• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
autor
win sára taky brble když tu sedím :grinning:
21. lis 2008 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
win to máš veselo teďka co.Jsem koukala,že malý má 9 měs.a to je ten takový nej.věk,kdy lezou,snaží se postavit nebo kolem nábytku chodí,někdo už je tak šikovný atd.Jé kde jsou ty časy kdy mi malý do půl roku jen spal,chvíli byl vždycky vzhůru,tak jsme sním blbli,jinak mi spal krásně od půl roku už né.A to jsme se mu pořád věnovali a doteďka nám to zůstalo,pořád vyžaduje pozornost.Mám klid jen když spí nebo se kouká na pohádky :grinning:
21. lis 2008 v 19:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak naštěstí mi malý pěkně spinká a , když potřebuji tak můžu něco udělat na počítači i přes den. :wink: Přesně tak moniko nalý se snaží stavět okolo nábytků a to je už záhul.Samozřejmě všichni se tím baví , protože je u toho srandovní,ale já po celodenním hídání jsem ráda že mám večer klídeček :slight_smile:
21. lis 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo no,taky jsem to zažívala a zažívám,čím větší tím náročnější.A ten náš rošťák je hyperaktivní až až.Takže máme veselo pořád :slight_smile:
Teď ode mně odešla kamarádka a má botičky nike růžové,moc krásné roztomilé.Dostala jsem od mamky pro malou,ale má je malé,a dneska je vytáhla ze skříně tak mi je hned donesla jestli nemám někoho jsou úplně nové č.17 stélka psaná 8cm.nechcete někdo?Stáli je 1199,- a prodává je za 550,-.
Kdybych byla těhu a věděla,že mám holku nebo budu mít,bych je brala,ale takhle je to na houby,jsou lehoučké a fakt krásné.Kdyžtak mi napište do vzkazů.
21. lis 2008 ve 21:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dostala je teda,překlep :grinning:
21. lis 2008 ve 21:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak umě to už je nanic.Já mám dvě děti a další už neplánuji tak by mi byli nanic.Tak to skus nabídnout v bazárku
určitě se někdo chytne a ještě jak je vyfotíš a apřidáš k to mu foto tak to budeš mít rychle prodáno :wink:
21. lis 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Win to není moje starost,já je neprodávám.Prodává je kámoška,to už ať ona si to zaříďí,já je jen nabídla,jestli má někdo mimčo a nechtěl by.A jsou na holčičku,krásně růžové.
Určitě by je prodala hned,ale myslím,že ani net nemá a já nemám moc času,nafotit fotky a házet je někam na net :slight_smile: Malý mi kolikrát do toho tak mluví,že pak nemám náladu vypnu a jdu si sním hrát,je to rošťando :grinning:
21. lis 2008 ve 21:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já fičím do hajan.Mám toho za celý den už dost,tak se těším do postele :slight_smile:
pá a dobrou
21. lis 2008 ve 21:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hezkou dobrou noc :slight_smile:
21. lis 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak koukám,že zde zase nikdo není.
Venku nám trochu nasněžilo,malý je z toho hotový tak půjdem na chviličku ven :slight_smile:
22. lis 2008 v 09:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak to my taky půjdem ven, ale Eli z toho bude mít prd :grinning: :sweat_smile:
22. lis 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
týjo a mrzne pěkně beru oteplovačky :grinning:
22. lis 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, no niky si z nějakého sněhu nic nedělá, sem ji to ukazovala: a co jako s tím má dělat, nechápavý kukuč co po ni chcu:slight_smile:
22. lis 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Mařence se to líbí už jsme byly venku tak ji manža hned vyfotil v prvním snížku letošním :slight_smile:
22. lis 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme také dorazili před chviličkou z venku a moc toho sněhu tam už není. :frowning2:
Malý po něm chodil,měl radost,ale jak svítilo sluníčko,tak nám tady trochu roztál.
Zítra máme jet k tatkovy tak jsem zvědavá,protože ještě nemáme zimní gumy :confounded:
22. lis 2008 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady před barákem je no jako je vydět že je dala jsem do albíčka dvě fotky z dnešní prochajdy :grinning:
22. lis 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo děvčátka v Hrabůvce kousek od bonwera se v prosincy otvírá maličká kavárnička,cukrárna z dětským koutkem vypadá to docela pěkně tak se tam můžem někdy sejít :wink: je to jak je Františka Lýska tak směrem do prava ještě nedávno tam byla opravna televizí....

http://www.mapy.cz/#x=141884992@y=135027360@z=16@mm=FP@sa=s@st=s@ssq=Ostrava,B%C4%9Blsk%C3%BD%20les@sss=1@ssp=141205356_134722149_142511980_135803493
22. lis 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
omyl od Františka Lýska do leva přes ten chodníček :grinning:
22. lis 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týýý jo,tak ten snížek Vám tam napadl teda pěkně a to je jen kousek od nás :grinning:
U nás tady za barákem ani před barákem už nic není,jen sem tam,ale taje to.
Ať ještě nepadá,jsem nervozní z toho zítřka jak pojedem :unamused:
Tak to je supér,konečně nějaká kavárna tady kde si děti můžou pohrát.
Chodili jsme ve špalíčku,ale tam to pak zrušili a už tady nic nebylo,kde si děcka vyblbli,tak to jsem ráda :slight_smile:
22. lis 2008 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martin taky říkal že to někoho konečně napadlo,všude samá herna a hospoda,a už nám zase chumelí a dost hodně,to za chvilku vytáhnem sáně :grinning:
22. lis 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jo.No ani nemluv jak chumelí,ten kdo jede bez zimních gum právě teďkom musí mít radost,protože jich je ještě dost co nemají gumy,psalo se to na netu.
Božé a Vánoce bez sněhu :frowning2:
22. lis 2008 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vypadá to tak včera jsme sice moch nepochopily že hřmělo a vydělyjsme blesk a pak začalo sněžit no to už je maras jsme ještě v listopadu nevyděla bouřku a blesk
22. lis 2008 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak to ségra mi psala před chvíli,že dneska slyšela jak hřmí a viděli blesk když kouřili na balkoně tak to jsem taky čuměla :grinning:
22. lis 2008 ve 14:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kam ten svět spěje :grinning:
22. lis 2008 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bych Ti napsala kam,ale nechci být sprostá :grinning: :wink:
22. lis 2008 v 15:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. lis 2008 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte teda z toho sněhu moc nedšená nejsem :frowning2: už at je radši jaro vůbec se mi nechce s malou vylízat ven přes tu zimu ale nedá se nic dělat doma bych to nevydržela tak budem muset denně aspon na hodinku....jinak holky maji jak si psala o té kavárně tak ve špalíčku je sedmikráska v druhém patře je to herna pro děti je to tam taky moc super na posezení byla jsem tam s kámoškou jednou ještě jak jsem neměla káju a vypadá to moc hezky :slight_smile: www.sedmi-kraska.com
22. lis 2008 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni se máte tady v porubě krom krtečka hovno..ale to je jiné kafe
22. lis 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tam jsem chodila s malým a s kámoškou,je to teda už nějaký ten pátek,koupila jsem si permošku,mám na ní ještě 2 vstupy tak nevím je to dávno,jestli by mě na ní ještě pustili,je to tam strašně fajné,ale drahé hodka stojí 60 nebo stála.Když si řeknu,že v jiné herničce třeba v centru mi jedna mamina předtím psala,že dají 30 na celý den. :slight_smile:
Jinak je to tam moc pěkné,ale kolikrát tam bylo narváno,že místo kávičky jsem hlídala děcka co tam lítali aby mi nezhodili malého,byli některé dost divoké :wink:
22. lis 2008 v 16:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to my do herničky nechodíme takže nemáme zkušenosti,já myslela spíš někde jen na kafčo a děcka si tam můžou chvilku hrát.
za chvilku se nám vrátí tatoušek byl s kámošem na rybách tak donese kapříka aspoń nemusíme kupovat na vánoce a máme to zadarmo to je fajn :slight_smile: ,ještě že máme kamarády co rádi rybaří a nechcou tam být sami,raz za čas zavolá Martinovy v létě tam byly přes noc :confounded: to by mě nebavilo,ale teď před vánocema se to hodí :grinning:
22. lis 2008 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek