Orlová. Všechny maminky i těhulky, přidejte se.

Všechny maminky i nastávající maminky z Orlové sem 😉
kacabaja
15. únor 2012
my to měli loni, dobří jsme byli už v pátek, do školky jsme šli až v pondělí odpoledne na Mikuláše a v úterý už normálně, přišlo mi to dostačující, ale i tak začali postupně děti odpadávat s virózou, takže mám dojem, že jsme to tam zavlekli asi my, i když už jsme byli několik dní dobří...tak bych to raději zrušila
geliva
15. únor 2012
@kacabaja ok, tak já zavolám Lucce a zrušíme to, 😉
já si právě myslím, že tím, že to byl fakt jenom jeden večer, tak je dobré (kdyby to trvalo dýl, tak určitě budem doma) a kdyby byla infekční tak dneska zvrací i Andy, ale nebudem to hrotit. 😉
geliva
15. únor 2012
@kacabaja tak domluvené, příští týden
kacabaja
15. únor 2012
ok,
lucierob
15. únor 2012
copak si to tady domlouváte za mými zády a beze mě? ]-( =-)
geliva
15. únor 2012
@lucierob Luci neboj 😉 , my chodíme s Katkou pravidelně na angličtinu a abysme nemusely řešit hlídání tak bereme s sebou děti (chodíme k jedné holce co je taky na MD) 🙂
kacabaja
21. únor 2012
ahoj holky,
Luci, přesně tak, my se chodíme vzdělávat. Ale jestli chceš zajít na kafe, klidně se můžeme domluvit třeba u nás...všechny tři nebo jestli se někdo přidá... 🙂

Jinak holky, včera jsem v PNS objevila tohle za 39 Kč...jmenuje se to Veselá farma, je tam moc hezká knížka o kravičce a dva figurky - kravička a prasátko, vše je přiděláno k tvrdému papíru A3 (tak jak to bývá u těchto kolekcí), takže v PNS určitě nepřehlédnete 🙂

www.veselafarma.cz/?utm_source=seznam&utm_mediu...

samozřejmě to pak bude stát více, druhé číslo 99 Kč a od třetího čísla 189 Kč (předplatitelé 159 Kč), tak jsem dětem koupila aspoň tu první knížku 😃
lucierob
22. únor 2012
jsem na to viděla reklamu v televizi. Ale přijde mi to potom dost drahé. Za 189,- koupím i knížečku
A je to pěkné? Ty to budeš objednávat?
kacabaja
22. únor 2012
@lucierob... knížka je moc pěkně ilustrovaná, zabavila obě děti a za tu cenu... no, nekup to 😃. Další čísla už asi ne. Možná ještě to další, pokud na něj někde narazím. Kdoví, co všechno bude obsahovat č. 3 a výše. Třeba to bude stát zato. Zatím ale neplánuji, že bych koupila více jak 2 čísla.
kacabaja
22. únor 2012
tady si ji můžeš prolistovat
http://www.veselafarma.cz/w-ksiazeczce.php
petkakrutik
24. únor 2012
Čau, holky 🙂

Na tu knížku taky kuknu, jestli ještě někde bude 😉
No zdá se, že zima konečně polevuje a snad by mohlo být brzy jaro, já už se tááák těším. Chybí mi procházky venku jak sůl. Ať vám srazík vyjde 🙂
geliva
25. únor 2012
tak jsem na tu knížku taky koukala a přijde mi, že jedno číslo vcelku nemá smysl a všechny vyjdou strašně draho.

@lucierob Luci, budeš v pondělí odpo zase v bejbáčku? uvažuju že bych se stavila (at se už konečně potkáme 🙂 )
kacabaja
26. únor 2012
Ahoj,

Holky, dáme v týdnu kafe? 🙂

Ivi, ty knížky na sebe "nenavazují", příště bude zase jiné zvířátko, takže smysl by to i mělo, ale samo tvůj názor respektuji, jen jsem chtěla dát info, že je tady ta možnost 🙂

Peti, kdy máš termín? Už se to asi blíží, co? Viděla jsem fotky, moc ti to sluší. 🙂
petkakrutik
26. únor 2012
já jsem Páťovi koupila tu kravičku, je z ní nadšený, teda hlavně z knížky. Možná koupíme ještě příští číslo, ale dvě stovky za to určitě nedám. Knížka je dělaná moc hezky a ta kravka je taky srandovní 😃

Káťo, díky 😉 no může to být už každým dnem, nejdéle 11.3., ale tak dlouho určitě nevydržím. Počítám že příští víkend bude den D 🙂 začínám z toho mít pomalu lepy, haha. Ještě si snažím užívat pocity, kdy je mrně uvnitř, neb to už na 99 % nezažiju.
geliva
26. únor 2012
@kacabaja jj, to vím že nenavazují, ale mě by pak asi mrzelo nemít i ostatní, protože vypadá pěkně a celý komplet je drahý
já bych kafe dala, ale nevím jestli se sejdem časově 😉 už jsme taky nepokecaly dost dlouho, kdy můžeš?
geliva
26. únor 2012
@petkakrutik tak to už máš za pár, budu na tebe myslet at to proběhne rychle a bez komplikací.
kacabaja
27. únor 2012
ahoj,

tak kafe nebude, jsme nemocní 😞 , není to na atb., je to virového původu, kašleme, smrkáme, Bája má i teplotu a zvracela...ach jo...a to máme zítra zápis do školky. Tak to zkusíme příští týden??? Já bych mohla každé dopoledne kromě úterý.

Peti, držím palce, ať to máš rychle za sebou 🙂.
geliva
27. únor 2012
@kacabaja jaj, tak se rychle uzdravte 😉
lucierob
29. únor 2012
ahojky dámy,
Ivy, jsem v bejbáčku každé pondělí odpoledne 🙂 Teď tam bylo dost plno.
petkakrutik
29. únor 2012
Helou 🙂

Ivi, Káťo, díky. Tak rychle to asi nebude, dneska na kontrole byl čípek ječtě 2 cm (stejně jako minulý týden)... takže ten týden nejspíš ještě vydržím pokupě. Ale jestli to bude holka, tak ať se ve vlastním zájmu vylodí dříve než 10.3., nebo bude mít narozeniny i svátek v jeden den :-| Každopádně jsem ráda, že jsem nerodila dneska (do půlnoci už to snad nebude).
petkakrutik
29. únor 2012
Jo a rychle se, káťo, uzdravte, konečně je počasí trochu na procházky 🙂
lucierob
1. bře 2012
Peti, jsem na vás včera myslela, jestli si to prcek nerozmyslí a konečně vyleze 😃
petkakrutik
1. bře 2012
Ty jsi stará škodolibka! Vlastní sestra, fuuuuuuuuuuuj, styď se! Místo abys člověku přála, tak jsi taková :-p :-p :-p
geliva
1. bře 2012
@lucierob Luci jo, já vím, že tam máte ten kroužek, ale mě se tam nechtělo jít samotné a víš jak to chodí, ty jsi tam každý týden a zrovna když se vypravím, tak vám do toho něco přijde a nebudeš tam 😞 😉 tak jsem se chtěla radši domluvit.
lucierob
2. bře 2012
jj, jasně.
kacabaja
5. bře 2012
Ahoj holky,

Lucko, Ivko...už jste se konečně viděly? 🙂 😃

Peti...Viktorka? Krásné jméno, já chtěla Viktora, ale brala bych i Viktorku, jen manželovi se ta jména vůbec nelíbila. Bohužel...ale kdybych ještě někdy měla syna, bude to Viktor a jdu přes mrtvoly 😃 😃 😃 .

My jsme stále nachlazení, horečky už děti nemají, už jen snoplí a kašlou :-S . U mě to samé. Ale už mě to doma vůbec nebaví...
petkakrutik
5. bře 2012
Káťo, Viktorie se teď docela rozjely :-| Jak jsem ještě před 3 lety žádnou enznala, tak teď vím asi o 3, ale neva. Viktorů taky moc není a uvažovali jsme o něm už při Páťovi 🙂

Tak u nás horečky na vrcholu, snad už dneska poslední noc a zítra už bude OK. mě to staršně drásá nervy, když vidím toho bobka nemocného. Aspoň že já odolávám.

My jsme se s Ivkou potkaly minulý týden ve městě, viď 🙂
geliva
6. bře 2012
@kacabaja jaj, pořád stonáte, já už na vás myslela, že byste mohli být dobří.
s Luckou jsme se ještě nepotkaly, nám to asi není souzené.
Petku jsem potkala náhodně ve městě 🙂

@petkakrutik já znám Viktorku jednu, a Viktora jsem měla vytipovaného jako jméno pro kluka, kdybysme náhodou neměly dvě holky 😉
lucierob
6. bře 2012
Kači, tak ať už jste konečně všichni zdraví. Jaro se blíží a je potřeba vyrazit ven

No setkání s Ivou už vzdávám 😃

CO vy Peti? Už je to s Patričkem. lepší?
geliva
8. bře 2012
@lucierob no Luci, asi budeme muset zvolit jiný způsob komunikace a domluvy než MK a možná to někdy vyjde 😉

@kacabaja snad budete už konečně zdraví, když už snad dorazí to jaro (i když dneska to zase nevypadá)

Začni psát odpověď...

Odešli