• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
no vím že to stojí padesát na hodinu a vstup je tam omezený kámoška tam chodí pořád mi se to tam líbí doufám že to tam bude až bude malá starší a mě to teda nepříjde drahé :slight_smile:
22. lis 2008 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji to máte supér,aspon jste ušetřili,mykoupíme 2 malé kvůli malému ať má nějaký zážitek :slight_smile:
Jinak si dáme na véču asi pangasija,je to rybička výborná,nemá kosti a chutná líp jak kapr.Já ho milovala,mohla jsem se toho užrat,ale minulý rok mi nelezl,všichni máme rádi pangasa a tak i kvůli malému,protože tam nejsou kosti a nemusím se bát a hlavně to obírat :confounded:
A nezmrzli.Ten můj taky rád rybaří,chodí s klukama hodně,ale teď přes zimu né,by tam zmrzli a nechce se jim tam sedět v té kose :grinning:
22. lis 2008 v 16:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak než si deně třeba koupit krabičku cigaret tak lepší jít do herničky to jo,ale když vemeš že si dáš kafe něco k tomu teď děcko něco bude chtít tak tam necháš víc než pajcku a dělat to každý den tak se to prodraží :slight_smile:
22. lis 2008 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak to my jsme dávali 120 za 2 hodky.A chodili jsme tam často,takže nás to vyšlo na dost peněz :frowning2:
Co jsme doslýchali,že některé mají menší vstupy a ještě celodenní,že tam můžeš být jak dlouho chceš tak jsme tam přestali chodit.Teďkom to asi zlevnili,protože jak jsme tam ještě byli naposled moc mamin tam nebylo,chodili jsme na cvičení a po a stř jen tak posedět.Jinak to tam je supér
22. lis 2008 v 16:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jo.To se prodraží.To fakt lepší se sejít víc mamin,někde kde si děti můžou pohrát dát si kafé a je to.Já za tu dobu tam vypila 1x kávu 2x pití+plus malý pití a tyčinky,které jsme tam kupovali pořád.Pak to lezlo dost do peněz i když nekouřím a nikam,že bych tak chodila taky né,ale fakt ty peníze ti po čase zjistíš,že chybí :wink:
22. lis 2008 v 16:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně a ještě když tam mají takové ty capinky pro děcka ty hračky s bonbonkama tak řekni tomu děcku že to nekoupíš :slight_smile: a ty si vklidu piješ kafíčko no ne :slight_smile:
22. lis 2008 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo no,já tam hodila,že si malý pohraje a my sednem v klidu a vypijem kafé,ale mezi těmi dětmi,byl tam hlouček to fakt nešlo,takže jsem tam lítala mezi něma a domů přišla zbitá jak kůň :confounded:
Tak jak se to otevře hned můžem vyrazit a vyzkoušet novou kavárnu :grinning:
Doufám,že děcka tam nic nezrobí a nezničí :sweat_smile:
22. lis 2008 v 16:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad to bude udělané tak aby jim tam ni nezničily :slight_smile: ,budu to sledovat a dám ti vědět až to otevřou máme to obě stejně daleko :slight_smile: tak to je taky fajn
22. lis 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo ale takhle to más i v obyčejné kavárně taky tam mají něco za co utratíš peníze akorát ušetříš za ten vstup jinak to vyjde na stejno a denně se to nedá to je jasné ale jednou dvakrát do měsíce taky super zabáva pro děti v dnešní době dáš ty peníze za dítě skoro všude i když jedeš na nějaký ten výlet tak vždycky ti to nedá něco tomu prckovi nekoupit :slight_smile: my už taky máme kapříka v mražáku z výlovu ale ještě budem kupovat jednoho den před štedrým dnem já mám radši čerstvé :slight_smile:
22. lis 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
to máš pravdu ono stačí uplně zoo :confounded: tam se vždycky nechá hafo peněz :slight_smile:
námbude asi stačit tenhle jeden já to stejně moc nemusím,ale možná že ještě půjdou před vánocema chytat nevím jak se domluvily :slight_smile:
22. lis 2008 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo no,ale jestli dáme 2x nějaké pití,tak ušetříme až až :wink:
Jo jo dej pak vědět určitě.Stejně jak je tak zima tak co chceš pak dělat chvíli venku pak upalaj domů nebo někde posedět :slight_smile:
22. lis 2008 v 16:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé tak to já rybičky můžu všechny a nejvíc kapříka a lososa :slight_smile: škoda že letos ještě malá nic z vánoc mít nebude už se těším až bude mívat radost z dárečků a těšit se na ně :slight_smile:
22. lis 2008 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale budeš mě tam Máji někde muset čekat,tam na té straně to skoro neznám,ale vím kde je bonver :slight_smile:
22. lis 2008 v 17:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo počkám tě tam někde je to kousíček od hlavního vstupu do Bonweru jak je ten první rodiný barák směrem k Dakotě
22. lis 2008 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurňa to je v baráku? :confused:
Tak to nás už tam podruhé nepustí jak tam naše děti budou dělat kraválek :grinning:
22. lis 2008 v 19:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne v baráku to není je to vedle baráku je tam byla opravna televiz,ale zrušily to a teď tam bude kavárna
22. lis 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čauec krásně nám sněží co? půjdem ven aspon na chvíli gojgy je pak protivná až do koupání
23. lis 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no téda všichni na horách nebo saňkujou? :grinning: že tu nikde nikdo?! :grinning:
23. lis 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. :slight_smile:
Tak jsme se vrátily s chaty....sněhu hafo dokonce jsme s něho měli vetší radost než kluci :grinning: :grinning: . Akorát jsme malem nevyjely musely jsme nasadit řetězy. Bylo tam jednou tolik toho sněhu.
:wink:
23. lis 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo segra mi posílala jak jsou holky na baráku venku a v Albrechticích na mají taky dost no jo hory,ale my jsme rádi i za tohle :grinning:
23. lis 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, nestíhám ani číst jak ste se rozjely:slight_smile: co víkend, jak ste ho prožily, děti ze sněhu nadšené?? nikuš z toho nic nemá, pořádně ho nevidí a nějak ji to nebralo, když jsme ji ho ukázali
23. lis 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute holky. :slight_smile:
Tak my včera nakonec jeli k tomu tatkovy,mají baráček a tak děcka nadšené stavěli sněhuláka,bylo fajně.
Oni bydlí v Bohumíně a sněhu tam měli taky dost,a ještě jim tam pořád sněželo,přijeli jsme sem a tady skoro nic a cesty mokré. :unamused:
24. lis 2008 v 08:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
denber neboj teď je ještě malinká,ale příští rok bude nadšená :wink: Mařence to taky poprvé nic neříkalo :slight_smile:
Moni sněhuláka taky můžem postavit když skuláme sníh z půl Hrabůvky :grinning: ,ale tady to dělají i ty baráky jejích tady moc jde snich teplo,pak roury s teplou vodou,tady za barákem je pruh kde nikdy není sníh všude je nasněženo jen tam to hned taje páč tam je roura z horkou vodou :slight_smile:
24. lis 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Možná to tím bude,tam mají barák vedle baráku a měli tam krásně bílo i cesty,nešlo vidět ani kousek chodníku nic a sněželo,přejeli jsme do ov a nic ani nezasněželo :slight_smile:
U nich bylo aji tak fajn teplo,sněželo a nefoukal vítr,tady jsme vylezli z auta a utíkali domů jaká je zima :grinning:
Mám uklídové dopol.mám už vše skoro hotové,jinak ještě musím vyprat prádlo.Malý tu už od rána blbně i s pejskem tak je to na palu,pořád je okřikuju,no mám veselo :confounded:
24. lis 2008 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale tady jsou pod zemí trubky co spojujou baráky a teče tam teplá voda to vydíš a navíc tady i v létě je vždycky větší teplo protože ty panely vydávají horko a asfalt tak asi pro to je na vesnicích víc myslím ne?! :grinning:
24. lis 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,ale tam jim nepřestalo sněžet,tady jo,tam jim sněželo včera celý den víš.Jinak by nebyl na cestách,protože by to auta tu cestu ojeli,ale držel se i na cestách,tady sněželo chvíli :slight_smile:
tak já fičím jedem stím mojím někam na oběd pá
24. lis 2008 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jak válčíte při pondělku, já asi tak, že mám dělat semestrálku do školy a chce se mi brutálně spát. nikuš ta má dobrou kecací náladu. tak je to celkem dobrá kombinace :wink:
24. lis 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme byly s Mařenkou udělat velký nákup v obchodě a teď se dívá na pohádku já dělala oběd,ale taky jsem unavená :rolling_eyes:
24. lis 2008 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tý co je dneska i já sem brutus osplalá došla ségra tak si vzala malou ven a zajde mi pro antiko....a hany spí tak asi půjdu taky
24. lis 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda to se máš to já si nemůžu lehnout no lehnout jo,ale ne usnou :slight_smile: protože Mařence se nechce :slight_smile:
24. lis 2008 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek