Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
leninnek
22. lis 2008
no vím že to stojí padesát na hodinu a vstup je tam omezený kámoška tam chodí pořád mi se to tam líbí doufám že to tam bude až bude malá starší a mě to teda nepříjde drahé 🙂
m.o.n.i.k.a
22. lis 2008
Máji to máte supér,aspon jste ušetřili,mykoupíme 2 malé kvůli malému ať má nějaký zážitek 🙂
Jinak si dáme na véču asi pangasija,je to rybička výborná,nemá kosti a chutná líp jak kapr.Já ho milovala,mohla jsem se toho užrat,ale minulý rok mi nelezl,všichni máme rádi pangasa a tak i kvůli malému,protože tam nejsou kosti a nemusím se bát a hlavně to obírat :-S
A nezmrzli.Ten můj taky rád rybaří,chodí s klukama hodně,ale teď přes zimu né,by tam zmrzli a nechce se jim tam sedět v té kose 😃
maja26
22. lis 2008
No tak než si deně třeba koupit krabičku cigaret tak lepší jít do herničky to jo,ale když vemeš že si dáš kafe něco k tomu teď děcko něco bude chtít tak tam necháš víc než pajcku a dělat to každý den tak se to prodraží 🙂
m.o.n.i.k.a
22. lis 2008
Jo tak to my jsme dávali 120 za 2 hodky.A chodili jsme tam často,takže nás to vyšlo na dost peněz 😞
Co jsme doslýchali,že některé mají menší vstupy a ještě celodenní,že tam můžeš být jak dlouho chceš tak jsme tam přestali chodit.Teďkom to asi zlevnili,protože jak jsme tam ještě byli naposled moc mamin tam nebylo,chodili jsme na cvičení a po a stř jen tak posedět.Jinak to tam je supér
m.o.n.i.k.a
22. lis 2008
No to jo.To se prodraží.To fakt lepší se sejít víc mamin,někde kde si děti můžou pohrát dát si kafé a je to.Já za tu dobu tam vypila 1x kávu 2x pití+plus malý pití a tyčinky,které jsme tam kupovali pořád.Pak to lezlo dost do peněz i když nekouřím a nikam,že bych tak chodila taky né,ale fakt ty peníze ti po čase zjistíš,že chybí 😉
maja26
22. lis 2008
jasně a ještě když tam mají takové ty capinky pro děcka ty hračky s bonbonkama tak řekni tomu děcku že to nekoupíš 🙂 a ty si vklidu piješ kafíčko no ne 🙂
m.o.n.i.k.a
22. lis 2008
To jo no,já tam hodila,že si malý pohraje a my sednem v klidu a vypijem kafé,ale mezi těmi dětmi,byl tam hlouček to fakt nešlo,takže jsem tam lítala mezi něma a domů přišla zbitá jak kůň :-S
Tak jak se to otevře hned můžem vyrazit a vyzkoušet novou kavárnu 😃
Doufám,že děcka tam nic nezrobí a nezničí :-N
maja26
22. lis 2008
tak snad to bude udělané tak aby jim tam ni nezničily 🙂 ,budu to sledovat a dám ti vědět až to otevřou máme to obě stejně daleko 🙂 tak to je taky fajn
leninnek
22. lis 2008
no jo ale takhle to más i v obyčejné kavárně taky tam mají něco za co utratíš peníze akorát ušetříš za ten vstup jinak to vyjde na stejno a denně se to nedá to je jasné ale jednou dvakrát do měsíce taky super zabáva pro děti v dnešní době dáš ty peníze za dítě skoro všude i když jedeš na nějaký ten výlet tak vždycky ti to nedá něco tomu prckovi nekoupit 🙂 my už taky máme kapříka v mražáku z výlovu ale ještě budem kupovat jednoho den před štedrým dnem já mám radši čerstvé 🙂
maja26
22. lis 2008
to máš pravdu ono stačí uplně zoo :-S tam se vždycky nechá hafo peněz 🙂
námbude asi stačit tenhle jeden já to stejně moc nemusím,ale možná že ještě půjdou před vánocema chytat nevím jak se domluvily 🙂
m.o.n.i.k.a
22. lis 2008
To jo no,ale jestli dáme 2x nějaké pití,tak ušetříme až až 😉
Jo jo dej pak vědět určitě.Stejně jak je tak zima tak co chceš pak dělat chvíli venku pak upalaj domů nebo někde posedět 🙂
leninnek
22. lis 2008
jééé tak to já rybičky můžu všechny a nejvíc kapříka a lososa 🙂 škoda že letos ještě malá nic z vánoc mít nebude už se těším až bude mívat radost z dárečků a těšit se na ně 🙂
m.o.n.i.k.a
22. lis 2008
Ale budeš mě tam Máji někde muset čekat,tam na té straně to skoro neznám,ale vím kde je bonver 🙂
maja26
22. lis 2008
jo počkám tě tam někde je to kousíček od hlavního vstupu do Bonweru jak je ten první rodiný barák směrem k Dakotě
m.o.n.i.k.a
22. lis 2008
kurňa to je v baráku? =-)
Tak to nás už tam podruhé nepustí jak tam naše děti budou dělat kraválek 😃
maja26
22. lis 2008
Ne v baráku to není je to vedle baráku je tam byla opravna televiz,ale zrušily to a teď tam bude kavárna
lucenekautor
23. lis 2008
čauec krásně nám sněží co? půjdem ven aspon na chvíli gojgy je pak protivná až do koupání
maja26
23. lis 2008
no téda všichni na horách nebo saňkujou? 😃 že tu nikde nikdo?! 😃
zanetka82
23. lis 2008
Ahojky. 🙂
Tak jsme se vrátily s chaty....sněhu hafo dokonce jsme s něho měli vetší radost než kluci 😃 😃 . Akorát jsme malem nevyjely musely jsme nasadit řetězy. Bylo tam jednou tolik toho sněhu.
😉
maja26
23. lis 2008
Jo segra mi posílala jak jsou holky na baráku venku a v Albrechticích na mají taky dost no jo hory,ale my jsme rádi i za tohle 😃
denber
23. lis 2008
ahojky, nestíhám ani číst jak ste se rozjely🙂 co víkend, jak ste ho prožily, děti ze sněhu nadšené?? nikuš z toho nic nemá, pořádně ho nevidí a nějak ji to nebralo, když jsme ji ho ukázali
m.o.n.i.k.a
24. lis 2008
Čaute holky. 🙂
Tak my včera nakonec jeli k tomu tatkovy,mají baráček a tak děcka nadšené stavěli sněhuláka,bylo fajně.
Oni bydlí v Bohumíně a sněhu tam měli taky dost,a ještě jim tam pořád sněželo,přijeli jsme sem a tady skoro nic a cesty mokré. :-|
maja26
24. lis 2008
Dobré ráno 🙂
denber neboj teď je ještě malinká,ale příští rok bude nadšená 😉 Mařence to taky poprvé nic neříkalo 🙂
Moni sněhuláka taky můžem postavit když skuláme sníh z půl Hrabůvky 😃 ,ale tady to dělají i ty baráky jejích tady moc jde snich teplo,pak roury s teplou vodou,tady za barákem je pruh kde nikdy není sníh všude je nasněženo jen tam to hned taje páč tam je roura z horkou vodou 🙂
m.o.n.i.k.a
24. lis 2008
Možná to tím bude,tam mají barák vedle baráku a měli tam krásně bílo i cesty,nešlo vidět ani kousek chodníku nic a sněželo,přejeli jsme do ov a nic ani nezasněželo 🙂
U nich bylo aji tak fajn teplo,sněželo a nefoukal vítr,tady jsme vylezli z auta a utíkali domů jaká je zima 😃
Mám uklídové dopol.mám už vše skoro hotové,jinak ještě musím vyprat prádlo.Malý tu už od rána blbně i s pejskem tak je to na palu,pořád je okřikuju,no mám veselo :-S
maja26
24. lis 2008
no ale tady jsou pod zemí trubky co spojujou baráky a teče tam teplá voda to vydíš a navíc tady i v létě je vždycky větší teplo protože ty panely vydávají horko a asfalt tak asi pro to je na vesnicích víc myslím ne?! 😃
m.o.n.i.k.a
24. lis 2008
Jo,ale tam jim nepřestalo sněžet,tady jo,tam jim sněželo včera celý den víš.Jinak by nebyl na cestách,protože by to auta tu cestu ojeli,ale držel se i na cestách,tady sněželo chvíli 🙂
tak já fičím jedem stím mojím někam na oběd pá
denber
24. lis 2008
ahojky, tak jak válčíte při pondělku, já asi tak, že mám dělat semestrálku do školy a chce se mi brutálně spát. nikuš ta má dobrou kecací náladu. tak je to celkem dobrá kombinace 😉
maja26
24. lis 2008
My jsme byly s Mařenkou udělat velký nákup v obchodě a teď se dívá na pohádku já dělala oběd,ale taky jsem unavená 8-(
lucenekautor
24. lis 2008
tý co je dneska i já sem brutus osplalá došla ségra tak si vzala malou ven a zajde mi pro antiko....a hany spí tak asi půjdu taky
maja26
24. lis 2008
téda to se máš to já si nemůžu lehnout no lehnout jo,ale ne usnou 🙂 protože Mařence se nechce 🙂