• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Orlová. Všechny maminky i těhulky, přidejte se.

21. ledna 2015 
@lucierob Tak možná příště :slight_smile:. Dneska jsme byli s tátou, má hodně málo času, tak jsme využili volna. Už ted´vím, kde Bejbáček je, takže možná na pokec bych přišla. Kojení v sedě už trénujeme, a pokud tam jsou jen samé ženské, tak by to možná nemusel být pro mě problém, před babama se nestydím :grinning: :grinning: . Jen nevím, jak vás poznám, když vás neznám, znám jen Ivu..
7. dub 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@geliva Všechno nejlepší holkám k narozeninám, hlavně hodně zdravíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. dub 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@geliva přidáváme se ke gratulacím Andrejce a Denisce k 1. narozeninkám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. dub 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danamatus @lucierob děkujeme za přání
8. dub 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, popřej i za nás holčičkám všechno nejlepší k prvním narozeninám :slight_smile:
8. dub 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, bydlíme od sebe 3 vchody, tak stačí se domluvit :slight_smile:
8. dub 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkakrutik Fakt? Ty jo, a neznáme se, že? :slight_smile:
10. dub 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezkou neděli přeji :slight_smile:

Zuzi, já tě z vidění znám, podle fotky tady. Ale nevídám Tě vůbec. Jaký máte kočárek? JAk Tě potkám, houknu na Tebe, taky se nediv, až Tě bude zdravit někdo cizí :slight_smile:
10. dub 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

Ivi, taky se přidávám ke gratulacím a těším se na fotečky, dvě už jsem viděla. :slight_smile:

Peti, u vás nastane nějaká změna ke konci roku nebo v lednu??? Nevím, zda jsem tu tvou jednu větu pochopila správně :grinning: .

Zuzko, já byla taky v prvním těhu vynervovaná z toxoplazmózy, chtěla jsem i další test, ale vše bylo ok, máme 2 kočky :grinning: , při druhém jsem už byla úplně v poho, ani nevím, kolikrát mě testovali :grinning: . Vůbec jsem už toxo neřešila. Ono je možná někdy lepší nic nevědět, jako mít vědomosti o něčem, člověk je v poho...a jsem přesvědčená, že díky tomu nervování se mi narodil jeden takový malý nervák :grinning: . Který skoro nespal, furt jen řval, i dnes je s ním potíž se domluvit... :grinning:

10. dub 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkakrutik Klidně houkni, Peti, já jsem tak volala na Ivu - gelivu :grinning: , jenže tu znám ještě ze ZŠ, s jejím bráchou jsem byla ve třídě, ona o 2 ročníky výše. Kočárek máme JEDO FYN, šedozelený, koukni do alba, mám ho tam, myslím...
Já koukala do tvého, ale podle fotek nula :grinning:, ani manžel mi nic neříká, a to mám na lidi dobrou pamět´, jak by ne, ze špitálu :wink:. My tady bydlíme teprve šestým rokem, dříve jsem byla na sesteráku a předtím doma u mamky na trojce..

@geliva Pozdě, ale přece, holkám vše nej, hlavně zdraví, to je nejdůležitější.
@kacabaja No, já jsem taky přesvědčená, že malý je nervák, že já tak nervovala, mi to vrací ted´, kolik jsem mu v těho propumpovala adrenalinu placentou :grinning: .
10. dub 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacabaja @zuzimila díky za přání,
s tím nervováním v těhu a povahou dítěte bych tomu snad taky věřila, ale pak mi vysvětlete, jak to, že já mám citlivku jenom jednu, když těhu měly obě stejné :grinning: :grinning:
11. dub 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. dub 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, kterou větu myslíš? nee, v lednu se nic neplánuje :grinning:

Zuzi, MM je z Havířova, tady bydlíme právě taky šestým rokem. Já sjem teda yvrostla na čp. 1008,a le v 15 jsme se stěhovali do Dolní Lutyně, teď jsme na podnájmu na neurčito, tak snad tu ještě nějaký ten rok vydržíme, než se nám nějak vyřeší vlastní bydlení.

Hm, já jsem v těhu málo spala a Patrik toho od narození taky moc nenaspí. Ale co se týče např. jídla, tak já jsme jedla malinko, skoro nic jsme nepřibrala, no jo no, matka dietářka :angry:. ale Paťula je hotová kyselina...žvanec před ním musím schovávat.
11. dub 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, buď ráda, že jen jednu :grinning: .

Zuzko, asi jsem tě včera viděla. Bydlíš v té kratší části "hokejky"?

Peti, psala jsi, že v těhu s Páťou ti vadil parfém a teď nevadí... :slight_smile: , to se dá pochopit dvěma způsoby :grinning: , takže nic, jo?... :grinning:
12. dub 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, muzu se taky pridat?:slight_smile:
Jmenuji se Lenka a jsem taky z Orlove, mam holcicku Lauru, ma 2 roky a 2 mesice.:slight_smile:
Jsem uz na koniku dlouho, ale na tohle tema jsem narazila az ted. Koukam, ze tam vas tady par lidi znam...Iva bydli kousicek, to se zname osobne.-)Pak vim kdo je Zuzka, se segrou jsme chodili na zakladku. A Petru taky tak trochu ze sokolu a pak od Lucky co ma Adamka.....-)Jinak ostatni mi nic nerikaji.....:slight_smile:
Koukam, ze jste meli s detma srazik..My byli v bejbacku asi 2x...
12. dub 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniska jé ahoj Lenko, jak se máte?
12. dub 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Ivo, mame se dobre..Byly jsme s Lauri nemocni, ale uz je to dobre...:slight_smile:A jak jste oslavili narozeniny?
12. dub 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, jo tááák. mně vůbec nenapadlo, že by to mohlo být dvojsmyslné :grinning: Tak aby bylo srozumitelno, v těhu mi vadil, po porodu se mi oblíbenost zase vrátila :slight_smile:

Vítám Lenku :slight_smile:
12. dub 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky chodili do Sokola :grinning:
12. dub 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniska Ahoj, ty jsi jedna z Majerek, že? :grinning:
13. dub 2011 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacabaja Jo, v té kratší :slight_smile: zkraje, 1007. A kde jsi mě viděla? Vidíš, a já ani nevím, kdo jsi ty a stěží bych tě poznala :grinning: . Ani Peťku, a ona mě od vidění zná, bydlí taky kousek vedle mě, ale já ani podle fotek v jejím albu nevím...
13. dub 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniska tak to je fajn, že už jste zdraví, já doufám, že to období chřipek už snad definitivně skončilo.
no narozeniny jsme slavili už dřív, protože můj tatka je koncem března, tak jsme to spojili dohromady, taková ta klasika, sešla se rodina a posedělo, nic extra.
já jsem ted začla chodit do bejbáčku celkem pravidelně v pátky dopoledne na zpívání, vede to Lenka Sordylová a je to fajn, holky jsou na to sice ještě trochu malé, takže to většinou nevydrží celé, ale to neva.
13. dub 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@geliva Lenka Sordylová? Tu znám :slight_smile:. Chodily jsme spolu zpívat do lidovky do sboru a s jejím bráchou Michalem jsem chodila na základku :slight_smile:. Orlová je fakt malá :grinning: .
13. dub 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila no ona sice už taky není Sordylová, ale myslím, že Lenka by ji mohla znát takhle (btw.a jo, je to "Majerka" :grinning: )

13. dub 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
jsem taky z Orlové. Mám 2,5 roční holčičku jmenuje se Anežka. Můžu se k Vám taky přidat do klubu :slight_smile: :slight_smile:
13. dub 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ano, byla jsem Majerova, ale uz nejsem, ale M zustalo porad :dizzy_face: :dizzy_face:
@geliva Ivo a v kolik to je to zpivani??Znam Lenku i Michala od baraku...A Lenka taky chodila do Sokola..

@miriluk Ahojky :wink:
13. dub 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
2 nové přírustky? No paráda, tak vás tady vítám.
13. dub 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miriluk ahojky, kde v Orlové bydlíš?

@leniska bejbáček otvírá v 9 a to zpívání začíná tak kolem 10, podle momentální situace.
13. dub 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila - tak jsi to asi byla ty, kočárek byl takový zeleno něco, jestli šedá...šla jsem zrovna ze školky :slight_smile:

@miriluk - taky tě tu vítám, nechodila jsi náhodou na rychvaldskou diskuzi, jsi mi nějaká povědomá :slight_smile: ....znáš se se Sylvou, že?

@geliva - Ivi, v pátek bysme se taky mohli přidat :slight_smile:
13. dub 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacabaja Jo chodila jsem na diskuzi ale ted to už není nikdo se tam neobjevoval a Sylvu znám :slight_smile:
13. dub 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek