• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Orlová. Všechny maminky i těhulky, přidejte se.

21. ledna 2015 
@zuzimila vedle nás bydlí moje mamka, tak mi dost pomáhá, takže to nějak jde, a ted už se holky aji zabaví samy nebo spolu, tak je to čím dál lepší
nejdeš odpoledne někam na procházku? já uvažuju, že bych vyrazila a samotnou mě to moc nebaví
16. bře 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak je v Orlové?
16. bře 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkakrutik ahoj "kruťočka" tak jsi nás objevila?
16. bře 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, hnusně...dneska jsme i zmokli :angry:

Dostala jsem echo, že je tu nová diskuze :slight_smile: ...tak se taky přidávám, mám 2 děti, bydlím v Orlové, kousek od Zuzimily a Peťky :slight_smile: a vlastně i Ivky :grinning: a věk je tajný :grinning:

Jani, já tě potkávám celkem často, ale ty mě nějak ignoruješ :grinning:, zdravím a ty nic :grinning: .... Až budete mít odfoceno, pochlub s fotkama :wink:
16. bře 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, ať už je teploučko a můžeme dát srazík. Jen přemýšlím, kde by to bylo nejlepší :fearful:

Už se nám to tady začíná rozrůstat, tak by nás bylo už docela dost, to je dobře :dizzy_face: jen tak dále
16. bře 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacabaja ahoj, jak staré máš děti?
16. bře 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj holky,
a co zajít někdy třeba do bejbáčku?

Tady je dneska superhnusně. Zima ani né, ale ten příšerný dešť :rolling_eyes: Takže dneska ani procházka. Jen skočím do obchodu a budeme válčit doma
17. bře 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob Ahoj, klidně můžeme. Dnes jsme byli v Ov kupovat O boty a potkali jsme se tam s Ivčou a taky že bude chodit do bejbáčku. My tam chodíme celkem často, mám tam celkem klid od dětí :grinning:
17. bře 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danamatus jj, tak se můžeme domluvit. Když víš, kdy tam mají otevřeno. Tak jak půjdete tak písni,pokud budu mít odvoz pojedu taky. S dvouma prckama se mi busem nechce
17. bře 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob ahoj, tak tady je odkaz

http://bejbacek.webnode.cz/program-bejbacku/

no je tam otevřeno denně, ale když je "program" tak moc nechtějí, aby tam chodily maminky si hrát s dětmi, které se nebudou účastnit programu. Čím mě štvou, protože tam je skoro denně něco a dost to omezuje. když se to otvíralo, tak Silva(zakládající maminka říkala, že bede herna otevřená furt a program bude v tělocvičně, ale pak zjistily, že to děti ruší a odvádí od pozornosti, tak když je program, tak se nehraje :unamused:
Takže by to šlo v pondělí nebo ve čtvrtek dopo nebo ještě středa odpo. záleží jak to lépe vychází tady všem jestli dopo nebo odpo. Nám je to celkem jedno
18. bře 2011 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, počasí na hovno, ale stejně jsem včera musela ven, aby malý aspoň trochu spal.
Dneska jedeme na návštěvu ke kolegyni do Petřvaldu, tak snad nebude malý trojčit. Dneska v noci jsme kojili co 2 hodiny... :unamused:
18. bře 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem byla dneska ráno v bejbáčku na tom zpívání s Lenkou a asi budu chodit pravidelně, bylo to celkem fajn, Deniska to sice nevydržela a začla si lozit jinde, ale nebyl to problém.
Kdybyste chtěly nějaký sraz, tak já nemůžu ve středy odpoledne jinak je mi to celkem jedno, tak co třeba někdy v pondělí?
18. bře 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak mi to vyhovuje kdykoliv. Stačí hodít datum a přizpůsobím se.

Tady je pěkně hnusně. Normálně venku sněží. A to jsem už vytáhla jarní bundu :rolling_eyes:
18. bře 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau, baby :slight_smile:

My jsme s Patrikem chodili do bejbáčku poměrně často,a le od eldna, co jsem v práci, už to nestíháme :( Jedině že bych si někdy vzala volno...

Zuzi, buď v klidu, já jsme kojila prvního půl roku v noci ani ne co hodinu, spát celou noc začal kluk až teď snad před měsícem...A ještě ne vždy... A kojím furt, sice už jen jednou, když se vnoci vzbudí, nebo nad ránem (kolem 5), a už mě to taky dost otravuje...Jenže momentálně nejsem schopná mu to utnout. nevyspala bych se do práce vůbec :frowning2:

Jani, to ej fakt, já tě taky kolikrát na městě vidím, zdravím, a ty nic...Tak nevím, jestli mě ignoruješ schválně, nebo nepoznáváš... :grinning:

Na sraz můžu ejdině odpoeldne nebo o víkendu :wink:
20. bře 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dámy,
tak kdepak se v posledních den couráte? Dneska už je celkem pěkné počasí, tak odpoledne vyrazíme s Ančou konečně nachvíli ven.
21. bře 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojky, no my te´d řešíme dárky na dvě 30tky, tak furt něco.
V pátek jsme si byli sednout s partijou v pizzerii a jsem se tam nervla, ani po hodině a třičtvrtě jsme nic nedostali, takjsme šli domů
21. bře 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
danuš a kde jste byli?
21. bře 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
v Balcanice, no hnus, sice jsme dostali jako omluvu víno, ale jako na co mi je víno, když mi děti(měli jsme i neteř) řvou, že mají hlad :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavně že rozvozy byly odbaveny hned :angry: Příště budeme sedět doma a zavoláme si tam
21. bře 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danamatus nojo, v balcanice to je při pátku a o víkendu na dlouhé lokty. Já si občas objednávám domů. V létě jsem někdy čekala i přes 2 hodiny. Ale v pizzzerce jsme čekali tuším max hodinu. A bylo plno?Ale jako skoro 2 hodky čekat v pizzerce? Bych taky odešla
21. bře 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob jako bylo tam dost lidí, ale zase si nemyslím, že by se to nedalo zvládnout nebo nás mohla aspoň upozornit, že to bude dlouho trvat, bych neobjednávala nic. No nic, tak pro příště vím

Jinak dnes jsme byli na zápise ve školce na zbytkách a jak jsem tušila, tak mi řekly, že mi nedávají moc šancí, tak asi zkusím ještě zítra dole.

Kam chodí Robin?
21. bře 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danamatus ve školce na středu prý neberou, pokud jsi doma. Mají hodně dětí. Ale tak zkusit to můžeš. Robča tu chodil loni. Teď chodí do Orlové
21. bře 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danamatus nevím, kolik tam mají kuchařů. Třeba tam je jen jeden a nestíhá to. ale to samozřejmě není omluva.
21. bře 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucierob aha a jaktože už nechodí do Lutyně? Nějaký problem? To ho jako každý den vozíte do orlové? To já bych moc nechtěla. Jako já chápu, že mají přednost matky co pracují,ale jako to ty děti co mají mladší souozence s malým rozdílem nebudou chodit do školky až ten poslední rok? Oni přece taky potřebují kolektiv, jako náš Ondrášek se se mnou nechce už nic učit, tak si myslím, že by to pro něho bylo hodně dobré
21. bře 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak u nás se ted rýmuje, doufám, že je rychle přejde protože v sobotu máme jít ráno na bazén a odpoledne slavíme narozeniny od holek (mají je sice později, ale slavíme už ted)

@danamatus držím palce at vyjde nějaká ta školka, taky si myslím, že by dítě mělo být v kolektivu, že je to určitě přínos

@petkakrutik do kolika pracuješ? v kolik by jsi když tak mohla někam dojít?
22. bře 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
vy jste toho tolik napsaly, kdo to má stíhat číst :grinning:.

@danamatus - mám 4,5 letou holčinu a 19měsíčního chlapečka

Já jsem taky pro sraz, v úterky a čtvtky odpol máme zcela volno a někdy nevíme, co s ním :grinning:
My teďka bojovali se střevní chřipkou, ale už snad bude dobře.
22. bře 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danamatus chodil do lutyně od 3let. Bylo to tam v pohodě. Teď od září chodí do Orlové do Duhy do logopedické třídy. Má problémy s mluvením. jj, jezdí se každé ráno.
22. bře 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nechcete si tu skupinu udělat soukromou? Nemusí všichni všechno vědět... :slight_smile:
22. bře 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
proč soukromou? vždyť tady více méně nic není. Minulá diskuze se taky udělala soukromá a jak dopadla? Zatím se to rozjíždí, tak se aspoň můžou přidat další
22. bře 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacabaja souhlasím s Luckou, myslím, že tu nikdo ještě tak nic nepíše, že se ještě oťukáváme a je nás tu dost málo , tak snad se ještě někdo přidá :wink:

@lucierob aha, tak to jooooooooooo: No byla jsem dnes na tom středu a tam bylo maminek jako máku, tak já nevím, jestli to nějak lámat přes koleno nebo ho nechat ještě rok doma :unamused:
22. bře 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych navrhovala nějaký sraz pro začátek v bejbáčku at nejsme závislí na počasí protože někam sednout s tolika dětmi a popř kočárky asi bude nereálné,
@kacabaja Kači a mohla by jsi třeba v pondělí? v út a čt jsou ty programové odpoledne
23. bře 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek