• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava a okolí. Kde co dobře koupit, lékaři, ...

20. července 2011 
Holky jak si založím fotoalbum?
15. bře 2007 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci ja mela po glykemickem testu teda po hodine 6.7 a po dvou hodinach 6.3 no a nalacno pred tim tech 5.6 no takze ono to jak takz se dalo a uvidime jak to bude pokracovat no ja sice ted jsem posledni mesic ci mozna neco dele na sladke vice pred tim me to tak nelakalo ted denne neco maleho musim sladkeho a je jedno co to je uvidim co mi reknou za hodku uz musim byt v nemocnici tak dam pak vedet co na me nachystali.
15. bře 2007 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
určo dej vědět,ale myslím,že to jsi ještě v normálu :unamused:
15. bře 2007 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucinka3: no vidíš, jak jsi šikovná, víš to ještě než jsem ti stihla odpovědět :grinning:
album si založíš tak, že nahoře na stránce jak jsou tlačítka Domů/Diskuse/bazar/Fotoalba vybereš Fotoalba a pak už se chytneš. Ale třeba už jsi na to přišla:wink:
holky cukrovku nezávidím, mě pořád tvrdila doktorka, že určitě cukrovku budu mít, ale v pohodě. Ale jen si na test vzpomenu se mi chce zvracet.
luci: já chtěla taky cortinu, ale pak jsem ji viděla živě a nezdály se nám s manžou ty umělohmotný péra. Máme Volant3 od firmy Implast (polský), stál kolem 11tisíc a je prostě úžasný. Lehoučký atd... takže ten nakonec vyhrál. Byl z trojkolek nejdelší lůžko, vzhledem k tomu, že mám vysokého manžela a celou jeho rodinu a pravděpodobně čekáme dlouhána, tak jistota je jistota... :grinning:
přeju šťastnou ruku při výběru...:wink:
15. bře 2007 v 16:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zuzu,díky,já právě také koukala na délku korbičky a tahle mi přišla docela dobrá,no ale každý má něco :confounded: ,jo ten test byl nechutnej :stuck_out_tongue_closed_eyes: a díky za návod,trochu jsem si to myslela :grinning: ,tak pak něco vložim :wink:
15. bře 2007 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacko koukám ze mas doma maleho raubíre, jak se tesi na miminko.. a jak to budes zvládat ty.. nemás z toho strach.. juenom sonduju protoze bych taky chtela a na druhou stranu to buude taky zaber.. malej ma 31.3.2 roky zak kdybyb se nejak ted zadarilo tak bychom na tom s mimcamam byli hodne podobne.. napis
15. bře 2007 v 17:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukala jsem na tabulku,pěkné,jo jinak pokud chcete ještě doplnit,tak je mi také 30let,přidala jsem nějaké fotky,no nic moc kvalitka,já vždy když to zmenšuju tak se mi to trochu rozhodí :grinning:
15. bře 2007 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak s tou tabulkou to patří někam jinam :grinning:
15. bře 2007 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci prosím tě nevím proč ale tvůj dělá řidiče MHD?Uplně podobný jezdí na 56.Pokud né tak promiň za omyl.
15. bře 2007 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kykynko tos mě fakt pobavila :grinning: :grinning: :grinning: ,ne je to profesionální sportovec,hraje volejbal :grinning:
16. bře 2007 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
on už je dlouho nakrátko,vypadá dost jinak,budu tam muset dát ještě nějaké foto,to z té svatby je stejně blbá kvalita :wink:
16. bře 2007 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nevím, jestli už víte, ale Zuzu už má Terezku na světě :slight_smile:
18. bře 2007 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a z ostatních březnovek ostravaček i Mady a Trpaslička už mají svoje zlatíčka u sebe, tak už zbýváme tuším jen já s Danielkam, tak nám držte holky palce :dizzy_face:
18. bře 2007 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky né to nevím a jak vypadá jaká je jak jsou na tom kolik má???Díky
18. bře 2007 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kykynko zprávička od Zuzu z 16.3.: "Bříško dens opustilo miminko,protože v něm místa mělo malinko.Od 10:48 hodin sladce spinká v náručí u tatínka. Terezka,která měří 50 cm a váží 3250g."
19. bře 2007 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevíš kde rodila?
19. bře 2007 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
v Porubě
19. bře 2007 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky, jsem tady koukám dlouho nebyla. Všem maminkám a miminkám gratuluji a moc zdravím. Zdravím taky jejich sourozence, protože i ti se určitě moc těšili. :slight_smile:
3. dub 2007 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak jakpak se vám daří? Co nového u maminek a jejich miminek a jak pokračují těhulky?
16. dub 2007 v 09:23  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak my už máme naše zlatíčko doma, rodili jsme před 14 dny v Porubě a všechno v pohodě, nemůžu si stěžovat. sice se teď rodí jak o život, takže celkem nátřesk, ale nepocítila jsem to nijak zvlášť, PA i sestry se nám věnovaly hodně.
16. dub 2007 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Jsem ze stejného rajonu, dítko máme v náručí všehovšudy 10 dní, ale ráda bych občas splkla, poradila, příp. s někým vyrazila na procházku, pokud se tu mezi vámi mohu občas objevit :grinning:
16. dub 2007 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
my rodili 30.3. ve Vítkovicích a musím říct, že jsme byli naprosto spokojeni. PA naprosto bezkonkurenční, sestřičky na šestinedělí taky super a sestřičky z novorozeneckého teda ušly - některé byly super, ale s jednou jsem se tam trošku nepohodla...Ale všude se vždycky něco najde. Každopádně suma sumárum Vítkovice jednoznačně doporučuju :wink: !!!
16. dub 2007 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki holky tak my jdeme 100% rodit do Vítkovic - snad bude vše o.k.
16. dub 2007 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Petpet, určitě můžeš, i na procházku :wink: vítej v klubu a co brouček, hodný?
16. dub 2007 ve 14:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky ostravandy, nechodíte některá na procházky do Komenského sadů? nebo jsou tady vážně samé porubačky :wink: :slight_smile:
17. dub 2007 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. :slight_smile: ..tak ja jsem o kousek dal ...jsem z Frydku-Mistku...za par dni 24,4,2007 mam termin ale vcera jsem jsem byla na kontrole a vubec se neotevidam..delozni cipek se mi zkracuje a to je tak vsechno..zitra ficim na kontrolu uz do nemocnice tak uvidime co mi reknou tam protoze kdyz jsem se bavila se svou p.doktorkou tak rekla ze jak ktere nemocnice dovoluji prenaset a ja zrovna nevim jak je to s tou nasi..ona dela na porodnim v OV Poruba a tam rikala ze je prenaseni dovoleno na 10 dni tak nevim..nevite nekdo jak je to z nemocnice F-M?Mate nekdo podobny problem ze se neotevirate?
:unamused:
19. dub 2007 v 10:14  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar těhulky i maminky,hlásím se po delší době,holky co se mnou byly dnes na pokecu v Boombay,prosím napište pod jakou přezdívkou tu jste,to víte ta těhudemence :angry: :grinning:

Teda tady se to rozrodilo :sweat_smile: ,tak všem moc gratuluji a tobě Aničko držím pěstičky :wink:
2. kvě 2007 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucinko: jé ty už to máš taky za pár...tak držíme pěstičky a nezapomeň se pak přijít pochlubit...:wink:

eficko: ať už to přijde, držíme pěstičky taky
3. kvě 2007 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzu jojo,už se to blíží,určitě se pochlubím a díky za podporu :slight_smile:
4. kvě 2007 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinko, taky moc držím palečky!!! Kde budeš rodit?
7. kvě 2007 v 10:57  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek