• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Orlová. Všechny maminky i těhulky, přidejte se.

21. ledna 2015 
@zuzimila ty brdo, 121 let?To už je Wiedermannová zombie,ne? A já netušila, že už jsi tak stará :grinning: Ne, si dělám srandu.

No ty vaše porody jsou dost nepovzbudivé. Ale není řečeno, že další nebude v pohodě.
@kacabaja termín je domluvený na 7.4. dopoledne. Aspoň doufám, že se to nezměnilo.
1. dub 2011 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucierob Ups, překlep :grinning: .
1. dub 2011 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky dámy,
no kde to vázne? Asi trávíte většinu času venku,co? My taky. Takže se tady dostanu jen přes poledne, když Aninka spí nebo až večer.
3. dub 2011 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi, taky jsem prchla od Wiedermannky :slight_smile: Od dubna 2007. Neměla jsem u ní žádný problém, ale tak radši zavčas :grinning: Ke mně se taky chová úplně úžasně, docela ě mrzí, co o něm v poslední době slyším :unamused: Mně nikdy nepřišlo, že by se mnou jednal jinak, s ohledem na to, kde dělám, jestli mám VŠ... U porodu jsem jej taky chtěla, ale nechtělo se mi cálovat za to, aby celý porod vedla PA a on přišel jenom na šití. Kdyby člověk věděl, jak to bude probíhat, je to něco jiného... Taky mám ráda, když se mnou doktor mluví normálně a ne jak s debilem. ne že bych rozuměla těm latinským termínům, ale radši ho slyšíma apk si pohledám, vo co vlastně go. Před 2 týdny jsem s ním trovna řešila výsledky stěru, které dopadly atypicky, tak jsem chtěla vědě, co je blbě a ať mi to řekne, jak to je. Už jsem se předtím bavila s akmarádkami lékařkami, o co by tak mohlo jít a když mi pak nahodil ty latinské termíny, zase jsem to s nimi zkontultovala, holky mi to hezky přeložily a bylo vymalováno :slight_smile:

A co jinak, jak jste, děvčata a děti, trávili víkend? My pracovně na chatě, fááááááájne bylo :slight_smile:.
A propo, uvažuju nad Bejbáčkem ve středu odpoledne, pokud bude stát počasí za prd, kdo se přidá? :wink:
3. dub 2011 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, no konečně snad už bude teplo, my jsme ted taky často venku, už se dá vyndat holky na zem tak je to super.
počítám s tím bejbáčkem ve čtvrtek, přijdete už na 9 nebo později?
4. dub 2011 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@petkakrutik Peťko, já jsem šla taky zavčas :grinning: . Ona není moc ochotná s náma mladýma něco dělat, kolegyně, co nemohla otěhotnět, od ní taky odešla, šly jsme spolu k Hynkovi :slight_smile: . W. jí odmítla udělat i hormonální profil, ale mojí mamce ho udělala, jestli není v přechodu...takže jsem šla někam, kde pomůžou. nemohla jsem otěhotnět, ted´vím, že to byla psych. nádstavba, bo jakmile se začlo něco dít, profil, folikulometrie , spermiogram a nakonec plánování laparoskopie ...otěhotněla jsem :grinning: . Na tu laparo jsem se těšila, nejsem stašpytel, chtěla jsem vědět, kde je problém, no nakonec v mojí hlavě byl... :wink: . Jsem chirurgická povaha, nerada odkládám a ráda hned do všeho řežu, at´je to cokoliv.
Nerada čekám, a to byl problém v mém otěhotnění. Taky jsem hysterka ( v práci ne, jen v osobním životě ) zdeformovaná svou profesí, takže jsem byla úzkostná v těhotenství, sledovala každý pohyb malého, panický strach z toxoplasmosy, listeriosy, hepatitidy A, rakoviny kůže...magor, no.Jedla jsem jen doma a u mojí mamky, magor, moc jsem si to těhu neužila :unamused: .Maso jsem dělala tak dlouho, až se rozpadalo, v restauraci jsem jedla jen smažák a hranolky, bo to prošlo vařícím olejem a není tam maso... Příště budu chytřejší :grinning: ...jen jsem se bála o toho drobka vevnitř, když jsem ho tak chtěla. Manžel ze mě rostl, tchýně uražená, že tam nechci jíst, ale mají doma kocura a hygienické podmínky, které se mi vůůůůbec nelíbí, prostě má doma bordel...

Na Kudělku se nemůžu stěžovat vůbec, jsem zdravá, ťuk ťuk ťuk, takže ted´ho asi uvidím jednou ročně :slight_smile:. V těhotenství super, jsem ráda, že mě hlídal on.
4. dub 2011 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@geliva ahojky, my asi dorazíme kolem té 9hod :dizzy_face:
4. dub 2011 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@danamatus
@geliva my taky klidně můžeme dorazit kolem 9. čím kratší dobu budou doma, tím udělají menší bordel :grinning:
4. dub 2011 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucierob bereš i Robču?
4. dub 2011 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@danamatus ne, RObo bude ve školce. Ho by to tam stejně nebavilo. Už je na to velký. On ještě tak zajde na hřiště
4. dub 2011 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@danamatus ale budu brát Patrika od petkakrutik :slight_smile:
4. dub 2011 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucierob aha, no že jsi psala v množném čísle:slight_smile:

Jinak snad už budu OK, jsem od minulého týdne pořádně nachlazená, ale dnes v noci to už bylo o trochu lepší. Moc se těšíme, zatím ahoj
5. dub 2011 v 06:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezký večer přeji :slight_smile:

Zuzi, já jsem stresovala úplně stejně... Na Páťu jsme docela dlouho čekali, takže jsem pak vždycky, když jsem chvíli necítila pohyby, plašila, jestli je všechno OK. Na kontroly bych nejradši chodila nejméně 3x denně :grinning: Co se jídla týče, v těhu jsme nemohla jíst skoro nic, všechno šlo ven...Smažené nejím už 8 let, takže to nemusím řešit. Ale plísňové sýry miluju a nedát si je asi rok a půl, to pro mě bylo utrpení . Jak jsme přestala plně kojit (někdy v 7 měsíchc Páti), už jsme neodolala. Kdybych je neměla jíst až do úplného skončení kojení, tak si ho nedám ještě dneska. Ale vybírala jsme jen ty z pasterizovaného mléka, tam by ta listerie neměla být... No a kočky, ty mám nejradši na 100 honů daleko :slight_smile: :slight_smile:

Baby, já vám ten bejbáček závidím, hned bych šla taky. ještě uvažuju o ptáku, že bych si vzala soukromě 2 hodiny volna, alesama tam nepůjdu :unamused: Tak snad se někdy domuvíme i jinak :wink:

Zatím čauky, jdu si číst. :dizzy_face: :dizzy_face:
5. dub 2011 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
já se budu snažit dorazit na tu devátou, jestli nebudou vyjímečně spát dlouho (což asi stejně nehrozí :angry: )

@petkakrutik jestli by jsi šla v pátek ráno na to zpívání s Lenkou, tak bych tam měla být, byla jsem už 2x a chci chodit pravidelně.
5. dub 2011 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@petkakrutik Peti, jsem docela ráda, že nejsem sama v tom hlídání se :slight_smile:. Taky jsem chtěla chodit na kontroly častěji, na začátku těhotenství jsem chodila k nám na internu a náš dr. internista mi dělal krátké usg, abych viděla, jak mu tluče srdíčko, nechala jsem si vzít odběr na protilátky toxoplasmosy...výhoda zdravotníků. Nevýhoda je ale v tom, že prostě VÍM.
Plísňové taky mám ráda, ted´už jím, ale jen nivu a tepelně upravenou v omáčce na špagety :slight_smile:.
Kočky nesnáším a priori. A náš pes, to je chudák. Blila jsem od 7. do 13. týdne, vadily mi voňavky / mně, která jsem je sbírala, značkové vůně, snesla jsem jen svoji lásku Chanel No.5 /, mýdla, šampony, antiperspiranty, ze všeho jsem blila, a naší Bobině strašně smrdí tlapky, no a já k ní dostala aversi, která trvá i ted´, když už nebliju hodně dlouho...nejradši bych ji někomu dala. Je to hnusné, to říct, ale je to tak. Nesnesu ji. Přitom je hodná. Malého ignoruje, ale je fakt, že ji nikam nepouštím, vadí mi kombinace moje krásné voňavé miminko a pes. Před těhot. jsem tak neuvažovala, nevadila mi, měla jsem ji ráda. ..
6. dub 2011 v 07:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj koukám se tu po dlouhé době a vidím že se to tu hezky rozjelo :slight_smile: to je dobře
6. dub 2011 v 07:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@smardik nepůjdeš s námi zítra do bejbáčku?
6. dub 2011 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, v tom bejbáčku je otevřeno do 11 nebo do půl 12,že?
6. dub 2011 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@danamatus zrovna jsme se z Bejbáčku vrátili, zítra tam je volná herna? já myslela že nějaký program
6. dub 2011 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@smardik chodíme dopo a je volno:slight_smile:
6. dub 2011 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@danamatus tak jo půjdem, v kolik? jsem i ráda nebaví nás to furt chodit někde samotné, hlavně mě ne
6. dub 2011 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@smardik jdeme na devátou, přečti si pár řádků pozpátku tady a dočteš se, že jdeme tady s "Orlovačkama", tak nás bude víc a nebudeme se bát vlka nic :grinning:
6. dub 2011 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@danamatus pozpátku se mi právě číst nechce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak jo budem v 9 tam :slight_smile:, Tom se bude mít dneska bejbaček,zítra bejbaček a v pátek Bobeš v Bohumímě, jdem tam na logopedii tak pak zajdem do Bobše
6. dub 2011 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@smardik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: fajn, těšíme se na vás a už je na tom Tomík s mluvením líp? Však zítra uvidíme :dizzy_face:
6. dub 2011 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@danamatus nene Tom mluvení pořád nic proto jdeme v pátek na tu logopedii-jdeme poprvé, měli jsme jít dneska do Brna na logo ale to jsem zrušila neměla jsem hlídání pro Honzíka
6. dub 2011 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivi, uvidím, jak to v ten pátek bude, jestli mě šéf pustí... Zpívání je Patričkova největší láska, ale taky je děsný stydlín :grinning: Já vždycky nestačím čumět, jak si pamatuje melodiei slova...Např. dnes večer začal v posteli zpívat o mašince. jede, jede do dáli, veze samý ospalý...(začátek písničky bojkotuje, jemu se to líbí, až jak jede do dáli :grinning: Zpívali jsme to poprvé a jedinkrát na chatě v sobotu...Fakt má dobrou paměť.

Zuzi, s psíkem je mi to líto :frowning2: Bohužel někdy člověk nenadělá nic. Jak je stará? S těmi vůněmi to bylo u mě v těhu poodbné. Milovala jsem Angel od T. Muglera, ale v těhotenství jsem jej nemohla ni cítit. Teď mi zase nevadí :grinning: Vždycky jsem si myslela, že o toxoplasmoze ví každá těhule, my jsme se to teda učili ve škole...Byla jsem pak hodně překvapená, že spoustá těhulí vůbec neví, o co jde... :unamused: přitom je to dost nebezpečné...

Jani, u vás nejde mluvení? Já myslím, že to eště není žádná hrůza, naopak, je brzo. Patrik teda kecá o 106, ale spousta stejně starých dětí mých kámošek prostě taky neřekne kloudné slovo...Určitě ti na logopedii řeknou, že do 3 let to nebudou řešit...

6. dub 2011 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti, ona ani moje tchýně neví, co to je. Byla uražená, že tam nechci jíst, ale Zdeněk jí na ty jedovaté řeči řekl, že at´si uvědomí jakou má domácnost, že má bordel doma, že on sám nechce, aby se mu narodilo postižené dítě.
To bylo poprvé a asi naposledy, kdy něco řekl matce. Jinak na ni furt nadává doma, ale nic nepoví. A tohle já NESNÁŠÍM!!
7. dub 2011 v 06:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a Bobina bude mít v květnu 6 let.
7. dub 2011 v 06:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@petkakrutik kdyby Tom neřekl kloudné slovo neřeším to ale on neřekne vůbec nic, neumí ani mama, tata, ham nebo tak, neříká vůbec nic. Na logopedii ví kolik mu je a že máme přijít a uvidí se co dál, i na zápisu ve školce doporučovali že máme přijít jak ho viděli a pokud bude mít nějaký papír z logopedie že tam nějaký problém je vezmou mi ho možná i ve školce u studánky do té integrované třídy, on je celkově dost pomalý a stejně starým dětem se nevyrovná ale současně mezi děti chce takže integrovaná třída by byla nejlepší
7. dub 2011 v 06:49  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno,
koukám, jestli ten dnešek platí.
@zuzimila nechce se přeci jen přidat? Položiš malého na deku a můžeš aspoň pokecat, odreagovat se.
7. dub 2011 v 06:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek