• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava a okolí. Kde co dobře koupit, lékaři, ...

20. července 2011 
autor
lucinko: abychom se ještě v nějaké porodnici nepotkaly. Dozvěděla jsem se totiž, že Poruba je pořád plná, sem tam se najde pár dnů, kdy přijímají rodičky, Vítkovice jsou od 10-25.5.07 zavřené, protože tam dělají stupačky, tak už zbývá porodnice na Fifejdách. A nebo mimo město. Mazec, co?
7. kvě 2007 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky já vím,pěkně s náma ty Vítkovice vysr....No já chodím celou dobu do Vítkovic,zítra tam jdu k doktorce na kontrolu a budu se s ní domlouvat,podle toho jak to bude vypadat,tak to asi vyvoláme,mám tu těhu cukrovku a tak se to prý doporučuje,tak uvidíme,tak už možná budu zítra,nebo pozítří mamka :grinning:
8. kvě 2007 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucinko:taky jsem měla těho. cukrovku a docela dost. Zjistili mi ji kolem 32týdne a to tak, že jsem hrozně moc přibrala na váze. Celé těhotenství mě stálo 30kg a zůstalo mi 18kg-jsem zoufalá 2měsíce po porodu :frowning2: . Samozřejmě jsem měla velké mimčo Honzík měl 4650g 52cm. Teď má kolem 6kg, ale zatím žádný cvalík-jen je velký.... :astonished:
Ve čt jdu opět na glykémický test :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...to musí být pro kontolu :frowning2:
Cukrovku máme v rodině... Neboj ty tak určitě neskončíš-jen jsem si chtěla postěžovat... :wink:
Porodila jsem týden před termínem-nic mi nemuseli vyvolávat. Samozřejmě císař...
Už je to pohodička, ale byl to boj. Zvlášť když měl malý toluk kil...božátko je ochuzeno o chování na rokou :unamused: ...
Držím ti pěstičky a těším se na zprávičky..-jaké to bylo.. :slight_smile:
8. kvě 2007 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ahojki maminkyyyyy zdravim vás
27. kvě 2007 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kubicovam: vánoční miminko? :wink: že by dárek od Ježíška? :wink: to to utíká, za chvíli už tu zase budou březnovky.... :confused: :grinning:
28. kvě 2007 v 06:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek, právě jsem vás objevila, jsem z Klimkovic :wink: Vánoční mimi bude 22.12.2007.
30. kvě 2007 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminky, těhulky... takže jak tak čtu, vítkovice asi ve výběru vedou, že? my teď zrovna přemýšlíme, kam nakonec složíme hlavu a tak mě vaše postřehy docela zajímají... :wink: :slight_smile:
8. čer 2007 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj misakri, odkud jsi? tady jsou samé porubačky :wink: nikdo se mnou nechce chodit na procházky do komenského sadů :sweat_smile:
8. čer 2007 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo už to vidím, ty jsi někde kolem Karviné, tak to zase nic :frowning2:
8. čer 2007 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky... já mám zase problém najít někoho z orlové... :frowning2: :wink: :slight_smile:
8. čer 2007 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...není tady některá z Příbora? :sweat_smile:
16. čer 2007 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vidím diskuzi Ostrava a okolí...tak to je pro mně, já bydlím přímo v centru Ostravy a Komenského sady mám za "rohem" :slight_smile:
16. čer 2007 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jen bych se vas chtela zeptat, co budete za cvhili rodit..je potreba se v ova nekde registrovat? nebo az to prijde, tak proste nekam dojedem :wink: ja chci do Poruby
16. čer 2007 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky lajlo, já budu rodit ve Vítkovicích a už jsem se tam zaregistrovala. Poruba je prý dost obsazená, kamarádka rodila před 2 měsíci a musela mít doporučení, jinak by ji poslali jinam... tak nevím. Když ale přijedeš a bude to vypadat na rychlovku, tak si tě určitě nechají všude, i v obsazené Porubě. :wink: :slight_smile: Přece tě nepošlou pryč. :slight_smile: :slight_smile:
16. čer 2007 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
beranek: ahojky, tak to můžem někdy kočárkovat spolu, až budeš mít holčičku, já mám dvouměsíčního bobiška a do Komeňáku chodím skoro denně :slight_smile:
16. čer 2007 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík maminy!!! No to se nám to tu rozrodilo!!! :wink: Dlouho jsem tu nebyla, není moc času...
Jinak Lajlo, když jsem chodila na předporodní kurz na fakultku, tak nám bylo řečeno, že když tě to chytne a zavoláš si sanitku, tak tě dovezou do nejbližší volné porodnice. Takže pokud bude Poruba obsazená, tak tě odvezou jinam. Ale pokud tě do porodnice doveze manžel, tak tě přijmout musí i kdyby nechtěli.... Aspoň tak nám to tenkrát porodní asistentka řekla.
Některá z vás se ptala na doktorku Špatinovou, fakt je skvělá, a neměnila bych!!!!
16. čer 2007 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dekuju, no tak ja budu doufat ze Poruba bude v září volnější :wink: ale asi je to stejne vicemene jedno, kde se rodi, hlavne ze to bude v poradku
16. čer 2007 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
potvrzuji, pokud si zavoláš sanitku, můžou tě odmítnout, ale pokud přijedeš autem, přijmout by tě určitě měli...
17. čer 2007 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj sarkobrezen, chtěla jsem se ještě zeptat, jestli náhodou nemáš tip na dětskou lékařku/lékaře v centru. Zatím nejsem nikde domluvená...
17. čer 2007 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj beranek, já jsem zkoušela v Hornické poliklinice a tam mně odmítli, že mají děsně plno. nakonec chodím k Nálevkové do Diagnostického centra na Sokolské, kousek od radnice. kdybys chtěla popíšu přesněji. zatím se mi jeví, že není špatná, ale ještě jsme neměli žádný problém, chodíme jen na kontroly mimča, tak nemůžu moc hodnotit...
19. čer 2007 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co je s hanyskem???? :frowning2:
22. čer 2007 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,vidím Ostravu,tak moc zdravím a ráda bych se přidala :slight_smile: Bydlím v Hrabůvce,ale v pohybu jsem skoro všude :wink:
22. čer 2007 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem z Poruby.
23. čer 2007 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojky, já se taky hlásím k Ostravě, respektivě k Hrabůvce. :grinning:
23. čer 2007 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte holky, jestli můžu doporučit, tak na porod Poruba, ale pokud si nejste jisti co se týká kojení a vůbec manipulace s mimi, tak Vítkovice! Já rodila v Porubě, porod opravdu profi, ale pak jsem si musela pomalu pomoci se vším sama - koupání, přebalování, oblékání, kojení... skoro nic mi neukázali, nevysvětlili, neměli čas. Je tam totiž takový fičák, že mi přijde že sestry nestíhají.
25. čer 2007 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásíme se taky k chaharkám :slight_smile: My jsme z Bronxu (Dubina) :sweat_smile:
26. čer 2007 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my s Adušou bydlíme v Moravské, tj. u Nové radnice... :slight_smile:
27. čer 2007 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu nova, tak me snad vemete mezi sebe. ja jsem ze Svinova, ale uz jsem bydlela i v Porube na "osmaku", na Piskovych dolech, ale Svinovu jsem verna :slight_smile:
27. čer 2007 v 09:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny kolik ti je já jsem z proruby kousíček od dílen v martinově.
27. čer 2007 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky: já jsem taky z Poruby kousek od dílen a v září se stěhuji k duze.
27. čer 2007 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek