• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
autor
maja možná bude jsou na to potvrzené výzkumy, ale otázkou je která cílová skupina tento výzkum podstupovala jestli frajírci alá 20 let co machrujou tak u těch asi ke změne nedoje, jinak si myslím že jo
20. lis 2008 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
to možná moje segra bude jezdit pomalu,ale frajírci nee
20. lis 2008 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak tak...fakt drsné,sama se na to dívat nemůžu, ale jen a´t to lidi vidí....já když viděla na pitevně prohulené plíce tak sem přestala bafat :stuck_out_tongue_closed_eyes: léčba šokem je fakt nejúčinnější
20. lis 2008 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to bych potřebovala já abych přestla,holt závislost je svina :slight_smile:
20. lis 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
majo aby ses nezblila a nelěma týden horor sny
20. lis 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to máš asi pravdu,raději ne přece jenom vydět někoho mrtvého to není nic pro mě i když si můžu stokrát říct,že to tak musí být :unamused:
20. lis 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu se dívat na televizku za ho´dku mám ordinaci :slight_smile: tak se jdu natáhnout
20. lis 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já mám košisko s prádliskem :angry: :angry: :angry: :grinning:
20. lis 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, ohledně cvičení-k tomu se taky snažím donutit, sice to teď moc nepotřebuji, ale pokud se nedonutím hýbat teď tak za pár let....................... no nic, du zkusit spát.
20. lis 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě naopak,tím,že budou dávat víc takových drastických scének bouraček,tak si to lidi budou uvědomovat,jen né ti namyšlení frajírci co si myslí jak nejsou zajímaví a předjedou Tě.Já jezdím skoro denně nejlepší je jak stojím čekám na zelenou a frajer vedle mě nos nahoře a furt čumí.Je zelená a on se rozjede jak kdybych sním měla jet relííí nevím jak se to píše :grinning: Někdy mám sto chutí přidat plyn a ukázat mu fakana,ale za to mi to nestoijí,jezdím s malým a opatrně.Kolikrát jedu 50 ve městě a vidím v zrcátku jak jede zamnou chlap,nedočkavý,a dělá ksichty,že jedu pomalu.Tak ten můj říkal,že se mám na takové ci.. vykadit,že si mám jet tak jak se cítím,né že na mě bude nalepený a myslí si,že kvůli němu přidám plyn.No to í,že jo,nejsem blázen :angry:
V telce říkali,že to působí na hodně lidí,ale většinou jak senou za volant tak si to neuvědomí,proto takové videa,jinak je to děs no :frowning2:
20. lis 2008 ve 21:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni to máš pravdu ,ale bohužel si myslím že naty největší "hajzlíky", kteří za volant sednou i ožralí atd to je fuk ,mnozí z nich děti třeba nemaj atd. holt na to .............. tvá drahá polovička má pravdu, mě to taky tatka říkal, at si tě předjede když tak pospíchá. akorát pak musíš dávat bacha, jednou sem jela 50 tam kde se tolik jet mělo a chlap za mnou nervní tak mě předjel a mrcha mi hodil myšku-naštěstí se nic nedělo, ale já byla pěkně vykulená, bylo to už dávno +- půl roku po řidičáku
20. lis 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
den tak to se nám stalo předevčírem,jeli jsme z poruby a chlap co jel v levém pruhu přejel do pravéhom,ale vzal to tak hopem,že nám podřel málem předek,to jsem neřídila,ale ten můj a ten říká ty vol.je normální a malý zezadu pán pako na nás,což jsme čuměli,co to řekl,že jsme to nikdy od něj neslyšeli,tak jsme se zasmáli.a řekl to tak fajně,že jsem byla až unešená a hned ten můj no je to pako :grinning:
To jo no.Mamka se bavila chvíli s chlapem,který pracuje u policie čr a on jezdí v autě ožralý a když se ho mamka ptala zda se nebojí,že ho chytí policajti odpověděl,že né,že ho všichni znají a že by ho pustili,takže takové tu máme fizláky,kteří jsou při sobě i když nevím co,je to humus jak mi to řekla,jsem nevěřila vlastním uším,měl 7 piv jak byli spolu naposled posedět a normálně řídil.Fakt humus i na ně by jsi měli posvítit.Tak mamka se sním přestala bavit. :confounded:
20. lis 2008 ve 23:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
Moni tak policajti jsou kapitola sama o sobě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já řidičák nemám,páč se bojí :pensive: no tak Martin mě sice pořád přemlouvá a že se bojím jen proto,že nevím o co jde,ale já raději pojedu tramvají :slight_smile: jemu se to kecá když kromě autobusu má řidičák na všechno :angry: .A když vydím ty reklamy tak mě to uplně ujišťuje v tom že nechám řídit ty kteří to umí.
21. lis 2008 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji řidičák se vždycky hodí, já jsem ted dlouho neřídila a děsím se toho jak nic, kdyby se něco stalo na chatě a já měla daviho odést do nemocnice, tak nevím...... ono sanitka nahoru nevyjede, ohledně těch policajtů, myslím že je to tak skoro všude, akorát u nich to de více vidět. maji a řídit nikdy nebudou jen ti co to umí, bohužel, ale i ta individua, kt.sou přesvědčena o své dokonalosti...
21. lis 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já vím den,ale já se toho děsím já a auto :frowning2: já se neumím soustředit a jsem zmatkář,teď je tolik sylných aut a divokých řidičů no kromě toho že by na mě kdejaký debil troubil,že jedu pomalu tak jak se znám bych se ještě někde vyrýpala :slight_smile:
21. lis 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maji ty si truba, já se taky bála a v poho..oo v autě až za volantem si uvědomíš, jak si velká a široká, to půjde samo
21. lis 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji,já jsem do toho taky jít nechtěla,musel mě přemluvit ten můj.
Nakonec jsem do toho šla,protože jak píše den dneska řidičák je potřeba a ještě tím spíš když máš děti.Mě se to už vyplatilo a jsem ráda,že ho mám.
Taky jsem se bála,nejsi jediná,ale taky záleží na povaze,šla jsem tam poprvé,a to mě bolelo břicho,nervy pracovali atd.,ale dobrý v té autoškole se to naučíš,né jezdit jak profík na to Ti nevystačí ty hodiny,ale naučíš se to,pak se přestaneš i bát,jak sedíš v tom autě,tak je to o něčem jiném všechno z tebe spadne.Já jezdila ze začátku jen víkendy kdy nebyl provoz a v pohodě.
Trvá to třeba doted,že sednu do auta a než se rozjedu tak mám nervy,jelikož máme drahší auto a kdybych to rozbila tak máme po autě,takže mám strach hlavně z toho.Ale na Vánoce dostanu corsu,ta je menší a starší jak to naše tedkom takže to se nebudu ani tak bát :slight_smile:
Jak se přemluvíš jdi do toho!Ještě budeš ráda :wink:
21. lis 2008 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je pravda že už jsem byla v autoškolea když jsem vyděla trenažer tak jsem odešla protože mi to nešlo byly tam dvě kolca zelené a tmavě zelené a mělo se tam nějak potom jezdit tmavě zelená byla cesta a světle bylo okolí,pak jsem se bavila s jedním řidičem s povolání a ten říkal že se nediví že jsem to nepochopila že ani chlapy co řídí leta ten trenažér nechápou tak to prý zrušily no pozdě páč já jsem od té doby myslela že jsem stupidka co to neumí,možná kdyby mě posadil do auta na parkovišti tak by to šlo taťka to tak udělal a já jela normálně dokonce jsem zkoušela transit od švagra a to je pro mě dost velikánské autisko a jela jsem,ale taky nevím jestli bych zvládla ty testy naučit se tolik otázek no pání :astonished: to fakt nevím já sem ráda že jsem se vyučila :grinning:
21. lis 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martin říkal,že vůbec takový trenažér neměl a že bych měla jít tam kde se učil on je to myslím paní Ottová nebo taak nějak a že je prý super,někdy si říkám že když řidičák udělala moje maxi stresující,zmatkující segra tak proč ne já :grinning: možná see někdy dokopu :slight_smile:
21. lis 2008 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Májo řidíčak je k dobru ale abych se přiznala já ho mám a nejezdím :grinning: Jezdím sem tam na chatu nebo někdy z navštěvy když si Petr chce dát frťana :wink: . Autoškolu jsem dělala v těhotenství u Kubíka a mužu říct že jsem se cítila v bezpečí a v klidu než když jsem sedla potom do našeho auta. :grinning:
21. lis 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji,já se otázky z autoškoly neučila z knížky,jen sem tam jsem si to zkoušela,ale víc jsem si dělala testy na netu,v autoškole Ti řeknou,že se to tak nemáš učit,ale oni to nemají rádi a mě to pomohlo u zkoušek jsem zblbla 2 otázky za 2 a 1 bod,takže jsem uspěla,musíš mít myslím splněno na 85% už si to moc nepamatuju a já měla 92%.Takže podle těch těch cvičebních otázek se to učí nejlíp.V knížce toho je dost no,já mám 2 a když mi to ten mlj přivezl,jsem si říkala no tak nic se můžu s řidičákem rozloučit,že tohle se za 3 měsíce u malého nenaučím ani kdybych chtěla.A zvládla jsem to,nejvíc mi dala zabrat technika,ta je dost těžká,učíš se něco a ani nevíš co se učíš,protože to máš v knížce a nemáš to auto před sebou.
Já jsem předtím jezdila párkrát na Mošnově než jsem nastoupila abych tam nevypadala jak blb a trochu to pomohlo.
Ten trenažér je povinnen v každé autoškole,nemají ho všechny autoškoly,tak mají parkoviště kde si to trénuješ než vjedeš do provozu.Já měla trenažér a byla jsem ráda,že ho mám za sebou,pak jsem nemohla dojít domů jak se mi motala hlava :grinning: Bývá z toho hodně špatně.Jinak trenažery ještě pořád fungují.
To je první věc než vlezeš do auta,kterou musíš mít za sebou.
Kamarádka třeba v autoškole trenažér neměla,tak jezdila na parkovišti a trénovala si to tam.
Chodila jsem k Suchánkovy tady k hasičské a jsem maximálně sněma spokojená,zažili jsme si i spoustu srandu sněmi a měla jsem instruktora mlaďocha a byl hlavně klidný,neřval,nestresoval Tě byl supér.
Tam dělal i ten můj řidičák pře 9 lety :slight_smile:
21. lis 2008 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tam taky byla tata ho zná kdysi spolu chlastaly,ale on je divný myslím starý Suchoš mi říkal že jak nebudu pořandně řadit tak mi uřízne cicku no chápeš :grinning: ,ty trenažéry jsou na piču když to vadí řidičům z povolání co naq to maj zkoušet tak se nedivím že mě to nešlo,furt jsem se soustředila a jela jsem stejně někam uplně jinam kdybych tak jela v autě tak jsem asi v poli takže je to debilní.
21. lis 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak starý Suchánek je supér,on to nemyslel vážně,ale dělal si z Tebe prdel.Z nás si taky pořád střílel,ale byla aspon nějaká sranda,je rozhodně lepší jak jeho syn,u něj se lepší učí u starého a říkaj to hodně lidí.On si dělá pouze prdel,určitě to nemyslel vážně,je to člověk,který má rád srandu,ale někdo to bohužel nechápe no :grinning:
No Máji,ale ty trenažery má skoro v každé autoškole a každý to musí podstoupit když chce řidičák,mě to problémy nedělalo,taky jsem jezdila po trávě místo po cestě,ale rozhodně to nemůžeš srovnávat s cestou,trenažer a sedět v autě a jet jsou 2 úplně odlišné věci :slight_smile: Na tom trenažeru se spíš učíš řádit,jak pouštět spojku a přidávat plyn,brzdit o tom to je víš,né o tom jak tam jezdíš :wink:
21. lis 2008 ve 12:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já vím že si dělal srandu ti říkám taťka ho zná a moje babi ho zná až moc dobře :slight_smile: ,dokonce mu chtěla volat že tam chodím,ale to jsem rezolutně zakázala to nepotřebuju sama se o sebe spostarám no ni :wink:
On je prostě heftař to je jasné,poslouchat jeho rozhovor z klukem co tam seděl v tom jeho kumbále to taky bylo :grinning: něco,všude ty trenažéry nejsou Martin to vůbec neměl a spousta kamarádek i segra to neměla.Sedly do auta a jely po parkovišti,myslím že je to mnohem lepší než trenažér.
21. lis 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím,že nejsou všude,to jsem i psala,ale jsou skoro všude.Nám předtím Suchánek říkal,že od roku 2004 nebo jakého,teď už si nezvpomínám je to dlouho tak,že ministerstvo dopravy dali podmínku aby autoškoly měli trenažér a t,které na ten trenážer neměli,protože je drahý tak mají aspon to parkoviště,ale dneska každá dobrá autoškola má ten trenažér. :slight_smile:
Suchánek ten byl supér,ty jeho hlášky jsem mluvila doma a ještě ten můj si na ně pamatoval,takže to mluví pořád dokola a dělá si prdel.Nám pořád říkal,co máme říct policajtům kdyby nás chytli,že jedem rychle,nebo,že za volant máme sednout jen ožralí a mračil se u toho,takže to bral spíše takovou ironii.No byla jsem ráda,že jsem tam šla,pořádně nás učil a tak to má být,Kámoška dělala v porubě a říkala,že v knížce přeskakovali jak hrom a u něj to neexistuje všechno poctivě probíral stránku po stránce.
Jsou fakt dobří taky už fungují tak min.10 let :grinning:
21. lis 2008 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda žadný trenažer neměla a první hodinu jsem měla byt na parkovišti :wink: ale šlo mi rozjídění tak mi řekl a jedem :confused: :astonished: a JÁ kam? No musel mě chvílí přemlouvat měla jsem strach :sweat_smile: ale bylo to dobré a testy a jízdy jsem udělala na po poprvé
21. lis 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od kámošky zase brácha neměl ani parkoviště ani trenážer,pěkně mu to odbili,hned ho vzal po rudné,on vyhukaný co je,že ještě nikdy neřídil a hned na takovou rušnou cestu,to bych teda nechtěla zažít a pěkně bych si stěžovala,musíš mít povinně podle zákona hodinu za sebou trenažeru nebo parkoviště.Ale jsou autoškoly,které to sero.
Jak jsem jezdila já tak naproti nám nějaká autoškola a ten můj instruktor už zas žere a já kdo a on no tedkom co projela ta autoškola kolem nás tak má věčně zklapnuté sedátko dolů,leží a žere a já čumím a říkám a to se může a on,no když jede s žákem tak by neměl,ale některým je to fuk.Dneska si fakt raději připlatit a jít do autoškoly,která je doporučená než levnější kde vše odbydou :grinning:
21. lis 2008 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a navíc ta autoškola,kde dělal ten brácha od té kámošky podváděla,protože jak dostaneš kartičku,kde se píši hodiny tak tam je kolonka,trenážer nebo cvičiště a on mu tam napsal hodinu,že jezdili na cvičišti,přitom jeli hned do provozu.Ale ten brácha o tom nevěděl,to zjistili až pak,ale už to nechtěli řešit,stejně by mu nikdo nedokázal,že tu hodinu nejezdil,bylo by to slovo proti slovu :confounded:
21. lis 2008 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdepak jste? Já se chystám na srazík už se moc těším :dizzy_face: . Doufám že to moc nepřeženu protože musím zítra ráno brzo vstávat. Jedu se švagrem na chatu. Kluci už jeli dneska v poledne. Odpoledne jsem měla uklízecí.....tady je mrtvo :unamused:
21. lis 2008 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj koukám že tdyx nikdo není.Už jsem tady dlouho nebyla , nějak nestihám :unamused: .Jsem neustále v pozoru k vůli malému a ten mi nedovolí abych si sedla k počítači.To máte potom vidět ten kravál..... :grinning: .
21. lis 2008 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek