak byl Honzík miminko
22. únor 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mám dotaz ke školkám jestli máte školkové děti, Toma mi vzali do 2školek tak bych chtěla slyšet názory na ty školky, jak jsou tam děti spokojené a co na tu školku maminky at se můžu rozhodnout, snad někdo odpoví: jedna školka je Mateřská škola čtyřlístek-na ulici Kpt. Jaroše a druhá je MŠ Karla Dvořáčka na pětce, šup sem s názory :slight_smile: pozitivní i negativní
22. únor 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak s tím ti neporadím, Robča chodí do Duhy. Kde je ta školka čtyřlistek? Si nějak nemůžu vzpomenout, kde ta ulice je. A proč máš Toma dak daleko ve školce? Do duhy ho nevzali?
23. únor 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

my jsme se včera vrátili z nemocnice. Nakonec jsme tam skončili s Tomíkem s průjmem a křečema, no hnus, jako ta karvinská nemocnice jde fakt už od 5 k 0
24. únor 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani, já ti nedávno psala IP, došlo?
24. únor 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek