• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
víš co holka v modrém to jde moje segra miluje odmalička modrou a taky občas svoji malou obleče do modré,ale aby byl kluk v růžové to je divné :grinning:
tigr jo ten sekáč tam je moc dobrý já tomu sice moc neholduju,ale tam se taky občas kouknu :slight_smile:
19. srp 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to víš. některé maminy jsou bláznivé :grinning:
19. srp 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem byla v obchodě,koupila jsem Marii pohádku tak bude chvilku klid :grinning: ,oběd mám uvařený ze včerejška takže mám pohodu :wink:
19. srp 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se někdo má. Já zrovna vařím :slight_smile:
19. srp 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, chtěla jsem se zeptat na pár tipů plavání miminek v Ostravě, jestli jste někam chodily a máte nějaké zkušenosti. Chceme začít příští měsíc s plaváním, to nám bude půl roku. Díky moc za tipy. Monika
19. srp 2008 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.plaveckaskolicka.cz/aktuality.htm

Posílám odkaz na plavání v Atomu.
19. srp 2008 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda ještě nikam nechodím, ale Atom mi byl doporučen
:wink:
19. srp 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme v tom Atomu byly jednou ze segrou a švagrem a já a manža,ale našim holkám se to nějak nelíbilo.to je blbé,že tam je jen ten hluboký bazén a ne žadný kačak kde by mohly třeba dvouleté děti sami běhat.Ty naše frfleny to v kruhu moc nebaví :slight_smile: ,ale jinak mě se tam líbilo nikdo tam nebyl jen my 4 a naše dvě slečinky :sweat_smile:
19. srp 2008 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já ještě v tom Atomu nebyla ale už se těším až budeme chodit plavat
19. srp 2008 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby tam byl i ten malý bazének tak by to bylo uplně super,škoda páč jinak bych tam chodila taky,ale tak nemůžu protože Mařenka plavat neumí a v tom bazenu by mi pořád v kruhu nebo na nějakém plavátku asi nebyla :unamused: .Jinak to tam je fajn!Nevíte někdo jak to tam je s těma masážema?Jak jsme byly na tom bazenu tak tam zrovna šly dvě dámy,já bych si taky zašla,ale můžu jen přes výkend.
19. srp 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ostrava chrápe :grinning:
20. srp 2008 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,jdu vás jen pozdravit a hned zas odcházím jdeme na písek,zatím papa :slight_smile:
20. srp 2008 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, krásné ráno. tak dneska nám má začít zase pěkně hnusné počasí, tak uvidíme. nemáte dneska někdo chuť na číňana k obědu? že bychom se tam potkaly?
20. srp 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
den tak číňana bych si dala u nás v Tescu. Tam je fakt super,ale mám manžu doma a chystáme postýlku a dneska chci ještě složit i kolíbku :grinning:
20. srp 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Venku je docela nepříjemný vítr na slunku to docela jde,ale ve stínu je chlaďárna :confounded:
Tak čínu se vám zachtělo no teda,tož dobrou chuť denber :grinning:
20. srp 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož kdepak jsteee :astonished:
20. srp 2008 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tady,ale jak to tak vydím tak asi sama :slight_smile:
20. srp 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne už jsem tu :grinning:
20. srp 2008 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no konečně dneska to tu vypadá na mrtvou zónu :grinning:
20. srp 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to teda je :grinning:
20. srp 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi si půjdu udělat kafe a pozbírat prádlo z balkonu,ani večer v televizi nic není ach joooo :rolling_eyes: :pensive:
20. srp 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víš co se mi stalo nalila jsem do bubnu pračky aviváž a dala jsem tam prádlo a normálně mi to udělao fleky a nejde to vyprat :cry: tak teˇ´d nevím jak to mám odstranit a nic jiného to udělat nemohlo páč tam nebylo nic co barví,nechápu jak aviváž může udělat flek.Sice mamka říkala že nechápe proč jsem to lila rovnou do pračky,ale když já chtěla ať to voní ještě víc :frowning2: ach jo jsem já ale pako!!! :slight_smile:
20. srp 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
majo jedine znovu vyprat s hodne vody, me to nekdy taky udelá, nekdy to pusti az na potretí..
20. srp 2008 ve 20:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to slyším poprvé. to je hodně divné :astonished: :slight_smile:
20. srp 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak já to zkusím,není to divné že to tak udělá už to seru a nebudu to lít přímo na prádlo :astonished:
20. srp 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já nikdy avicáž na prádlo nelila. Mám celkem kvalitní aviváž, takže mi prádlo krásně voní :slight_smile: :wink:
20. srp 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to neleju aviváz do pracky na prádlo ale do nálevky
20. srp 2008 ve 20:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to se mi ještě nestalo :slight_smile:
20. srp 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo mě se stalo že jsem to nalila do nálevky a než jsem zapla pračku tak se ta aviváž dostala na prádlo a pak tam byly fleky.
zofi co máš za aviváž?Já mám buď lenor ten voní hezky a teď mám silan aromatherapy nějaký pomeranč,ale stejně to nevoní tak krásně jak segře a to to anio neředím :unamused: možná dávám moc prádla?
20. srp 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám aviváž z Eurony. Mám od tama hodně věcí :slight_smile:
20. srp 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek