• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Orlová. Všechny maminky i těhulky, přidejte se.

21. ledna 2015 
my to měli loni, dobří jsme byli už v pátek, do školky jsme šli až v pondělí odpoledne na Mikuláše a v úterý už normálně, přišlo mi to dostačující, ale i tak začali postupně děti odpadávat s virózou, takže mám dojem, že jsme to tam zavlekli asi my, i když už jsme byli několik dní dobří...tak bych to raději zrušila
15. únor 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacabaja ok, tak já zavolám Lucce a zrušíme to, :wink:
já si právě myslím, že tím, že to byl fakt jenom jeden večer, tak je dobré (kdyby to trvalo dýl, tak určitě budem doma) a kdyby byla infekční tak dneska zvrací i Andy, ale nebudem to hrotit. :wink:
15. únor 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacabaja tak domluvené, příští týden
15. únor 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. únor 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
copak si to tady domlouváte za mými zády a beze mě? :angry: :confused:
15. únor 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob Luci neboj :wink: , my chodíme s Katkou pravidelně na angličtinu a abysme nemusely řešit hlídání tak bereme s sebou děti (chodíme k jedné holce co je taky na MD) :slight_smile:
15. únor 2012 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Luci, přesně tak, my se chodíme vzdělávat. Ale jestli chceš zajít na kafe, klidně se můžeme domluvit třeba u nás...všechny tři nebo jestli se někdo přidá... :slight_smile:

Jinak holky, včera jsem v PNS objevila tohle za 39 Kč...jmenuje se to Veselá farma, je tam moc hezká knížka o kravičce a dva figurky - kravička a prasátko, vše je přiděláno k tvrdému papíru A3 (tak jak to bývá u těchto kolekcí), takže v PNS určitě nepřehlédnete :slight_smile:

www.veselafarma.cz/?utm_source=seznam&utm_medium=ppc&utm_term=farma&utm_campaign=happyfarm

samozřejmě to pak bude stát více, druhé číslo 99 Kč a od třetího čísla 189 Kč (předplatitelé 159 Kč), tak jsem dětem koupila aspoň tu první knížku :grinning:
21. únor 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem na to viděla reklamu v televizi. Ale přijde mi to potom dost drahé. Za 189,- koupím i knížečku
A je to pěkné? Ty to budeš objednávat?
22. únor 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob... knížka je moc pěkně ilustrovaná, zabavila obě děti a za tu cenu... no, nekup to :grinning:. Další čísla už asi ne. Možná ještě to další, pokud na něj někde narazím. Kdoví, co všechno bude obsahovat č. 3 a výše. Třeba to bude stát zato. Zatím ale neplánuji, že bych koupila více jak 2 čísla.
22. únor 2012 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. únor 2012 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau, holky :slight_smile:

Na tu knížku taky kuknu, jestli ještě někde bude :wink:
No zdá se, že zima konečně polevuje a snad by mohlo být brzy jaro, já už se tááák těším. Chybí mi procházky venku jak sůl. Ať vám srazík vyjde :slight_smile:
24. únor 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem na tu knížku taky koukala a přijde mi, že jedno číslo vcelku nemá smysl a všechny vyjdou strašně draho.

@lucierob Luci, budeš v pondělí odpo zase v bejbáčku? uvažuju že bych se stavila (at se už konečně potkáme :slight_smile: )
25. únor 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

Holky, dáme v týdnu kafe? :slight_smile:

Ivi, ty knížky na sebe "nenavazují", příště bude zase jiné zvířátko, takže smysl by to i mělo, ale samo tvůj názor respektuji, jen jsem chtěla dát info, že je tady ta možnost :slight_smile:

Peti, kdy máš termín? Už se to asi blíží, co? Viděla jsem fotky, moc ti to sluší. :slight_smile:
26. únor 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem Páťovi koupila tu kravičku, je z ní nadšený, teda hlavně z knížky. Možná koupíme ještě příští číslo, ale dvě stovky za to určitě nedám. Knížka je dělaná moc hezky a ta kravka je taky srandovní :grinning:

Káťo, díky :wink: no může to být už každým dnem, nejdéle 11.3., ale tak dlouho určitě nevydržím. Počítám že příští víkend bude den D :slight_smile: začínám z toho mít pomalu lepy, haha. Ještě si snažím užívat pocity, kdy je mrně uvnitř, neb to už na 99 % nezažiju.
26. únor 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacabaja jj, to vím že nenavazují, ale mě by pak asi mrzelo nemít i ostatní, protože vypadá pěkně a celý komplet je drahý
já bych kafe dala, ale nevím jestli se sejdem časově :wink: už jsme taky nepokecaly dost dlouho, kdy můžeš?
26. únor 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkakrutik tak to už máš za pár, budu na tebe myslet at to proběhne rychle a bez komplikací.
26. únor 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

tak kafe nebude, jsme nemocní :frowning2: , není to na atb., je to virového původu, kašleme, smrkáme, Bája má i teplotu a zvracela...ach jo...a to máme zítra zápis do školky. Tak to zkusíme příští týden??? Já bych mohla každé dopoledne kromě úterý.

Peti, držím palce, ať to máš rychle za sebou :slight_smile:.
27. únor 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacabaja jaj, tak se rychle uzdravte :wink:
27. únor 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky dámy,
Ivy, jsem v bejbáčku každé pondělí odpoledne :slight_smile: Teď tam bylo dost plno.
29. únor 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helou :slight_smile:

Ivi, Káťo, díky. Tak rychle to asi nebude, dneska na kontrole byl čípek ječtě 2 cm (stejně jako minulý týden)... takže ten týden nejspíš ještě vydržím pokupě. Ale jestli to bude holka, tak ať se ve vlastním zájmu vylodí dříve než 10.3., nebo bude mít narozeniny i svátek v jeden den :unamused: Každopádně jsem ráda, že jsem nerodila dneska (do půlnoci už to snad nebude).
29. únor 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a rychle se, káťo, uzdravte, konečně je počasí trochu na procházky :slight_smile:
29. únor 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, jsem na vás včera myslela, jestli si to prcek nerozmyslí a konečně vyleze :grinning:
1. bře 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jsi stará škodolibka! Vlastní sestra, fuuuuuuuuuuuj, styď se! Místo abys člověku přála, tak jsi taková :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob Luci jo, já vím, že tam máte ten kroužek, ale mě se tam nechtělo jít samotné a víš jak to chodí, ty jsi tam každý týden a zrovna když se vypravím, tak vám do toho něco přijde a nebudeš tam :frowning2: :wink: tak jsem se chtěla radši domluvit.
1. bře 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, jasně.
2. bře 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Lucko, Ivko...už jste se konečně viděly? :slight_smile: :grinning:

Peti...Viktorka? Krásné jméno, já chtěla Viktora, ale brala bych i Viktorku, jen manželovi se ta jména vůbec nelíbila. Bohužel...ale kdybych ještě někdy měla syna, bude to Viktor a jdu přes mrtvoly :grinning: :grinning: :grinning: .

My jsme stále nachlazení, horečky už děti nemají, už jen snoplí a kašlou :confounded: . U mě to samé. Ale už mě to doma vůbec nebaví...
5. bře 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, Viktorie se teď docela rozjely :unamused: Jak jsem ještě před 3 lety žádnou enznala, tak teď vím asi o 3, ale neva. Viktorů taky moc není a uvažovali jsme o něm už při Páťovi :slight_smile:

Tak u nás horečky na vrcholu, snad už dneska poslední noc a zítra už bude OK. mě to staršně drásá nervy, když vidím toho bobka nemocného. Aspoň že já odolávám.

My jsme se s Ivkou potkaly minulý týden ve městě, viď :slight_smile:
5. bře 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacabaja jaj, pořád stonáte, já už na vás myslela, že byste mohli být dobří.
s Luckou jsme se ještě nepotkaly, nám to asi není souzené.
Petku jsem potkala náhodně ve městě :slight_smile:

@petkakrutik já znám Viktorku jednu, a Viktora jsem měla vytipovaného jako jméno pro kluka, kdybysme náhodou neměly dvě holky :wink:
6. bře 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, tak ať už jste konečně všichni zdraví. Jaro se blíží a je potřeba vyrazit ven

No setkání s Ivou už vzdávám :grinning:

CO vy Peti? Už je to s Patričkem. lepší?
6. bře 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob no Luci, asi budeme muset zvolit jiný způsob komunikace a domluvy než MK a možná to někdy vyjde :wink:

@kacabaja snad budete už konečně zdraví, když už snad dorazí to jaro (i když dneska to zase nevypadá)
8. bře 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek