• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Orlová. Všechny maminky i těhulky, přidejte se.

21. ledna 2015 
Ivy, tak snad to vyjde někdy přes jaro na hřišti. Teď v pondělí do bejbáčku nejdu.
8. bře 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hellou dievčatá troška sa vám sem vtrem :sweat_smile: s niektorým sa poznám osobne, že jo dievčatá :wink: .
Mám na vás dotaz, neviete o niekom spoľahlivom kto by mi bol schopný pohlídať deti v prípade nemoci? Nastupila som teď do práce, a ako to same určite poznáte tak v školke su časté nemoci, i keď tak často naši niesu, ale sem tam sa vyskytne. Tak ak by ste o niekom vedeli, dajte mi vedieť, musí to byť hrozne zodpovedný človek, najlepšie osoba, ktorej výhradne veríte, lebo ja som v tomto strašne svojská.
9. bře 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@womenne gratulka k práci :slight_smile: co děláš? ale s hlídáním neporadím, nikdo mě nenapadá.
9. bře 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ahoj Dany, Gratuluju k nové práci,ať se ti tam líbí.
S hlídáním neporadím, sama mívám problém někoho sehnat, ale kdyby se někdo objevil, dám ti vědět
10. bře 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky máte už některá rodičák? letos chodil vždycky 12 a ještě ho nemám a potřebovala bych
13. bře 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, včera jsem ho ještě neměla. Ale počítám,že dorazí nejspíš dneska. Odpoledne se kuknu na účet
14. bře 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me jeste taky nic nedorazilo:((( a chtelo by to:slight_smile:
14. bře 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík doufám že přijde večer-po 17 se mi peníze připisují nebo zítra. Jedeme zas do Prahy-k dr. s oběma do soboty a jaksi nemám na ubytování takže snad dorazí
14. bře 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me pokud to nedorazi do 10hod, tak nejdrive pak zitra a dneska zase nic..
14. bře 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kami1984 mi většinou taky chodí vše ráno v 10 ale vyjímečně se stane že i v 17 ale to málokdy no, snad zítra
14. bře 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co, holky, už ji máte? Já se dívala ráno a ještě nebyl
15. bře 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky ještě ne
15. bře 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska ráno taky ještě nic. NO, ještěže na nich nejsem úplně závislá. Ale zase budu muset nejspíš v pondělí do banky dávat nové příkazy, jestli nedorazí dneska
16. bře 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska rano dosly :slight_smile:
16. bře 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím :slight_smile: No, jak vás sleduju, jsem ráda, že se mě rodičák zatím netýká. Naštěstí my vždycky máme finanční rezervu na zaplacení nájmu a těch nejdůležitějších plateb :wink: To pak člověk nemusí křečovitě počítat každý den zpoždění.

Co jinak při neděli? Taťku máme až do noci v práci, Patrička u babičky, tak trávíme čas venku. Dopo jsme si s Viktorkou střihli procházku po zátiší, odpo dáme asi lesopark :slight_smile:
18. bře 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkakrutik jj, ta rezerva je důležitá, já taky počítám vždycky radši s tím, že přijde později.

venku už je úplně super, celý víkend jsme byli venku na zahradě, kdyby někdo chtěl někam na procházku nebo na hřiště, můžem se domluvit
20. bře 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Venku úplně paráda, že, Ivi, já teď od pátku nachodím každý den nejméně 3 kiláky :slight_smile: Včera dokonce 6, juchů. Nesnáším tu zimu, tak si to teď venku s kočárkem užívám :slight_smile:
20. bře 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkakrutik kdyby se ti chtělo zavítat dolů na trojku dej vědět, :wink: na kousek bysme se přidali
21. bře 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, určitě jo, dávám trasypo celé Orlové :wink:
21. bře 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, znate dobrou nehtarku?
27. bře 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kami1984 s tím ti neporadím, ale zkusím se poptat.
28. bře 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, muzu se pridat? jsme nove prestehovani do Lutyne. Btw. tady se koukam uz sto let nic nedeje, skupina uz zanikla?:(
4. únor 2014 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monjie no oni už spíše všichni pracujou, děti ve školce a starosti už jsou někde jinde...
11. únor 2014 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@geliva v tom pripade to naprosto chapu, ale kdyby tu byl nekdo na materske tak by nejaky sraz byl fajn.)
12. únor 2014 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monjie ale jestli hledáš někoho na seznámení, tak zkus bejbáček, dělají tam i těhotenské kurzy
12. únor 2014 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, no na seznameni hledam. Tehotensky kurzy u tretiho ditete uz nepotrebuju:D
26. dub 2014 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Najde se ještě nějaká maminka na procházky nebo pokec z Orlové? :slight_smile:
21. led 2015 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek