Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

Ostrava a okolí. Kde co dobře koupit, lékaři, ...

Ahojte holky - těhulky, jsem z Ostravy, a napadlo mě založit tuto místnost, abychom si mohly pokecat o tipech kde co "dobře koupit", jaké máte zkušenosti s lékaři, jaký máte tip kde rodit atd.
misuge
3. srp 2007
Ahoj holky, rodila jste prosím některá na Fifkách CS? V lokálním umrtvení?
Hledám všude ěkoho, kdo bny mi řekl, jaké to tam bylo....
díkec 🙂
kykynka
3. srp 2007
Ty byla moje sestřenka a dostala epika (epidural) a měla cisaře ve Vitkách 26.6.2007
misuge
3. srp 2007
Aha, tak díky, já myslela jestli ¨tady není někdo na této diskuzi a zajímyly by mne konkrétně Fifky.....ale i tak moc děkuji 🙂 🙂
parybka
4. srp 2007
já ještě vůbec nerodila... takže s tímhle neporadím.
Ale fifky bych nebrala... to je můj osobní názor. Kamkoli jinam, ale tam bych nešla 😎
parybka
4. srp 2007
dneska mi skočil 20.tt 🙂 🙂 🙂
tak už budu v polovině.... to to letí 🙂
kykynka
4. srp 2007
😉 já stále 30tt
myvalautor
7. srp 2007
parybko, já jsem teda rodila v Porubě, a při porodu byl supr přístup, ale pak... prostě mi moc neporadili. Moje sestra rodila 2x na Fifkách, a tehdy tam byla taková primářka, že pokud si nebyla jista že to mamina zvládne, tak jí vše sestry ukázaly znovu a znovu, hlavně kojení. Takže v tomhle zas můžu za ségru doporučit. Kdybych si měla vybrat teď, tak do Vítkovic, i když tu nemocnici celkově nemám moc ráda, ale porodní asistentka je instruktorka z kurzu kam jsem chodila, a opravdu MOC pomůže. Vlastně jsem se na ni obrátila po porodu, a byla moc ochotná.
bufinka
11. srp 2007
Ahoj holčiny, chodím/ dojíždím do Gyncentra a nemůžu si stěžovat. Opravdu profi přístup!!! 🙂
lucenek
14. srp 2007
Holky já myslím, že je to o lidech, můžeš mít dobrou porodnici, profi vybavení, všechny skvělé doktory a sestry, ale zrovna u tebe bude jedna jediná sestra s blbou náladou....a už tuto porodnici nikomu nedoporučíš, a přesně naopak, jeden jediný člověk, který se umí chovat a pomůže ti, byť na oddělení, kde jsou údajně všichni arogantní a nepomůžou. Holt tak to chodí
lucikpetik
14. srp 2007
jo lucenek to mas asi pravdu..
marcelaan
14. zář 2007
Ahojky holky jsem kousek od Ostravy a ráda si sněkým tady pokecám 🙂
llucinka
14. zář 2007
Ahojte holky, sice nebydlím v Ostravě, ale kousek od ní a taky ráda přijdu na kus řeči 😉
danielka282
20. led 2008
Ahojky holky, taky bydlíme kousek od Ostravy!Můžeme mezi Vás?
zanetka82
20. led 2008
danielka282 tu se moc nechodí najeď přimo na ostrava
bejatka333
8. črc 2011
Ahoj všem. Holky byla jste některá na screeningu vývojových vad na fno v Ově-Porubě? Jak to tam probíhá? A na kterém patře se to nachází? Je tam hodně těhul? Díky moc za odpovědi 😉
hagyhagy
20. črc 2011
ahoj holky ve kterém tématu píšete? tady nebo jinde? díky 🙂
tracyy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Začni psát odpověď...

Odešli