• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava a okolí. Kde co dobře koupit, lékaři, ...

20. července 2011 
Mne malá je v pohodě kdyby byla taková jak od mojí kamarádky bych fakt druhé nechtěla její malá jí(různé kamínky,cpe písek,neposedí,líta jí,bije ji no prostě rozmazlená)mne malá nechá vyspat spinka celou noc,chodí se mnou vedle mne nikam nelítá nic necpe do pusy kamínky a písek mi dává do ruky nebo do kyblíčku.Jí už skoro vše sama krom sunaru a jogurtu to jí krmím já jinak je zlatíčko.přitom ona čeká dítko a má teprve roční a termínek jak já má no to bych nechtěla..V roku jí to neumí chodit nejí jí to samo musí jí dávat čaj a vše ona.No to bych opravdu nechtěla. :frowning2:
2. srp 2007 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko :slight_smile:
jak ti to kdo udělá, tak to má... aspon vím, že samostatnost je fakt důležitá, jeden neví, kdy přijde další, že :grinning:
3. srp 2007 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kyky presne jak rikas ty, znama ma taky dve deti ani ne dva roky od sebe a je to mazec, obe deti divoke,...uz byla dvakrat na kapakach z vycerpani, ale jak pisete, jaky si to kdo udela, takovy to ma.....
a co cekate, vite? nebo je to tajne..??? :wink:
3. srp 2007 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím :slight_smile:)))) mám to v pasu :wink:

holky, víte o nějakých pěkných a slušných sekáčích na mimi věci v centru?
3. srp 2007 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já v centru znám jen Leona naproti nové radnice ale hodne kupuji v pandě(bejvalý obchodní dům horník)ve 3p je Sklep a tam mají pěkné a docela za slušné ceny věcičky.

Já bydlím na porubě tak na porubě prd je a chodím ráda va www.mimibazar.cz a tam nakupuji nebo prodávám.

Jojo víme čekáme holčičku už to máme 4 potvrzené (3D ultrazvuk,ECHO,můj doktor a zástup doktora)
takže víme že to je naše druhá beruška a jméno je také vybrané Terezka.Je to jméno hodně dávatelné ale můj se tak rozhod já chtěla Lauru nebo Sarinku ale teri vyhrála.

Jinak já už nic nekupuji mám toho přebytek věciček tak jen čekám až se malá narodí ať to mohu pakovat a prodávat bo toho mám opravdu hafo a ani to nevynosíme.

Pokud budete chtít a budete mit holku obraťte se na mne budu ráda když to prodám.
3. srp 2007 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyky tak to je fajn...jeste chvilku a teri bude na svete....no nez ja budu vedet, co budu mit, tak to jeste utece hodne vody...
a co 3D ultrazvuk, spokojena? kdes na nej byla?
3. srp 2007 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem v Havířově a spokojenost na 100% bo mi udělala fotečky a DVD video a stalo mne to 500 fotečky a 500Dvd a jsem ráda že má já jsem si udělala plno svích tak mám památku.Tak až budeš vědět co to bude dej vědět můžeš si odemne odkoupit věcičky mám převažně růžové. :wink:
3. srp 2007 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
na kluka bych brala hned :slight_smile:
ještě čekám, co sestřenice.. má dvojčata kluky 2,5 roku. Tak od ní bych taky odkoupila. Ale tam je to složité, protože se čeká, jestli její sestra nebude mít taky mimčo... ale má všechno 2x, takže na mě snad taky něco zbude :slight_smile:))
Leonu mám kousek, tak tam určitě zajdu...

3D UZ je v Havířově a NJ. O Ostravě nevím... tak by mě taky zajímalo. Taky bychom chtěli zajít
3. srp 2007 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
500 za uZ a 500 za DVD?? co když si přinesu vlastní medium. Přece jenom ta placka stojí kolem 10 Kč...
3. srp 2007 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. srp 2007 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem u Jany Alešové v Havířově je to kousek od zastávky spíše naproti zastávce.Pokud chceš dám ni na ní íslo ale měla bys jít hned já byla ve 20tt a malá tam byla celá pěkně vidět.Bere hned a mužeš se obědnat. :wink:
3. srp 2007 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty sví nemůžeš donest oni to to udělají na sto jejích.
3. srp 2007 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
gynprental je daleko.Od zastávky.
3. srp 2007 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svornosti 86/2
736 01 Havířov-Město

Telefon: +420 596 810 168

:dizzy_face:
3. srp 2007 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono je jich tam víc?? No teda .. a v ostravě nic?
určitě pojedeme autem, takže vzdálenost od zastávky pro mě není důležitá. Spíš ta cena....
Jsou na pí Alešovou (MUDr?) nějaké internetové stránky?
3. srp 2007 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAK to ja na to mam jeste cas, az to bude aktualni, tak se poradim s vami, ale to uz vy budete mit miminka, tak kdovi, kde vam bude konec
3. srp 2007 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. srp 2007 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
to není moc :grinning:
a v tom prenatalu to stojí 700,- Kč.. takže ty 300,- nejsou zas až tak velký rozdíl.
Za týden jdem na kontrolu, tak jsem říkala, že se zeptám i sestry od svého gyn. Když to má běžná gyndařka v Havířově, možná to bude mít někdo i v OV.

My teď musíme počkat, až nám dostaví cestu, vůbec se nedostaneme z domu, opravují povrch celé cesty a mělo by to být 18.8. Určitě tam nebo tam zavolám a domluvím se hned na potom.
Na stránkách píšou, že je dobré tak do 23-24 tt.

Peti: až to budeš řešit, tak já pořád budu ještě 2v1 - doufám :slight_smile: A určitě budem tady chodit pořád... furt se něco děje a je třeba to řešit a radit se. Teda aspon já to budu potřebovat :grinning:
3. srp 2007 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobre, ze tady nezustanu sama :wink:
3. srp 2007 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla ve 20tt a šla vidět celá kamarádka ve 23 tak to už jí nenatočila celí a gynprental bych nešla je tam nepřijemný doktor a pořád tam není já byla u te alešové příjemná hodná paní uplně skvělá.
3. srp 2007 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobře Kyky, dám na tvé doporučení :slight_smile:
ale stejně se ještě zeptám, jesli je i něco v Ostravě..
3. srp 2007 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyky a nevis, jetli bere jeste pacose i normalne, ja totiz premyslim, ze bych zmenila doktora a chci k zenske, nejake hodne... :wink:
3. srp 2007 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já byla na gynprenatalu a mi se ten doktor taky nezdál moc příjemný. ale už to bylo tak co... holky já mám zase vzpomínání na to bříško... teˇk když to tu na mě slintá :grinning: a vím, bude hůř :grinning:
já druhé tak za ro, za dva minimálně. :slight_smile:
3. srp 2007 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzu: vidíš.. a já se těším, až bude slintat :slight_smile:
Kdybych věděla, že to dobře dopadne, tak si to užívám mnohem víc.. asi... Ale to mi nikdo nepoví :fearful:
3. srp 2007 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzu tak ty mas teprve malinke mimi, tak bodejt bys uvazovala o dalsim
a parybka presne moje slova.. :sweat_smile:
3. srp 2007 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ona je ale z havířova ta doktorka nevím zda bere to bys ses musela zeptat na tom tel co je v odkaze.

Doktorka Alešová byla strašně hodná a tam v tom gyncentru jsem tam ani nešla jelikož jsem volala asi milijonkrát a nebyla jsem moc nedšená bo ani jednou mi to nevzaly.

Pak jsem se od holek dozvěděla že má dovolenou ještě že jsem tam ani nejla.

Alešová mi to vzala hned a sestřička strašně příjemná vpltala se na udaje jakém jsem tt a zda vím co to je 3D ultrazvuk a prostě užasná.

A jak jsem byla v ordinaci tak jsem se diktorky zeptala zda by mi udělala fiotečky a byla strašně hodná že mi udělala 6 foteček za 500kč místo 5 fotek.Já jsem sní byla hodně spokojená a strašně miloučká vše mi popsala kde co je a jak se to vyvýjí co to je a jak mimi leží.No prostě nádherné zážitky.
3. srp 2007 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to zni dobre, asi to zkusim, do havirova to mam co by kamenem dohodil, tak za zkousku nic nedam,
diky za info
3. srp 2007 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skus za zeptání nic nedáš ale je opravdu hodná sice to je starší paní ale hodná. :wink:
3. srp 2007 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je dulezite, ze je hodna, starsi ma zkusenosti..
3. srp 2007 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady to nějak nežije co spíte nebo vede policejní akademie??? :sunglasses:
3. srp 2007 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek