• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Orlová. Všechny maminky i těhulky, přidejte se.

21. ledna 2015 
ahoj, tak se dívám ven a je tam krásně, ale pohled na teploměr mě hází do reálu a asi dnes ani nevylezu :grinning: :grinning:
2. bře 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
tak já bohužel vylézt musím. Ale dneska asi sama. Malá začíná být nějaká teplejší. Asi začíná mít reakci na očkování z minulého týdne
2. bře 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hooooolky, už máme 4 stránky, jupíííííí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. bře 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Tomík má zase horečku, mě už fakt porazí. tak zítra zase výlet k dr :frowning2:
2. bře 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dr volala ať přijedeme hned, takže máme atb, crp klesá, ale měla už srach, ať se to nerozjede někde v dutinách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danamatus tak to je mi líto, že máte pořád s Tomíkem nějaké starosti. Snad už mu konečně ty ATB zaberou a bude dobře. Jaro se blíží, tak je třeba se pořádně vykurýrovat :slight_smile:
2. bře 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob jj, jaro tu snad brzo přijde. Vypadá, že atb zabírají, tak snad to už bude dobrý. Dnes zatím teploty nebyly, tak doufám, že to tak i zůstane. Dnes je tam fajně, mohlo by tak být už pořád a ne nějaký mrazy :unamused:
3. bře 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, ted jsem tady vůbec nestíhala, my jsem byli s Andou v po na pohotovosti protože šíleně blila, Dena trochu průjmovala a dostáváme s z toho ještě ted, Dena už celkem dobré, ale Anda je ještě na šílené dietě (dáváme v podstatě jenom čaj a sušenky) a do toho jsem začla průjmovat aji já. no děs
Dani, to je fajn, že atb zabírají, snad to bude už dobré
já jsem byla tady na Orlová, petřvald... a tam jsem našla tuhle diskuzi, předtím jsem o ní nevěděla, jinak tady chodím na dvojčátka 09/10, jiné diskuze spíš občas jenom prohlížím ale nediskutuju
5. bře 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@geliva No Ivi, vydím, že si to taky vyžíráte. Fakt tu teď něco lítá a je to mazec, ale dobře, že jste to zvládli doma. No snad už bude dobře, ale je fakt důležité držet tu hnusnou dietu, já jsem to Tomíka z toho dostala borůvkovým kompotem, je to fakt zázrak
Tak sem skoč častěji na pokec:slight_smile:

my už docela dobrý, bere atb, teploty nejsou, ještě mu trochu teče z nosu, ale už to není taková ta hnusná hnisavá rýma
5. bře 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani to jo, a aby toho nebylo málo, tak jak mi chodí pomáhat s holkama mamka, tak už s tatkou taky marodí. a dostal to aji malý a přítelkyně od bráchy, ale ti s holkama ve styku nebyli, tak to mají snad odjinud
5. bře 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčata
já už se nemůžu toho jara dočkat. Robin byl 14dní nemocný, pak 14dnů ve školce a zase začíná snoplit.
Dnešní noc taky příšerná. Any dostala po očkování teplotu přes 39, takže jsem v noci vůbec nespala.Ani teda jo, ale měla jsem jí u sebe, a jak se pořád převalovala, tak do mě žduchala.
@geliva zase asi řádí něco ve vzduchu. Je to hnus. tak ať jste brzy všichni v pořádku.

@danamatus to ráda vidím, že už je Tomovi líp.Jen tak dál
5. bře 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob no je to hnus ta zima. No s tou docházkou do školky je to strašné, brácha má tak tříleťáka a je rád za taždý týden co je synovec ve školce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Teď jsem se ti koukala do alba a co bylo Aničce v 5měs že byla na JIP?

No ty teploty po očkování a vůbec jsou strašné, ale fakt víc pro tu matku než pro dítě. Jak měl teď Tomík ty 40tky, jak je zvládal docela dobře a já na nerva. Já jsem teda zvyklá spát s Tomíkem, je každou chvilku vzhůru,t akže jsem už pohodlná k němu vstávat, tak spíme spolu, ale někdy taky nejsem vyspaná, zvlášť když se k nám nacpe ještě Ondrášek
5. bře 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@geliva no je to fakt hnusnej virus, tak snad je ještě OK Peťa aby ti pomohl
5. bře 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danamatus jj, a Peta měl ted ještě naštěstí dovolenou takže to jde, doufám, že v pondělí už jim bude líp
5. bře 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danamatus měla bronchitidu. Na té fotce už byla celkem v pohodě, teda na poměry JIP, ale pár dnů den předtím měla ještě i kyslík
5. bře 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any už si toho za první rok bobek užila dost. Ve 2 měsících měla neštovice, ve 4. bronchitidu a v 9, dostala pasový opar. Tak je to takový můj malý rozmazlený bobeček.
5. bře 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob to teda jo. no a pak nemáš ty děcka rozmazlovat, co? Když jsou marodi,t ak by jim člověk modré z nebe snesl. Tomík je od te nemocnice hrozný, pořád chce na ruce, vše si vyřvává, no na palici, ale snad se mi to někdy podaří odbourat
7. bře 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, jak byly holky ted ten týden špatné, tak spaly každá s jedním z nás v posteli a včera se jim vůbec nechtělo do postýlek, to byla noc... Peta už šel do práce, takže s ním spát nemohly a se mnou obě taky ne.
7. bře 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@geliva jsou to mršky, hned jak jim podáš prst, tak vemou celou ruku :slight_smile: A jak je? už jsou dobré?
7. bře 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@geliva chodí už holky za ruce?
7. bře 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak holky ahoooooj

@danamatus
@geliva vy dvě se známe osobně?
7. bře 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danamatus jj, ted akorát kadí asi 4xdenně, ale už to není průjmové, pro ně bylo asi nejhorší, že jsme museli vysadit mlíko, jsou na něm závislé, jak jsem ho dala zpátky ,tak to byla velká změna

@lucierob Deniska se teprve s oporou postaví, Andrejka ještě vůbec, za ruce zatím nevodím
s Dankou jsem kdysi pracovala
7. bře 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@geliva jj, mlíko je fakt závislost, ale tomíkovi to až tak nevadilo, ale když jsem musela vysazovat Ondráškovi, tak to bylo horší
7. bře 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@geliva tak to si užíváš ještě relativního klidu dokud holky nechodí.Mi začla Aninka chodit sama v 11 měsících a to jsem pak už skoro vůbec nic doma neudělala. jelikož mi pořád vysela na noze

HOlky, jak bude někdy pěkně a hlavně teplo, co se sejít třeba v Orlové na hřišti? Ivy, kde ty bydlíš? Někde u stadionu?
7. bře 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob klidně můžeme, dojedeme kamkoliv.
Mě oba kluci začali chodit v 10měsících. Ondrášek byl ale taková hadrová panenka, tak jsem za ním furt musela chodit, protože dost často padal, ale Tomík je dost pevný, tak je to v pohodě, ael taky skoro nic neudělám, protože se furt rvou o hračky
7. bře 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se zase těším až začnou obě aspon samostatně stát, protože občas při nějakém přesunu by se mi strašně hodilo, kdybych je mohla na chvilku postavit na zem a ony vydržely.(ale zase ještě nemám ani boty a už čekám, že vydržíme bez zimních a budu to řešit až s jarníma)
ten sraz určitě můžeme nějaký vymyslet, já bydlím na trojce, hned dole zkraje pod stradionem
8. bře 2011 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojec, tak co nového? U nás nic moc, byly jsme u kamarádky si půjčit kostým na karneval
@lucierob jdete v neděli na karneval?My by jsem měli jít, ale nevím jestli nakonec půjdem, protože dcera od sousedky se kterou jsme měli jít je marod, tak uvidíme
10. bře 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ
@danamatus a kde je karneval? Tady v Lutyni? Asi nepůjdem, Robin je zase nachlazený. :confounded: Tak si to tam užijte a za co kluci půjdou?
10. bře 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob hoj, jj tady v Lutyni prý v kulturáku. Říkala mi to právě sousedka, tak moc o tom nevím. No to nachlazení, je teď strašné, dr říkala, že nejhorší je podzim a jaro a je to tu
11. bře 2011 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kluci půjdou: ondrášek za šerifa a Tomík za medvídka Pú(teda jestli vůbec půjdem :unamused: )
11. bře 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek