• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
taky bych šla hned spát, ale dneska nás zlobí zuby a jsme samotné doma, tak mám smůlu. vyspěte se někdo i zamě a pak mi to pošlete....... luci, deš teď ve středu, my minulou nebyly, už nebylo místo:frowning2:
24. lis 2008 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
den já už po milulé ukušenosti se sárou nejdu :grinning:
24. lis 2008 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
25. lis 2008 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte..
25. lis 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko. Kde jste kdo? :astonished:
25. lis 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nikde nikdo..tak vytahuju ze strany 2 :grinning:
25. lis 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj chollky :slight_smile: :slight_smile:

Lucenku tak jsme byli včera poprvé plavat a jdeme zase v pondělí a vy jdete kdy?
25. lis 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my chodíme pátky praviodelně 12.30h čas po změně nám vyhovuje líp
25. lis 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: tak užjsme doma a koukáme na nové pohádky od Radušky :grinning: taky jsem je nevyděla tak se jdu dívat :sweat_smile:
25. lis 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, luci nikča taky tak dělala, holt někdy maj a někdy nemaj náladu. takže nebyly ste první ani poslední :wink:
25. lis 2008 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak jsem se sem dneska zase dostala malá měla dneska očkování jsem měla docela strach ale jak ji to sestřička píchla začla vykládat a byla celá vychlamaná a ani pak neplakala a ted je taky v pohodě tak jsem ráda snad se nic nevymamlasí v noci jinak ty vánoce jsou sice krásné ale příjdou draho včera jsme byli nakupovat dárky a zítra jdem dokupovat a budu ráda když už budu mít vše :slight_smile: ale je fakt že si to užívám hlavně s dárky pro malou :grinning: s tím se nějak ne a ne krotit :grinning:
25. lis 2008 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: Ostrava zas na druhé straně až dole :astonished: no téééda :slight_smile:
26. lis 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maji holografy jsou snad na cestě možná to do čtvrtku budu mít :wink:
26. lis 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak my jsme včera byli na poradně a Eli už má 51 cm a už vážíme 3830g. :astonished: Je to takový můj macek :grinning:
26. lis 2008 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super Luc :slight_smile: teď by mi měly dorazit pigmenty tak to budu mít všechno a pak budu moct obědnávat dál :sweat_smile: líbí se mi jedna paletka nebo by se mi moc líbila ta cos minule ukazovala že sis obědnala.
zofi to je dobře potřebuje na zimu zásoby :slight_smile:
26. lis 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, zofi tak to ti malá roste jak z vody. co škola, zvládáte to? kojíš nebo umělá výživa, rády bychom vás někdy s niky potkaly, ne jen viděly z autobusu/auta atd. leni, ani nemluv. já si nekoupím nic pro sebe, ale rovnou mířím k věcem co by mohla mít niky. to samé bude jak půjdu nakupovat dárky, to bude. něco malinko už sem koupila, zbytek sem zatím nestihla. asi budu nakupovat až po 16tém. hele, půjdete někdo na vánoční trhy do .............čez areny, nebo jak se to jmenuje. chodím tam skoro každý rok, jen jednou sem nebyla-sama sem na takových trzích prodávala. dá se tam koupit strašně moc věciček :wink: akorát ještě nevím, kdy sou:frowning2:
26. lis 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
den: už nekojím a škola je v poho. Už mám neějaké zápočty za sebou, ale to pravé šílení ještě přijde. Dneska jedu za Kyki. :grinning:
26. lis 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Teďkom nějak nestíhám opět:frowning2:
Tak Vás jdu jen pozdravit.Drahá půlka odešla do Broadweje za klukama na kafé,tak já poklidím,pak příjde a jedem kupovat někde ty gumy-zimní.V neděli bychom chtěli na hory,tak ať se tam dostanem :grinning:
Zofi,my tam chodíme každý rok,mamka odtama bydlí kousek,bydlí u lídlu.
A bývají tak 10 dní před Vánoci nějak tak.
Pokud by jsi nevěděla,dám Ti vědět.Bývá tam vždycky cedule kdy jsou,ale vím,že nějak těsně před Vánoci a nějam 21.končí. :slight_smile:
26. lis 2008 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, :slight_smile:
souhlas,na vánoční trhy taky chodím,kupuji tam stříbro,mají to za dobré ceny,vloni jsem tam byla už těhule,tak jsem spíš jenom okukovala,chci tam jít malé koupit nějaký hrací telefonek nebo mobil,jak vidí mobil tak se na něj celá třese,jinak už máme psa od Fischer Price a gumové puzle,tak už to nebudu s hračkama přehánět,něco koupí babičky a tety,musím myslet i na Davida,tomu už se kupují věci praktické,ale taky o dost dražší :wink:
26. lis 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. lis 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky-iwulik vy jste nechtěli to plavání na dvd?my koupili na vánoce lezoucího pú,malý je z toho úplně hyn :grinning: :grinning: :grinning: http://www.fisher-price.com/US/products/demo/demo_b7858.asp ,tak hračku na přisátí do vany,dřevěný krtkův metr,no a už dostal krmící židli a o zbytek se postarají babičky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj.
Tak mi jsme byli dneska u zubaře. Kluci mají pěkné zdravé zuby. Petříkovi už sice vypadlý tři mléčňaky tak mám doma pizizubku :grinning: :grinning: No a mamince samozřejmě musela paní dr. vrtat jeden krček. AU AU
Teď jsme kluky uložila a mám chvilku pro sebe. Umyla jsem okna naposled před vánocemi. :wink: a ještě mě čeká kuchyň a vánoční uklid mám za sebou :slight_smile: :sweat_smile:
26. lis 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tož kde jste kdo? Zase tu nikdo není? :frowning2: No jdu nachystat těsto na cukroví a pak péct. :grinning:
26. lis 2008 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
NIKDE NIKDO JAKO VŽDY :slight_smile: zofi ty se máš škoda,že mě to pečení cukroví nebaví :slight_smile: ale asi se přemůžu a aspoň třeba linecké upeču :slight_smile:
26. lis 2008 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji tak to mě baví. Vánoce bez cukroví to teda ne :wink:
26. lis 2008 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě baví dorty,záviny takové ty větší pilačky ty maličké mě moc nebaví,ale babi si neodpustí něco napéct :slight_smile:
26. lis 2008 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tigr-chtěla jsem to dvd,ale měla jsem už 3 měsíce objednané focení ve Frýdku,zrovna to trefilo na pátek,tak jsem se jela s malou fotit a od toho focení jsme marod,tak jsem nešla v sobotu plavat a nejdu ani ted´
26. lis 2008 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky na lenice u heliasportu maj vánoční focení dítek..vypadá to fakt luxusně 6 záběrů čili fotek za 590Kč je to drahé ale dítko dostane obleček santovský s čepičkou je u zasněženého stromku a na dřevěných sánkách nebo u sněhuláka..jdou z toho dělát nádherné PF ka......my jsme objednaní
26. lis 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci a jak moc dopředu se to objednává. jinak tigr-toho méďu máme taky, je fakt super. možná budu muset kupovat ještě jednoho pro tatínka. :grinning: :grinning:
26. lis 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré rano. :slight_smile:
27. lis 2008 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek