Osamělé maminky a těhulky z okolí Brna

zuza1717
29. pro 2013

Ahoj, najdou se zde osamělé maminky či těhulky z okolí Brna? Na jaře se mi narodí Matyášek, tatínka nemáme a ráda bych se spřátelila s maminkami v podobné situaci. Jistě by nám mateřská ubíhala radostněji, když by bylo s kým vyrazit na výlet apod. Ať se pídím jak se pídím, nemůžu najít žádný klub osamělých maminek v Brně nebo něco podobného. Myslím, že to je škoda a že si můžeme pomoct radou, poskytnout si podporu a díky společným akcím být i méně osamělé. Tak se holky z Brna, které jste s prckem samy, ozvěte🙂.

atinenka
11. únor 2014

Krásný den všem! Ráda bych poprosila, zda jste, nebo zda někdo máte známé osamělé maminky, o kterých víte, že by jim nevadilo si se mnou trošku popovídat, dali byste mi na ně kontakt nebo je poprosili, zda by zkontaktovali mě? Jednalo by se o pár otázeček, naprosto anonymních...Jedná se o mou bakalářskou práci. Děkujuuuu! Moje e-mailová adresa je lifelike@seznam.cz nebo klidně volejte na 723625606 🙂

Zdraví Vás Veronika

elisabeth86
13. únor 2014

@zuza1717
Ahoj, u mě to asi taky zatím vypadá že zůstanu na malého sama. Upřímně si teď nedokážu představit,že bych s tím člověkem byla.Achjo,je to tak těžký :(

bambulkacz
3. bře 2014

Ahoj, tak u me je to uz definitivni, ze zůstanu sama na dite, otec vubec nereaguje, neodepisuje, me to strasne trapi a boli, protoze si nedovedu vubec představit, jak to budu zvládat, platit najem, zivit sebe a drobečka, nechce ani byt zapsan v rd,ti chlapy jsou opravdu neskutecni, prvne dite chtějí a potom utíkají...Nedokazu jej ani nenavidet a byt na nej nastvana, zato jak se zachoval.

blacklyn
13. bře 2014

Ahoj holky,chci vas predevsim podporit a rict ze byt s miminkem sama neni az taka katastrofa.Vim jak silene to boli ale verte jak budete mit miminko v naruci dostanete tolik uprimne lasky kolik by ste od partnera jakziv nedostali.Ted je dulezite aby ste boli oba dva zdravia v poradku.Jsu slovenka zijici v Brne,nemam tady rodinu ani nikoho na koho je uplnej spoleh a su sama na tri male deti a i kdyz je to nekdy fakt na prasky su to nejcennejsi na svete co mam.Vy ste sikulky a zvladnete to,tak hlavu vzhuru,mimi potrebuje usmatou maminku :-*

klarinka23
1. dub 2014

Ahoj holky. Bydlím kousek od Brna. Na mimčo budu sama ( i když mám velkou oporu v mích rodičích). Otec prvně chtěl miminko a až došlo, tak si to rozmyslel. Nekomunikuje, nezajímá se, nebudu ho ani udávat do rod. listu. Nechci aby si na na malýho dělal nějaké nároky, až si to zas rozmyslí. Termín mám 25.5. Uže sem se stím tak nějak smířila, že budu máma a táta v jednom. Pevně veřím, že to zvládnu. A všem vám tady držím palce 😉 🙂

25ka
1. dub 2014

ahoj alebo ahojte som 25 ročna slovenka s 18 mesačným matyáškom a sme sa mi a je nam smutno teda aspon mne. za tie cca 4 roky co tu zijem mam len dve kamosky ktore tiez maju deti a nikoho viac ani rodinu, tatinek bydli kusok od nas ale nema na nas cas a furt nas klame a zavadza takze to nema asi vyznam(vyhodil nas koli milenke a jemu to pride normalne) syna nenavstevuje ale zevraj zaujem ma ale stejne nic ztoho. tymto by som chcela spoznan nejaku maminku kamosku zo vsetkym co ktomu patri pripadne aj tatinka alebo len kamarata(aj ked tu su len maminky asi)

postfach
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuza1717
autor
7. črc 2014

Ahoj holky, když jsem tady hledala kámošku v podobné situaci, nikdo dlouho neodpovídal, tak jsem se sem přestala dívat a dnes koukám, že se přece jen sešly nějaké odpovědi. Já už nejsem těhulka, ale mám desetitýdenního syna. Bohužel zatím se nám nedaří si moc nastavit režim a malý se navíc brání procházkám v kočárku, takže moje původní naivní představa, jak strávím léto s kočárkem venku, bere pomalu za své, nicméně určitě až se malý víc otrká, tak i toto přijde, proto pokud je tady nějaká osamělá akčnější mamča, která by chtěla časem s prckem občas někam vyrazit, dejte vědět, třeba písněte i do IP🙂. Držte se!

petrina81
19. črc 2014

Ahoj všem, mám 20ti měsíčního syna, s jeho tatínkem žijeme společně, ale prostě mám pocit, že to stejně neklape at se snažím, jak se snažím. Uvažuji o odchodu, nejsem s ním vůbec štastná, má rodinu jen když se mu to hodí a když ne, tak nás prostě odstrčí a hotovo. Byli jsme ted i na dovolené, ale pro mě to byl teror, on nedělal nic jiného, než po večerech chlastal, celé dopoledne chrápal a odpoledne zase už začínal s chlastem, fakt na mozek. Z dovolené jsme odjeli dřív, protože jel s chlapama chlastat na chatu. Nu což, omlouvám se za vypisování, ale jsem už fakt na dně ☹

asmae
16. srp 2014

Ahoj holky, cítím s hrozně osaměle, prvně jsem byla sama na dcerku (dnes 5,5) pak jsme našli náhradního tatínka, s kterým čekám další holčičku,ale je to s ním děsné psycho, je drsný cholerik, pro ostrá slova nejde daleko, dost mě to ničí...ráda bych poznala nějaké maminky, které to mají podobné anebo jsou sami...Většina mých kamarádek mají šťastná partnerství a většinou málo času a mě chybí někdo na popovídání a podporu....

tadeas311
2. zář 2014

@zuza1717 Ahoj, odkud jsi? T

tadeas311
17. zář 2014

@zuza1717 Ahoj, někdo mi psal mail, ale omylem jsem smazala. Psala jsem tobě, tak třeba jsi to byla ty. Pokud máš zájem, napiš. Díky

ninaq
17. zář 2014

@asmae Ahojka, take hledam kamaradku, jsem sama, tak muzem aspon najit spolecne aktivity, ktere nas naplni. 🙂
Napis pa. *N

pigpepina
25. pro 2014

Ja bych spis potrebovala nekoho, kdo mi mou malou vyzvedne kazdy den ze skoly a odvede do krouzku. Je to kazdy macimalne hodina. Samozrejme ze to platim, ale ne kazdy je ochotny .