• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava a okolí. Kde co dobře koupit, lékaři, ...

20. července 2011 
Trpasličko to máš blízko ke mne napiš mi na ICQ 284-291-307 dík
27. čer 2007 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...já jsetaky z OV.....rodila jste některá na fifejdách a případně císařem v lokální anestezii?
Díky za info :slight_smile:
12. črc 2007 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
misuge, já na fifkách ležela týden, ale měla jsem preeklampsii a mimi bylo malinké, tak mě odvezli rodit do Poruby, protože tam je jipka pro mimi pod 1500g. Ale jinak jsem měla taky jen lokálku.
12. črc 2007 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj misuge, já jsem rodila císařem v lokální anestezii, ale v porubě...
12. črc 2007 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, já bydlím kus od Ostravy ale chtěla bych se zeptat, jestli nevíte o nějakém dobrém předporodním kurzu, jsem v šestém měsíci a ještě ani nevím kam půjdu rodit.Možná do Vítkovic, ale na dojíždění na předporodní kurz je to pro mně celkem daleko.Tak kdyby jste mněly nějaký tip tak bych vám byla vděčná , děkuji.
20. črc 2007 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dashak a sarko...jaké to bylo?
na těch fifkách třeba, já tam jdu...můžete mi to trošku popsat?...děkuji :grinning: :grinning:
20. črc 2007 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
misuge, já ti fifky asi moc nepopíšu, protože tam jsem ležela na gynekologii. Sestřičky tam byly výborné, dolů na porodní jsem chodila na monitory, tam byly taky dobré, ale jedna byla teda furie první třídy a ta mě bohužel i přijímala, takže jsem šla vyloženě se slzou v oku pak na pokoj. Pokaždé když jsem šla dolů na monitor a byla tam ona, tak měla vždycky nějaké blbé pindy, jako proč chodíme po jedné, že nám musí furt chodit otvírat dveře, nebo že si málo držím ty kloboučky apod.
Ležela jsem i chvíli na hekárně, protože to se mnou už vypadalo všelijak a byla noc, takže mě dali dolů zřejmě kdyby mi museli dělat akutního císaře. Je to jeden velký pokoj s 5 lůžky, takže moc soukromí člověk nemá, ale byl hezky udělaný. Jinak nevím co bych ti k tomu napsala, pač nakonec jsem skončila v Porubě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mejjja, bohužel s kurzem neporadím, než jsem se stihla rozkoukat, tak bylo mimi venku v 7. měsíci i bez přípravy :sweat_smile:
20. črc 2007 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Můžu se přidat?Jsem z Poruby,bydlíme blízko Alšáku.
Mejjjo,já jsem chodila na předporodní kurz do Centra na Čapkárnu do Madi a pak taky na Fakultku.V Madi to bylo super.Od 20.týdne cvičení pro těhotné ve vodě a pak od 30.týdne i příprava+cvičení.To cvičení ve vodě jsem zvládala až do porodu..prima relax.Vede to p.Vašková.Je to taková veselá kopa a fakt nás i tatínky připravila dobře :slight_smile: .Sice ta místnost na kurzy a cvičení nic moc,ale fakt moc příjemný relax,hodně srandy a spoustu užitečných informací.U porodu jsem díky ní byla naprosto v pohodě.Pak po porodu máš ještě v ceně návštěvu u ní v centru na psychomotorický vývoj dítěte.Měla jsem problémy s kojením a taky mi mooooc pomohla.Přijede za tebou i domů když je potřeba.
Na Fakultce to vedly takové mladičké porodní asistentky,ale taky celkem sranda.Hoďka kurz,hoďka bazén,ale oproti Madi dost odfláklé.... :grinning: .
20. črc 2007 ve 22:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já taky doporučím předporodní kurz Madi, ale já byla v Hrabůvce. SUPR!
25. črc 2007 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myval napiš prosím kde přesně. díky moc... :slight_smile:
25. črc 2007 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. črc 2007 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jo, přesně jak píše parybka, ještě Ti tady napíšu tel. č. na p. Majdišovou, to je porodní asistenka, a vlastně kurz vede. 723 090 392
27. črc 2007 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bufik: bydlíme kousek od sebe, já bydlím kousek od pekárny pod Alšákem :wink: třeba se někdy potkáme na Lenince :grinning:
27. črc 2007 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holčiny díky moc
27. črc 2007 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myval:Určitě!Taky bydlím u pekárny na Čs.exilu :slight_smile: Jsme venku každý den.Určitě jsme se už potkaly...ale to kočárkové šílenství na Lenince nás vyhnalo do bočních,klidnějších uliček. :dizzy_face: Tak někdy.....
27. črc 2007 ve 21:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ja se taky k hlasim k ostrave a okoli...
dneska jsem nasla //, tak se moc bojim, aby bylo vse ok...
31. črc 2007 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.Ničeho se neboj,všechno bude v pohodě.Moc držím palečky,ať to klapne :slight_smile:
31. črc 2007 ve 21:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se k vam pridam, pokud me vezmete mezi sebe, jsem z Ovy, trosku stehovava, 12 let na osmaku v Porube, pak Svinov 6 let, 2 roky Piskove Doly a ted zase Svinov a tam uz zustanu, mimi cekam v unoru, tak snad bude vse v poradku...
1. srp 2007 v 09:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska to mam potvrzeno z krve, hladiny zatim ok, tak 16. kontrola pokud to bude vse ok, kdybych mela jen nejake pochybnosti, mak mam prijit pry hned...
uz bych to podruhe asi nezvladla, tak doufam, ze bude vse ok,
2. srp 2007 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahopřeju a moc držím palečky :slight_smile:))
zvládneš všechno, ale snad už to nebude potřeba... :sunglasses:
2. srp 2007 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co ty, jak je tobe?
2. srp 2007 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi už je dobře... a už jsem i bez stresu, mimčo se začíná pěkně převalovat a je to úžasné :sweat_smile:
Tak vím, že je v pořádku a živé... :slight_smile:
Však počkej.. uvidíš sama :dizzy_face:
2. srp 2007 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kez uz bych byla tam kde ty, ted jsou to nervy, aby bylo vse ok...
2. srp 2007 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci neboj budeš to doženeš letí to jak voda všechno.Nedávno jsem byla na začátku a te´d jdu za 2.měsíce rodit.Utíká to jak hrom. :wink:
2. srp 2007 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevím, jestli dožene :grinning:
já se o to u prosincovek snažím, ale nějak to nejde :grinning:
protože jsem ke konci a to, co já prožívám teď, tak holky už mají tak dva tři týdny za sebou.

Ale je fakt, že ten začátek byl na nervy hodně náročný. Tak moc držím palečky, mysli na něj, jak si tam roste a všechno dobře dopadne :slight_smile:
2. srp 2007 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
parybko ty jo já bych byla ráda už to mít venku bo to nedávám(horka,změny počasí)
Sice je fakt že Kykuška(16.m) je zlatíčko ale i tak jsem KO
2. srp 2007 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
to věřím... to počasí musí být šílené. Mě to čeká na sněhu v mrazu, tak nevím, co je lepší...
a ještě počkej, at je malá zralá :slight_smile:) není kam spěchat, půl léta je za námi, ted už snad takové hice nebudou :slight_smile:
2. srp 2007 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jenže já si sví těhu v zimě užila největší sněhové kalamity v prosinci 2005 to bylo děs.A rodit v březnu ještě horší.Bo jsem šla domu a byl sníh za okny.
No v zimě bych už těhu nechtěla.Já si odbydu léto a pak napodzim mohu jezdit. :wink:
2. srp 2007 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kyky.. slouho ses tady neukázala-- .. jak tak ctu tak zvládás. no pockej chudáku si mylsim ze jak se ti to narodi, tak bude malá v blbem veku a teprve to zacne.. furt neco vymýsli, a porád je clovek musi hlidat. no hruza
2. srp 2007 ve 21:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyky: no to by mě zajímalo... pak dej vědět, jestli to není moc brzo.. tak rychle po sobě :slight_smile: Abych věděla.. :grinning:

Každé období má asi něco... zas nepředpokládám, že budu v prvních měsících moc jezdit...
2. srp 2007 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek