• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Orlová. Všechny maminky i těhulky, přidejte se.

21. ledna 2015 
jani ty už víš, že ti vzali malýho do škoky? Tak to je paráda. já jdu až 21.3 k zápisu, ale chci ho dát do Lutyně na Zbytky, no uvidíme jestli mi ho vemou, když ne, tak bude doma, já s ním nikde trajdat nebudu, když mám školku za rohem
24. únor 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já na FB taky moc nechodím, nějak jsem tu síť nepochopila či co :grinning: :grinning:
24. únor 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danamatus ahoj. A už je Tomovi líp?
Ta karvinská je fakt hnus. Ležela jsem tam loni s malou na kojeneckém a teda přístup a vybavení hrůza. Po příchodu domů jsem jim nakonec napsala email o tom, co se mi tam nelíbilo.
25. únor 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danamatus v Lutyni prý nechcou do školky brát, pokud je jeden z rodičů doma. Ale nevím, jak je to se školkou na Zbytkách.
25. únor 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob ahoj, no právě včera bylo dobře, vlastně ještě dnes dopo, kdy jsme byly na ko u dr a od 13hod zase horečky. Už jsem zoufalá, vidím to zítra na pohotovost
25. únor 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danamatus jůva, tak to je mi líto. A má zase ten průjem a křeče? Nebo jenom horečku? NO tak snad na té pohotovosti neskončíte.
27. únor 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kami1984 haloooo kami, tady jsmeeee
27. únor 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob je horečkoval, ale dnes je už dobře, tak nevím co to bylo. Na pohotovsti si mysleli, jestli nechytl nějaký hnus ještě do močáku, tak jsme tam vezli ještě moč, ale byla nagativní, tak pak už mě napadají jen zuby. Nozatím je dobrý, tak snad už to tak bude
27. únor 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danamatus pokud nemá nic jiného tak by to mohli být tu zuby.Které by mu teď měli růst?
27. únor 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
stoličky, docela mě to překvapilo, protože s Ondráškem jsem tohle neznala, no snad JEN ty zuby
27. únor 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anince rostli horní stoličky asi před měsícem. Teploty teda neměla, ale byla šíleně protivná. U malého jsem taky o žádném zubu nevěděla, dokud nebyl venku.Tak budou potvůrky brzy venku a Tomík bude mít klid
27. únor 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danamatus jo IP mi došlo ještě jsem nestačila odpovědět a Tomáška mi do školky vzali-do dvou školek tak uvidím do které nakonec nastoupí pokud vůbec,zatím má plíny a nočník nehrozí
27. únor 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik a od kdy by šel do školky? Od září nebo až od 3 let?Do té doby se to Tom určitě naučíná.Když tak se vyprdni na nočník a zkuste rovnou záchod. Robča měl plínky do 2 let a 5 měsíců.
27. únor 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob v jedné školce jsem hlásila až od listopadu a ted v druhé jsme se domlouvali už od září ale ještě nevím do které školky půjde. On nechce ani na záchod - nechce sedět na nočníku, ne na záchod ani na záchod s tím dětským sedátkem,ani to vyzkoušet jak velký chlap, jen a jen plíny. předevčírem nechtěl plínu tak tu lítal nahatý a vůbec mu nevadilo že má celé tepláky pročůrané,ještě se na mě zlobil že ho převlíkám
27. únor 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to začínají být určitě první známky, že už odmítá plínu. Dávám mu max 3 měsíce, než bude bez nich.
27. únor 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
dneska zatím nikdo?
Dneska jsme byly s malou nachvíli venku. Teda sluníčko krásně svítilo, ale byla pěkná kosa. Jsem si musela nasadit rukavice, jak mi byla u toho kočárku zima na ruce. Ještěže už je zítra březen. Snad už konečně začne být tepleji
28. únor 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já se k vám přidám,
u nás momentálně marodí, asi nějaká střevní viroza, ale venku to zase pěkně svítí, já už se těším na léto
1. bře 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@geliva ahoj Ivy, teda vy už máte skoro 11 měsíců? Ten čas strašně letí. Tak ať jste brzy zdraví.
Počasí přes okno vypadá pěkně, ale jinak je venku ještě pořád pěkná zima.Čekám až se malá vzbudí a vyrazíme nachvíli na procházku.
1. bře 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky, jj letí to, za chvíli bude rok
1. bře 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co holky? Jsou hodné?
1. bře 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau Ivi, co ty tuuuuuuuuuuuuuuuu? No super. ty my jsem minulý týden skončili s Tomíkem ve špitále, tak snad se vám to vyhne
1. bře 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj danus, tak co tomík. už je to dobré?
1. bře 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, Tomík zatím dobrý, včera jsme jeli k naši dr,t ak mu vzala krev na crp a má to zvýšené, ale ne na atb, dostal léky na odhlenění a myslím, že se už lepší. Zítra mám zavolat jestli jsou teploty, kdyby byly, tak přijet a znovu veme krev jestli se to nezvyšuje, ale teploty nebyly
1. bře 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kam chodíš k dr. s malýma?
1. bře 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dnes teda fakt byla kosa jak krááááááááva, jsem byla na nehtech a málem jsem umrzla. No už se těším na jarooooooooooo a teplíčko
1. bře 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
do Karviné, zatím jsem je tam nechala, bydleli jsme na Doubravě, takže je mám ještě tam a zatím jsem spokojená, tak to tak nechám. Vy chodíte do Orlové nebo je i tady nějaká dětská?
1. bře 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
my chodíme tady do Lutyně. Je tu mudr. Fusová.
1. bře 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a hlavně mám to k ní 5 minut pěšky
1. bře 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob jj, to je jasný, já jsem si říkala, že stejně musím vždycky vytáhnout auto, tak už je to jedno kam jedu a zatím jsem spokojená, tak to zatím nechávám tak. Uvidíme až budu chodit do práce, že
1. bře 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jo. My sice auto máme, ale já nemám řidičák. takže mi ta dr. tady vyhovuje. Zatím jsme teda s ní neměli problém
1. bře 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek