• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
:grinning: to chce si poridit jeste kluka, aby se mel na kom s autickama vyradit :grinning:
20. lis 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak z darkama si hlavu nedělám hlavně u Kubíka, ten z toho nemá ještě rozum a má radost ze všeho. No a Petřík ten už ví co by asi chtěl od ježíška. Příští tyden už budeme psát dopis, určitě bude dlouhý :grinning: :grinning:
20. lis 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem mu říkala taky ,že by bylo dobré kdyby měl syna že chudák Mařenka když jdem do obchodu tak čumí po autech,ale to Máří nezajímá :slight_smile: proto budu vybírat já :slight_smile:
20. lis 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my máme pro Lukáška už skoro vše,ten byl jako první co jsme ho začli řešit.Má 3x knížky .2 se zvířátkama jedna je s magnetama zviřátek a druhá s nálepkama,to ho bude bavit,zvířata miluje,pak má houpajícího koníka se zvuky,křeslo medvídka pů,koš na hračky medvídka pů,plno aut.a ještě mu koupíme do pokoje autodráhu a nějaké oblečení a od ostatních toho taky dost dostane takže stačí.
Máji taky jsme uvažovali o tabuli,ale to by bylo po stěnách než na tabuli,takže to ještě né,možná příští rok.
Jinak rodině vůbec nevím,ale těším se mě to taky nepříjde,ale právě proto,že jdem nakupovat v obchodech už vánoční stromky ozdoby atd.mě tu vánoční atmosféru dodává a mám ráda tohle nakupování. :slight_smile:
20. lis 2008 v 11:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tchýně ji koupila zimní boty včara přišly posílala je švagrová z Německa obyčejně prý by to bylo drahé kdyby je nechala pojistit navíc prý už samotné boty byly dost mastné tak nechctěla utrácet,jsme trnuly ať se na poště nestratí a ještě ji koupila tchýně takové ty zvířátka plastové jako prase,koník,slepice....ty maličké aby se podle toho mohla učit a ještě ji určitě něco koupí do vánoc :slight_smile: tchán nevím doufám že nic od Vietnamců to ho musím upozornit :unamused: tupounka,moje mamka ji koupila nádobíčko a stůl s dvěma židlema a jinak si nebudem snikým nic kupovat už mám tři neteře tak to bych se nedoplatila :astonished:
20. lis 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sáně máme taky z minulého roku,to jsem je koupili od jedné mači z mmb,byli použité,ale chvíli a jsou jako nové i s opěrkou a velké a měla jsem je jen za 500,jinak ta cena v obchodech za ty menší sáně mě děsí,nevím co chtějí tza kus dřeva děs :frowning2:
20. lis 2008 v 11:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem ráda,že mám sáně po sobě že jsem je nezničila
20. lis 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to babička kupuje od vietnamců,taky nadávám na věci né,ale na hračky :angry:
Já jsem kupovala sněhule jako minulý rok v diechmanu jsou levné a na tu zimu mu to stačí :slight_smile:
Jsem zvědavá co dostane od tchánců,babičky a dědečka :grinning: Minulý rok dostal peníze,byli asi zhnilí nebo neměli čas mu něco koupit a teď tchýně má času a času tak jsem zvědavá :slight_smile:
20. lis 2008 v 11:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsi měla teda výdrž,nám naše saně co měl brácha někdo ukradl na starém bytě v kočárkarně,musel to být někdo z baráku a po mě?Ani nevím nejspíš skončili v popeláku :grinning:
20. lis 2008 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak oblečení my taky až tak nevadí přinejhorším to bude nosit na venek,ale hračky to neexistuje to mu musím říct,ty boty koupila taky v Deichmannu ale tady nejsou nebo už nejsou nevím jsou to ty elefanty stály 50 euro,ale já je neplatila tak mě to nijak nedrtí já bych asi tak drahé nekoupila,ale což je to jediná vnučka a vnuka má až v Německu tak to má babča takhle na pytel .
20. lis 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjo sáně se hodně kradou proto je mám v kunbále a do sklepa bych je nedala,jsou drahé a navíc ty staré jsou mnohem kvalitnější než dneska.
20. lis 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak u nás má jen u mě ze strany mamka a babičky prvního vnučka,od toho mého,od jeho mamky to je už 3 vnouček :grinning:
To jo no,no my by jsme nečekali,že by nám je ukradli,jelikož tam byli lidi s kterýma jsme se znali bylo tam 6 pater po 3 bytech a lidi byli suprový,takže tam se znal každý s každým,ale někdo asi potřeboval peníze či co,nevím byli jsme nasraní a hlavně brácha ten bobek bulel jak malý :slight_smile:
20. lis 2008 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo jen potřeboval někdo sáně pro vnuka nebo tak,nebo se tam dostal někdo kdo tam nebydlí :rolling_eyes:
20. lis 2008 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Né to né,nebyl vypačený zámek nic právě.No jo no i hodní lidi mohou být zlí :frowning2:
Musím už končit,musím vařit a uklízet,tak se mějte pááá :slight_smile:
20. lis 2008 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se měj :slight_smile: já už mám uklizeno i uvařeno dělala jsem dnes zapékané těstoviny tak teš si jdu lehnout k telce :sweat_smile:
20. lis 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek holky, tak já jsem dneska začala péct cukroví. Mám jeden druh a ještě bych chtěla udělat jeden. :grinning:
20. lis 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte..

my sme uz dopis pisali....no keby seom mala Stefi kupit vsetko co si tam vymyslela, tak skrachujem :grinning: :grinning: samozrejme vsetky hracky su z reklam.... s Laurou si starosti nerobim, jej je to este jedno.

Zofi - nepecies nejak skoro??? ja budem piect tak par dni pred Vianocami...pokial by sme sli na Slovensko, tak asi nebudem piect vobec.. :wink:
20. lis 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zase tady :slight_smile:
Malý spinká,tak jak se vzbudí vyrazíme.
Já nebudu péct vůbec,možná rohlíčky,ale jinak né s malým se to nedá,ten můj věčně v práci a hlídání pořádně taky nemám.
Tak poprosím sousedku ať nám něco napeče,je moc šikovná,peče ve velkým. :slight_smile:
S malým jsem dělala štrůdl a stačilo mi jak jsem se u toho sním rozčilovala,takže nějaké cukroví u nás nehrozí :unamused:
20. lis 2008 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to víš že i u Petříka převládají hračky z reklam :slight_smile: to je snad všude. Navymyšlel si hrad rýtířský a rýtíře všeho druhy pak chce Bionicle, piratskou loď a doktora co operuje autodrahu atd :wink:
20. lis 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žany,tak mu musíš pustit jak jste doma místo telku něco na dvd,tam ty reklamy nejsou,tak bude klid :grinning: :wink:
20. lis 2008 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo Moni ale ony ty hračky z reklam mají ve školce :wink: to je potom horší. :rolling_eyes:
20. lis 2008 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo ty reklamy před vánocema jsou super,vždycky začne reklama a vydím jsk Marie najednou spozorní :slight_smile:
Já nepeču,minulý rok jsem pekla a je stím piplačka to mě nebaví,raději upeču dort,štrudl,šátečky...něco většího než ty malé pidižvíky.Nechám to na prababičce a zbytek koupím :cry: není to sice ono,ale co nadělám.
20. lis 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
lidičky ani nestíhám číst, jak ste se rozepsaly:slight_smile: když se bavíte otěch reklamách, jednou sme se o sobotě/neděli zbudili brzo a co běží mezi těma ranníma pohádkama za reklamy, ještěže to niky ještě nechápe:slight_smile: my máme pro niky na vánoce lozícího méďu pú- je to pro děti od 6měsíců a je to super věcička, hrozně roztomilá a co sem se o tom s pár lidma bavila na netu tak to fakt dítě motivuje, aby zatím lezlo-omlouvám se jestli sem to tu už psala. trpím poslední dobou značnou sklerózou a ......
20. lis 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale lepší než ty reklamy jsou teď večer ty - nemyslíš narazíš ,nebo tak nějak to je fakt humáč.Se na to nemůžu ani dívat :cry:
20. lis 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ani nemluv. jak sem viděla tu bouračku s tím miminkem jak letělo na to přední sklo, nikuška spala, byly sme samotné doma, okamžitě sem si ji musela vzít k sobě, se mi chtělo málem až brečet
20. lis 2008 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mě se nechtělo málem,ale bulela jsem ždycky mi to vyžene slzy do očí,ale to působí jen na nás baby a možná na pár chlapů,myslím že ti kterých se to týká to ani moc neřeší.Segra vyděla tu reklamu stím mimčem a pak jela ke mě má to asi 80-90 kilometrů tak říkala že se dvěma děckama za zády se jí jelo skvěle celou cestu sevřený žaludek a trnula hrůzou :unamused:
20. lis 2008 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky souhlas tu s tím děvčátkem sem takyx viděla jen jednou a nechci víc,..fakt brutus a to od ledna budu jezdit rychlou :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. lis 2008 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem myslela,že to budou dávat pozdě večer a né když mám děcko vzhůru já nechci aby se na to dívala,ale pořád vedle ní nejsem tak ona se bude dívat na tv a najednou tam napálí do párku co se muchlujou auto a všude plno krve,nebo zhulenci jedou ze svadby no fakt maras,doufám že to ještě moc nechápe :unamused:
20. lis 2008 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidim, ze tu mate trochu smutno... ty reklamy jsou hnus a nemyslim si, ze to diky nim bude lepsi... :frowning2:
20. lis 2008 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele holky, rozhodla jsem se, ze je na case zpevnit sve "lehce" ochable svalstvo a po 5 minutach na balonu uz jsem nemohla, to je des...su z toho uplne paf, ze su na tom tak mizerne.. :confounded:
20. lis 2008 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek