• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava a okolí. Kde co dobře koupit, lékaři, ...

20. července 2011 
Ahoj holky, rodila jste prosím některá na Fifkách CS? V lokálním umrtvení?
Hledám všude ěkoho, kdo bny mi řekl, jaké to tam bylo....
díkec :slight_smile:
3. srp 2007 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty byla moje sestřenka a dostala epika (epidural) a měla cisaře ve Vitkách 26.6.2007
3. srp 2007 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak díky, já myslela jestli ¨tady není někdo na této diskuzi a zajímyly by mne konkrétně Fifky.....ale i tak moc děkuji :slight_smile: :slight_smile:
3. srp 2007 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ještě vůbec nerodila... takže s tímhle neporadím.
Ale fifky bych nebrala... to je můj osobní názor. Kamkoli jinam, ale tam bych nešla :sunglasses:
4. srp 2007 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska mi skočil 20.tt :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
tak už budu v polovině.... to to letí :slight_smile:
4. srp 2007 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: já stále 30tt
4. srp 2007 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
parybko, já jsem teda rodila v Porubě, a při porodu byl supr přístup, ale pak... prostě mi moc neporadili. Moje sestra rodila 2x na Fifkách, a tehdy tam byla taková primářka, že pokud si nebyla jista že to mamina zvládne, tak jí vše sestry ukázaly znovu a znovu, hlavně kojení. Takže v tomhle zas můžu za ségru doporučit. Kdybych si měla vybrat teď, tak do Vítkovic, i když tu nemocnici celkově nemám moc ráda, ale porodní asistentka je instruktorka z kurzu kam jsem chodila, a opravdu MOC pomůže. Vlastně jsem se na ni obrátila po porodu, a byla moc ochotná.
7. srp 2007 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, chodím/ dojíždím do Gyncentra a nemůžu si stěžovat. Opravdu profi přístup!!! :slight_smile:
11. srp 2007 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já myslím, že je to o lidech, můžeš mít dobrou porodnici, profi vybavení, všechny skvělé doktory a sestry, ale zrovna u tebe bude jedna jediná sestra s blbou náladou....a už tuto porodnici nikomu nedoporučíš, a přesně naopak, jeden jediný člověk, který se umí chovat a pomůže ti, byť na oddělení, kde jsou údajně všichni arogantní a nepomůžou. Holt tak to chodí
14. srp 2007 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo lucenek to mas asi pravdu..
14. srp 2007 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky jsem kousek od Ostravy a ráda si sněkým tady pokecám :slight_smile:
14. zář 2007 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, sice nebydlím v Ostravě, ale kousek od ní a taky ráda přijdu na kus řeči :wink:
14. zář 2007 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, taky bydlíme kousek od Ostravy!Můžeme mezi Vás?
20. led 2008 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
danielka282 tu se moc nechodí najeď přimo na ostrava
20. led 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem. Holky byla jste některá na screeningu vývojových vad na fno v Ově-Porubě? Jak to tam probíhá? A na kterém patře se to nachází? Je tam hodně těhul? Díky moc za odpovědi :wink:
8. črc 2011 v 11:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky ve kterém tématu píšete? tady nebo jinde? díky :slight_smile:
20. črc 2011 ve 22:59  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “prodej v diskusi”
17. únor 2014 v 15:59 • tracyy
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek